ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

javadgholami

عضو جدید
به نظر شما سختی سوالای
زبان
ریاضی
سیالات
جامدات
دینامیک
ساخت و تولید
نسبت به سال قبل چه تغییری کرده؟

ferferfer

عضو جدید
به نظر شما سختی سوالای
زبان
ریاضی
سیالات
جامدات
دینامیک
ساخت و تولید
نسبت به سال قبل چه تغییری کرده؟
زبان بهتر از پارسال بود
ریاضی خیلی سخت نبود گنگ بود
جامدات خوب بود البته غیر از سوالهای تاسف بار اشتباه!
ساخت انگار بهتراز پارسال بود ولی اونم با این کلیدی که زدن گنگ و مبهمه!
بقیه در سارو نمیدونم
شما درصدهات با این کلید فعلیه؟
خوب زدین اگه اینطوره!

force

عضو جدید
بچه ها كسي ميدونه سال قبل تو زمينه شكلدهي چند نفر قبولي داشتيم؟؟با چه رتبه اي؟؟؟من ساختيم ولي چون كارم فورجينگه به شكلدهي خيلي علاقه دارم .ظاهرا فقط علم وصنعت اينو ميگيره

تاپیک به نظر آشنا میاد من قبلا نیومدم اینجا:razz:اقا ایمان شما هم به نظرم آشنا میایید

بعید میدونم فقط علم و صنعت بگیره((اتفاقا من فکر کنم بیشتر دانشگاه ها شکل دهی هستند((منبع خبر:حس ششم))چون 2 گرایش دیگر ساخت به اندازه شکل دهی تویه ایران جا نیافتاده
فقط میدونم اصفهان نداره((دلیل:دلیل نمیخواد فقط برای حذف رقیب گفتم:D))

javadgholami

عضو جدید
زبان بهتر از پارسال بود
ریاضی خیلی سخت نبود گنگ بود
جامدات خوب بود البته غیر از سوالهای تاسف بار اشتباه!
ساخت انگار بهتراز پارسال بود ولی اونم با این کلیدی که زدن گنگ و مبهمه!
بقیه در سارو نمیدونم
شما درصدهات با این کلید فعلیه؟
خوب زدین اگه اینطوره!
آره درصدهام با این کلید فعلیه.
اینکه میگید خوب زدم، منظورتون چیه؟ ولی به نظر خودم با تلاشی که کرده بودم دلچسب نبود.
به نظر خودم رنج درصدهای ساخت امسال با توجه به زیاد بودن غلط ،قابل پیش بینی نیست و اصلا عدالت رعایت نمیشه. امیدوارم سوالای غلط رو حذف کنند.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
خواهش میکنم.شرمنده از اینکه نمیتونم زیاد حضور داشته باشم.
ساخت امسال علاوه بر غلطهایی که داشت همانطور که گفتید بیشتر حالت امتحان پایان ترمی داشت. به نظر شما در کل ، درصدهای ساخت نسبت به پارسال کمتره یا بیشتره؟در ضمن شما چکار کردید؟
خودم اعتراض نزدم.ولی خبر دارم که حتی بعضی از استادامون با سنجش نامه نگاری کردند. و بعضی از دوستام هم از طریق سایت سنجش اعتراض زدند.
من با اين كليد متاسفانه 28 درصد بيشتر نزدم اگه درست بشه بيشتر ميشه.چرا اعتراض نزديد هرچقدر فراگير تر باشه بيشتر اثر ميدن به اعتراضات.بله يكي از دوستان هم خبر داده بود دكترنايي با سنجش و مسئول آزمون مكانيك جلسه داشته كه متاسفانه از نتيجش خبري دردست نيست

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
تاپیک به نظر آشنا میاد من قبلا نیومدم اینجا:razz:اقا ایمان شما هم به نظرم آشنا میایید

بعید میدونم فقط علم و صنعت بگیره((اتفاقا من فکر کنم بیشتر دانشگاه ها شکل دهی هستند((منبع خبر:حس ششم))چون 2 گرایش دیگر ساخت به اندازه شکل دهی تویه ایران جا نیافتاده
فقط میدونم اصفهان نداره((دلیل:دلیل نمیخواد فقط برای حذف رقیب گفتم:D))
بله اينجا تاپيك ارشد 91 كه شما يه روزي يكي از پايه هاي اينجا بودي ولي الان هفته اي يه بار!!!1
چرا ميگي بشتر دانشگاهها؟؟؟تو دفترچه انتخاب رشته 90 فقط وفقط دانشگاه علم و صنعت زمينش شكلدهيه.تازه فكر كنم شما برعكس حس ششمتو راه انداختي احتمالا اون حس منهاي ششمه:biggrin:

javadgholami

عضو جدید
من با اين كليد متاسفانه 28 درصد بيشتر نزدم اگه درست بشه بيشتر ميشه.چرا اعتراض نزديد هرچقدر فراگير تر باشه بيشتر اثر ميدن به اعتراضات.بله يكي از دوستان هم خبر داده بود دكترنايي با سنجش و مسئول آزمون مكانيك جلسه داشته كه متاسفانه از نتيجش خبري دردست نيست
امیدوارم که سوالای غلط رو حذف کنند
یاعلی مدد

javadgholami

عضو جدید
بله اينجا تاپيك ارشد 91 كه شما يه روزي يكي از پايه هاي اينجا بودي ولي الان هفته اي يه بار!!!1
چرا ميگي بشتر دانشگاهها؟؟؟تو دفترچه انتخاب رشته 90 فقط وفقط دانشگاه علم و صنعت زمينش شكلدهيه.تازه فكر كنم شما برعكس حس ششمتو راه انداختي احتمالا اون حس منهاي ششمه:biggrin:
من هم با نظر force موافقم.اکثر دانشگاهها در زمینه ی شکل دهی فعالند و دانشجو میگیرنند و استاد در این زمینه دارند.
در ضمن نکته ی دانشگاه علم و صنعت اینه که فقط در مورد گرایش شکل دهی کار میکنه و قصد کارکردن روی بقیه ی گرایشها رو نداره.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
من هم با نظر force موافقم.اکثر دانشگاهها در زمینه ی شکل دهی فعالند و دانشجو میگیرنند و استاد در این زمینه دارند.
در ضمن نکته ی دانشگاه علم و صنعت اینه که فقط در مورد گرایش شکل دهی کار میکنه و قصد کارکردن روی بقیه ی گرایشها رو نداره.
خب آره اينو خودمم ميدونم كه اكثر دانشگاه ها كه هيچ همشون تو شكلدهي فعالن منظور من اين بود كه كدوم داتشگاه ها شكلدهي صرف هستند كه ظاهرا همون علمو صنعته فقط.منم خودم فقط شكلدهي رو كاردارم چون تخصص كاريمه زياد علاقه اي به وارد شدن به بقيه گرايشا ندارم .البته من فكر ميكنم دانشگاه علم وصنعت دروس و پايان نامه وسمينارهاي شكلدهي رو قبول ميكنه نه اينكه كلا با بقيه موضوعات ساخت كاري نداره

force

عضو جدید

حس ششم من مولای درزش نمیره

در مورد دانشگاه هم به نظر من شما که انقدر به مبحث فورجینگ علاقه داری به جای انتخاب دانشگاه خاص باید به دنبال استاد خاص باشید
چون ممکنه برید علم و صنعت ولی استادی که در ضمینه فورجینگ کار میکنه خوب نباشه ((هرچند به قول خودتان علم و صنعت به صورت تخصصی شکل دهی کار میکنه ولی روش ننوشتند بهترین استادش فورجینگ اونجا هستش))

اول شما چند تا استاد که تویه این ضمینه کار میکنند پیدا کنید چندتا مقالاتشان را ببینید و ببینید کدومشان مقالات جالبتری دارند و کدوم یک مقالاتشان جاهای معتبر چاپ شده بعد انتخاب کنید

p458

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز... یک خبر که میتونه خیلی ها رو به قبولی امیدوار کنه.
یک نفر رو میشناسم که با درصدهای زیر و معدل 11.5 کارشناسی از یک دانشگاه درجه 2 پارسال با رتبه حدود 2200 الآن داره طراحی کاربردی روزانه میخونه.
زبان 0
ریاضی 20
سیالات 9
جامدات 40
دینامیک 29
با توجه به افزایش احتمالی ظرفیت ها میشه امسال به قبولی تا حداقل 2800 روزانه و حدود 3200 شبانه امیدوار بود.

mrk23

عضو جدید
با سلام به دوستان.
لطفا اگه کسی اطلاعاتی راجب دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی داره منو راهنمایی کنه.
شبانش منظورمه.
تهرانه؟
سطحش چطوره؟
واسه ادامه تحصیل خارج از کشور میشه بش امید داشت؟
ممنون میشم

mrk23

عضو جدید
با سلام به دوستان.
لطفا اگه کسی اطلاعاتی راجب دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی داره منو راهنمایی کنه.
شبانش منظورمه.
تهرانه؟
سطحش چطوره؟
واسه ادامه تحصیل خارج از کشور میشه بش امید داشت؟
ممنون میشم

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
حس ششم من مولای درزش نمیره

در مورد دانشگاه هم به نظر من شما که انقدر به مبحث فورجینگ علاقه داری به جای انتخاب دانشگاه خاص باید به دنبال استاد خاص باشید
چون ممکنه برید علم و صنعت ولی استادی که در ضمینه فورجینگ کار میکنه خوب نباشه ((هرچند به قول خودتان علم و صنعت به صورت تخصصی شکل دهی کار میکنه ولی روش ننوشتند بهترین استادش فورجینگ اونجا هستش))

اول شما چند تا استاد که تویه این ضمینه کار میکنند پیدا کنید چندتا مقالاتشان را ببینید و ببینید کدومشان مقالات جالبتری دارند و کدوم یک مقالاتشان جاهای معتبر چاپ شده بعد انتخاب کنید
اسمتون اشتباه نكمن آقا مجيد بود؟؟!!!راستش من چند سال تو كار فورجم مقالم تا دلت بخاد خوندم منتها بيشتر پي خوندن دروس تخصصيشم تا اينكه بخام اوساشو پيدا كنمو از سوال بپرسم.وگرنه تو همين داشنگاه صنعتي خودمون زياد هستن ماشالله دكتربدرسماي دكتر سلماني دكتر فرزين و... .ولي بيشر ميخام مدرشكو بگيرم البته توش قيد نميشه شكلدهيه ولي همه متوجه ميشن كسي كه ارشد علم وصنعت خونده حتما شكلدهيه گرايشش.حالا شما اطلاعي ازآمارقبولي و رتبش نداريد؟

mehran_shirsavar

عضو جدید
اسمتون اشتباه نكمن آقا مجيد بود؟؟!!!راستش من چند سال تو كار فورجم مقالم تا دلت بخاد خوندم منتها بيشتر پي خوندن دروس تخصصيشم تا اينكه بخام اوساشو پيدا كنمو از سوال بپرسم.وگرنه تو همين داشنگاه صنعتي خودمون زياد هستن ماشالله دكتربدرسماي دكتر سلماني دكتر فرزين و... .ولي بيشر ميخام مدرشكو بگيرم البته توش قيد نميشه شكلدهيه ولي همه متوجه ميشن كسي كه ارشد علم وصنعت خونده حتما شكلدهيه گرايشش.حالا شما اطلاعي ازآمارقبولي و رتبش نداريد؟
ایمان جان ظاهرا دنبال دانشگاه های شکل دهی می گردی جالب بدونی اکثر دانشگاه ها درسایی که ارائه می دن میل می کنه به شکل دهی حداقل هم دوره ای ام که خوندن اینطوری بود بعد نگاه به دانشگاه نکن مثلا صنعتی اصفهان دانشگاه غولیه ولی تو ساخت که یکی از دوستام اونجا می خونه نتونست واسه پایانامش استاد بدرد بخوری جور کنه اگه واقعا شکل دهی یا هرچی که هستی البته شکل دهی واسه خودش دنیاییه برو تو سایت دانشگاه مد نظرت نگا به مقاله های استادا کن هم مقاله هایی که خودشون کار کردن هم پایانامه هایی که تا بحال قبول کردن معمولا هست تو سایت هر دانشگاهی اونوقت می تونی خیلی بهتر اطلاعات کسب کنی! در ضمن مهمترین چیز واسه انتخاب دانشگاه موضوع پایانامه خودته بعد آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی که در خصوص پایان نامه خودت می خوای کار کنی بعد استاده البته استاد اگه نباشه می تونی با یه استاد از دانشگاه دیگه کار کنی، اگه زرنگ باشی اینارو مد نظر قرار بدی راحت می تونی از پایانامت چند تا مقاله و ISI در بیاری بعدشم بزنی ازین مملکت کوفتی دری

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ایمان جان ظاهرا دنبال دانشگاه های شکل دهی می گردی جالب بدونی اکثر دانشگاه ها درسایی که ارائه می دن میل می کنه به شکل دهی حداقل هم دوره ای ام که خوندن اینطوری بود بعد نگاه به دانشگاه نکن مثلا صنعتی اصفهان دانشگاه غولیه ولی تو ساخت که یکی از دوستام اونجا می خونه نتونست واسه پایانامش استاد بدرد بخوری جور کنه اگه واقعا شکل دهی یا هرچی که هستی البته شکل دهی واسه خودش دنیاییه برو تو سایت دانشگاه مد نظرت نگا به مقاله های استادا کن هم مقاله هایی که خودشون کار کردن هم پایانامه هایی که تا بحال قبول کردن معمولا هست تو سایت هر دانشگاهی اونوقت می تونی خیلی بهتر اطلاعات کسب کنی! در ضمن مهمترین چیز واسه انتخاب دانشگاه موضوع پایانامه خودته بعد آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی که در خصوص پایان نامه خودت می خوای کار کنی بعد استاده البته استاد اگه نباشه می تونی با یه استاد از دانشگاه دیگه کار کنی، اگه زرنگ باشی اینارو مد نظر قرار بدی راحت می تونی از پایانامت چند تا مقاله و ISI در بیاری بعدشم بزنی ازین مملکت کوفتی دری
مرسي مهران جان.راهنمايي كامل و مفيدي بود.حالا كه فعلا بايد منتظر نتايج بود ببينيم اصلا قبول ميشم كه د ارم واسه پايان نامش نقشه ميكشم!!!اتفاقا دانشگاه صنعتي من با چندتا از اساتيدش صحبت كرده بودم واقعيتش هنوز نتونستم كسي رو پيدا كنم كه مسلط به شكلدهي باشه(البته شاخه فورج)البته خب با چندتاشون هنوز صحبت نكردم شايد كسي پيدا بشه.ولي تو اين فكرم اگه مجبور شدم برم شهرستان استادا و امكانات اونجاها چه شكليه؟!!!!

dma

عضو جدید
من که کاملا نا امیدم! شروع کردم برا سال بعد دارم میخونم!خیلی سختمه خیلی!ولی چاره چیه؟! فقط یه سوال دارم سوال های سیستم اندازه گیری رو که دیدید چطور بود برای سیستم جزوه های امیرکبیر رو بخونم اینا توش هست؟

gm1362

عضو جدید
من که کاملا نا امیدم! شروع کردم برا سال بعد دارم میخونم!خیلی سختمه خیلی!ولی چاره چیه؟! فقط یه سوال دارم سوال های سیستم اندازه گیری رو که دیدید چطور بود برای سیستم جزوه های امیرکبیر رو بخونم اینا توش هست؟
درصدهاتون رو اگه میشه بگید

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا یه پیشنهاد به شما می گم حتما استفاده کنید نیاید علم و صنعت الان نزدیک عیده منه بد بخت باید فردا هم برم دانشگاه نیاید اقا به خودتون رحم کنید

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
شما ساخت هستيد؟؟دصدهاتون مگه چجوريه كه نااميديد؟؟هنوز چيزي مشخص نيست ايشالا قبوليد!!!! والا من جزوه سيتم امير كبير رو داشتم تمامو كمالم خوندمش ولي متاسفانه حتي يك تست كنكور رو نتونستم بزنم امسال منبع طرح سوالات نامشخص بود!!!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
اقا یه پیشنهاد به شما می گم حتما استفاده کنید نیاید علم و صنعت الان نزدیک عیده منه بد بخت باید فردا هم برم دانشگاه نیاید اقا به خودتون رحم کنید

فكر نكنم فقط اونجا اينطور باشه بعضي دانشگاه دولتيا مثل شمان.نمونش صنعتي اصفهان كه گفتن تا 28 ام بايد برن!!!من خودم نجف آبادم 20 ام خودمون در دانشگاه رو بستيم اومديم!!!:D

mehran_shirsavar

عضو جدید
بچه ها حبر داغ داغ تازه از تنور در اومده الان mail ام رو که باز کردم دکتر نایی دوباره بهم جواب داد ادبم میگه که متن کامل رو نزارم اینجا ولی و چه کنم دوستتون دارم می خوام بزارم بعد یه چی دیگه جلوم می گیره می گه احترام دکتر نایی داشته باش!:cry:
خلاصه اینکه اینجوری بگم بچه ها جلسه تشکیل شد و رسما نماینده دانشگاه تهرانم حضور داشته و تمامی فایلی که واسه همه میل کرده بودم دستش بود.................!!!!!!!!!
یه هورا بکشید به افتخاره خودمون، خودتون بازم خودمون
بچه ها یکمم از ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته دیگه بگم بازم ته ته ته ته ته خلاصه ته ته دلتون واسم انرژِی مثبت بفرستین ( البته خیلیا بهش میگن دعا):gol:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
بچه ها حبر داغ داغ تازه از تنور در اومده الان mail ام رو که باز کردم دکتر نایی دوباره بهم جواب داد ادبم میگه که متن کامل رو نزارم اینجا ولی و چه کنم دوستتون دارم می خوام بزارم بعد یه چی دیگه جلوم می گیره می گه احترام دکتر نایی داشته باش!:cry:
خلاصه اینکه اینجوری بگم بچه ها جلسه تشکیل شد و رسما نماینده دانشگاه تهرانم حضور داشته و تمامی فایلی که واسه همه میل کرده بودم دستش بود.................!!!!!!!!!
بچه ها یکمم از ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته دیگه بگم بازم ته ته ته ته ته خلاصه ته ته دلتون واسم انرژِی مثبت بفرستین ( البته خیلیا بهش میگن دعا):gol:
ميگم مهران جان حالا فايلا كه به دستش رسيده آخرش نتيجش چي شده؟؟؟آخه جواب دكتر نايي فقط خطاب به شما كه نيست همه ماهايي كه اعتراض زديمو اميد به اين جلسه داشتيمو خطاب ميده ميشه شفاف تر بگين نتيجش چي شده؟؟؟نماينده دانشگاه تهران چيكار كرده؟آخرش تكليف چي شده...

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اولش فحش میدی
اخرش اینطور میگی..خوشحالی
شایدم منظورت این بوده که ایشون عصبانی شدن به اینکه چرا به همه اینارو زدی
خودت از محتواش خبر داری!
تکلیفت داداش معلوم نیستا!:دی

saeed_70_nagi

عضو جدید
سلام اقا به نظرتون من با این در صد ها چه رتبه ای می تونم بیارم (خودم سیالاتی هستم )
زبان 18
ریاضی 28
سیالات 35
جامدات 10

mojtaba_mbs

عضو جدید

مهران جان سلام
یه چند روزی بود نیومده بودم اینجا:)
هنوز کامل نفهمیدم:surprised:
باید لنگ در هوا امیدوار باشیم ؟؟؟؟:w15:
یه کم بیشتر توضیح میدی؟؟؟؟(چی گفتم):redface:

dma

عضو جدید
شما ساخت هستيد؟؟دصدهاتون مگه چجوريه كه نااميديد؟؟هنوز چيزي مشخص نيست ايشالا قبوليد!!!! والا من جزوه سيتم امير كبير رو داشتم تمامو كمالم خوندمش ولي متاسفانه حتي يك تست كنكور رو نتونستم بزنم امسال منبع طرح سوالات نامشخص بود!!!
ساخت 20 با کلید سنجش که اگه کلید درست شه تا 50 میرسه
ریاضی 8!!!!!!!!!!!!!یعنی خاک بر سر شدم رفت
جامدات هم25 که اگه کلید درست شه اینم رسما 2 برابر میشه
زبان هم حدود 30
مثلا برا دانشگاه تهران درس خوندممممم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ایشالا سال بعد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا