ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

k1keyvan27

عضو جدید
من از همین امروز شروع میکنم به خوندن.سال پیش نشد.کسایی که میتونند همکاری کنند به این تاپیک زیاد سر بزنند.امیدوارم همه برا همدیگه مشوق و راهنما باشیم.

milix_1986

عضو جدید
با درود
از بچه های سال قبل کسی کلاس های نصیر رو رفته بوده؟ کیفیتش چطوره به نظرتون
مخصوصا دکتر کوثری برا انتقال و ترمو، دکتر حامدی برای دینامیک ماشین و دکتر آغاسی برای معادلات

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با درود
از بچه های سال قبل کسی کلاس های نصیر رو رفته بوده؟ کیفیتش چطوره به نظرتون
مخصوصا دکتر کوثری برا انتقال و ترمو، دکتر حامدی برای دینامیک ماشین و دکتر آغاسی برای معادلات

انتقال ترمو ي كوثري خوبه قيمت فقط بالاست
دكتر حامدي كنترلش رو رفتم خوب بود اونجا بچه ها ميگفتن ديناميك ماشين هم خوب درس ميده بهت توصيه مي كنم كلاس پاييز رو بري خيلي فرار هست
آغاسي خودم نرفتم ولي ميگن آنچنان جواب نميده تو معادلات و مهندسي ميگن كريمي بهتره

كلاس رفتن هم يه حدي داره كلا بيشتر از 4 تا تو تابستون و 2 تو پاييز باشه جواب عكس ميگيري!

mec_86

عضو جدید
سلام دوستان
من الان سربازي هستم و بعدازظهرها وقت آزاد دارم ميخوام برا كنكور 93 بخونم
به نظر شما از چه منابعي استفاده كنم بهتره؟

Omidr.1370

عضو جدید
سلام دوستان
من الان سربازي هستم و بعدازظهرها وقت آزاد دارم ميخوام برا كنكور 93 بخونم
به نظر شما از چه منابعي استفاده كنم بهتره؟
دوست عزیز چند پست قبلی رو می خوندید خیلی چیزها دستگیرتون می شد

sana82

عضو جدید
سلام دوستان
من کتابای ریاضی نیکوکا رو دارم، میخواستم بدونم ریاضی 1و 2 آقاسی خیلی با نیکو کار فرق داره؟ لازم برم اونا رو بگیرم

Omidr.1370

عضو جدید
سلام دوستان
من کتابای ریاضی نیکوکا رو دارم، میخواستم بدونم ریاضی 1و 2 آقاسی خیلی با نیکو کار فرق داره؟ لازم برم اونا رو بگیرم
اگر که بر روی کتاب های نیکوکار تسلط دارید و یک بار خوندید که نه توصیه نمیشه
ولی اگر نه مطالعه نکردید تهیه کتاب های آقاسی توصیه می شود

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای ریاضی عمومی جزوه کلاس آقاسی رو از انتشارات دانشکده برق خواجه نصیر(پل سید خندان) تهیه کنید و برای تست هم جلد 2 کتابش یا هر کتاب تست دیگه ای که سراغ دارید استفاده کنید.

mohandes_ali

عضو جدید
سلام دوستان

ببخشید شما کتاب نیکوکار رو خوندی که حالا دنبال اقاسی هستی؟اینکارا فقط باعث میشه وقتتون هدر بره کتاب اقاسی جلد یک کافیه واسه ارشد جلد دوم زیادی و الکی تست داره

mohandes_ali

عضو جدید
ی عده دارن واسه نصیر مشتری جمع میکنن و بازار گرمی میکنن حواستون باشه کلاه سرتون نذارن مث من نشید کلی پول بدید به علوی کلی وقت بذارید برید کلاس و اخرشم نتیجه نگیرید.کسایی که رتبه اوردن نشستن خوب خوندن نه اینکه هی کلاس برن و هی کتاب بخرن

mohandes_ali

عضو جدید
ی عده دارن واسه نصیر مشتری جمع میکنن و بازار گرمی میکنن حواستون باشه کلاه سرتون نذارن مث من نشید کلی پول بدید به علوی کلی وقت بذارید برید کلاس و اخرشم نتیجه نگیرید.کسایی که رتبه اوردن نشستن خوب خوندن نه اینکه هی کلاس برن و هی کتاب بخرن

milix_1986

عضو جدید
با درود
بچه ها برا زبان چه منبعی مناسبه؟ کلاس نمیخوام برم، زبان عمومی هم متوسط به پایینه !
کتاب خاصی هست؟

milix_1986

عضو جدید
با جمله آخرتون کاملا موافقم
نصیر با توجه به قیمت مناسب و اساتید خوبش، نظر منو جلب کرده
البته که یه کتاب مناسب را چندبار خوندن خیلی بهتر از چند تا کتاب هست! و منم با کتاب بازی و کلاس بازی اصلا موافق نیستم، و اعتقاد دارم باید فقط خوب خوند، هیچ کلاسی و کتابی معجزه نمیکنه، این خود ما هستیم که میتونیم معجزه کنیم
اما کلاس مناسب و کتاب خوب هم میتونه کمک کنه
بدرود :)

آخرین ویرایش:

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند مرتبه دیگه reply میکردید تا دیده بشید! دوست محترم چه منظور حرف شما من باشم چه نباشم بدونید اگر چیزی رو عنوان میکنم تجربه ای هست که نتیجه داده و نتیجه گرفتم حالا میخواد تبلیغ برای موسسه ای باشه یا نباشه. ولی مسلما اینو باید بدونیم نتیجه مثبت گرفتن از هر کلاس یا کتابی متناسب با تلاش فردی و استعداد شخصه! موفق باشید

estory

عضو جدید
آزمون آزمایشی رایگان!!!

آزمون آزمایشی رایگان!!!

آزمونهای آزمایشی مهندسی مکانیک

۱۰ آزمون آزمایشی آنلاین هر کدام شامل ۲۰ سوال و ۳۰ دقیقه وقت

دروس استاتیک و دینامیک

http://r-hosseini.ir/post/112

estory

عضو جدید
آزمون پایانی تسلط سازمان سنجش برای مهندسی مکانیک+پاسخ تشریحی
دانلود آزمون آخر تسلط سازمان سنجش-به همراه پاسخ تشریحی.
دانلود سوالات
دریافت پاسخ تشریحی

منبع: سایت آقای حسینی

بخصوص لینک زیر آزمونهای آزمایشی خوبی داره که رایگانه:

http://r-hosseini.ir/category/6

bardiaxavi

عضو جدید
با درود
بچه ها برا زبان چه منبعی مناسبه؟ کلاس نمیخوام برم، زبان عمومی هم متوسط به پایینه !
کتاب خاصی هست؟

به نظر من زبان رو بذار کنار
من زبانم خوب بود، نشستم 504 رو خوندم + جزوه زبان پارسه + تمام کلمه هایی که تو امتحان های پارسه رفتم و یاد گرفتم، از 10 تا سوال اول لغت فقط تونستم 2تا بزنم!!
در کل هم 39% زبان زدم ( 13 تا درست 4 تا غلط ) که اگه جاش 10% سیالاتی ها بیشتر می زدم 3270 نمیشدم

البته اینو بگم که تو کنکور هوافضا تونستم 7 تا از 10 تا کلمه رو بزنم! ولی چه فایده؟ هوافضا کجا مکانیک کجا!

Omidr.1370

عضو جدید
برای ریاضی عمومی جزوه کلاس آقاسی رو از انتشارات دانشکده برق خواجه نصیر(پل سید خندان) تهیه کنید و برای تست هم جلد 2 کتابش یا هر کتاب تست دیگه ای که سراغ دارید استفاده کنید.

ببخشید شما کتاب نیکوکار رو خوندی که حالا دنبال اقاسی هستی؟اینکارا فقط باعث میشه وقتتون هدر بره کتاب اقاسی جلد یک کافیه واسه ارشد جلد دوم زیادی و الکی تست داره

چند مرتبه دیگه reply میکردید تا دیده بشید! دوست محترم چه منظور حرف شما من باشم چه نباشم بدونید اگر چیزی رو عنوان میکنم تجربه ای هست که نتیجه داده و نتیجه گرفتم حالا میخواد تبلیغ برای موسسه ای باشه یا نباشه. ولی مسلما اینو باید بدونیم نتیجه مثبت گرفتن از هر کلاس یا کتابی متناسب با تلاش فردی و استعداد شخصه! موفق باشید
دوست عزیز در مورد جناب سرمست بگم که من فکر نمی کنم که تبلیغ کنند چون کسی که می خواسته آزمون آزمایشی ریاضی به صورت رایگان تو فروم برگزار کنه هدفش بازار گرمی نیست
در مورد منبع که میگید فرقی نداره شاید مثال خیلی تازه اش همین آقای ایمان معصومی هستند که در سال اول آن چنان با منابع آشنایی نداشتند ولی از سال بعدش با همین منابعی که توی فروم گفته شده تونستن رتبه11رو کسب کنند
در ضمن جناب سرمست همیشه بدون هیچ چشم داشتی به بچه ها مشاوره میدن من بارها به ایشون پیغام خصوصی دادم و به خوبی پاسخ من رو دادن
امیدوارم که در مورد افراد زود قضاوت نکنیم

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
آزمون پایانی تسلط سازمان سنجش برای مهندسی مکانیک+پاسخ تشریحی
دانلود آزمون آخر تسلط سازمان سنجش-به همراه پاسخ تشریحی.
دانلود سوالات
دریافت پاسخ تشریحی

منبع: سایت آقای حسینی

بخصوص لینک زیر آزمونهای آزمایشی خوبی داره که رایگانه:

http://r-hosseini.ir/category/6
کامل ترین منبع دریافت آزمون های آزمایشی رایگان:
تاپيك آزمون هاي آزمايشي

SoheilSmart

عضو جدید
دوستان یه سوال !
به نظر شما برای من که ساخت و تولیدی هستم , روی زبان وقت بزارم بهتره یا سیالات؟!
با توجه به اینکه زبانم خوبه نسبتا و در سطح متوسط هستم!
ولی سیالات صفر!

SoheilSmart

عضو جدید
سلام دوستان

اینجور که من تحقیق کردم برای خوندن کتاب های مهندس نیکوکار باید یه کمی پایه قوی داشته باشید
ولی کتاب های آقاسی از پایه یاد میده ...

Omidr.1370

عضو جدید
دوستان یه سوال !
ولی سیالات صفر!
یک توصیه که می تونم بکنم اینه که سوالات سال های قبل رو نگاه بکن اگر تونستی به3تا4تاش جواب بدی به نظر من روی زبان وقت بذار به جای سیالات.

mohandes_ali

عضو جدید
دوست عزیز در مورد جناب سرمست بگم که من فکر نمی کنم که تبلیغ کنند چون کسی که می خواسته آزمون آزمایشی ریاضی به صورت رایگان تو فروم برگزار کنه هدفش بازار گرمی نیست
در مورد منبع که میگید فرقی نداره شاید مثال خیلی تازه اش همین آقای ایمان معصومی هستند که در سال اول آن چنان با منابع آشنایی نداشتند ولی از سال بعدش با همین منابعی که توی فروم گفته شده تونستن رتبه11رو کسب کنند
در ضمن جناب سرمست همیشه بدون هیچ چشم داشتی به بچه ها مشاوره میدن من بارها به ایشون پیغام خصوصی دادم و به خوبی پاسخ من رو دادن
امیدوارم که در مورد افراد زود قضاوت نکنیم

شما از کجا میدونی که من با این اقا بودم؟؟؟بنده منظورم ایشون نبود اصلا پیغام این اقا رو من ندیدم.کسانی هستن که هی میگن که نصیر فلان کلاس رو گذاشته و...
در موزد منابع کجای حرف من گفته شده که فرقی نداره؟؟من گفتم انقد وقت هدر ندید واسه خرید کتاب و منابع .از قبل عید بچه ها دنبال منابع بودن تا الان. اقای ایمان و یا هرکسی با منابع رتبه نیاورده با خوندن رتبه اورده .درسته که داشتن منبع خوب لازمه اما کافی نیست.خیلی ها منابع به قول شما فروم رو نخوندن مث دوست خود من که رفرنس ها رو خونده بود.به هرحال منابع مشخصه از تاپیک ها تهیه کنید و خوب بخونید

mohandes_ali

عضو جدید
دوستان یه سوال !
ولی سیالات صفر!

روی هیچ کدام.ریاضی باکس جامدات و ساخت و تولید رو خووووووب بخون

Omidr.1370

عضو جدید
شما از کجا میدونی که من با این اقا بودم؟؟؟بنده منظورم ایشون نبود اصلا پیغام این اقا رو من ندیدم.کسانی هستن که هی میگن که نصیر فلان کلاس رو گذاشته و...
در موزد منابع کجای حرف من گفته شده که فرقی نداره؟؟من گفتم انقد وقت هدر ندید واسه خرید کتاب و منابع .از قبل عید بچه ها دنبال منابع بودن تا الان. اقای ایمان و یا هرکسی با منابع رتبه نیاورده با خوندن رتبه اورده .درسته که داشتن منبع خوب لازمه اما کافی نیست.خیلی ها منابع به قول شما فروم رو نخوندن مث دوست خود من که رفرنس ها رو خونده بود.به هرحال منابع مشخصه از تاپیک ها تهیه کنید و خوب بخونید
ببخشید پس سوء تفاهم شده و من معذرت می خواهم به هر حال من هم فقط خواستم بگم که جناب سرمست فکر نمی کنم همچین آدمی باشن

سحرخیز

عضو جدید
شما نصیر شرکت نکن

abikhahan

عضو جدید
سلام کسی هست بدونه هیدرولیک و نیوماتیک + علم مواد تا چه مباحثی میاد و اینکه کتاب تستی سراغ دارن؟
مدرسان که این دو تا رو به ما نداد کفت جزو جزوه هاشونه و فروش ندارن
راستی کنکور آزمایشی چی پیشنهاد میکنید برای ساخت و تولید

sana82

عضو جدید
بله من کتابای نیکو کار رو خوندم، خودم تو پلی تکنیک شاگردش بودم، اما دیدم اینجا دارن از آقاسی میگن گفتم یه سوالی بپرسم تا مطمئن بشم

a2.pakzad

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال کنکور دادم و قبول هم شدم امیدوارم شما هم قبول بشین

2 سری کامل از کتاب های کنکور کارشناسی ارشد مکانیک دارم (هر 2سری برای خودم هستش،2سال برای کنکور خوندم و هر سال کتاب ها رو جدید گرفتم)

تو هر سری هم سعی کردم برای هر درس بهترین منابع رو بخرم(البته از نظر خودم) مثلا تو استاتیک و مقاومت کتاب نائی...... +کتاب 14 سال سوالات کنکور

کتاب ها ها در وضعیت خوبی هستن

هر سری رو 80000 تومن میدم

اگه کسی خواست تماس بگیره برای توضیح بیشتریا دیدن کتاب ها

09377867515 پاکزاد(غرب تهران هستیم)

mohandes_ali

عضو جدید
سلام کسی هست بدونه هیدرولیک و نیوماتیک + علم مواد تا چه مباحثی میاد و اینکه کتاب تستی سراغ دارن؟
مدرسان که این دو تا رو به ما نداد کفت جزو جزوه هاشونه و فروش ندارن
راستی کنکور آزمایشی چی پیشنهاد میکنید برای ساخت و تولید

من از رتبه های تک رقمی سوال کردم علم مواد تویسرکانی رو تا صفحه 320 خونده بودن .فکر نکنم دقیقا مشخص باشه که از چه مباحثی سوال میدن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا