ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
بچه ها سوال 71 چی میشه ؟
خسته نبايشددوست عزيز!!!سر اين سوال مدت ها كشو قوس بود آخرش نتيجه شد هم 2 درسته هم 2.5 واسش اعتراض هم زديم.شما كدومو زديد؟؟؟اعتراضشو ثبت كرديد؟؟!!البته ديگه الان خيلي ديره:cry:

Hooladi

عضو جدید
اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد در خرداد ماه

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۱۰
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آمار حاضرین در جلسه آزمون کارشناسی ارشد، از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۹۰ به صورت کارنامه، در چهارم خرداد ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ثبت‌نام ۹۳۰ هزار و ۲۱۵ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد۹۱، گفت: در این دوره از آزمون کارشناسی ارشد ۵۸ هزار و ۴۰۹ نفر بیش از دوره گذشته ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با اشاره به تعداد ثبت‌نام کنندگان آزمون کارشناسی ارشد ۹۱، اظهارکرد: از این تعداد متقاضیان ۴۷۲ هزار و ۸۹۴ نفر داوطلب زن و ۴۵۷ هزار و ۳۲۱ نفر مرد در آزمون شرکت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه ۸۷ هزار و ۳۱۸ داوطلب نسبت به اعلام علاقه‌مندی به یکی از ۶۴ رشته شناور به عنوان کد رشته دوم خود اقدام کردند، افزود: با توجه به برگزاری آزمون جداگانه و دریافت کارت ورود به جلسه توسط هر داوطلب، یک میلیون و ۱۷ هزار و ۵۳۳ کارت ورود به جلسه آزمون صادر شد که از این تعداد ۵۱۰ هزار و ۳۴۴ کارت مربوط به خواهران و ۵۰۷ هزار و ۱۸۹ کارت مربوط به برادران بود.

توکلی با اشاره به برگزاری آزمون در ۱۳۱ کد رشته در تاریخ ۲۶، ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه، اظهارکرد: از تعداد ۹۳۰ هزار و ۲۱۵ داوطلب، ۷۸۵ هزار و ۱۳ داوطلب در جلسه آزمون حاضر بودند که از این تعداد ۴۰۷ هزار و ۷۰ داوطلب زن و ۳۷۷ هزار و ۹۴۳ داوطلب مرد بودند.

وی افزود: از میان حاضرین در جلسه آزمون، ‌۷۱۸ هزار و ۹۵۶ نفر داوطلب آزمون یک کد رشته و ۶۶ هزار و ۵۷ داوطلب آزمون دو کد رشته بودند.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه از میان ۹۳۰ هزار و ۲۱۵ داوطلب، ۱۴۵ هزار و ۲۰۲ نفر در جلسه آزمون غایب بودند، تصریح کرد: به عبارت دیگر ۶۱/۱۵ درصد داوطلبان در جلسات حضور نداشتند.

وی افزود: از این تعداد داوطلبان غایب، ۷۸ هزار و ۶۷۳ نفر برای گرفتن پرینت کارت اقدام نکردند و ۶۶ هزار و ۵۲۹ داوطلب پرینت کارت ورود به جلسه را دریافت کردند ولی در جلسات حضور نداشتند.

توکلی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد در چهارم خرداد ماه، گفت: مجازین به انتخاب رشته می‌توانند از پنجم تا نهم خرداد ماه با دریافت دفترچه راهنما، کد رشته محل‌های مورد علاقه را از میان کد رشته مجاز به انتخاب رشته در فرم مربوطه درج کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش در خاتمه افزود: گزینش دانشجویان در هر رشته امتحانی از بین داوطلبانی که حد نصاب نمره‌های لازم را کسب کرده‌اند، با توجه به نمره کل اکتسابی و نتیجه بررسی صلاحیت‌های عمومی انجام می‌شود

ferferfer

عضو جدید
اقا به نظر شما با این درصدها چه رتبه ای میشه اورد؟
زبان 20
ریاضی 28.3
جامدات 30
ساخت 35

ferferfer

عضو جدید
زبان سفید
ریاضی 33
سیالات 31
جامدات 34
دینامیک 30
از بچه ها اگه کسی هوافضا هم داده درصداشو بگه
ریاضی 46
آیرو 31
مکانیک پرواز 15
سازه 15
طراحی اجسام پرنده 48​
زبان 35
ریاضی 42
سازه 30
به نظر شما چه رتبه ای تو هوا فضا میشه اورد؟

BaBak.Turk

اخراجی موقت
من دیروز داشتم سوالات تخصصی رو ساخت امسال رو می خوندم..
سوالات خوب بود ولی خیلی بد فرم بودند یه جورایی گیج کننده و کمی هم مسخره.
مثل سوالات زمان دانش آموزی که معلم سوالات رو از پاورقی ها ی کتاب درسی انتخاب می کرد...
فقط یه چیزی رو دونستم این سوالات تخصصی ساخت و تولید در شخصیت سوالات ارشد نبود ..
کاش سخت میدادند شرف داشت به این سوالهااااا....

gm1362

عضو جدید
سوال 52

سوال 52

سلام.دوستان کسی راجع به سوال 52 نظری نداره؟ سنجش گزینه 2 رو درست اعلام کرده(طبق دفترچه C) ولی من به نظرم اشتباهه.چون توی شیر فشارشکن نسبت فشار ثانویه به اولیه یکدهم میشه نه ده.درست میگم؟ اگه اشتباهه یکی لطفا منو تصحیح کنه.ممنون:redface:

mech-2010

عضو جدید
سلام.دوستان کسی راجع به سوال 52 نظری نداره؟ سنجش گزینه 2 رو درست اعلام کرده(طبق دفترچه C) ولی من به نظرم اشتباهه.چون توی شیر فشارشکن نسبت فشار ثانویه به اولیه یکدهم میشه نه ده.درست میگم؟ اگه اشتباهه یکی لطفا منو تصحیح کنه.ممنون:redface:
سنجش گزینه رو درست اعلام کرده. حرف شما صحیح است در مورد نسبت فشار، اما مسئله از ما برگشت ناپذیری رو خواسته و چون ln1/10 منفی می شود باید دریک منفی ضرب شود طبق فرمول. ((اگر فرایند رو در نمودار t-s رسم کنید خط موربی می شود که نقطه 1 ان در شمال غرب و نقطه 2 ان در جنوب شرق می باشد لذا تغییرات انتروپی مثبت می شود(در این نمودار انتروپی 2 بزرگتر از انتروپی 1 است.))

gm1362

عضو جدید
سنجش گزینه رو درست اعلام کرده. حرف شما صحیح است در مورد نسبت فشار، اما مسئله از ما برگشت ناپذیری رو خواسته و چون ln1/10 منفی می شود باید دریک منفی ضرب شود طبق فرمول. ((اگر فرایند رو در نمودار t-s رسم کنید خط موربی می شود که نقطه 1 ان در شمال غرب و نقطه 2 ان در جنوب شرق می باشد لذا تغییرات انتروپی مثبت می شود(در این نمودار انتروپی 2 بزرگتر از انتروپی 1 است.))
مرسی از جواب دقیق و قانع کننده.به نظرتون من با این درصدها رتبه ام چند میشه؟نظر شخصیتون رو بگید نه رتبه مهستان رو.
زبان 23.3
ریاضی 0
سیالات 16.67
جامدات 40.3
دینامیک 23.3
در ضمن به نظر شما طراحی کاربردی بهتره یا انرژی؟

meh_bah2010

عضو جدید
solarisal عزیز
نظرت توی این چیه رتبم چند میشه؟ واحتمالا از کدوم دانشگاه قبول میشم؟
زبان 0.0
ریاضی 45 -50
آیرو 25
پرواز25
سازه 35-40
پرنده 0.0

راستی 4000 رومین پاسخ این تاپیک رو من هم اکنون دادم.

mech-2010

عضو جدید
مرسی از جواب دقیق و قانع کننده.به نظرتون من با این درصدها رتبه ام چند میشه؟نظر شخصیتون رو بگید نه رتبه مهستان رو.
زبان 23.3
ریاضی 0
سیالات 16.67
جامدات 40.3
دینامیک 23.3
در ضمن به نظر شما طراحی کاربردی بهتره یا انرژی؟
خواهش می کنم. من فکر کنم رتبه طراحی شما بین 1200 تا 1500 باشه و تبدیل هم بین 1800 تا 2000. به هر حال، این یک پیش بینی هستش و در نهایت ممکنه اتفاق دیگری رخ دهد. اما در رابطه با سوالتان در مورد انتخاب گرایش، همه چیز به علاقه خود و توانایتان مربوط می شود. همانطور که مشخص است رتبه طراحی شما بهتر است و امید می رود که روزانه در یکی از شهرستان های خوب قبول شوید. و تبدیل هم روزانه کمتر و شبانه قبول خواهید شد. هر دو گرایش خوب هستند، در گرایش تبدیل از ریاضیات پیچیده تری استفاده می شود و در عین حال جامدات سختی خود را دارد. و همچنین به نظر می رسد که تعداد دانش اموختگان تبدیل بیشتر از طراحی باشد.
به امید موقیت همه دوستان در آیتده.

gm1362

عضو جدید
علاقه شخصی من موتورهای احتراق داخلی هست اما طراحی هم دوست دارم.به نظر شما اگه من ارشد طراحی بخونم و بعدش بخوام واسه دکتری به انرژی تغییر بدم بهتره یا از همین الان انرژی بخونم؟ با توجه به اینکه توی طراحی رتبه بهتری میارم.راستش خیلی گیج شدم.من لیسانس معدن خوندم ولی از بچگی به مکانیک علاقه داشتم اما همیشه شاگرد متوسط بودم این شد که مکانیک قبول نشدم.هرکی در مورد اینکه کدوم گرایش برای من بهتره نظری داره بگه ممنون میشم.ضمنا اینم بگم قصد مهاجرت دارم

آخرین ویرایش:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
من:
ریاضی 38
جامدات 38
ساخت فعلا 8 !!
َشما سال اوله كنكور ميديد؟كدوم دانشگاه درس خونديد؟؟رياضي رو خوب زديد اميدوار باشيد كليد ساخت درست بشه

ferferfer

عضو جدید
بچه ها به نظرشما چقدر اهمیت میده سنجش؟
به نظرتون چندتا از کلیدها درست میشه؟
با کسی از استادها مکاتبه کردین ببینین جواب اونها چیه؟
من به چندتا از استادای صنعتی اصفهان و تهران ایمیل زدم جواب ندادن هنوز..:(

gm1362

عضو جدید
به نظر من حداکثر 3 یا 4تا سوال رو درست میکنن نه بیشتر.سنجش فکر میکنه اگه زیاد تغییر بده توی کلید اونوقت سال دیگه همه انتظار دارن کل سوالات عوض بشه.نظر شخصی منه

almatra2

عضو جدید
زبان ۱۰
ریاضی ۲۷
سیالات ۳۵
جامدات و دینامیک نزدم
دوستان به نظرتون رتبم چند میشه

A H M A D

عضو جدید
بچه ها نظرتون چیه تا زمان اعلام نتایج در مورد دانشگاه ها بحث کنیم؟ کسی در مورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعاتی داره؟ فایل ضمیمه شده برای دفترچه پارساله، شما هم ادامه بدید.

پیوست ها

• Malek.pdf
    56.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
بچه ها به نظرشما چقدر اهمیت میده سنجش؟
به نظرتون چندتا از کلیدها درست میشه؟
با کسی از استادها مکاتبه کردین ببینین جواب اونها چیه؟
من به چندتا از استادای صنعتی اصفهان و تهران ایمیل زدم جواب ندادن هنوز..:(
سوالاي جامداتو فكر كنم درستشون كنن مثل پارسال كه انگار حذف كردن.ولي زير بار سوالاي ساخت زياد نميره چون پارسال سوالي كه شكل نداشته رو واسش گزينه صحيح اعلام كرده امسالم 7 تا تست ساخت رو ظاهرا اشتباه كليد داده اگه بخاد همشو درست كنه اعتبار نداشتش زير سوال ميره فكر كنم حداكثر از ساخت يه سوال حذف بشه و يه سوال كليدش عوض بشه بقيم آب از آب تكون نخوره

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
بچه ها نظرتون چیه تا زمان اعلام نتایج در مورد دانشگاه ها بحث کنیم؟ کسی در مورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعاتی داره؟ فایل ضمیمه شده برای دفترچه پارساله، شما هم ادامه بدید.
اين دانشگاه مالك اشتر چه رشته هايي داره؟؟اكثرش حتما نظاميه؟؟!!فكر كنم راحت تر بشه قبول شد نه؟مصاحبش چطورياس؟

gm1362

عضو جدید
اين دانشگاه مالك اشتر چه رشته هايي داره؟؟اكثرش حتما نظاميه؟؟!!فكر كنم راحت تر بشه قبول شد نه؟مصاحبش چطورياس؟
اگه نظامیه که به نظرم ارزش فکر کردن هم نداره اما اگه میخوای مطمئن بشی یه سر به سایتشون بزن و آیین نامه هاشون رو بخون.احتمالا قوانینش مثل سربازخونه است و توی مصاحبه اصول دین می پرسن.;)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
اگه نظامیه که به نظرم ارزش فکر کردن هم نداره اما اگه میخوای مطمئن بشی یه سر به سایتشون بزن و آیین نامه هاشون رو بخون.احتمالا قوانینش مثل سربازخونه است.;)
خب بالخره كاچي بعض هيچي!!!اگه كسي طرح پژوهشي داشته باشه احتمالا ميتونه كسر خدمتم بگيره.ولي تا اونجايي كه ميدونم سطح علمي بالايي نداره

gm1362

عضو جدید
خب بالخره كاچي بعض هيچي!!!اگه كسي طرح پژوهشي داشته باشه احتمالا ميتونه كسر خدمتم بگيره.ولي تا اونجايي كه ميدونم سطح علمي بالايي نداره
دوست عزیز نظر خودت از همه مهمتره اما اگه از من میشنوی ارزش نداره.شما اشتباه منو تکرار نکن.منم واسه لیسانس عقیده شما رو داشتم که الان شدیدا پشیمونم.دانشگاهی رفتم که سطح علمیش پایین بود.این تصمیم میتونه زندگی رو کلا تغییر بده پس حسابی قبلش فکر کن.امیدوارم یه دانشگاه خوب قبول بشی.

A H M A D

عضو جدید
این گرایشهای پارساله! تا رتبه 2000 در گرایش طراحی کاربردی هم پارسال قبولی داشته. سطح علمی دانشگاه چه طوره؟ آینده کاری؟؟؟ مصاحبه هم نمیدونم. **** پدافند غیر عامل مهندسی تسلیحات مهندسی مواد مرکب طراحی و ساخت خودروهای نظامی *****

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    18.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 3.jpg
    3.jpg
    14.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه مالک اشتر هوا فضا هم میگیره.ولی آره مصاحبش یک کمی سخته.دوستم میگفت ملت با آستین کوتاه اصلا راه نمیدن دانشگاه!.بعد از اتمام درس هم فقط توی همین فیلد خودشون باید فعالیت داشت

مکاترونیک8282

عضو جدید
سلام...
دانشگاه مالک مصاحبه خیلی سختی داره شرایط دانشگاه هم سخته بعدش هم برای ادامه تحصیل دور دانشگاه های خارج رو باید یه خط گنده بکشی چون اپلای نمی دن. تحریمه.

ولی پرقدرت ترین ابرکامپیوتر خاورمیانه رو دارن! امکانات آزمایشگاهیش هم فوق العاده هست. من بچه های تحقیقات نانوموادشونو تو دانشگاه خودمون اومدن کنفرانس دیدم و صحبت کردیم. با یه من ریش آدم می ترسید بره نزدیکشون ولی بعد که صحبت می کردی بی نهااااایت اعتماد به نفس بالا، اجتماعی و حیلی باسواد! انگلیسی مثل بلبل حرف می زدن و اطلاعات علمیشون اصلا قابل مقایسه با بقیه نبود.

خودشون هم می گفتن شرایط دانشگاه برای امثال خودشون خیلی عالیه ولی برای بقیه دیگه باید حساب بکنن ببینن می تونن با یه سری شرایط بسازن یا نه.

solarisal

عضو جدید
solarisal عزیز
نظرت توی این چیه رتبم چند میشه؟ واحتمالا از کدوم دانشگاه قبول میشم؟
زبان 0.0
ریاضی 45 -50
آیرو 25
پرواز25
سازه 35-40
پرنده 0.0

راستی 4000 رومین پاسخ این تاپیک رو من هم اکنون دادم.
با میانگین 24.5 احتمالا رتبه ای بین 250-200میاری ولی جایی که قبول میشی بستگی به افزایش طرفیتها داره

solarisal

عضو جدید
سولاریسال لطف می کنین بگین میانگین گرفتن فرمولش چیه؟ممنونم
چون ضریب تمام درسها بجز زبان در هوافضا 2 است و زبان 1 در نتیجه جمع تمام درصدها به اضافه نصف درصد زبان تقسیم بر 5.5
یا جمع تمام درصدها ضربدر 2 + درصد زبان تقسیم بر 11

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا