ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر همه دوستان.متاسفانه جایی مناسبتر از اینجا برای طرح سوالم پیدا نکردم.کسی شماره پروفسور جباری استاد دینامیک رو داره؟کارم بدجوری لنگه.ایمیلشو دارم شمارشو میخوام.با سپاس.

hadijal

عضو جدید
سلام
از بين بچه ها كسي هست كه از رتبه هاي بالا باشه يا با اونا مشورت كرده باشه يا در كل اطلاعاتي در مورد آزمون هاي آزمايشي و كلاس هاي كنكور داشته باشه تو اين تاپيك مطالبي رو در مورده كلاسهاي ديناميك وارتعاشات و طراحي ديدم ولي كسي از دروس سيالاتي حرف نزده
در كل اگه كسي بتونه كمك كنه ممنون ميشم

سحرخیز

عضو جدید
سلام دوست عزیز من شنیده هام رو میگم
تو سیالات پارسه
جامدات نصیر
ریاضی رو نمی دونم پارسه یا نصیر فهمیدی به من هم بگو
آزمون رو هم میگن هیچ موسسه ای استاندارد نیست ولی جامعه آماری پارسه از همه جا بیشتره

نسرین 66

عضو جدید
به نظرتون کتاب انتقال حرارت راهیان ارشد بهزاد خداکرمی چاپ 87 با چاپ جدید خیلی تفاوت داره؟یعنی برم چاپ جدید بخرم؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
یا ایها الناس! چرا از دانشگاه امام حسین با من تماس نگرفتن!!!!!!!!!
لابد شماره خارجو دادي كريم جون اونام ديدن خرجشون ميره بالا بيخيال شدن!!! نگران نباش ايشالا ميزنگن:smile:

nafas_e_khoda

عضو جدید
سلام دوستان

از بچه های ساخت کسی کتاب مهندسی تولید و فناوری رو خونده؟چجور کتابیه؟خلاصه ی درسای ساخته؟
و سوال بعدی اینکه من واسه کنکور 91 مدیریت تولید نخوندم و هفته پبش کتاب مدیریت تولید و عملیات دکتر هایده متقی رو خریدم ،از بچه هایی که این کتابو خوندن به نظرتون این کتاب خوبه؟ همه ی تستهایی که واسه ساخت میاد رو پوشش میده؟
مرسی

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال کلاسای درسی آقاسی بهتره یا معتقدی ؟
تو ریاضی 1 2 و مهندسی

معلومه كه آقاسي بهتره، ولي قيمت ببين چه قدر فرق داره!
من پاييز قبل رفتم رياضي 2 جعفري(تعاوني اميركبير، م وليعصر)، كه از روي همين كتاب اقاسي ميگه ( اون موقع 24 ساعت 60,000 دادم الان حتما رفته رو قيمت)
خيلي راضي بودم اين پاييز هم احتمال زياد مهندسي را برم.

سحرخیز

عضو جدید
معلومه كه آقاسي بهتره، ولي قيمت ببين چه قدر فرق داره!
من پاييز قبل رفتم رياضي 2 جعفري(تعاوني اميركبير، م وليعصر)، كه از روي همين كتاب اقاسي ميگه ( اون موقع 24 ساعت 60,000 دادم الان حتما رفته رو قيمت)
خيلي راضي بودم اين پاييز هم احتمال زياد مهندسي را برم.
آخه کتابش رو دیدی که خیلی مفصل گفته خسته کنندست
مهندسی کی رو می خوای بری ؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام دوستان

از بچه های ساخت کسی کتاب مهندسی تولید و فناوری رو خونده؟چجور کتابیه؟خلاصه ی درسای ساخته؟
و سوال بعدی اینکه من واسه کنکور 91 مدیریت تولید نخوندم و هفته پبش کتاب مدیریت تولید و عملیات دکتر هایده متقی رو خریدم ،از بچه هایی که این کتابو خوندن به نظرتون این کتاب خوبه؟ همه ی تستهایی که واسه ساخت میاد رو پوشش میده؟
مرسی
سلام وخسته نباشيد
بنده اين كتاب رو از كتابفروشي دانشگاه تهران خريداري كردم. تو اين كتاب از سير ساخت و توليد تا پياز اون رو بررسي كرده و به نظر من با وجود اين كتاب بچه هاي ساخت ديگه نيازي به كتاب ها و مراجع ديگه واسه مطالعه ندارن چون واقعا كامله ضمن اينكه من چند تا از مباحثي كه طي سال هاي اخير موردسوال قرار گرفته و منبع مشخصي نداشته رو داخل اين كتاب پيدا كردم و واقعا عاليه من شخصا از چند رو زديگه ساخت و توليد رو از اين كتاب شروع ميكنم فقط چون يكم سنگينه بايد زودتر مظالعش شروع بشه چون 3 4 ماهي وقت ميگيره ولي اگر به كتابفروشي دانشگاه تهران نزديكين يا واستون مقدور حتما تهيش كنيد فقط يكم هزينش زياده دو جلد حدودا 40 تومن
راجع به كتال مديريتم ظاهرا اين كتاب مرجع هست ولي امسال فكر نكن اينو نشون داد چون تست هايي كه اومده بود مرجع خاصي نداشت و به ميزان اطلاعات عمومي و تجربه كاريتون برمي گشت گرچه كليد سنجش اثبات كرد تجربه كاري هم تو كنكور ساخت بي اثره:eek:
موفق باشيم;)

ariax77

کاربر فعال
سلام بچه ها
هر كي ايميل اينا رو داره بهم مسيج كنه يا همينجا بذاره:

محمد سميع پور
محسن جباري
عباس راستگو
روح الله حسيني
محمدحسن نايي
فرزين حاجي جمشيدي
كيوان صادقي
مسعود شريعت پناهي
معتقدي
حنانه

ايميلي رو بدين كه زود جواب بدن. مرسي :*

nima9631

عضو جدید
کسی کتاب سیالات مدرسان خونده اگه کسی خونده توضیح بده در موردش.تعریفش رو شنیدم.

dma

عضو جدید
سلام وخسته نباشيد
بنده اين كتاب رو از كتابفروشي دانشگاه تهران خريداري كردم. تو اين كتاب از سير ساخت و توليد تا پياز اون رو بررسي كرده و به نظر من با وجود اين كتاب بچه هاي ساخت ديگه نيازي به كتاب ها و مراجع ديگه واسه مطالعه ندارن چون واقعا كامله ضمن اينكه من چند تا از مباحثي كه طي سال هاي اخير موردسوال قرار گرفته و منبع مشخصي نداشته رو داخل اين كتاب پيدا كردم و واقعا عاليه من شخصا از چند رو زديگه ساخت و توليد رو از اين كتاب شروع ميكنم فقط چون يكم سنگينه بايد زودتر مظالعش شروع بشه چون 3 4 ماهي وقت ميگيره ولي اگر به كتابفروشي دانشگاه تهران نزديكين يا واستون مقدور حتما تهيش كنيد فقط يكم هزينش زياده دو جلد حدودا 40 تومن
راجع به كتال مديريتم ظاهرا اين كتاب مرجع هست ولي امسال فكر نكن اينو نشون داد چون تست هايي كه اومده بود مرجع خاصي نداشت و به ميزان اطلاعات عمومي و تجربه كاريتون برمي گشت گرچه كليد سنجش اثبات كرد تجربه كاري هم تو كنكور ساخت بي اثره:eek:
موفق باشيم;)
سرفصل هاشم بگید بد نیست.

masoud_gh64

عضو جدید
سلام..
به نظر میرسه دوستان هنوز درگیر انتخاب کتاب هستن...این بحث ها فقط وقت شما رو میگیره...بیایین یه کم سازنده تر پیش بریم

mech.mech

عضو جدید
سلام دوستان
کسی پارسه ثبت نام کرده؟
من فقط آزموناشو میخوام شرکت کنم.
تا کی میشه ثبت نام کرد؟

نسرین 66

عضو جدید
سلام..
به نظر میرسه دوستان هنوز درگیر انتخاب کتاب هستن...این بحث ها فقط وقت شما رو میگیره...بیایین یه کم سازنده تر پیش بریم

منم موافقم با اینکه خودم هنوز یه سری از منابع تهیه نکردم اما حس میکنم بیش از حد روی منابع حساس شدیم منبع خوب مهمه ولی خوب خوندنم بی تاثیر نیست.بیاید از روشای خوندن یا اینکه چه درسایی شروع کردید بگید

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
هر كي ايميل اينا رو داره بهم مسيج كنه يا همينجا بذاره:

محمد سميع پور
محسن جباري
عباس راستگو
روح الله حسيني
محمدحسن نايي
فرزين حاجي جمشيدي
كيوان صادقي
مسعود شريعت پناهي
معتقدي
حنانه

ايميلي رو بدين كه زود جواب بدن. مرسي :*

mohsen.jabbari@gmail.com

nafas_e_khoda

عضو جدید
سلام وخسته نباشيد
موفق باشيم;)

سلام دوست عزیز
مرسی از راهنمائیت
شما کتاب ساخت ارشد سپاهان دکتر رازفر رو دیدید؟حدود 750 صفحه ای هست و خیلیا میگن کتاب کاملیه،خودمم پارسال خوندمش به نظر منم بین کتابای جمع بندی ساختی که تو بازار هست از همشون کاملتره اما بعضی جاها هم کتاب ارشد جهش تکمیلش میکنه، اگر شما کتاب دکتر رازفر رو خوندید میخواستم بدونم آیا کتاب مهندسی تولید و فناوری از کتاب دکتر رازفر کاملتره؟اگر هست چقدر باهم تفاوت دارند؟
مرسی

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سرفصل هاي كتاب مهندسي توليد و فناوري

سرفصل هاي كتاب مهندسي توليد و فناوري

سرفصل هاشم بگید بد نیست.
كتاب مهندسي توليد و فناوري كليوم40 فصل داره كه سرجمع ميشه حدودا 1500 صفحه!!!!!:eek:
سرفصل هايم طوريه كه كليه موارد و روش هاي ساخت و توليد و مشكلات موجود رو بررسي كرده البته اگر واسه كنكور بخواهيد بخونيدش لازم نيست همشو مطالعه كنيد چون چندتا از فصل هاش مربوط كه جوشكاري و پليمر ها و ريخته گيري ميشه كه جز سرفصل هاي ارشد نيست. سرفصل هاشم تو فايل ضميمه آوردم اينجا شلوغ ميشد
موفق باشيد
مشاهده پیوست سرفصل هاي كتاب م&#.pdf;)
آیا کتاب مهندسی تولید و فناوری از کتاب دکتر رازفر کاملتره؟اگر هست چقدر باهم تفاوت دارند؟
مرسی
كتاب مهندسي توليد وفناوري صرفا يك كتاب كنكوري نيست مسلما شما واسه كنكور نياز به يك كتاب واسه مرور وتست هم داريد من كتاب ارشد سپاهان رو نديدم ولي ظاهرا بهترين مرجع واسه كتاب كنكور ساخت هست .اگر كتاب مهندسي توليد رو خريداري كرديد بهتره اول اونو كامل بخونيد و بعد از نت برداري سراغ كتاب كنكوري بريد اينطوري دايره مطالعات شما تو ساخت عالي ميشه
موفق باشيد
;)

آخرین ویرایش:

salari_erfan

عضو جدید
سلام بچه ها به نظرتون تا اخر تابستون همه درسا رو بايد خونده باشم؟ شما برنامه ريزيتون چه طوريه، همه درسا رو با هم مي خونيد؟ اگه ميشه راهنمايي كنيد ممنون

dma

عضو جدید
زود درس ها تموم شه که چی بشه؟! آهسته و پیوسته و دقیق درس ها باید مطالعه بشه! من که آخر آذر خوندن و خلاصه نویسیم تازه نموم میشه.بعد هم شروع میکنم به تست زدن و خوندن خلاصه هام وخوندن خلاصه درس های پارسه. فقط به نظرم باکس ریاضی رو تا آخر تابستون تموم کنید تا شررررررررررررششششششششششششش کم شه!
موفق باشید

سالید ورک

عضو جدید
سلام
من تا به امروز استاتیک تا اخر ممان اینرسی وریاضیات حد و مشتق و یه مقدار انتگرال و فصل یک مقاومت نایی ولی فقط خوندم تست خیلی کم زدم اما توی ماه رمضان اصلا نمیتونم درس بخونم. شما هم مثل من هستین؟

سالید ورک

عضو جدید
مگه برنامتون به چه صورته؟
زود درس ها تموم شه که چی بشه؟! آهسته و پیوسته و دقیق درس ها باید مطالعه بشه! من که آخر آذر خوندن و خلاصه نویسیم تازه نموم میشه.بعد هم شروع میکنم به تست زدن و خوندن خلاصه هام وخوندن خلاصه درس های پارسه. فقط به نظرم باکس ریاضی رو تا آخر تابستون تموم کنید تا شررررررررررررششششششششششششش کم شه!
موفق باشید

dma

عضو جدید
مگه برنامتون به چه صورته؟
من هر ماه 2-3 تا درس رو تموم میکنم بعلاوه مرور قبلی ها
مثلا الان ریاضی 2 میخونم بهمراه دینامیک و دینامیک ماشین.همه رو خلاصه نویسی هم میکنم.همراه اینا روزی 2 ساعت تست ریاضی 1 میزنم و تست معادلات .
ماه بعد میرم سر مقاومت مصالح و ریای مهندسی و سیالات!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا