ارائه راهکارهای عملی برای بهبود وضعیت تالار گفتگوی آزاد

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره یه جورایی با اون اکانت خیلی مچ بودن همیشه زیر تمام پست های خانوم زوس یه تنکس می گذاشتن ! مشخصه که مولتیشون هستن خیلی تابلو

ولی خوب کل پستاشون رو که بررسی کنید صرفا نو متلکاشون حجم نوشتارشون بر خی کلمات خاص و طرز فکرشون در لحظه ی فشار و.. متفاوت بودنه احساس میشه !

خیلی جالبه واقعا مولتی هم که دوستان میسازن کافی مولتی رو عصبی کنی تا تابلو بشه کیه !

حتی خودم هم یدونه مولتی ساختم چند هفته ی پیش (البته فقط یه تاپیک زد اونم کار فرهنگی بود صرفا) هر چقدر خودم رو کنترل کردم اخرش از زیر دستم در رفت

در واقع اکانت های مولتی شخصیت پشتش واسه همه مشخص هست فقط ممکنه تازه واردین رو فریب بده

الان اگه بخوام بگم می تونم 6 -7 نفر از بزرگان سایت رو نام ببرم که هزارتا مولتی دارن تازه من با این 6 -7 نفر دم خور بودم میشناسمشون

تابلو هست هر چقدرم که بخوایم مثلا یه بابک نامی هست جیغ میزنه که کی هست

یا ...

بگذریم روزه مون هم باطل کردن دوستان

اقای مند اگه هنوز هم شک دارین من حاضرم همین الان بخواهم این مورد رو هم پیگیری کنن :biggrin:

هر چند برای اینکه مطمئن شید بهتون یه مورد رو تو پ.خ نشون میدم تا شکتون برطرف شه .

هر وقت هم موردی براتون ناراحت کننده بود و نتونستید حلش کنید به خدا واگذار کنید . خدا خودش بهتون در روشن شدن موضوع کمک می کنه چون یکبار خودم ازش از صمیم قلب خواستم و اینکارو کرد .

آخرین ویرایش:

asghar rahmati

عضو جدید
آره یه جورایی با اون اکانت خیلی مچ بودن همیشه زیر تمام پست های خانوم زوس یه تنکس می گذاشتن ! مشخصه که مولتیشون هستن خیلی تابلو

ولی خوب کل پستاشون رو که بررسی کنید صرفا نو متلکاشون حجم نوشتارشون بر خی کلمات خاص و طرز فکرشون در لحظه ی فشار و.. متفاوت بودنه احساس میشه !

خیلی جالبه واقعا مولتی هم که دوستان میسازن کافی مولتی رو عصبی کنی تا تابلو بشه کیه !

حتی خودم هم یدونه مولتی ساختم چند هفته ی پیش (البته فقط یه تاپیک زد اونم کار فرهنگی بود صرفا) هر چقدر خودم رو کنترل کردم اخرش از زیر دستم در رفت

در واقع اکانت های مولتی شخصیت پشتش واسه همه مشخص هست فقط ممکنه تازه واردین رو فریب بده

الان اگه بخوام بگم می تونم 6 -7 نفر از بزرگان سایت رو نام ببرم که هزارتا مولتی دارن تازه من با این 6 -7 نفر دم خور بودم میشناسمشون

یا ...

اون اکانتی که میگفتین من بودم ...

یعنی شما فقط با یه تنکس متوجه شدین که من مولتی اون کاربر هستم ... جالبه ...

شما داخل همین تالار بارها و بارها تاپیک زدین و پست دادین که خواستار بهبود شرایط تالار شدین ولی با این اعتراف خودتون مبنی بر مولتی بودنتون نشون دادین که قوانین تالار وباشگاه رو زیر پا گذاشتین

و این بی احترامی به قوانین باشگاه و مسولین باشگاه و تمامی کاربران این باشگاه هست ... والبته شخص شما مد نظر نیست بلکه بحث روی تمامی مولتی یوزرها هست ...

امیدوارم از این به بعد به فکر اصلاح تالار نباشین چه شما چه افراد دیگری مثل شما ...

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون اکانتی که میگفتین من بودم ...

یعنی شما فقط با یه تنکس متوجه شدین که من مولتی اون کاربر هستم ... جالبه ...

شما داخل همین تالار بارها و بارها تاپیک زدین و پست دادین که خواستار بهبود شرایط تالار شدین ولی با این اعتراف خودتون مبنی بر مولتی بودنتون نشون دادین که قوانین تالار وباشگاه رو زیر پا گذاشتین

و این بی احترامی به قوانین باشگاه و مسولین باشگاه و تمامی کاربران این باشگاه هست ... والبته شخص شما مد نظر نیست بلکه بحث روی تمامی مولتی یوزرها هست ...

امیدوارم از این به بعد به فکر اصلاح تالار نباشین چه شما چه افراد دیگری مثل شما ...

خیر من تکذیب می کنم که اسم شما رو به زوئس داده باشم

مولتی من فقط یه پست تو تالار گفتگوی ازاد داره در صمن تاپیکش هم صرفا اخلاقی و فرهنگی بوده و در راستای فرایندی که اگه من می گفتم حرفم معنای دیگه ای پیدا می کرد و صرفا هدف خیر بوده و لا غیر

بعله مولتی خلاف قوانین هست

اما کسی اذیت نشده از ای مولتی من اتفاقی نیافتاده و نکته ای آموزشی فرهنگی اخلاقی هم داشته

کلاسم هم داره دیر میشه دوستان

التماس دعا و بخش کنین برام از جانب خداوند

unstoppable

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز من تازه واردم و هنوز نمیتونم درست اظهار نظر کنم....
فقط خواهشا اگـــــــــــــــه این بحث ها نتیجه داد یه تاپیک بزنید و نتایجش رو به ما هم بگین
شاد و موفق باشید:gol:

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زئوس جان لطف کن نقل قولتو از پستم پاک کن چون حذفش کردم!!
ممنونم:gol:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
حذفش کردم . فقط خودتون یه چک کنین ببین پستی که مد نظرتون بوده حذف کردم :gol:

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا...ولی احساس میکنم اینا همش داستان سراییه!! یه حقیقتی این وسطه که...
من و اسی که مشکلمونو حل کردیم!!
فکر کنم بهش ثابت شده من دخترم و مولتی یوزر هم نیستم!!
دیگه این مسئله داره به جک تبدیل میشه...
دوستان اگه اینا زیرک بازیه که هیچ!! ولی اگه واقعا دارین به هم تهمت مولتی یوزری میزنین بریم یه تاپیکِ جدا بزنیم، مافیا و پلیس بازی کنیم!!

uraniburg

عضو جدید
نمیدونم چرا...ولی احساس میکنم اینا همش داستان سراییه!! یه حقیقتی این وسطه که...
من و اسی که مشکلمونو حل کردیم!!
فکر کنم بهش ثابت شده من دخترم و مولتی یوزر هم نیستم!!
دیگه این مسئله داره به جک تبدیل میشه...
دوستان اگه اینا زیرک بازیه که هیچ!! ولی اگه واقعا دارین به هم تهمت مولتی یوزری میزنین بریم یه تاپیکِ جدا بزنیم، مافیا و پلیس بازی کنیم!!

:surprised:

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یوزرها نه به وحود می آیند و نه از بین می روند! بلکه از یوزری به یوزر دیگر تبدیل می شوند!:eek:

یوزرها بوجود میان ولی از بین نمیرن!! و همواره از یوزری به یوزرهای دیگر تبدیل میشوند!!!:cool:

*Essi*

اخراجی موقت
یکی از آسیب های این دنیای مجازی، قضاوت های یکطرفه ماست.

اینکه در ذهن خودمان یک باوری را نسبت به کسی تقویت کنیم و سپس در ذهن خودمان محکومش کنیم.

محکومی که حتی حق دفاع هم ندارد.

(این کنایه بیشتر به خودم بر میگردد و سبب بسیاری از نابسامانی های این تالار هست)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یا ...

من بعد از صحبت کردن با جناب پیرجو متوجه شدم که این افرادی که به انان مشکوک بودم مولتی نبودن

ممنون از مدیریت محترم جناب پیرجو که شخصا بررسی کردن

:gol:
===========
فکر نمی کردم این سایت انقدر مدیریتش قوی باشه و اینقدر دقیق بررسی کنه مخصوصا جناب پیرجو (انقدر بچه ها پشت سرش صحبت کرده بودن فکر می کردم بهش سلام کنی بن میشی ! ولی واقعا مدیری خوبی و مسئولی هستن و هنوز به تالار گفتگوی آزاد امید هست:gol:)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از اینکه از طریق قانونی اقدام کردین و از حق خودتون برای شفاف سازی استفاده کردید سپاسگذارم
:gol:

اما بهتون گفتم که در پ.خ مدرکی بهتون نشون میدم که موید همین مورده . اگر مطابق معمول این همه عجول نبودین ، عکس پ.خ که خودم به ستایش خانم فرستاده بودم و ازشون خواسته بودم کاربری که شما فکر می کردین یوزر من هست رو بررسی کنن و حتی جواب ایشون رو، براتون خصوصی می فرستادم.
(حتی اگه مولتی هم باشن بنظر من ایرادی نداره وقتی جبهه ای نداره و تو تالار تخصصی خودش کار مفید انجام میده)

احتمالا یادتون هست که در مورد چند ین نفر از فعالان این تالار و یوزرهاشون ازم پرسیدین و جوابی بهتون ندادم . حتی در مورد چند کاربر خاص بارها با سماجت یوزرهایی رو اسم بردین ولی بهتون یا گفتم اصول اخلاقی بهم اجازه نمیده چیزی بگم یا گفتم نمی دونم .
بگذریم وقت ندارم الان

الان هم با وجود احترامی که براتون قائلم ولی نام شما رو از لیست دوستانم حذف خواهم کرد . نه برای اینکه از حق قانونی خودتون استفاده کردین. بلکه به این خاطر که وقتی به عنوان یه دوست بهتون گفتم مدرکی رو بهتون نشون میدم بهم اعتماد نکردین . وقتی اصل دوستی یعنی اعتماد خدشه دار بشه اون دوستی بی معنی است

این خط آخرتون
وقت ندارم کامل کلمه ی اعتماد رو توصیح بدم فقط در این حد که حتی وقتی پدرتون بهتون میگه درس بخون (اول نگاه کن ببین آیا منفعتی برای پدر از درس خواندن شما حاصل میشه یا نه بعد فکر کن و عمل کن!)

اگه داستان رو نمی دونستم می گفتم یک طرفه به قاصی رفتید (چه جالب همه چی رو هم قفل کردین! آفرین قشنگ کارتون رو بلد هستین)

اما

اجازه میدین من قانع نشم!

من خودم گرایش به سمت خاصی ندارم و جزی از اعصای عدم تعهد هستم ولی آگاهانه !

اعلام جنگ نبود اعلام این بود که فکر نکنید .... از چند وقت قبل از تشکیل شدن این 2 گروه رو حدس میزدم و علنی شده بود از پست ها و نامه ها پروف های 2 دسته و...

قبلا هم گفتم باهوش خودتون هستید

(اینم جدا بگم که من به عنوان یکی از اعصای عدم تعهد به نفع یکی از اون طرفیا حق میدم و واقعا هم حقشو خوردن شما هم ظالم هستید اگه نظر دیگه ای داشته باشید )

آخرین ویرایش:

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نمی کردم این سایت انقدر مدیریتش قوی باشه و اینقدر دقیق بررسی کنه مخصوصا جناب پیرجو (انقدر بچه ها پشت سرش صحبت کرده بودن فکر می کردم بهش سلام کنی بن میشی ! ولی واقعا مدیری خوبی و مسئولی هستن و هنوز به تالار گفتگوی آزاد امید هست:gol:)

دوست گرامی مثل اینکه از دیروز تا حالا دقت در اینجا چند برابر هم شده

در داخل این تاپیک راهکار علمی ارائه میدید؟ وقتی میشه صورت مساله رو پاک کرد چه نیازیه؟!!

منم میخوام از اینجا برم کار مدیرا رو راحت کنم(اینم یه راهکاره!) اما نمیدونم چطور میشه خودمو از این سایت حذف کنم شاید باید کاری کنم که اخراج بشم اگه بلدید به من بگید چطور خودمو حذف کنم که دیگه راه برگشت نباشه

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

در داخل این تاپیک راهکار علمی ارائه میدید؟ وقتی میشه صورت مساله رو پاک کرد چه نیازیه؟!!

منم میخوام از اینجا برم کار مدیرا رو راحت کنم(اینم یه راهکاره!) اما نمیدونم چطور میشه خودمو از این سایت حذف کنم شاید باید کاری کنم که اخراج بشم اگه بلدید به من بگید چطور خودمو حذف کنم که دیگه راه برگشت نباشه

من جزئ از عدم تعهد هستم بهتر به جناب بلک بنر مراجع کنید:gol:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول اینو بگم بعد یه چیز دیگه !

اینو که یادتون هست ! یه سکانسی بود مال قسمت مسابقه ی تیر اندازی اگه یادتون باشه جان کوچولو خنجرشو گذاشته بود پشت پرنس جان و...

بگذریم فقط خواستم خاطره ای رو زنده کنم (شرمنده اسی وسط تاپیکت!)
===========

خدای من عجب مافیا بازی هست این وسط حتی !حتی بین خود آقایون آقازاده ها که بماند

فکر نمی کردم هیچ وقت تو زندگیم بتونم همچین چیزیو از نزدیک لمس کنم و داستان اینکه کی باید حذف بشه و متفق القول شدن احزاب و گروه ها و دون و گادفادرا واسه حذف و بعد هم جنگ های بین سازمانی و...

واقعا با چیزای جالبی این چند وقته آشنا شدم (راه حل مقابله با مافیا چیه ؟ چیزی که هنوز هیچ کس نتونسته هیچ کجای دنیا راه حل مقابله باهاش رو پیدا کنه فقط یه گادفادر بزرگتر می تونه یه گاد کوچیکتر رو حذف کنه همیشه گاد وجود داره)

==
خوب حالا خودم داستان رو ماست مالی کنم ! اسی قرار بود یه تاپیک در مورد توهم توطئه بزنی چی شد ؟:gol:

*Essi*

اخراجی موقت
خوب حالا خودم داستان رو ماست مالی کنم ! اسی قرار بود یه تاپیک در مورد توهم توطئه بزنی چی شد ؟:gol:

تاپیک رو کجا بزنم؟
شما محلی مناسب برای گفتگو نشون بدین، من تاپیک رو ایجاد میکنم .

متاسفانه تا اطلاع ثانوی و قبل از پیدا شدن مدیری مجرب برای این تالار فعالیت خاصی در تالار آزاد نخواهم داشت.

بیشتر سعی میکنم در سه تالار مکانیک، فلسفه و تاریخ فعالیتی داشته باشم.

اینکه کلی بنویسم و یهو دود شه رو هوا، ارزشی ندارن.............

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جزئ از عدم تعهد هستم بهتر به جناب بلک بنر مراجع کنید:gol:

بله فکر کنم تکلیف اینجا معلومه اگر کاربرای اینجا ارزشی داشتند بایستی قبل از حذف تاپیکهای غیر سیاسی لااقل بهشون اطلاعی داده میشد

در مورد عدم تعهد هم شما خیلی متعهد به نظر میای، اصلا آدمی هست که تعهدی نداشته باشه؟ منظور از عدم تعهدتون چیه؟

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ﺑﻠﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺗﮑﻠﯿﻒ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﺍﮔﺮ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺍﺭﺯﺷﯽ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺣﺬﻑ ﺗﺎ~ﯾﮑﻬﺎﯼ ﻏﯿﺮ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻻﺍﻗﻞ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺍﻃﻼﻋﯽ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﯿﺸﺪ

ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻋﺪﻡ ﺗﻌﻬﺪ ﻫﻢ ﺷﻤﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﺘﻌﻬﺪ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﯿﺎﯼ، ﺍﺻﻼ ﺁﺩﻣﯽ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺗﻌﻬﺪﯼ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ؟ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﺍﺯ ﻋﺪﻡ ﺗﻌﻬﺪﺗﻮﻥ ﭼﯿﻪ؟

ﺟﻨﺒﺶ ﻋﺪﻡ ﺗﻌﻬﺪ ﻣﻨﻈﻮﺭﻡ ﺑﻮﺩ
ﺳﻦ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺭﺍﺑﯿﻦ ﻫﻮﺩ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ؟ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﻧﯿﻤﯿﺸﻦ ﺩﻟﭽﺴﺒﯽ ﺑﻮﺩ

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز

من راهش را بلدم
از مدیران ، مخصوصا ادمین انتقاد میکنید
بعد چند دقیقه برای پستی بسیار نامربوط اخطار میگیرید
آن هم بالای 12 امتیازی :biggrin:

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ﺟﻨﺒﺶ ﻋﺪﻡ ﺗﻌﻬﺪ ﻣﻨﻈﻮﺭﻡ ﺑﻮﺩ
ﺳﻦ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺭﺍﺑﯿﻦ ﻫﻮﺩ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ؟ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﻧﯿﻤﯿﺸﻦ ﺩﻟﭽﺴﺒﯽ ﺑﻮﺩ

Ok

بله کارتون شیرینی بود؛ اونجا که اشاره کردی شاه خبیث از خنجر یه بچه می ترسید، اون از خنجر بچه ترسید اما بعضیا از شعر گفتن یه بچه هم میترسن!!

من راهش را بلدم
از مدیران ، مخصوصا ادمین انتقاد میکنید
بعد چند دقیقه برای پستی بسیار نامربوط اخطار میگیرید
آن هم بالای 12 امتیازی :biggrin:

روش موثرتری نیست؟! مثلا برای اخراج کلی
قبلنا بهتر بودا اما اخیرا هر وقت میام اینجا احساس میکنم کلی وقتم هدر رفته:w05:

اگه تو اینجا همینطور ادامه بدیم استارتر شاکی میشه بعدش من به جرم اسپم اخراج میشم:w22:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک باند بازی هایی اینجا هست که نگو و نپرس !

ادم یا بازی مافیا میوفته از چند روز قبلش هم مشخصه ! انقدرم قدرت مند هستن که اسی هم گرخید ! یا باید زیر مجمعشون باشی و از صفر شروع کنی یا بخوای چیزی بگی مثل مافیا از هزار طرف بهت فشار میارن و لهت می کنن اینکه شما احساس بطالت وقت می کنید هم از اهداف عالیه ... هست (می دونستی جناب ادمین دانشجوی دکترا ی مدیریت هستن! مدیریت بحران رو هم خوب بلدن ! اگه شما نامدیریتی می بینید در واقع این مدیریت پیشرفته هست واسه مدیریت واقعی ! حالا بیشتر توصیح ندم دیگه ولی خیلی با حاله این سایت و کانون هاش و....1)

میگن افشین تو پروف هر کی :surprised: از اینا بذاره فرداش اخراجه!

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله می دونم اهداف عالیه اینجا رو
گفتم تا اشاره ای باشه

برای رسیدن به همین اهداف احتمالا بهتره امثال من از اینجا خارج شن تا هم وقتشون تلف نشه و هم اینجا کم کم به اون شکلی که خودشون میخوان در بیاد. باید همزمان با سارپ و چند نفر از مدیران و کسانی که سرشون به تنشون میارزید من و چند تا دیگه از دوستان هم میرفتم تا این اهداف زودتر محقق میشد

در ضمن میفرمایید اینجا باندبازی و مافیاست؛ سایتی با حدود 200 نفر اعضا به اندازه جمعیت یک ده!
باند بازی میکنن برای چه؟ حالا گیریم منم میشدم یکی از اونا، لطفا بگین چه فوایدی برام داشت؟ (بجز له کردن و له شدن)

یکی از آشناهامون یک دانشگاه غیر انتفاعی زده بود به اندازه یه مدرسه بود. تو اون موسسه فسقلی یه باند بازی و رقابت قدرت شدیدی در جریان بود که حد نداشت! کل در آمد و منافع موجود در اونجا مبلغ کمی میشد. حالا تصور کن در سایز بزرگتر و با منافع بیشتر چه خبره؟ در سایز استانی و کشوری چی؟؟ جنس این مردم همینطوره، عاشق قدرت هستن در هر سایزی! عاشق له کردم همن، ضمن اینکه خودشونم ندانسته له میشن. یه آبدارچی امیدشو داره به کل اداره حکومت کنه! و در این راه به هر دری هم میزنه
آیا این مربوط به استبداد درونی ماست؟!

ارسطوو

عضو جدید
نخبگان چه از جامعه حقیقی چه مجازی برن، اونجا دیگه قابل اصلاح نیستش.
تالار آزاد اینجا هم دیگه افتاده دست اسپمرها، کسی توش بمونه فقط جوونیش رو به باد داده.

EECi

مدیر بازنشسته
- برداشتن محدودیت گفتمان سیاسی
- تعیین مدیر جوان و باسواد و در عین حال با صعه صدر بالا و میانه رو و نترس
- اصلاح رویه کلی سایت و بروز کردن آن با کمک برنامه جانبی تحت اندروید برای دستگاه های هوشمند با امکانات متعدد مثل فیس بوک

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
- اصلاح رویه کلی سایت و بروز کردن آن با کمک برنامه جانبی تحت اندروید برای دستگاه های هوشمند با امکانات متعدد مثل فیس بوک
  • باعث فیلتر شدن باشگاه میشه!

• نظر بسیار درست و به جایی است.

• رویه کلی سایت رو کاربرانش تعیین میکنن. ما فقط توی اجرا شدن قوانینی که این باشگاه رو باز نگه داشته نظارت داریم. این قوانین هم تا بوده همین بوده (هم در دوران اوج باشگاه و هم وضع الان). در مورد مسائل کلان باشگاه هم باید برید توی تالار مدیریت باشگاه مطرح کنید تا ادمین ببینه. ولی این مواردی که شما میگی به نظر من نشدنیه! چون شما اومدی سایت ما رو با یه سایتی مثل فیس بوک با میلیون ها کاربر و بودجه بسیار بالا مقایسه میکنی. هرگز ما نمیتونیم سایتی مثل اونجا ایجاد کنیم. در ضمن این هم عرض کنم که این قبیل سایت ها بیشتر برای ارتباطات اجتماعی و پر کردن وقت مردم هست. در حالی که هدف اصلی تشکیل این باشگاه کاملا متفاوت است.

EECi

مدیر بازنشسته
- حقیقتا اینطور نیست . صدها فروم و سایت خبری و تحلیلی در موضوعات آزاد به نقد سیاسی و اجتماعی میپردازند و فیلتر نشدند. رویه فیلتر شدن سایت ها طی سال های 88 تا 92 بشدت رشد پیدا کرده بود که درحال حاضر این رویه گویا منعطف تر شده است. همه کاربران علاوه بر بحث های علمی و تخصصی تمایل به ابراز نظر پیرامون اجتماع و سیاست دارند،منع شدن از این شاخه(حداقل در ایران) نتیجه اش می شود همین سایت خودمان!

- متوجه نبودم که این تالار مدیری دارد ، قطعا خود شما بهترین انتخاب هستید:gol:

-منظور من بستر ایجاد شده بود . با به کار آمدن شبکه های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام و فیسبوک و لینکدین و... انتظار کاربران فراتر از این قالب فعلی سایت رفته و این قالب دیگر جذابیتی ندارد. یکی از مشکلات هم این بوده که شکل اداره باشگاه سنتی باقی مانده و هیچ ابزار تشویقی برای مدیران و کاربران در نظر گرفته نشده است
من گستره و کاربران سایت شما را با فیسبوک مقایسه نکردم گرامی! من امکانات سایت شما را با فیس بوک مقایسه کردم! در حال حاضر سایت های ایرانی بسیاری وجود دارند که امکانات نظیر فیس بوک را تدارک دیده اند و کاربران خوبی جذب کرده اند
بستر ها فرق کرده
ایراد را هم به گردن کاربران نیندازید که کاری منسوخ است و نشان دهنده مسئولیت ناپذیری
این ایراد ها به شما وارد نیست گرامی
این ایراد به شخص آدمین عزیز وارد است که سایت را بروز نمی کند ، من هم همیشه انتقاد کردم چون تعلق خاطر داشتم

جای دفاع نمانده دوست گرامی

موفق باشید

• باعث فیلتر شدن باشگاه میشه!

• نظر بسیار درست و به جایی است.

• رویه کلی سایت رو کاربرانش تعیین میکنن. ما فقط توی اجرا شدن قوانینی که این باشگاه رو باز نگه داشته نظارت داریم. این قوانین هم تا بوده همین بوده (هم در دوران اوج باشگاه و هم وضع الان). در مورد مسائل کلان باشگاه هم باید برید توی تالار مدیریت باشگاه مطرح کنید تا ادمین ببینه. ولی این مواردی که شما میگی به نظر من نشدنیه! چون شما اومدی سایت ما رو با یه سایتی مثل فیس بوک با میلیون ها کاربر و بودجه بسیار بالا مقایسه میکنی. هرگز ما نمیتونیم سایتی مثل اونجا ایجاد کنیم. در ضمن این هم عرض کنم که این قبیل سایت ها بیشتر برای ارتباطات اجتماعی و پر کردن وقت مردم هست. در حالی که هدف اصلی تشکیل این باشگاه کاملا متفاوت است.

بالا