ارشد سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

eng-m

عضو جدید
1550سیستم روزانه شاهرود
نظرتون راجع به این رتبه و انتخابم چیه چون هیچ اطلاعی ازش نداشتم و اشتباها انتخاب سومم بود

SAEED_MECH

عضو جدید
سلام من خودم با رتبه 1700 شبانه گیلان تبدیل آوردم. دوستام 170 تبدیل امیرکبیر 375 تبدیل تربیت مدرس 416 تب خواجه 1100 شبانه تبدیل صنعتی اصفهان:smile:

eng-m

عضو جدید
1550سیستم روزانه شاهرود
نظرتون راجع به این رتبه و انتخابم چیه چون هیچ اطلاعی ازش نداشتم و اشتباها انتخاب سومم بود

لطف کنین راهنمایی کنین

maszi

عضو جدید
تبریک ، مهندس رتبت چند بود؟
رتبم زیاد خوب نبود،خودمم باورم نمیشه 1900،حالا ارزششو داره ؟نسبت به طراحی تبریز چطوریاست؟قویه ضعیفه؟
تو هیئت علمی هاشم 3 تا استاد ساخت تولیدی داره اینا ملاکه یا نه؟

1356216

عضو جدید
1550سیستم روزانه شاهرود

نا امیدت نمی کنم البته اشتباه بزرگی کردی چون با این رتبه وبا توجه به افزایش ظرفیت میتونستی راحت دانشگاه های درجه 2 مثل ارومیه و کاشان و اردبیل و .... قبول بشدی چرا این کارو کردی مگه اطلاع از افزایش ظرفیت نداشتی مهندس واقعا منو ناامید کرد ی چون اصلا دو دو تا 4 تا کنی رتبه ات نسبت به ظفیت خوبه
به هر صورت موفق باشی این گرایش هم خوبه اما در ایران زمان البته خیلی کم می خواد که جا بی فته تا اون زمان که فارالتحصیل بشی رشته کارامدی میشه

pm1

عضو جدید
رتبم زیاد خوب نبود،خودمم باورم نمیشه 1900،حالا ارزششو داره ؟نسبت به طراحی تبریز چطوریاست؟قویه ضعیفه؟
تو هیئت علمی هاشم 3 تا استاد ساخت تولیدی داره اینا ملاکه یا نه؟
به این رتبه نگاه نکن ، من کارشناسی گیلان بودم ، نمیدونم چرا امسال این قدر رتبه ها اومده پایین ، پارسال نهایت 1200 شبانه بود ، نمیشه گول رتبه رو خورد. خوب تبریز دانشگاه بهتریه ، البته من اونجا نبودم ، زیاد اطلاع ندارم... گیلان هم استادای قوی ای داره ...حتی از شریف هم داریم .
ساخت و تولید نه ، اون ملاک نیست.

pm1

عضو جدید
شبانه جز پولش با چي تو روزانه متفاوته؟؟
فکر نمیکنم فرق زیاد ی داشته باشه ، جز نداشتن خوابگاه و یه سری امکانات دیگه ، تازه اگه بعدش بخوای بری خارج واسه ادامه تحصیل ، دیگه مشکلی از لحاظ پول دادن نداری ...اگه روزانه باشی باید اون زمان بیشتر پول بدی

maszi

عضو جدید
به این رتبه نگاه نکن ، من کارشناسی گیلان بودم ، نمیدونم چرا امسال این قدر رتبه ها اومده پایین ، پارسال نهایت 1200 شبانه بود ، نمیشه گول رتبه رو خورد. خوب تبریز دانشگاه بهتریه ، البته من اونجا نبودم ، زیاد اطلاع ندارم... گیلان هم استادای قوی ای داره ...حتی از شریف هم داریم .
ساخت و تولید نه ، اون ملاک نیست.
مث اکثر بچه ها شما هم میخوای بگی که از دانشگاهتون راضی نیستی یا ارزیابیت خوبه؟
استادهای غولی داره که بشه موضوعی کار کرد و ژورنالش کرد؟
میگم دانشگاه اکتیو و فعالی هست یا ...؟

آخرین ویرایش:

pm1

عضو جدید
ببین من خودم سیالات بودم ، استاداش 2 زارر نمی ارزند ، جز 2 تا از اونا ... ولی اساتید جامداتش انصافآ سخت گیر و خوبند ...نمیدونم اسم دکتر درویزه به گوشت خورده!!!؟!
یه جورایی پدر مکانیک این خطه هستش.

pm1

عضو جدید
استادهای غولی داره که بشه موضوعی کار کرد و ژورنالش کرد؟
میگم دانشگاه اکتیو و فعالی هست یا ...؟
اگه برات این امکان وجود داره که دوباره امتحان بدی ، کار بدی نکردی ، اگرنه به همین انتخاب بسنده کن .موفق باشی

maszi

عضو جدید
ببین من خودم سیالات بودم ، استاداش 2 زارر نمی ارزند ، جز 2 تا از اونا ... ولی اساتید جامداتش انصافآ سخت گیر و خوبند ...نمیدونم اسم دکتر درویزه به گوشت خورده!!!؟!
یه جورایی پدر مکانیک این خطه هستش.
آقا زنده باشی،امیدوارم یه روزی تو دانشگاه ببینمتون. سپاس:smile:

• Like
واکنش ها: pm1

ferdo

عضو جدید
900 تبدیل هسته ای امیر کبیر راکتور کسی هست قبول شده باشه هسته ای

eng-m

عضو جدید
1550سیستم روزانه شاهرود
بعد از اون كلا نظرتون راجع به سيستم چيه

exelero

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم آخرین رتبه قبولی که تو ساخت شنیدید چنده و کجا ؟

8814393

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشيد بارتبه 1950 تبديل روزانه بيرجندو آوردم مي خواستم در مورد دانشگاه يه اطلاعي به من بديدميگن خيلي سخت مي گيرن ؟ اگه كسي اطلاعي داره بگه ؟

عرفان-يكتا

عضو جدید
1050 مهندسي پزشكي روزانه علم وصنعت.
بچه ها من رتبم تو ساخت 430 بود . به ننظرتون بيو مكانيك تهران بهتره يا ساخت شهرستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فكر مي كنم ساخت كاشان مي اوردم.

يعني اشتباه كردم بيو مكانيك تهران رو بالاي ساخت زدم:que::que::que:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.hoda

عضو جدید
بچه ها کسی مهندس هسته ای گرایش راکتور قبول نشده؟ اونم شیراز؟ میخوام ببینم اصلا این رشته به درد میخوره یا انصراف بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا کمک کنین.

rego

عضو جدید
سلام دوستان..من مكانيك خراب كردم و هوا فضا دانشگاه شهيد بهشتي روزانه گرايش مهندسي فضايي قبول شدم....بهشتي چه جور دانشگاهيه؟ ارزش داره برم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا