ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gigili206

عضو جدید
سلام دوستان
میگم کسی میدونه خط کش جزو موارد ممنوعه هست یا میتونیم خط کش با خودمون ببریم سر جلسه کنکور؟ اخه تو دفترچه نوشته ماشین حساب تلفن همراه یادداشت و برگه مجاز نیست. حالا من نمیدونم خطکش هم جزو موارد ممنوعه هست یا نه... اخه بعضی سوالای دینامیک ماشین رو که کلی باید روابط هندسی بنویسی با یه خط کش ساده به راحتی میشه حل کرد...:que:

alireza_darklord

عضو جدید
من چک کردم،مشکلی نداشت،گویا باقی دوستان مشکلی توی دریافت فایل نداشتن..یه بار دیگه امتحان کن اگه بازم نشد آدرس میلتون رو بذارید تا براتون بفرستم..:smile:

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس
من بچه اقبالیه ام
شرمنده دیر جواب دادام
ما با بچه های رشته های دیگه یه کتابخانه خود مختار زدیم از 8 صبح تا 12 شب
البته ناگفته نمونه به ما گفته بودن این سالن مطالعه رو 24 ساعته کنید گفتیم بابا تراکتور که نیستیم یه چند ساعت باید بخوابیم یا نه.
پا بند اونجام.
البته دوستای دیگه ببخشن تازه یاد ام افتاد که اینو تو قسمت پیام ها باید به این دوستمون می گفتم
نه اتفاقا خوب شد اینجا گفتی از پشتکارت آدم انرژی میگیره.موفق باشی;)

مادستان

عضو جدید
سلام مهندس
من بچه اقبالیه ام
شرمنده دیر جواب دادام
ما با بچه های رشته های دیگه یه کتابخانه خود مختار زدیم از 8 صبح تا 12 شب
البته ناگفته نمونه به ما گفته بودن این سالن مطالعه رو 24 ساعته کنید گفتیم بابا تراکتور که نیستیم یه چند ساعت باید بخوابیم یا نه.
پا بند اونجام.
البته دوستای دیگه ببخشن تازه یاد ام افتاد که اینو تو قسمت پیام ها باید به این دوستمون می گفتم
:eek::eek:
داداش با این کارت زدی تو گوش تراکتور!!!
نظرت راجع به ناهار و شام چیه؟! اصلا با این کلمات آشنا هستی؟! احیانا قیافه پدر و مادرت یادت مونده؟!؟!

kamtal

کاربر فعال
طراحی اجزا

طراحی اجزا

درصد سوالات طراحی اجزا در سالهای گذاشته :مروری بر مقاومت و تئوری های استاتیکی : 19.85 درصدخستگی : 9.5خار و میل محور : 3.7پرچ و پیچ : 12.5جوش : 3.7فنر : 9.1یاتاقان ها : 9.5چرخدنده ها: 18.2کلاچ و ترمز : 8.7اجزای مکانیک انعطاف پذیر : 5.3

مادستان

عضو جدید
یه سوال از بچه های ساخت...
اینو میدونم که سوالهای ساخت برای مهندسی پزشکی امتیاز داره
برعکسش چی؟!
یعنی من اگه سوالهای مهندسی پزشکی رو بزنم و غلط باشه تو رتبه ساختم تاثیر داره؟!
:redface:

sintop

عضو جدید
سلام بچه ها
من هنوز تموم نکردم کلی از درسا مونده به نظرتون باید چکار کنم؟
از اون جاهایی که تموم نکردی فقط جاهای مهم رو بخون بعدم بشین تست بزن
کلا زیاد رو درس خوندن معطل نشو هر چی بیشتر تست بزنی بهتره...از 2 هفته دیگه هم فقط تست بزن

AM_mech

عضو جدید
سلام
بچه ها شما همیشه درسها رو دوره کردید که این مدت فقظ میخاید تست بزنید.؟
من طبق برنامه آزمون و نسبتا تموم کردم اما بعضی مباحث رو از آزمون 50درصد دیگه نخوندم و احتمالا یادم رفته باید چکار کنم به نظر شما؟
پیام های شما رو خوندم حس کردم چقدرررررررررر عقبم!!!!!!!!!!!!!!

tanha60

عضو جدید
سلام
بچه ها شما همیشه درسها رو دوره کردید که این مدت فقظ میخاید تست بزنید.؟
من طبق برنامه آزمون و نسبتا تموم کردم اما بعضی مباحث رو از آزمون 50درصد دیگه نخوندم و احتمالا یادم رفته باید چکار کنم به نظر شما؟
پیام های شما رو خوندم حس کردم چقدرررررررررر عقبم!!!!!!!!!!!!!!
سلام دوستان:
ای بابا چه خبره.استرس سنگینی اینجارو گرفته.هر کس یه برنامه ای داره وطبق برنامش پیش میره شما خودتو ناراحت نکن.آخه قرار نیست همه درسا رو بخونیم که!اگرم بخومیم وقت نمیکنیم جواب بدیم.پس چه کاریه!منکه ریاضی مهندسی و معادلات وکنترل .انتقال حرارتو سیالات و ترمورو خوندم الانم دارم درسای جامدات و ریاضی 1 و2 رو میخونم و تستای در سایی که تموم کردمو میزنم.از 22 روز مونده به کنکورم تستای 11 سال پیشو 1 روز در میون میزنم و اگه وقت کردم دینامیکم باهاش میخونم.اونم فقط واسه اینکه 0 درصد نزنم. هیچم عقب نیستم و طبق برنامه خودم پیش میرم.بچه ها استرس ندید به هم.60 روز دیگه مونده تا کمکور.دوران دانشجویی یادتون رفته شب امتحان چه معجزاتی میکردید!!!!!!!!!!!!!!!راستی اونایی که فکر میکنن ساعت درس خوندنشون کم شده حتما برن کتاب خونه!!!!!!!!!!!!!!من که از 8صبح میرم تا 8.45 شب.خیلی خیلی خوبه.امروز که ساعت مفید درس خوندنمو نوشتم دیدم 10 ساعت مفید خوندم.خودم شاخ در آوردم.مارفتیم تا شب کنکور که برگردیم ببینیم بچه ها در چه حالن.موفق وموعید باشید و امیدوارم همتون کنکور رتبه زیر 100 بیارید اگه جا بود ما هم آره.به امید کنکور توپ و با عشق91 یا شایدم 92 و93.................:biggrin::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:اینم 7 تا گل تقدیم به دوستای باحالم به خاطر میمونی 7

مادستان

عضو جدید
خدا نگهداری!!!

خدا نگهداری!!!

دوستان منم میرم تا 30 بهمن فکر میکنم از این به بعد نباید حتی 1 ثانیه رو هم از دست داد!!!:w10:
ایشالا اون موقع که امدم همه پرچمها بالا باشه!!!:w11:
بااااای
:w36:

farzadyar

عضو جدید
:eek::eek:
داداش با این کارت زدی تو گوش تراکتور!!!
نظرت راجع به ناهار و شام چیه؟! اصلا با این کلمات آشنا هستی؟! احیانا قیافه پدر و مادرت یادت مونده؟!؟!

سلام مهندس
بابا ما که حداقل برای شام ناهار میریم خونه ، یکی از بچه ها ناهار با شامشو هم باخودش می اره کتابخونه می خوره ( جدی می گم )
الان هم که شب یلدا است من بقیه بچه ها امشبو تعطیل کردیم اما اون دوستمون الان تنهایی کتابخونه است
البته دوستان نگران نباشن مکانیک نمی خونه .
راستی من هم از این به بعد خیلی کم وقت می کنم بیام اینجا.
برای تک تک تون دعا می کنم که موفق باشید منو هم از دعاتون فراموش نکنید .
پیروز و سرافراز باشیم همگی.

khashayar.a

عضو جدید
کتاب مهندس کریمی(نصیر) رو بخون.چون زمان لازم رو داری سعی کن رو روش های ذهنی ایشون کار کنی و بهش مسلط بشی.اگه کسی زمان لازم رو نداره با کتاب گاج هم می تونه به اکثر(همه) سوالای معادلات جواب بده
واسه ریاضی 1 و 2 چی معرفی میکنی؟

uoro

عضو جدید
دوستان یکی لطف میکنه جداول آخر کتاب مقاومت مصالح نایی رو برای اسکن کنه
نمی دونم چرا کتاب من اون جداول رو نداره
ممنون میشم

khashayar.a

عضو جدید
اگه درسشون رو خوندی برای تست همونطور که بچه ها گفتن جلد 2 آقاسی.
ولی اگه درس رو نخوندی کتابای پوران رو بگیر
میشه کامل کتابهارو معرفی کنی که انتشاراتش با مولفش کیه که میخوام برم بگیرم اشتباه نگیرم؟

koohe energy

عضو جدید
بچه ها خبر خوبی ندارم.از یکی از آشنایان که باباش تو سازمان سنجش کار میکنه شنیدم که امسال میخوان دفترچه های زبان رو جدا بهمون بدن وبا وقت جداگونه،یعنی دقیقا مثل رشته برق.البته تو کلاسهای مدرسان شریف هم این قضیه پیچیده بود بین بچه ها ولی من اون موقع اهمیت ندادم . ولی مثل اینکه قضیه جدیه.اینجوری درس زبان تاثیرگذار میشه تو رتبه.اینم از شانس ما. گویا قراره قربانی بشیم برا عبرت بچه های سال بعد.:cry::cry:

koohe energy

عضو جدید
بچه ها کسی لینکی چیزی نداره برا دانلود آزمونهای آزمایشی؟حالا سنجش پارسه یا ماهانش فرقی نمیکنه.برا فروش هم باشه خوبه باز!

?Why

عضو جدید
بچه ها خبر خوبی ندارم.از یکی از آشنایان که باباش تو سازمان سنجش کار میکنه شنیدم که امسال میخوان دفترچه های زبان رو جدا بهمون بدن وبا وقت جداگونه،یعنی دقیقا مثل رشته برق.البته تو کلاسهای مدرسان شریف هم این قضیه پیچیده بود بین بچه ها ولی من اون موقع اهمیت ندادم . ولی مثل اینکه قضیه جدیه.اینجوری درس زبان تاثیرگذار میشه تو رتبه.اینم از شانس ما. گویا قراره قربانی بشیم برا عبرت بچه های سال بعد.:cry::cry:

:eek:

آقا یکی آمارِ دقیقِ اینو در بیاره ...
بشینیم زبان بخونیم ؟

mec_eng_2010

عضو جدید
اگر اینطور باشه که واقعا ظلمه- باید هر تغییری در موقع ثبت نام به داوطلبان اعلام بشه نه یکشبه یک تصمیمی گرفته بشه و بخوان اجرا کنن بدون هیچ اعلام قبلی!!!!!!!!!!!!!!!!!

gigili206

عضو جدید
سلام من امروز از بچه های برق تو کتابخونه سوال کردم دقیقا عکس این مطلب رو گفتن یعنی میگفتن ما تا سال 88 دفتر چه زبانمون جدا بوده و نیم ساعت وقت دفترچه زبان بوده از سال 89 دفترچه ی زبان با بقیه ی دروس یکی شده. وقتی اومدن دفترچه ی رشته ی برق رو که جدا بوده یکی کردن که نمیان دفترچه ی ما که از اول یکی بوده رو جدا کنن. به نظر من این خیلی منطقی نمیاد که بخوان یه همچین کاری کنن...

godman2010

عضو جدید
سلام من امروز از بچه های برق تو کتابخونه سوال کردم دقیقا عکس این مطلب رو گفتن یعنی میگفتن ما تا سال 88 دفتر چه زبانمون جدا بوده و نیم ساعت وقت دفترچه زبان بوده از سال 89 دفترچه ی زبان با بقیه ی دروس یکی شده. وقتی اومدن دفترچه ی رشته ی برق رو که جدا بوده یکی کردن که نمیان دفترچه ی ما که از اول یکی بوده رو جدا کنن. به نظر من این خیلی منطقی نمیاد که بخوان یه همچین کاری کنن...

دقیقا....

uoro

عضو جدید

منم موافقم منطقی نیست

farzadyar

عضو جدید
شک نکنید شایع است.

SOSHAN

عضو جدید
ولی با عرض سلام ... سؤال فنی دارم؟؟؟
1- به نظرتون کدوم آزمون های آزمایشی واسه معماری خوبه ؟ مرکز معماری ایران یا اکسین؟

khashayar.a

عضو جدید
سلام
واسه ریاضی 1 و 2 یکی از بچه ها پوران و معرفی کرده به نظرتون خوبه اگه چیز بهتری خبر دارید همراه با اطلاعات کامل کتاب واسم بزارید که موقع خرید کتاب دچار مشکل نشم
مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا