ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام به همه بچه های پرتلاش امیدوارم که تا الان خوب با درسا کنار اومده یاشین، ما که به دلایلی زیاد وقت نمیکنیم بخونیم و زیادم اینجا مثل سال قبل نمیتونیم سر بزنیم.یه یشنهاد دارم اگه موافقین انجام بدیم ، یشنهادم این که هر چند روز یه بار ( هر دوهفته ی بار) اینجا مقدار مطالعاتی که انجام دادیم رو بنوسیم ( مثلا کتاب x رو تا n فصل خوندم ) تا یه مقایسه ای داشته باشیم و بتونیم خودمون رو بسنجیم.
اگه موافقین بسم ا...

داداش غریب پایه این حرکتم. واسه شروع خودم می نویسم.
ریاضی یک : فصل دنباله و سری مونده - کتاب جهش جمشیدی
ریاضی دو : انتگرال های چندگانه + انتگرال های خط و صفحه مونده - کتاب جهش جمشیدی
معادلات : لاپلاس + سری مونده - پوران
مهندسی : فوریه + مشتقات جزئی مونده - پارسه (اون جلد زرده)
استاتیک : فقط خرپا - مشخصات سطح - رو خوندم - راهیان
مصالح : فقط روش انرژی مونده - نائی
طراحی : هنوز منبع پیدا نکردم
ترمو : یه دور خوندم ولی فقط تست های درسنامه رو زدم و تست های آخر فصل ها رو نزدم - راهیان
سیالات : شرایطش مثه ترمو هستش
حرارت : شروع نکردم
ماشین : درجه آزادی - چرخدنده رو خوندم و میخوام سرعت رو هم بخونم. پوران
دینامیک : نمیخونم شاید فصل کار و انرژی رو بخونم.
ارتعاشات : نخوندم
کنترل : فصل 3 آریاز

نظرتون چیه؟ به خاطر برخی مسائل در روز نهایت 2-3 ساعت میتونم وقت بزارم. ولی از سال پیش خوب یادم مونده مطالب.

دوستان و رقبا منتظر روند پیشرفت شما هستیم.

maxy

عضو جدید
سلام دوستان خوبم
می دونم جای این سوال نیست ولی جای دیگه سراغ نداشتم بپرسم سوالم.

کسی می دونه دانشگاه اصفهان گرایش تبدیل انرژی تا رتبه چند(آخرین فرد قبول شده) می گیره؟

شبانه=؟
روزانه=؟

ممنون میشم جواب بدین.

با تشکر خیلی خیلی زیاد...:gol:

wwewwe

عضو جدید
سلام
دوستان درسته که اگه ارشد ازاد قبول بشی برای دکترا هم باید ازاد بری؟
یا برعکسش سراسری باید دکترا هم ازاد بری؟
ممنون

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام
دوستان درسته که اگه ارشد ازاد قبول بشی برای دکترا هم باید ازاد بری؟
یا برعکسش سراسری باید دکترا هم ازاد بری؟
ممنون
درود
این حرف را من تا خالا نشنیدم اما ارشد آزاد به غیر از تهران مرکز اعتبار زیاد توی دانشگاه های دولتی نداره به همین خاطر به راحتی دانشجو از این دانشگاه ها قبول نمی کنند.

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام دوستان خوبم
می دونم جای این سوال نیست ولی جای دیگه سراغ نداشتم بپرسم سوالم.

کسی می دونه دانشگاه اصفهان گرایش تبدیل انرژی تا رتبه چند(آخرین فرد قبول شده) می گیره؟

شبانه=؟
روزانه=؟

ممنون میشم جواب بدین.

با تشکر خیلی خیلی زیاد...:gol:
سال پیش رفیقم با 840 روزانه تبدیل اصفهان قبول شد. 200 تا بزار روش میشه شبانه.

maxy

عضو جدید
آقا کریم دمت گرم.سالاری.

کریم آقا به نظر شما تا 900میگیره؟

این 200 تا که گفتین رو چه حسابی هست؟

حدسی هست؟

ببخشید کریم آقا به درصد های دوستتون دسترسی دارین؟

ممنون داداشی

karim-mech

کاربر بیش فعال
آقا کریم دمت گرم.سالاری.

کریم آقا به نظر شما تا 900میگیره؟

این 200 تا که گفتین رو چه حسابی هست؟

حدسی هست؟

ببخشید کریم آقا به درصد های دوستتون دسترسی دارین؟

ممنون داداشی
به خودش هم دسترسی دارم!!!
درصداش رو واست میگیرم و میزارم اینجا. اهل اصفهانی؟

• Like
واکنش ها: maxy

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]نمره کل، رتبه و تأثیر معدل[/h] Score, effect of the average rank

موضوع:
معدل

نوع مطلب:
آمار و اطلاعات

منبع و پیوند:
مدرسان شریف

نمره کل:
عددی است که با توجه به درصد کسب شده در روز آزمون و معدل دورهٔ کارشناسی داوطلب، تعیین می‌شود. این عدد معمولاً از 1200 تا 10000 می‌تواند در تغییر باشد.
رتبه:
این عدد با توجه به نمره کل هر داوطلب تعیین می‌شود. کسی که بالاترین نمره کل (تراز) را داشته باشد، رتبه (1) و کسی که پایین‌ترین نمره کل را داشته باشد، رتبه آخر را دارد در واقع عدد نمره کل و عدد رتبه، ارتباط عکس با یکدیگر دارند.
معدل اعلام شده: در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد، معمولاً 1200 تا 2000 امتیاز از نمره کل هر داوطلب، به عدد معدلش بستگی دارد. در واقع شخصی که معدلش 20 است، تمام 2000 امتیاز و شخصی که معدلش 12 است، 1200 امتیاز کسب می‌کند.
معدل مؤثر:
با توجه به دانشگاه محل فارغ‌التحصیلی معدل هر داوطلب یا ثابت می‌ماند و یا تا 2 نمره به آن اضافه می‌شود. معمولاً معدلین داوطلبان دانشگاه‌های آزاد، پیام نور، غیرانتفاعی و دانشگاه‌های دولتی سطح (3) بدون تغییر باقی می‌ماند. معدل داوطلبان دانشگاه‌های دولتی سطح (2) در حدود 0.7 تا 1، و معدلین داوطلبان دانشگاه‌های دولتی سطح (1) بین 1.2 تا 1.8 نمره اضافه شده و به عنوان معدل موثر در کارنامه اعلام می‌شود. این اعداد با توجه به فرمول‌های پیچیده آماری تعیین می‌شوند، ولی نتیجهٔ کلی آن‌ها به شکلی هست که گفتیم. یادتان باشد آن عدد 1200 تا 2000 که در بخش «معدل اعلام شده» گفتیم، از طریق «معدل موثر» تعیین می‌شود.
تأثیر معدل بر نمره کل:
با توجه به توضیحات فوق هر 1 نمره معدل، 100 امتیاز بر نمره کل تأثیر می‌گذارد یعنی اگر داوطلبی 2 نمره معدلش از شما بیشتر باشد، نمره کل او، به اندازه‌ی «200 تا» از شما بیشتر خواهد بود.
تأثیر نمره کل بر رتبه:
در مورد تأثیر نمره کل بر رتبه نمی‌توان به طور «کلی» اظهارنظر کرد. در واقع با توجه به وضعیت نمودار «نمره کل و رتبه» شرایط مختلفی وجود دارد. مثلاً در رتبه‌های 1 تا 100، به ازای هر 100 امتیاز از نمره کل، افراد به اندازهٔ 1 تا 10 نفر جابه‌جا می‌شوند. اما در مورد هر 10 امتیاز رتبه‌های 100 تا 500 بین 20 تا 80 نفر جابه‌جا می‌شوند و جالب است بدانید در رتبه‌های آخر مجاز به ازای هر 100 امتیاز از نمره کل، رتبه هر فرد 1000 نفر و یا گاهی اوقات بیشتر از 1000 نفر جابه‌جا می‌شود!

amir-mehrizi

عضو جدید
بچه ها یه سوال.یعنی منی که معدلم 14 هستش اصلا اومیدی نداشته باشم به قبولی تهران؟خدایی خیلی خوب خوندم من

mahde1818

عضو جدید
سلام به همه بچه های پرتلاش امیدوارم که تا الان خوب با درسا کنار اومده یاشین، ما که به دلایلی زیاد وقت نمیکنیم بخونیم و زیادم اینجا مثل سال قبل نمیتونیم سر بزنیم.یه یشنهاد دارم اگه موافقین انجام بدیم ، یشنهادم این که هر چند روز یه بار ( هر دوهفته ی بار) اینجا مقدار مطالعاتی که انجام دادیم رو بنوسیم ( مثلا کتاب x رو تا n فصل خوندم ) تا یه مقایسه ای داشته باشیم و بتونیم خودمون رو بسنجیم.
اگه موافقین بسم ا...
همه دروس 50% + ریاضی 1 و استاتیک تا آخر

mahde1818

عضو جدید
تست های مهم فصل های دروس سیالاتی رو بنویسید(از روی راهیان ) که همونا رو بخونیم

gharibistudent

عضو جدید
داداش غریب پایه این حرکتم. واسه شروع خودم می نویسم.
ریاضی یک : فصل دنباله و سری مونده - کتاب جهش جمشیدی
ریاضی دو : انتگرال های چندگانه + انتگرال های خط و صفحه مونده - کتاب جهش جمشیدی
معادلات : لاپلاس + سری مونده - پوران
مهندسی : فوریه + مشتقات جزئی مونده - پارسه (اون جلد زرده)
استاتیک : فقط خرپا - مشخصات سطح - رو خوندم - راهیان
مصالح : فقط روش انرژی مونده - نائی
طراحی : هنوز منبع پیدا نکردم
ترمو : یه دور خوندم ولی فقط تست های درسنامه رو زدم و تست های آخر فصل ها رو نزدم - راهیان
سیالات : شرایطش مثه ترمو هستش
حرارت : شروع نکردم
ماشین : درجه آزادی - چرخدنده رو خوندم و میخوام سرعت رو هم بخونم. پوران
دینامیک : نمیخونم شاید فصل کار و انرژی رو بخونم.
ارتعاشات : نخوندم
کنترل : فصل 3 آریاز

نظرتون چیه؟ به خاطر برخی مسائل در روز نهایت 2-3 ساعت میتونم وقت بزارم. ولی از سال پیش خوب یادم مونده مطالب.

دوستان و رقبا منتظر روند پیشرفت شما هستیم.

خیلی خوبه - تشکر;);)

ariax77

کاربر فعال
از بچه ها کسی پارسه شرکت کرده؟ آزمون امروز یه خورده زیادی سخت نبود؟

نمي دونم يه بار يكي ميشينه قبل از گرفتن آزمون اين سوالا رو حل كنه ببين آيا امكانش هست كه تو 3 ساعت جواب داده بشن؟! مگه طرف همه جوابا رو حفظ باشه! لعنت بهشون!
همه چيش سخت بود! يعني چيزي نبود كه من بگم آسون بوده و من خوب زدم!
اين بار هم اسكي رفتم مثل بار قبلي!

newuser

عضو جدید
از بچه ها کسی پارسه شرکت کرده؟ آزمون امروز یه خورده زیادی سخت نبود؟

آره یک کم از قبلی ها سخت تر بود!
البته این دفعه بهتر بود دفعه های قبلی سیالات خیلی گلابی میدادن این دفعه چند تا سوال مفهومی داده بودن بالاخره!
جامدات هم سوالاش وقت گیر بود اکثرشون
ولی ریاضی و دینامیکش در حد دو دفعه قبلی بود

reza2495

عضو جدید
سلام خسته نباشید! میگم پاسخنامش کی میاد ؟ کجا میزارنش؟ استاتیکش ک آسون بود بچه ها! زبانشم خوب بود تقریبا

Arman_awn

عضو
نمي دونم يه بار يكي ميشينه قبل از گرفتن آزمون اين سوالا رو حل كنه ببين آيا امكانش هست كه تو 3 ساعت جواب داده بشن؟! مگه طرف همه جوابا رو حفظ باشه! لعنت بهشون!
همه چيش سخت بود! يعني چيزي نبود كه من بگم آسون بوده و من خوب زدم!
اين بار هم اسكي رفتم مثل بار قبلي!

خدایی این سوالات جامداتو ارتعاشاتش رو نمی شد جواب داد مگر اینکه به قول شما حفظشون باشی. اخه این کجاش انصافه. این سوالات انصافاً برای
یه آزمون سه ساعته خیلی خیلی زیاد بود.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام
دوستاني كه آزمون 50% اول پارسه امسال رو دادن يه مرحمتي بفرمايند اونا رو اين جا آپلود كنن مثل دو تا آزمون قبلي يه كمكي هم بشه به ساير دوستان من جمله خودم!!
اجرتون با امام حسين
التماس دعا

87682111

عضو جدید
بچه ها یکی به من بگه من که آخر شهریور فارغ التحصیل شدم تا کی برای پست کردن دفترچه فرصت دارم؟ در ضمن تو دفترچه سنجش نوشته بود در صورت قبولی در هنگام ثبت نام باید دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت داشته باشیم. این چیه جریانش؟ باید چیکار کنم که مثلا سال دیگه تو شهریور این دفترچه آماده به خدمت رو داشته باشم... آقا کریم که واردتری یه حالی بده!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا