ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NASTOH

عضو جدید
جا داره ی مطلبی اینج توضیح بدم که شاید به بعضی دوستان بر بخوره که مربوط به کنکور پارسال هست که خودم هم شرکت کردم.
هر کس میگه از سوالای ریاضی ضربه خورده دوروغ میگه
مگه میشه ی باکس کنکور شمارو به هم بزنه؟
شما اگه باکس ریاضیه پارسال در بدترین شرایط 20 هم زده باشین و بتونین باکسای دیگرو حدود 45 زده باشین پس به راحتی قبولین،حتی 45 کمترین درصدی بود که من گفتم چون پارسال کنکور متعادل بود و بیشتر از این حرفا میشه زد.پس به این طفلکی ها دروغ نگین.تازه ریاضی هم میشد 45 تا 50 زد.خود اونایی که کنکور دادن میدونن.
پس نتیجه میگیریم راحت میشه تو ارشد ی رتبه 500 گرفت

NASTOH

عضو جدید
منظورم زیر 500 بود
راستی حتما میدونین که ضریب باکس سیال و جامد 3 هست(بستگی به گرایش)
پس عقل میگه که این باکسا بیشتر از باکسای دیگه مطالعه شن

daneshju.m

عضو جدید
جا داره ی مطلبی اینج توضیح بدم که شاید به بعضی دوستان بر بخوره که مربوط به کنکور پارسال هست که خودم هم شرکت کردم.
هر کس میگه از سوالای ریاضی ضربه خورده دوروغ میگه
مگه میشه ی باکس کنکور شمارو به هم بزنه؟
شما اگه باکس ریاضیه پارسال در بدترین شرایط 20 هم زده باشین و بتونین باکسای دیگرو حدود 45 زده باشین پس به راحتی قبولین،حتی 45 کمترین درصدی بود که من گفتم چون پارسال کنکور متعادل بود و بیشتر از این حرفا میشه زد.پس به این طفلکی ها دروغ نگین.تازه ریاضی هم میشد 45 تا 50 زد.خود اونایی که کنکور دادن میدونن.
پس نتیجه میگیریم راحت میشه تو ارشد ی رتبه 500 گرفت

دوست عزیز ، نظر هرکس برای خودش محترمه و نباید بی احترامی بشه ، من به شخصه ، هیچ علاقه ای ندارم که دروغی !!!!!!!! به کسی بگم یا بخوام بترسونمشون ، سودی هم از این مساله نمی برم ، مطمئن باشید انقدر هم بیکار نبودم که بشین از وقت و کارم بزنم ، این همه بنویسم ، فقط فقط هدف این بوده که تجربیات خودم رو منتقل کنم که کسی اشتباهات منو سر کنکور تکرار نکنه و انشالله سال دیگه همگی نتیجه دلخواه خودش رو بگیره . خداراشکر بعد از این همه مدت حضور در این باشگاه هم ، همگی با خصلت و خصوصیات من آشنا هستن و احتیاجی هم به دروغ پردازی ندارم .

ختم کلام : اگه کنکور خوب بوده و انشالله نتیجه خوبی می گیرید ، مبارکتون باشه ، ما خوشحال هم میشیم ، اما بدونید کنکور یه مرحله از زندگیه ، قبول شدن یا نشدن هم انقدر اهمیت نداره ، که آدم غرور بگیرتش ، به یکی دیگه دروغ بگه ، تهمت بزنه ، بی احترامی کنه ، ....

NASTOH

عضو جدید
دوست عزیز ، نظر هرکس برای خودش محترمه و نباید بی احترامی بشه ، من به شخصه ، هیچ علاقه ای ندارم که دروغی !!!!!!!! به کسی بگم یا بخوام بترسونمشون ، سودی هم از این مساله نمی برم ، مطمئن باشید انقدر هم بیکار نبودم که بشین از وقت و کارم بزنم ، این همه بنویسم ، فقط فقط هدف این بوده که تجربیات خودم رو منتقل کنم که کسی اشتباهات منو سر کنکور تکرار نکنه و انشالله سال دیگه همگی نتیجه دلخواه خودش رو بگیره . خداراشکر بعد از این همه مدت حضور در این باشگاه هم ، همگی با خصلت و خصوصیات من آشنا هستن و احتیاجی هم به دروغ پردازی ندارم .

ختم کلام : اگه کنکور خوب بوده و انشالله نتیجه خوبی می گیرید ، مبارکتون باشه ، ما خوشحال هم میشیم ، اما بدونید کنکور یه مرحله از زندگیه ، قبول شدن یا نشدن هم انقدر اهمیت نداره ، که آدم غرور بگیرتش ، به یکی دیگه دروغ بگه ، تهمت بزنه ، بی احترامی کنه ، ....

من اگه قبول میشدم که الان تو این جا نبودم

behi nafas

عضو جدید
سلام دوستان منم هستم

سلام دوستان منم هستم

اگه برنامه مطالعه توپولی دارید بگید به کسی بر نخوره دوستان نظر همه محترمه پس دعوا نکنید دمه همتون گرم :D

ea_mecs

عضو جدید
دوستان برای برنامه من هم یه نظری بدین. من شاغل ام و روزی ماکزیمم 4 ساعت می تونم وقت بزارم. اگه از بعد 13 ام بخوام شروع کنم ، به نظرتون این مدت زمان کافی هست یا نه؟

behi nafas

عضو جدید
زود هست ولی ... .

زود هست ولی ... .

زود هست ولی برای محصل و شاغل جماعت زمان خیلی خیلی خیلی مهمه و باید یه برنامه و همت توپی داشته باشه. من خیلی پرسو جو کردم اگر میخای از پایه شروع کنی بهترین موقع برای استارت اردیبهشت ماهه. :smile:

آخرین ویرایش:

yaser7610

عضو جدید
سلام دوستان من ترم 8 ام میخوام واسه سال دیگه کنکور بدم
پسر عموم کنکور 90 رتبه 130 اورد الانم داره تبدیل انرژی تربیت مدرس میخونه و من خیلی قبولش دارم تو درس خوندم. راجع بع نحوه خوندن ازش سوال کردم میگفت تا تابستون بشین فقط کتابای ترمودینامیک ون وایلن و سیالات مانسون و حرارت اینکروپرا رو بخون عمیق کل تمریناشم بخون و همرو حل کن از اول تا پآخر که قشنگ مسلط بشی. دینامیک و استاتیک ام روزی 10 تا مساله حل کن تا آخر تابستون . از اول مهر ام تقریبا از همون منابعی که دوستان معرفی کردن تست بزن و رفع اشکال کن . اینکع از الان شروع کنی تست زدن اشتباهه اول باید به درس کامل مسلط بشی

NASTOH

عضو جدید
NASTOH jan movafegham barname shoma chiye az key va ba che darsay va manabei shro mikonid?:w10:

در مورد منابع که به بخش منابع مراجعه کنید.من با انتقال و استاتیک شروع کردم(4 درس دینامیک.ترمو.معادلات و ارتعاشات هم دارم به ارامی میخونم تا اخر خرداد این 4 تا تموم میشن). به نظر من ماهی 2 تا درس خوب باشه.البته بستگس به شرایط خودتون داره.ولی دوره فراموش نشه

behi nafas

عضو جدید
[

روش خوبی داری NASTOH منم با ریاضی1 و استاتیک شروع کردم البته سعی میکنم تا اواسط تیر ماه ریاضی2 و معادلات و مقاومت و اجزارو تموم کنم وتا اخر شهریور سوالای سالهای قبل باکس ریاضی و جامداتو کار کنم از اول مرداد باکس سیالات و دینامیکو شروع میکنم.;)
موفق باشید:D

hamin913

عضو جدید
کسانی که جزوه طراحی اجزا دکتر شریعت پناهی و سیالات ئکتر صادقی رو می خوان پیام خصوصی بزارن

NASTOH

عضو جدید
[

روش خوبی داری NASTOH منم با ریاضی1 و استاتیک شروع کردم البته سعی میکنم تا اواسط تیر ماه ریاضی2 و معادلات و مقاومت و اجزارو تموم کنم وتا اخر شهریور سوالای سالهای قبل باکس ریاضی و جامداتو کار کنم از اول مرداد باکس سیالات و دینامیکو شروع میکنم.;)

موفق باشید:D

فکر کنم تا اخر تابستون باید 1 بار درسارو بخونیم. از درسای پایه هم باید شروع کنبم.(مثل همون رعایت پیش نیازیدر دانشگاه)
منم ریاضی 1 ماه دیگه استارت میزنم.
خلاصه نویسی فراموش نشه

behi nafas

عضو جدید
فکر کنم تا اخر تابستون باید 1 بار درسارو بخونیم. از درسای پایه هم باید شروع کنبم.(مثل همون رعایت پیش نیازیدر دانشگاه)
منم ریاضی 1 ماه دیگه استارت میزنم.
خلاصه نویسی فراموش نشه

هیشکی مثل من نمیتونه خلاصه نویسی کنه (صمد اقا);)
اگر یک بار از روی خلاصه نویسیه خودتون بخونید انگار چند بار متن اصلیرو خندید.
هر درسیرو خوندید تستای زیادی حل و تحلیل کنید انجوری تصلتتون بیشتر میشه.
راستی برای دینامیک و انتقال حرارت یه منبع توپ معرفی کنید میخام از پایه(صفر) شروع کنم. :w27:
موفق باشید.:D

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیشکی مثل من نمیتونه خلاصه نویسی کنه (صمد اقا);)
اگر یک بار از روی خلاصه نویسیه خودتون بخونید انگار چند بار متن اصلیرو خندید.
هر درسیرو خوندید تستای زیادی حل و تحلیل کنید انجوری تصلتتون بیشتر میشه.
راستی برای دینامیک و انتقال حرارت یه منبع توپ معرفی کنید میخام از پایه(صفر) شروع کنم. :w27:
موفق باشید.:D
جزوه کامل دینامیک دکتر حسینی هاشمی در 252 صفحه:http://www.iust.ac.ir/files/mech/hosseini_ed631/Dynamics Lecture.pdf

dma

عضو جدید
دینامیک با دکتر حسینی هاشمی پاس کردم . از معدود استادای بداخلاقی بود که باهاش حال کردم!!!!! فکر کنید طرف استاد تمامه میگه من تازه 8 شب که میرسم خونم تا 2 شب درس میخونم صبح هم 7 سر کارمم!!!

Mechan

کاربر فعال
سلام به همه
پیشنهاد جدی میکنم

یه سری به تاپیک ارشد91 صفحات 419 به بعد بزنید بحثهای خوبی شده

شاید واسه خوندن ارشد تجدید نظر کردینا!!!!!!!!;)

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستان ارشد 92 خسته نباشيد.فكر كنم رقابت سال به سال فشرده تر و سخت تر ميشه.من خودم پارسال از 20 تير شروع كردم به خوندن البته زيادم وقت كم نيوردم.البته واسه ساخت كنكور مي دادم.به نظرم دروس رياضي و جامدات رو حتما حداكثر تا آخر تابستون فول فول بخونيد يعني اينكه هيچ مطلب جديدي رو به بعد تابستون موكول نكنيد چون درساي تخصصيم مونده كه بخونيد.من خودم تو خوندن رياضي و جامدات اينطور عمل كردم كه وقتي به يه موضوعي مي رسيدم كه پاك توش گير مي كردم اينقد به روش حل و موضوعش گير ميدادم تا آخر متوجه بشم.تو مقاومت مصالح 3 4 تا كتاب خوندم البته من كتاب نايي رو نخوندم ولي چون پايم ضعيف بود احتمالا تو اونم به مشكل بر ميخوردم واسه همين جاي خريدن كتاب نايي رفتم كتاب اصلي جانسون ترجمه دكتر زارع رو از دوستم گرفتم و خودنم خيلي عالي بود تا جايي كه امسال همه تستاي مقاومتو زدم.اگه احيانا به مطلبي رسيديد كه واستون يه مقدار گنگ بود يا تستاش پيچيده و وقت گير مي زد نگران نباشيد با تمرين و تست راه ميوفتيد البته به شرطي كه مطلبو كامل گرفته باشيد.
دعا كنيد بچه هاي 91 همگي نتيجه تلاششونو بگيرن...
موفق باشيد;)

behi nafas

عضو جدید
سلام به همه
پیشنهاد جدی میکنم

یه سری به تاپیک ارشد91 صفحات 419 به بعد بزنید بحثهای خوبی شده

شاید واسه خوندن ارشد تجدید نظر کردینا!!!!!!!!;)

سلام دوست عزیز به اوجام سر زدم, هر کسی بسته به هدف و خواسته شخصیش کاریرو شروع میکنه.
منم به شخصه زدم تو کار درسو با قبولی تو کنکور ارشد 92 یه جونی میگیرمو همینجور ادامه میدم. امید وارم شماهم نظرتون عوض بشه.
موفق باشید:)

eliii*91

عضو جدید
میشه راهنماییم کنید واسه کارشناسی نرم واسه سراسری چقدر درس بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه راهنماییم کنید واسه کارشناسی نرم واسه سراسری چقدر درس بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای کارشناسی؟یعنی پیش دانشگاهی هستید؟زمانی که من بودم که خیلی سخت بود قبولی ولی الان بچه ها میگن خیلی راحت تر شده.

behi nafas

عضو جدید
دوستان ارشد 92 خسته نباشيد.فكر كنم رقابت سال به سال فشرده تر و سخت تر ميشه.من خودم پارسال از 20 تير شروع كردم به خوندن البته زيادم وقت كم نيوردم.البته واسه ساخت كنكور مي دادم.به نظرم دروس رياضي و جامدات رو حتما حداكثر تا آخر تابستون فول فول بخونيد يعني اينكه هيچ مطلب جديدي رو به بعد تابستون موكول نكنيد چون درساي تخصصيم مونده كه بخونيد.من خودم تو خوندن رياضي و جامدات اينطور عمل كردم كه وقتي به يه موضوعي مي رسيدم كه پاك توش گير مي كردم اينقد به روش حل و موضوعش گير ميدادم تا آخر متوجه بشم.تو مقاومت مصالح 3 4 تا كتاب خوندم البته من كتاب نايي رو نخوندم ولي چون پايم ضعيف بود احتمالا تو اونم به مشكل بر ميخوردم واسه همين جاي خريدن كتاب نايي رفتم كتاب اصلي جانسون ترجمه دكتر زارع رو از دوستم گرفتم و خودنم خيلي عالي بود تا جايي كه امسال همه تستاي مقاومتو زدم.اگه احيانا به مطلبي رسيديد كه واستون يه مقدار گنگ بود يا تستاش پيچيده و وقت گير مي زد نگران نباشيد با تمرين و تست راه ميوفتيد البته به شرطي كه مطلبو كامل گرفته باشيد.
دعا كنيد بچه هاي 91 همگي نتيجه تلاششونو بگيرن...
موفق باشيد;)

ممنون از اینکه تجربتو در اختیارمون قرار دادی.
انشالله هرکسی که زحمت کشیده به خاستش برسه من جمله شما دوست عزیز.
موفق باشید.:)

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ممنون از اینکه تجربتو در اختیارمون قرار دادی.
انشالله هرکسی که زحمت کشیده به خاستش برسه من جمله شما دوست عزیز.
موفق باشید.:)
خواهش ميكنم وظيفس. بازم كمكي چيزي خواستين در خدمتم ايشالا بچه هاي ارشد 92(كه البته شايد خودمم بهشون پيونديدم!!!1:Ph34r:) سال ديگه با دستي پر به بچهاي 93 كمك كنن!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا