ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sadegh1068

عضو جدید
من علم و صنعت روزانه افتادم :D

مجموعه مهندسي مكانيك -دانشگاه علم وصنعت ايران-روزانهعنوان رشته قبولی و نام دانشگاه32946کد رشته قبولی

صادق منم تبدیل سبزوار قبول شدم منم تحویل بگیر دیگه:Dتبریک میگم موفق باشید

بسلامتی تبریک میگم خدمتتون آقا امیر:gol: ایشالا موفق باشی;)

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز تربیت مدرس به نظر من بعد از تهران وشریف بهترین دانشگاه کشور کلا دانشگاه با کلاسیه جو علمیش خیلی بالاست چون زیاد درگیر مسائل سیاسی نیست یا حق
خیلی ممنونم از شما......روحیه ام بهتر شد.......

mm.caffee

عضو جدید
مشاهده نتیجه

• كارنامه نهايي آزمون هفته اول مهرماه از طريق سايت سازمان اعلام خواهد شد ، لذا در صورت هرگونه سوال پس از رويت كارنامه فقط از طريق سيستم پاسخگويي الكترونيكي اقدام نماييد ،بدیهی است به سایر درخواست هایی که از روش های دیگر به سازمان ارسال شود پاسخ داده نخواهد شد

شماره پرونده
مصطفينام حبيبينام خانوادگی
68سال تولدشماره شناسنامه

مجموعه مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي شريف-نوبت دومعنوان رشته قبولی و نام دانشگاه 32995کد رشته قبولی
طراحي 2200+سهميه شاگرد اولي
سلام
عزيز واقعاااااااااااااااااااااا تبريك
چطور با سهميه شاگرد اولي شبانه شريف در اومديد؟
2200 حداكثر بشه 1000
چجور ممكنه
ميدوني چطور شده؟!:surprised:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همکلاسی دانشگاه سبزوار تبدیل انرژی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D

cabsul

عضو جدید
با 1660 طراحی گیلان روزانه قبول شدم . چطوره دانشگاش؟
کلاساش معمولا چندرئز در هفتست؟

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
عزيز واقعاااااااااااااااااااااا تبريك
چطور با سهميه شاگرد اولي شبانه شريف در اومديد؟
2200 حداكثر بشه 1000
چجور ممكنه
ميدوني چطور شده؟!:surprised:

يك نهم كرده رتبه رو. فرآيند ساخت بعد از بدون گرايش شريف پر ميشه، خيلي عالي قبول شده.

اين همه مسيچ داد كه تبريز قبول ميشه يا نه،:biggrin: ببين خدا واسش خواست. آقا تبريك.

يكي ديگه هم با 1600 سهميه اولي روزانه علم و صنعت قبول شده.

Arman_awn

عضو
پس چرا من با 660 نه علمو صنعت نه خواجه نه مدرسو نیاوردم؟ لطفاً یکی جواب بده حتی صنعتی اصفهانم نیاوردم جریان چیه؟

دوستان هیچ کس رتبه ش حدود رتبه ی من هست؟ لطفاً یکی به من بگه چرا حتی کاربردی صنعتی اصفهانم نیاوردم؟ میتونیم اعتراض کنیم؟

منم تبریک میگم خواهشاً یکی جواب بده

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همه بچه هایی که قبول شدن صمیمانه تبریک میگم و برای همه آرزوی موفقیت میکنم.قطعا این موفقیت نتیجه زحماتتون بوده

leila1362

عضو جدید
با تبریک به همه بچه هایی که ارشد قبول شدن. بچه ها دانشگاه شاهرود چه جور دانشگاهیه؟

sadegh1068

عضو جدید
منم با 1908 تبدیل شبانه شاهرود قبول شدم. چه جور دانشگاهیه؟

سلام تبریک
من کارشناسی شاهرود بودم دانشگاه بدی نیست. هیئت علمی تبدیلش خیلی قوی تر از طراحیشه
اگه میخواید اونجا پیشرفت کنید توصیه اکید میکنم استاد راهنماتون رو یا دکتر نظری انتخب کنید یا دکتر نوروزی (فقط کافیه رزومه شون رو با بقیه استادای اونجا مقایسه کنید)
موفق باشید

dma

عضو جدید
اینم مینیویسم برای بچه های 93

30 زبان
15 ریاضی
30 جامدات
50 ساخت
ارتعاشات یخورده :|
رتبه 100

روزانه ساخت خواجه نصیر. هیچ وقت از این دانشگاه خوشم نمیومد ولی مثکه قسمت شده تا آخر عمر اسمش روم بمونه :|

هم دانشگاهی با من اینجا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم مینیویسم برای بچه های 93

30 زبان
15 ریاضی
30 جامدات
50 ساخت
ارتعاشات یخورده :|
رتبه 100

روزانه ساخت خواجه نصیر. هیچ وقت از این دانشگاه خوشم نمیومد ولی مثکه قسمت شده تا آخر عمر اسمش روم بمونه :|

هم دانشگاهی با من اینجا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام داداش من با رتبه 59 تربیت مدرس قبول شدم....شانس نداشتم دانشگاه تهران قبول بشم......

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان دانشگاه سبزوار الان تو سایتش دیدم،آزمایشگاه های خوبی داره ولی چرا تاریخ ثبت نام نزده؟من از کجا بفهمم کی برم ثبت نام؟

mmk.dme

عضو جدید
سلام دوستان ، نظرتون در مورد سیستم محرکه خودرو دانشگاه تبریز چیه؟ کسی اطلاعاتی داره؟؟:que:

cabsul

عضو جدید
با 1660 طراحی گیلان روزانه قبول شدم . چطوره دانشگاش؟
کلاساش معمولا چند روز در هفتست؟

saman_me

عضو جدید
سلام دوستان من با 900 روزانه محرکه خودرو علم و صنعت قبول شدم.نمی دونم خوشحال نیستم همینجوری زدم انتظار نداشتم قبول شم بیشتر رو شبانه طراحی کاربردی خواجه حساب باز کزده بودم.به نظرتون چطوریییییییییییییییییییه؟؟؟:(

ehsan210

عضو جدید
سلام بچه ها بهتون تبریک میگم. منم با رتبه 1700 تبدیل دانشگاه سمنان قبول شدم. کسی میدونه دانشگاه سمنان چجور دانشگاهیه برای ارشد تبدیل؟؟

mm.caffee

عضو جدید
يك نهم كرده رتبه رو. فرآيند ساخت بعد از بدون گرايش شريف پر ميشه، خيلي عالي قبول شده.

اين همه مسيچ داد كه تبريز قبول ميشه يا نه،:biggrin: ببين خدا واسش خواست. آقا تبريك.

يكي ديگه هم با 1600 سهميه اولي روزانه علم و صنعت قبول شده.
درسته خدا كمكش كرده
ولي ببين اوني كه 1600 شده با شاگرد اولي يعني رتبش حدود 300 شده
دوستمون 2200 بوده، شريف در اومده!!
دوست من با رتبه 290 و معدل 18 و شاگرد اولي طراحي شريف در نيومد و بيومكانيك در اومد ولي دوستمون در اومد
واقعا عجيبه ولي به هر حال بهشون تبريك ميگم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا