ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bndsms

عضو جدید
سلام دوستان 3 تا سوال داشتم که به یه جوانمرد برای جواب دادنشون نیازمندم :D :

طراحی کاربردی پیام نور تهران بهتره یا تبدیل غیر انتفاعی علوم و فنون بابل ؟

مالک شبانه - غیر انتفاعی و پیام نور وام میدن ؟

سوال آخرم اینکه اگه مثلا آدم ارشد رو تو یه دانشگاهی که خیلی معتبر نیست مثلا شبانه راه های دور ( مثل سیستان یا شهرکرد و .... ) یا غیرانتفاعی و پیام نور و مالک اشتر بخونه برای دکترا مشکلی براش ایجاد میشه یا میشه با ارشد از اون دانشگاه ها دکترا توی یه دانشگاه معتبرتر ادامه داد ؟

مرسی

zohre.mec

عضو جدید
سلام!
باید امسال حتما قبول بشید؟
نمیشه بمونید سال دیگه؟
سوال اول و دومتون بستگی به وضعیت مالیتون داره!شبانه در حد دانشگاه آزاده!حدودا 10 میلیون!
و البته محل اقامتتون!هیچ وقت امتیاز خونه رو نادیده نگیرین!
زندگی خوابگاهی سخته!
برای سوال آخرتون هم تا جایی که من میدونم معمولا اون جایی که ارشد میگیرین،دکترا هم می مونید!امسال که یکم قوانین عوض شده ولی باز هم تو قسمت مصاحبه براشون مهمه که از کجا اومدین!
اگه قصد رفتن به خارج از کشور رو هم دارین که قضیه کاملا متفاوته!

bndsms

عضو جدید
سلام!
باید امسال حتما قبول بشید؟
نمیشه بمونید سال دیگه؟
سوال اول و دومتون بستگی به وضعیت مالیتون داره!شبانه در حد دانشگاه آزاده!حدودا 10 میلیون!
و البته محل اقامتتون!هیچ وقت امتیاز خونه رو نادیده نگیرین!
زندگی خوابگاهی سخته!
برای سوال آخرتون هم تا جایی که من میدونم معمولا اون جایی که ارشد میگیرین،دکترا هم می مونید!امسال که یکم قوانین عوض شده ولی باز هم تو قسمت مصاحبه براشون مهمه که از کجا اومدین!
اگه قصد رفتن به خارج از کشور رو هم دارین که قضیه کاملا متفاوته!

ممنون از نظرتون:gol:
شدن که احتمالا میشه از دی 90 تا دی 91 وقت برا سربازی دارم اون 2 ماهم میشه یه جوری عقبش انداخت .
ولی نمیدونم حس و حالی برام میمونه دوباره بشینم ارشد بخونم یا اگه خوندم شرایط امتحان بازم مثل امسال باعث نمیشه کنکورو خراب کنم ؟:(
درباره وام نگفتین مالک شبانه - غیر انتفاعی و پیام نور وام میدن ؟
مرسی

درباره رفتن به خارج چه فرقی داره میشه توضیح بدین

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام-به نظرتون من با رتبه 623 طراحی کاربردی غیر از خودرو و غیر از دانشگاه عپاسپور میتونم روزانه تهران بیارم؟؟؟
یه سوال دیگه:بین روزانه صنعتی اصفهان و شبانه خواجه نصیر کدومش برم؟
خواجه شبانه خوابگاه میده؟
من خودم همدان هستم.
با ابن ظرفیت ها روزانه فکر نکنم بشه.بار خدت بیشتر به تحقیق
ا
به سوال دومت جز خودت هیچکی نمیتونه جواب بده
دانشگاه تعهد نداره به شبانه خوابگاه بده...داشت میده..نداشت نمیده
راستی سلام

parandme

کاربر بیش فعال
سلام-به نظرتون من با رتبه 623 طراحی کاربردی غیر از خودرو و غیر از دانشگاه عپاسپور میتونم روزانه تهران بیارم؟؟؟
یه سوال دیگه:بین روزانه صنعتی اصفهان و شبانه خواجه نصیر کدومش برم؟
خواجه شبانه خوابگاه میده؟
من خودم همدان هستم.
با سلام به شما دوست عزیز
یه توصیه برادرانه بهت بکنم
با این رتبه ات روزانه اصفهان شانس داری که اعتبارش اگه از خواجه بالاتر نباشه کمتر نیست هزینه شبانه بالاست مخصوصا اگه تهران باشی هزینه خونه واقعا کمر شکنه (به روزانه هاش با اما و اگر خوابگاه میدن شبانه عمرا بدن)
بعدا نگی کسی بهم نگفتا....

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی در مورد سیستیم های انرژی اطلاعاتی داره؟؟؟؟؟؟؟درمورد رتبه های قبولیش و همینطور اصلا چه درسیه؟؟کاربردش چیه؟

کسی در مورد سیستیم های انرژی اطلاعاتی داره؟؟؟؟؟؟؟درمورد رتبه های قبولیش و همینطور اصلا چه درسیه؟؟کاربردش چیه؟:cool:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی در مورد سیستیم های انرژی اطلاعاتی داره؟؟؟؟؟؟؟درمورد رتبه های قبولیش و همینطور اصلا چه درسیه؟؟کاربردش چیه؟:cool:
من یه فایلی گذاشتم قبولی ها رو
ببین سیستم تا چند گرفته
پارسال یه fluid2008 که با 672 سیستم انرژِ میخوندخواجه

m25269

عضو جدید
سلام دوستان
میشه لطفا منو راهنمایی کنی واقعا گیج شدم
من 396 طراحی 449 تبدیل و 280 مکاترونیک شدم
یکی اینکه موندم مکاترونیک و بیومکانیک بزنم یا نه؟زیاد علاقه ای هم به جامدات ندارم.یا ختی کدوم دانشگاه رو بزنم؟
یکی هم کدوم دانشگاه تهران شانس بیشتری دارم؟
البته سهمیه استعداد درخشان هم به احتمال زیاد دارم
پیشاپیش ممنون

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میشه لطفا منو راهنمایی کنی واقعا گیج شدم
من 396 طراحی 449 تبدیل و 280 مکاترونیک شدم
یکی اینکه موندم مکاترونیک و بیومکانیک بزنم یا نه؟زیاد علاقه ای هم به جامدات ندارم.یا ختی کدوم دانشگاه رو بزنم؟
یکی هم کدوم دانشگاه تهران شانس بیشتری دارم؟
البته سهمیه استعداد درخشان هم به احتمال زیاد دارم
پیشاپیش ممنون
سلام
با این ظرفیتا شاید روزانه علم و ص و خواجه طراحی قبول شی
بیو فقط واسه رفتنه و تو ایران کارش خیلی کمه
مکاترونیک در مورد کنترل هستش....به نسبت کار طراحی کاربردی ازش بیشتره...
تو سهمیه استعداد داری روزانه شریف یا تهران قبولی..برو بچسب به سهمیت و طراحی تهران و امیرکبیر رو برو....بقیه رو هم ول کن

asgar33

عضو جدید
سيستمهاي انرزي مشترك بين رشته هاي فني و ]فيزيك وشيمي[/COLOR][/COLOR]
هست هرچقدر هم روشن فكر باشيم نميتونيم با دانشجوهاي فيزيك وشيمي خودمو همسنگ بدونيم انصافا سخته
سيستم انرزي حدود 300 نفر در دانشگاهاي مثل صنعتي سهند از تبديل بايد بالاتر باشه

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سيستمهاي انرزي مشترك بين رشته هاي فني و ]فيزيك وشيمي[/COLOR][/COLOR]
هست هرچقدر هم روشن فكر باشيم نميتونيم با دانشجوهاي فيزيك وشيمي خودمو همسنگ بدونيم انصافا سخته
سيستم انرزي حدود 300 نفر در دانشگاهاي مثل صنعتي سهند از تبديل بايد بالاتر باشه
این برداشت جالب نیست
این سیستم انرژی شما مکانیک میخونی مدرکت مکانیکه و بیشتر مدیریت مباحث انرژی هستش واگه توش کمی زرنگ باشی هم پول هست هم اعتبار
بیو مکانیک که مدرکت میخوره مهندسی پزشکی پس چی؟
ما مکانیکیا برق و کامپیوتر رو تحویل نمیگیریم....حالا بخوایم با اونا مشترک بخونیم مکاترونیک؟

bndsms

عضو جدید

اگه یکی ارشدشو از یکی از این دانشگاه ها بگیره میتونه یه دانشگاه درست درمون تو دکترا قبول بشه و برای مهاجرت شانس داره ؟

asgar33

عضو جدید
این برداشت جالب نیست
این سیستم انرژی شما مکانیک میخونی مدرکت مکانیکه و بیشتر مدیریت مباحث انرژی هستش واگه توش کمی زرنگ باشی هم پول هست هم اعتبار
بیو مکانیک که مدرکت میخوره مهندسی پزشکی پس چی؟
ما مکانیکیا برق و کامپیوتر رو تحویل نمیگیریم....حالا بخوایم با اونا مشترک بخونیم مکاترونیک؟
يعني ميگي انتخاب كنيم اطلاعات بيشتري داري؟فك كنم يك سالو نيم هست

force

عضو جدید
آقایون اصلاحیه سنجش نیومد؟

تا این لحظه نه

یک سوال داشتم
تفاوت بین شبانه صنعتی اصفهان با صنعتی اصفهان آموزش محور شبانه چقدر هست؟((ارزش داره شب امورش محور صنعتی اصفهان را بزنم))

ویه سوال از دوستان تبریزی
به نظر شما روزانه دانشگاه تبریز را بزنم((چون شنیدم تبریز جو خاصی داره و با اصفهانی ها هم گویا میونه خوبی ندارند))
بعلاوه ممکنه اونجا استادهاش هم ترکی حرف بزنند یا خیلی بین دانشجوها فرق بگذارند!!

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يعني ميگي انتخاب كنيم اطلاعات بيشتري داري؟فك كنم يك سالو نيم هست
بستگی به رتبت داره
اینجا اسم fluid 2008 رو سرچ کن
ایشون با کمال میل واقعا جواب شما رو میدن
یک سال و نیمه....خودش میگفت از انتخابش راضیه
تا این لحظه نه

یک سوال داشتم
تفاوت بین شبانه صنعتی اصفهان با صنعتی اصفهان آموزش محور شبانه چقدر هست؟((ارزش داره شب امورش محور صنعتی اصفهان را بزنم))

به نظر شما روزانه دانشگاه تبریز را بزنم((چون شنیدم تبریز جو خاصی داره و با اصفهانی ها هم گویا میونه خوبی ندارند))
بعلاوه ممکنه اونجا استادهاش هم ترکی حرف بزنند یا خیلی بین دانشجوها فرق بگذارند!!
هرگــــــــــــــــــــــــــــــز آموزش محور نزن!
چون مدرک بهت میدن فقط....و اصلا ادامه تحصیل نمیتونی بدی....و عین لیسانس 2سال درس میخونی و خداحافظ....به خصوص اگر شبانه باشه!

karim-mech

کاربر بیش فعال
تا این لحظه نه

یک سوال داشتم

جو تبریز خیلی هم دوستانه است. تدریس تو دانشگاه کاملا فارسیه.
ممکنه یه دانشجو تو اتاق استاد با استادش ترکی صحبت کنه ولی سر کلاس نه.
در ضمن ترختور ترختور.

bndsms

عضو جدید

اگه یکی ارشدشو از یکی از این دانشگاه ها بگیره میتونه یه دانشگاه درست درمون تو دکترا قبول بشه و برای مهاجرت شانس داره ؟

داش کریم جوانمرد سوال ها تو را می طلبند :redface:

Mechan

کاربر فعال
دوستان

به نظرتون من هوا فضا های مالک اشترو بعد روزانه های طراحی کاربردی بزارم خوبه یا
آخر بزارم!!!

خودم دوست دارم انتخاب اول بزنم اینارو ولی از مصاحبه اش میترسم. مردود شم و به فنا بره همه چی!!!!

zohre.mec

عضو جدید
خواهش می کنم!
خوب اگه میشه بمونید،بمونید!به نظر من یه سال موندن ارزش اینو داره که سال بعد یه جای خیلی خوب قبول شین و البته روزانه!
ولی این نظر منه و همه ی این چیزها به خودتون و شرایطتون بستگی داره!
در مورد وام متاسفانه چیزی نمی دونم!
خوب اگه بخواین اپلای بگیرین قطعا اگه از یه دانشگاه معتبر تر باشین به جای اینکه شما بیفتین دنبال کار رفتن اونا میفتن دنبال شما!و شرایط براتون راحت تر میشه!ولی اگه بخواین از یه جای پایین تر برین قطعا باید کار بیشتری انجام داده باشین یا اینکه از اول فاند نمیگیرین و مثلا خودتون باید تا مدتی هزینه هاتون رو بپردازین!

bndsms

عضو جدید
خواهش می کنم!
خوب اگه میشه بمونید،بمونید!به نظر من یه سال موندن ارزش اینو داره که سال بعد یه جای خیلی خوب قبول شین و البته روزانه!
ولی این نظر منه و همه ی این چیزها به خودتون و شرایطتون بستگی داره!
در مورد وام متاسفانه چیزی نمی دونم!
خوب اگه بخواین اپلای بگیرین قطعا اگه از یه دانشگاه معتبر تر باشین به جای اینکه شما بیفتین دنبال کار رفتن اونا میفتن دنبال شما!و شرایط براتون راحت تر میشه!ولی اگه بخواین از یه جای پایین تر برین قطعا باید کار بیشتری انجام داده باشین یا اینکه از اول فاند نمیگیرین و مثلا خودتون باید تا مدتی هزینه هاتون رو بپردازین!

ممنون
بدبختی اینجاس که 2 سال سربازیم دارم
1 سال دیگه پشت کنکور ، 2 سال ارشد ( تازه اگه سال دیگه قبول شم ) ، 2 سال سربازی ، وقتی بیام بیرون موهام همه سفید شدن :D:(
موندم چی کار کنم .
اعتبار دانشگاه آزاد تهران جنوب در چه حده که اگه آزادو قبول شدم می ارزه برم ؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
داش کریم جوانمرد سوال ها تو را می طلبند :redface:

با سلام به درخواست دوستان برگشتم.
واسه مهاجرت اگه مالک بخونی امکانش نیست چون مدرکش فقط داخل ایران معتبره چون وزارت دفاع تحریمهو این دانشگاه وابسته به اونه.
در مورد دکترا میتونی مرحله اول دکترا با تلاش خودت رتبه بیاری ولی در مرحله اصلی یا همون مصاحبه زیاد نباید امیدوار باشی چون کادر علمی دانشگاه تصمیم میگیره که قبولت کنه یا نه.

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان

به نظرتون من هوا فضا های مالک اشترو بعد روزانه های طراحی کاربردی بزارم خوبه یا
آخر بزارم!!!

خودم دوست دارم انتخاب اول بزنم اینارو ولی از مصاحبه اش میترسم. مردود شم و به فنا بره همه چی!!!!

یولداش سن هامیسین وور. مالک سنی یایدا چاغریجاخ مصاحبه یه. چیخسون خیر اولا. چیخماسون گدرسن اولویت بعدی که ووروبسان.
بوجور دییر کی کلا مردود اولاسان. بیلدیر منیم یولداشیم بو ایشی گوردو.

Mechan

کاربر فعال
یولداش سن هامیسین وور. مالک سنی یایدا چاغریجاخ مصاحبه یه. چیخسون خیر اولا. چیخماسون گدرسن اولویت بعدی که ووروبسان.
بوجور دییر کی کلا مردود اولاسان. بیلدیر منیم یولداشیم بو ایشی گوردو.

یعنی کریم جان میگی اگه از یه کد رشته مالک قبول شدیم ولی مصاحبه مردوود!

ردیفهای بعدی کدهای غیر دانشگاه مالک،،، امکان قبولی هستش؟؟؟

juliosezar

عضو جدید
بچه ها یه سوال،خواهشاً جواب بدید.
فرضاً من شبانه یه شهری رو قبول بشم و نرم،میتونم دوباره توی انتخاب رشته تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟؟

bndsms

عضو جدید
با سلام به درخواست دوستان برگشتم.
واسه مهاجرت اگه مالک بخونی امکانش نیست چون مدرکش فقط داخل ایران معتبره چون وزارت دفاع تحریمهو این دانشگاه وابسته به اونه.
در مورد دکترا میتونی مرحله اول دکترا با تلاش خودت رتبه بیاری ولی در مرحله اصلی یا همون مصاحبه زیاد نباید امیدوار باشی چون کادر علمی دانشگاه تصمیم میگیره که قبولت کنه یا نه.

مرسی
اگه شبانه راه دور قبول شم که باید شبانه ای رو بزنم که همون جا دکترا داشته باشه یا اینکه بعد ارشد برگردم یونی خودمون ( گیلان ) ببینم میتونم دم استادامونو ببینم که قبول کنن .

اگرم که غیرانتفاعی و پیام نورو و مالک قبول شم که احتمالا باید قید دکترای دانشگاه دولتی و احتمالا قید اپلای گرفتن رو بزنم رو بزنم:(

با دکترا گرفتن از یک دانشگاه متوسط ( یزد و سیستان و اونورا ) میشه پذیرش گرفت ؟

شبانه سیستان چجوریاس بزنمش یا نه ؟ به نظر دانشگاه خوشگلی میاد اما فاصله و هزینه بالا میره دیگه ؟

راستی درسته که 70 درصد شهریه شبانه رو وام میدن ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا