ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehran_shirsavar

عضو جدید
سلام دوستان عزیز امیدوارم همه رتبه شون خوب شده باشه
بچه ها اگه ممکنه درصدا با رتبه هاشون تو گرایش 1 و 2 و 3 رو بگن اگه میشه این لطف در حقمون بکنید من الان سرعت نتم ÷ایینه

gm1362

عضو جدید
دوستان يه سوال تخصصي و مهم .
بين دانشگاهاي اروميه كاشان كرمانشاه همدان كدوم رو ترجيح ميدين.فقط از لحاظ سطح علمي نظر ندين به احتمال زياد خونواده قول دادن هر جا قبول شدم اونجا كوچ كنيم.از لحاظ اب و هوا مثل شمال شهر خودمون باشه شهر قشنگي باشه؟؟؟
نبوددددددددددددد خيلي حياتيه ها!!!!!!!!!!!!
به ترتیب اولویت مشهد کاشان همدان ارومیه کرمانشاه (یادمه مشهد هم پرسیده بودی)

mohammad.md

عضو جدید
مگه حالی برام مونده که حرف بزنم؟
زبان 23.33
سیالات 8.33 (مگه نمیگن سیالات تغییر نداشته؟ پس چطور از 17 رسید به 8؟)
جامدات 38
دینامیک 23.33
رتبه طراحی 2500
گرایش 6 شد 2000
قبول نمیشم درسته؟ فقط دلداری الکی ندید خواهش میکنم.

gm1362 جان همه ي ما حداقل يكسال و 2 يا 3 سال پشت كنكور بوديم تا رتبه ي خوبي كسب كرديم. دلداري الكي به خودت بدي جز استرس بيشتر واست چيزي نداره .دانشگاهاي سراسري ديگه اخريش سيتانه كه 2200 2300 ميگيره كه با كم شدن افزايش ظرفيت احتمال قبوليت خيلي كمه.مگر دانشگاهاي امام حسين و مالك اشتر و يا بينالملل كه اينام شرايطشونو وارد نيستم خدايي.
داداش شرمنده به خد من واسه همتون دعا كردم شايد قسمت بوده.ولي اميد واهي فايده نداره فقط 100 تا انتخابتو پر كن هر جا شده بزن البته به جز غير انتفاعي ها و ... كه اصلا ارزش ندارن.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
درخواست كمك از ردوستان جامداتي و سيالاتي

باسلام
عزيزان جامداتي و سيالات با توجه به تداوم فاجعه در مورد كنكور ساخت و توليد از شما عاجزنه تقاضا دارم رتبه هاي ساخت تتون رو اعلام كنيد. امسال خيلي بودن از دوستاني كه شانسي ساخت رو زدن ولي از كسايي كه ماه ها تلاش كرده بودن درصدشون بيشتر شده خدايش حق باكيه؟؟؟ اين موضوع انصاف نيست
خواهش ميكنم مثل هميشه كه به بچه هاي ساخت ياري دايد اين بار هم تنهاشون نذاريد اون ها هم مثل خواهران و برادران شما هستن كمتر از شما تلاش نركدن سختي كه بچه هاي ساخت كشيدن چندبرابر شما ست
خواهش ميكنم دوستاني كه رتبه خوب تو جامدات وسيالات آوردن وبقيه دوستان رتبشونو تو ساخت اعلام كنن:gol:

MechanicJJ

عضو جدید
با 1400 طراحی میشه روزانه همدان یا رشت رو آورد؟
باتوجه به کاهش ظرفیت ها

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز

باسلام
عزيزان جامداتي و سيالات با توجه به تداوم فاجعه در مورد كنكور ساخت و توليد از شما عاجزانه تقاضا دارم رتبه هاي ساخت تتون رو اعلام كنيد. امسال خيلي بودن از دوستاني كه شانسي ساخت رو زدن ولي از كسايي كه ماه ها تلاش كرده بودن درصدشون بيشتر شده خدايش حق باكيه؟؟؟ اين موضوع انصاف نيست
خواهش ميكنم مثل هميشه كه به بچه هاي ساخت ياري دايد اين بار هم تنهاشون نذاريد اون ها هم مثل خواران و برادران شما هستن كمتر از شما تلاش نركدن سختي كه بچه هاي ساخت كشيدن چندبرابر شما ست
خواهش ميكنم دوستاني كه رتبه خوب تو جامدات وسيالات آوردن وبقيه دوستان رتبشونو تو ساخت اعلام كنن

asgar33

عضو جدید
نظرتونو بگينرياضي 5سيالات 45جامدات 20ديناميك 40طراحي 1700تبديل 1200احساس ميكنم اگه پارسال بود ميشدم هفصد نهصد شما چي فك ميكنين

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز

باسلام
عزيزان جامداتي و سيالات با توجه به تداوم فاجعه در مورد كنكور ساخت و توليد از شما عاجزانه تقاضا دارم رتبه هاي ساخت تتون رو اعلام كنيد. امسال خيلي بودن از دوستاني كه شانسي ساخت رو زدن ولي از كسايي كه ماه ها تلاش كرده بودن درصدشون بيشتر شده خدايش حق باكيه؟؟؟ اين موضوع انصاف نيست
خواهش ميكنم مثل هميشه كه به بچه هاي ساخت ياري دايد اين بار هم تنهاشون نذاريد اون ها هم مثل خواران و برادران شما هستن كمتر از شما تلاش نركدن سختي كه بچه هاي ساخت كشيدن چندبرابر شما ست
خواهش ميكنم دوستاني كه رتبه خوب تو جامدات وسيالات آوردن وبقيه دوستان رتبشونو تو ساخت اعلام كنن

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز

باسلام

ehsan181989

عضو جدید
باسلام
عزيزان جامداتي و سيالات با توجه به تداوم فاجعه در مورد كنكور ساخت و توليد از شما عاجزنه تقاضا دارم رتبه هاي ساخت تتون رو اعلام كنيد. امسال خيلي بودن از دوستاني كه شانسي ساخت رو زدن ولي از كسايي كه ماه ها تلاش كرده بودن درصدشون بيشتر شده خدايش حق باكيه؟؟؟ اين موضوع انصاف نيست
خواهش ميكنم مثل هميشه كه به بچه هاي ساخت ياري دايد اين بار هم تنهاشون نذاريد اون ها هم مثل خواهران و برادران شما هستن كمتر از شما تلاش نركدن سختي كه بچه هاي ساخت كشيدن چندبرابر شما ست
خواهش ميكنم دوستاني كه رتبه خوب تو جامدات وسيالات آوردن وبقيه دوستان رتبشونو تو ساخت اعلام كنن:gol:
رتبه ساخت من:26

mohammad.md

عضو جدید
به ترتیب اولویت مشهد کاشان همدان ارومیه کرمانشاه (یادمه مشهد هم پرسیده بودی)

مشهد و اشتباه نوشتم .اينا رو به احتمال 80 90 درصد قبولم.ولي شك داشتم كدومو برم.كاشانو من تو رنكينگ يه سايت خارجي ديدم جز 20ام دانشگاه ايران بود

mec_eng_2010

عضو جدید
سلام دوستان من الان میخوام اولویت های اولمو هوا فضا بزنم چون احتمال قبولیم بیشتره _ سوال اینکه من که رشته شناورم هوا فضا هست نسبت به کسی که رشته اصلیش هوا فضا هست از نظر ترتیب گزینش فرق داریم؟ یا هردو یکسان گزینش میشیم؟

farid68

عضو جدید
مگه حالی برام مونده که حرف بزنم؟
زبان 23.33
سیالات 8.33 (مگه نمیگن سیالات تغییر نداشته؟ پس چطور از 17 رسید به 8؟)
جامدات 38
دینامیک 23.33
رتبه طراحی 2500
گرایش 6 شد 2000
قبول نمیشم درسته؟ فقط دلداری الکی ندید خواهش میکنم.

راستش قصد ندارم ناراحتت کنم ولی با توجه به کاهش ظرفیت ها اختماش بسیار کمه

من نگفتم سیالات ثابت بوده گفتم سوالی حذف نشده ازش. فکر کنم یکی از سوالایی که من زدم جوابش عوض شد البته مطمئن نیستم

تو جامداتم علاوه بر اون سه سوال حذفی جواب یک تست هم درست شد. احتمالا سوال ماکسیمم برشی.

mohammad.md

عضو جدید
بين دانشگاهاي اروميه كاشان كرمانشاه همدان كدوم رو ترجيح ميدين.فقط از لحاظ سطح علمي نظر ندين به احتمال زياد خونواده قول دادن هر جا قبول شدم اونجا كوچ كنيم.از لحاظ اب و هوا مثل شمال شهر خودمون باشه شهر قشنگي باشه؟؟؟
همچنان منتظر نظراتتون هستم. كسي ديگه اي نبود؟؟

mrk23

عضو جدید
آقا یکی به من بگه چکار کنم.بخدا داغون ششدم با این رتبه.2300 طراحی به نظر دوستان محترم کجارو بزنم؟بنظرتون دوره های مجازی یه پیام نور میارزن برم؟لطفا اگه اطلاعات دارید جواب بدین.

mohammad.md

عضو جدید

asgar33

عضو جدید
نظرتونو بگينرياضي 5سيالات 45جامدات 20ديناميك 40طراحي 1700تبديل 1200احساس ميكنم اگه پارسال بود ميشدم هفصد نهصد شما چي فك ميكنين اينو هم بگم كه معدلم كمتر از چهارده است أگه به مورد مشاب برخوردين بگين

mohammad.md

عضو جدید

shaahinIQ

عضو جدید
سلام به همه
درصد و رتبم رو میذارم تا دوستان استفاده کنن

زبان 38
ریاضی 5
سیالات 25
جامدات 10
دینامیک 13.3

تبدیل 2628
طراحی 3191

امسال اصلا نخونده بود

mohammad.md

عضو جدید

:weirdsmiley::w00:اينقد جواب سوالتونو دادم يه سوال پرسيدمااااااااااااااا

mrk23

عضو جدید
آقا یکی به من بگه چکار کنم.بخدا داغون ششدم با این رتبه.2300 طراحی به نظر دوستان محترم کجارو بزنم؟بنظرتون دوره های مجازی یه پیام نور میارزن برم؟لطفا اگه اطلاعات دارید جواب بدین.

ehsan181989

عضو جدید

:weirdsmiley::w00:اينقد جواب سوالتونو دادم يه سوال پرسيدمااااااااااااااا
واللا من این شهر ها رو نمیدونم،ولی بابل هم دانشگاش خوبه هم آب و هواش عالیه(بدون تعصب شمالیم میگم!)

mrk23

عضو جدید

force

عضو جدید

مدت ها پیش من هم اشتباه شما را کردم
معیارهای که اون سایت برای رده بندی قرار داده بود اهمیت زیادی نداره
بعلاوه مثلا من تا جایی که یادمه دانشگاه های کاشان پزشکی خوبی داشته ولی مکانیک معلوم نیست((هرچند فکر کنم بهتر از بقیه شهرستان ها باشه))
به نظر من که کاشان ، همدان، ارومیه،کرمانشاه((البته پارامتر های مهمی مثل اینکه خوابگاه به دانشجو ارائه میده و چه نوع خوابگاهی هستش و چه مدت هم مد نظر قرار بدید))
و در بین این ها کاشان اب و هوای گرمتر وخشک تری داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا