ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

chs

عضو جدید
سلام. دوستان کسی می دونه آیا رتبه اول آزاد هم می تونه از سهمیه رتبه اولی استفاده کنه یا نه؟

gm1362

عضو جدید
شبانه راه دور شاهرود يا سبزوار ممكنه قبول شي انتخابتو بكن.من قبلا گفتم ارشد 2 ساله ارزش نداره يكسال براش صبر كني حالا يه دانشگاه پايينتر اشتباه منو نكن.راه دور هر چي شد بزن.
ای محمد جان دست رو دلم نذار....
ولی به توصیه ات حتما گوش میکنم.اما از فردا دوباره شروع میکنم به خوندن.تبریک میگم رتبه خوبی آوردی.مبارکت باشه.حسودیم میشه به همتون اما مبارکتون باشه حقتون بوده.

arsalan0068

عضو جدید
عشق است اقا ایمان،بله اوضاع فجیع ساخت رو وقتی میشه با تمام وجود حس کرد که درصدای شانسی یک سیالاتی یا جامداتی تو این درس از تو ای که ماه ها تلاش کردی بیشتر میشه!
و این مشکل فقط و فقط بخاطر اینه که تمام درس های جامداتی ها و سیالاتی ها برای فردی که برای گرایش ساخت درس خونده ضریب 1 داره ولی درس ساخت و مهمترین درس ساخت تولید برای جامدات یا سیالات ضریبش صفر هست بلاخره تیری هست تو تاریکی! یا منفی میشه که مهم نیست چون پر کردن 20 تا گزینه فقط 1 دقیقه زمان میبره و اصلا روی گرایش اصلبت که واسش درس خوندی تاثیر نداره یا مثبت میشه (مثل دوستانی که شانسشون خوب بود و20% زدن) یک رتبه ی خوشگل برای ساخت میگیری!
مشکل همینجا تموم نمیشه! وقتی که درس ساخت تولید خیلی سخت یا پراز غلط طراحی میشه و کلیدها تصحیح نمیشه دقیقا مثل امسال، و موسساتی مثل ماهان با این همه دبدبه کبکبه و اساتیدشون وقتی بعد از کنکور با هم فکری هم جوابها رو بیرون میدن حتی به 20 هم نمیرسه! اون وقته که میشه پیشبینی کرد خیلی از ساختی ها باید با دو درس ریاضی و جامدات خودشون با جمعیت بالای سیالاتی و جامداتی رقابت کنن! حالا فرض کنید درس ریاضی هم سخت داده باشن و تنها درس قابل رقابت درس جامدات باشه، درسی که حداقل 3 تست اون تکراری و 3 تستش غلطه... دیگه چه انتظاری باید از رتبه هامون داشته باشیم!

والله درس تو این مملکت مال خانوماست
به هیچ دردی نمیخوره
برین زودتر وارد بازار کار بشین
و زوتر پیشرفت کنید
و هزینه ای که میخواین برای ارشد بکنین برای مواردی که به شاغل شدنتون کمک می کنه بزارین مثل نرم افزار ها یا دوره های فنی حرفه ای

اینا رو به خاطر این نمیگم که خودم رتبه ندارم
قبل اعلام نتایج هم گفتم
اگه رتبه متوسطی نیاوردین و واسه درس خوندنتون برنامه خاصی ندارین وقتتون رو تلف نکنین
از ما گفتن بود
2 سال هم زودتر سابقه پیدا کنین 2 ساله
حداقل 2 سال زودتر بازنشست میشین
از ما گفتن بود
من عمرا دیگه درس بخونم

من دیگه رفتم بچه ها ایشالا همه موفق باشید

بدرود

siavash.ma

عضو
بچه های ساخت! آقا اصلا نگران نباشین!
اوضاع امسال خیلی بی ریخته! حتی بدتراز پارسال!
ببینید چه بلایی به سره ساختیا اومده که تا4000 مجاز هستن! پارسال تا 2000 بود!
امسال مطمئن باشین بالای 1000 هم قبول میشن!
من همچنان در حال تحقیق و تفحصم!

دفترچه ها اومده
کسی دفترچه ی پارسال رو نداره؟
تو یکی از صفحات بود ولی من پیداش نکردم

دوستان ساختی من دفترچه امسالو که دانلود کردم به نظرم ظرفیت ها یکمی بالارفته کسی میدونه چقدر به ظرفیت های ساخت اضافه شده؟

mohammad.md

عضو جدید
رتبه های من :
1_106
2_84
3_93
4_ 67
5_ 87
6_55
.....
به نظرتون تبدیل شریفو میارم؟؟؟
آقا احسان تبریک میگم بابت رتبتون ;) داداش خبر داری پارسال آخرین نفر تبدیل شریف رتبش چند بوده ؟

همكلاسيم با 90 بدون سهميه شاگرد اولي شبانه تبديل شريفو اورد.برو حالشو ببر

Mechan

کاربر فعال
کی میگه کتهش ظرفیته!!!!!!!!

آقا جان من یه سر انگشتی جمع زدم اینا شدن:

ساخت وتولید: 298
طراحی: 1115
تبدیل: 1011
مکاترونیک:248
رشته های مرتبط کدرشته1267: 300
حدود2970-3000 نفر پدیرشه هاااااااااا

Mechan

کاربر فعال
کی میگه کتهش ظرفیته!!!!!!!!

Mechan

کاربر فعال
کی میگه کاهش ظرفیته!!!!!!!!

siavash.ma

عضو
والله درس تو این مملکت مال خانوماست
به هیچ دردی نمیخوره
برین زودتر وارد بازار کار بشین
و زوتر پیشرفت کنید
و هزینه ای که میخواین برای ارشد بکنین برای مواردی که به شاغل شدنتون کمک می کنه بزارین مثل نرم افزار ها یا دوره های فنی حرفه ای

اینا رو به خاطر این نمیگم که خودم رتبه ندارم
قبل اعلام نتایج هم گفتم
اگه رتبه متوسطی نیاوردین و واسه درس خوندنتون برنامه خاصی ندارین وقتتون رو تلف نکنین
از ما گفتن بود
2 سال هم زودتر سابقه پیدا کنین 2 ساله
حداقل 2 سال زودتر بازنشست میشین
از ما گفتن بود
من عمرا دیگه درس بخونم

من دیگه رفتم بچه ها ایشالا همه موفق باشید

بدرود

بهتره بگی تو این مملکت درس به هیچ دردی نمیخوره جمع نبند!

ساخت تولید واقعا درس شیرینی هست ولی اگر شرایط کنکور عوض نشه قطعا سال بعد برای تبدیل درس میخونم!

mohammad.md

عضو جدید
خیییییییییلی ظرفیت ها بده بچه ها
همش بین الملل
ای تو روحشون
پول پرست های آشغال
خوش به حال هر کسی که پول داره
بره از این خراب شده

خدا بگم چيكارشو كنه منم الان فهميدم با اون 20% كه مونا خانوم گفت من پريدم هوا به خونواده ام گفتم كه شب اصفهانو اوردم ولي بايد برم دانشگاه پايينتر براي همين بود افزايش ظرفيت به اين مهمي رو اعلام نميكردن خدا لعنتشون كنه اينقد به فكر پولن .بازم شكرت خدااا

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرم این مسئله رو رسانه ای کنین خیلی بهتره!
خبرگذاری ها یا حتی این اخبار های داخلی
شاید گرفت!

kapitan101

عضو جدید
من ساخت و تولیدم با این اوصاف باید برم سربازی درسته.البته تابستون هم کار آموزی دارم.تا چه رتبه ای امکان قبولی هست.چون 3-4 تا گرایش مجاز شدم ولی با این نتایج که نمیشه قبول شد درسته..

4/44​
زبان عمومي وتخصصي

10/00​
رياضيات /رياضي عمومي 1و2-معادلات ديفرانسيل /

-1/66​
حرارت وسيالات /ترموديناميك -مكانيك سيالات

15/69​
جامدات /استاتيك -مقاومت مصالح -طراحي اجزا/

-1/66​
ديناميك وارتعاشات /ديناميك -ارتعاشات -دي

5/56​
ساخت وتوليد

من گفتم زیر 500 میشم .نصف سوالاشون اشتباه بود

آخرین ویرایش:

karim-mech

کاربر بیش فعال
ظرفیت پذیرش نسبت به سال قبل افزایش نیافته که کاهش هم یافته.
شانس ماست دیگه رو هرچی دست گذاشتیم ترکید.

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان کسی میدونه امام حسین با چند میشه قبول شد؟
مالک اشتر چطور؟
ارزش داره؟

g10

عضو جدید
من می خوام سوالای ساخت رو برای قسمت آموزش مجلس و وزارت آموزش بفرستم ، باید یه جوری این نامردی که در حق بچه های ساخت شده رو به گوش همه برسونیم ، یکسال زحمت بکشی بعد مجاز نشی حالا یکی شانسی بزنه بعد رتبه اش 400 بیاد!!!
چه آزمون جامع و معتبری برگزار کردن اینا!

Mechan

کاربر فعال
ظرفیت پذیرش نسبت به سال قبل افزایش نیافته که کاهش هم یافته.
شانس ماست دیگه رو هرچی دست گذاشتیم ترکید.

کریم جان میشه یه آمار نسبتا دقیق بگی چقدر کاهش یافتن؟؟؟

همینطوری کوچه بازاری که نمیشه داداش!!!!!!!!!!1

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
رتبه یکی از دوستان من 4300 شده به نظر شما امکانش هست که جایی قبول بشه چون من رشته خودم مکانیک نیست نتونستم راهنمائیش کنم اگه بچه های مکانیک بتونند راهنمایی کنند ممنون میشم.

juliosezar

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه با 2198 تبدیل چه روزانه چه شبانه کجارو میتونم بیارم؟؟؟اطراف کرمانشاه تدریجاً

karim-mech

کاربر بیش فعال
یکی در مورد مالک اشتر و امام حسین توضیح بده؟
gm1362 یعنی میخوای یه سال بمونی؟ کل ارشد دوساله حیفه یه سال بمونی.

mojtaba_mbs

عضو جدید
من می خوام سوالای ساخت رو برای قسمت آموزش مجلس و وزارت آموزش بفرستم ، باید یه جوری این نامردی که در حق بچه های ساخت شده رو به گوش همه برسونیم ، یکسال زحمت بکشی بعد مجاز نشی حالا یکی شانسی بزنه بعد رتبه اش 400 بیاد!!!چه آزمون جامع و معتبری برگزار کردن اینا!
آقا من پایتم /// اگه کمکی هم از دستمون برمیاد بگو تا انجام بدیم

kapitan101

عضو جدید
خداییش پول 4 تا از این بشکه های نفت را می ذاشتن واسه ساخت دانشگاه های دولتی که یکم این ظرفیت ها بره بالا.
آخه این همه درس بخونی بعد از بین 50000 نفر فقط 2 هزار نفر قبول شوند.پس بقیه چی کار کنن.

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداییش پول 4 تا از این بشکه های نفت را می ذاشتن واسه ساخت دانشگاه های دولتی که یکم این ظرفیت ها بره بالا.
آخه این همه درس بخونی بعد از بین 50000 نفر فقط 2 هزار نفر قبول شوند.پس بقیه چی کار کنن.

کار برای همون دو هزار نفر هم نیست ادم سر خورده می شه منم این روز ها رو گذروندم

mohammad.md

عضو جدید
دوستان فرق دانشگاه شيراز با دانشگاه صنعتي شيراز چيه؟كدومشون رتبه ي بهتري ميخواد؟تا چه حدود ميگيره؟با اين وضع كم شده افزايش ظرفيت اميدي به قبولي با 1220 توش هست؟

mohammad.md

عضو جدید
دوستان فرق دانشگاه شيراز با دانشگاه صنعتي شيراز چيه؟كدومشون رتبه ي بهتري ميخواد؟تا چه حدود ميگيره؟با اين وضع كم شده افزايش ظرفيت اميدي به قبولي با 1220 توش هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا