ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza2495

عضو جدید
سلام

این قانون + در نظر گرفتن کجا اشاره شده؟ من تو هیچ مرجعی چنین نکته ای ندیدم. ما افزایش فشار و کاهش دما داریم پس ضریب ژول تامسون منفی هست

سوال 56 هم جوابش PV هست. اگه حساب کنید می بینید که PV در میاد نه PV/2

ارادتمند شما
ضريب ژول تامسون شيب منحني آنتالپي ثابت ك براي سرمايش + است.
اونم من الان دوباره حساب كردم pv/2 ميشه

hsdanesh

عضو جدید
با سلام حضور دوستان
از فایل پیوست می تونید سوالات و پاسخ تشریحی زبان عمومی کنکور ارشد چهارشنبه صبح رو دانلود کنید.

دوستانی که قبلا کتاب
زبان عمومی ارشد زیر ذره بین
رو برای لغات مطالعه کرده بودن، طبق پاسخ تشریحی قادر به پاسخگویی هر 10 تست لغت بودند...

بله این کتاب فوق العادست. من الان دارم واسه آزمون آیلتس لغت های این کتاب رو میخونم. :smile:

reza2495

عضو جدید
با سلام حضور دوستان
از فایل پیوست می تونید سوالات و پاسخ تشریحی زبان عمومی کنکور ارشد چهارشنبه صبح رو دانلود کنید.

دوستانی که قبلا کتاب
زبان عمومی ارشد زیر ذره بین
رو برای لغات مطالعه کرده بودن، طبق پاسخ تشریحی قادر به پاسخگویی هر 10 تست لغت بودند...
آقا اين گرامراشا درست زده؟! اگه اين باشه ك من گند زدم

amona

عضو جدید
سلام سوالات ریاضی مهندسیو واستون حل کردم
45-3
46-3
47-3
48-1
49-2
50-4
بقیه سوالاتو حل نکردم چون واسه دکتری میخونم فقط ریاضی مهندسی واسه کنکور میاد منم ریاضی مهندسیو مسلط بودم
البته سوال 36 اسون بود که گزینه 1 میشد در هر شرایطی صدق میکرد

آخرین ویرایش:

don salieri2

عضو جدید
سلام به همه
ریاضیش فاجعه بود من تو پارسه 65-75 می زدم اما اینجا همش 8 تا زدم
سیالات 9 تا
جامدات 12 تا
دینامیک 4 تا
خدا کنه همش درست باشه.

mojzar

عضو جدید
65 1 میشه ، طول مشخصه V/A هست که به روش لامپ e^(-hAt/pVc) میشه که با نصف شدن طول مشخصه زمانش نصف میشه من هم اشتباه شما رو کردم که e^2 nv h,vnl :(

reza2495

عضو جدید
65 1 میشه ، طول مشخصه V/A هست که به روش لامپ e^(-hAt/pVc) میشه که با نصف شدن طول مشخصه زمانش نصف میشه من هم اشتباه شما رو کردم که e^2 nv h,vnl :(
خب اين ثابت زمانيه اما اونجوريم ك ما حل كرديم مدت زمان همين ميشه ك زديم ديگه نميدونم والا
64 چي؟ 4 نميشه؟ اخه مگه ميتونه 2تا نقطه اكسترمم داشته باشه؟

hsdanesh

عضو جدید
خب اين ثابت زمانيه اما اونجوريم ك ما حل كرديم مدت زمان همين ميشه ك زديم ديگه نميدونم والا
64 چي؟ 4 نميشه؟ اخه مگه ميتونه 2تا نقطه اكسترمم داشته باشه؟

منم 64 رو 4 زدم ولی مطمئن نیستم درسته یا نه، 3 هم میتونه به دلایلی درست باشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا