آیا دوستی بین دختر و پسر درسته؟؟؟!

aseman.

عضو جدید
کاملا مخالف دوستی بین دو جنس مخالف هستم...اشتباه محضه .....
و چون یک مسئله اجتماعیه نمیشه گفت زندگی هر فرد به خودش مربوطه. ممکنه دامن همه رو بگیره..

*mahdie*

عضو جدید
حرفتو تأیید میکنم. و باید بگم مشکل روابط با جنس مخالف اینه که هرکسی مثه خودشو نمیخواد!!!! پسر دیدم هر قلطی خواسته کرده و 1000تا دخترو بدنام کرده بعدشم میگه دختر نجیب میخوام!!!خب یکی نیست بگه بی شرف خیلی ازین دخترایی که باهاشون بودی روزی عشق یکی از پسرای باشرفی بودن و بخاطر اینکه تو با اون دختره بودی قیدشو زدن!!!! به نظر من اگه هرکسی با مثه خودش ازدواج کنه قضیه ی دوستی با جنس مخالف حل میشه! من به شخصه اگه خانومم مثه خودم باشه دقیقا نه تنها میخوامش بلکه میپرستمش...
چرا اینقدر سرعت اینترنت من پایینه کشت خودشو موافقم شدید آخ که چقدر این حرفشون زور داره دلم میخواد وقتی این حرفو میزنن محکم بخوابونم زیر گوششون شاید به خودشون بیان البته فایده نداره یه دست سنگین میخواد که من ندارم:(

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
برادرگرامی من نه به خاطراینکه دوست ندارم شوهرآینده ام قبلا باکسی دوست باشه من دوست نشم من جنبه اعتقادی مخافم

هرچندپسرها که ترسی ندارن معمولا ازدست گلهای جونی شون بعدازدواج تعریف میکنن این دخترها هستن که اگه راهی کج رفته باشن بایدباترس باشن..............
البته نه همه

*mahdie*

عضو جدید
[ این چه حرفیه مهدیه خانم. شما نباید کور کورانه این روش رو دنبال کنید که. با علم و منطق یه قضیه رو قبول کنید و به بقیه دلیل اینکار خودتونو بگید. منم دوستام خیلیاشون با چندتا دختر دوستن ولی دلیل من برای این کار رو میدونن و کامل به نظرم احترام میذارن. چون میدونن که دارم منطقی میگم. هیچوقت نمیشه اینجوری قاطعانه نظر داد. شما که تو زندگیشون نیستی. از کجا میدونی مشکل ندارن؟ از کجا میدونی بعداً به مشکل نمیخورن؟ و از همه مهمتر از کجا میدونی اگر این کار هارو نمیکردن الان زندگی بهتری نداشتن؟! امیدوارم همه تو زندگیشون خوشبخت بشن. ولی واقعاً هیچ فرقی بین شما یا اون دختر نباید باشه؟! منطق خودتون قبول میکنه؟!

[/QUOTE] دیگه از من گذشته تقلید کورکورانه دختر 16 ساله که نیستم. میدونم این جور روابط دل خوشی هایی داره ولی از نظر من ضرراش بیشتر از منفعتشه راستش فقط خواستم یکم درد دل کنم سبک شم حرف خواهرم خیلی برام سنگین تموم شد هر چند میدونم که اونم از ته دل این حرفو نزد حداقل خوبی این باشگاه اینه که کسایی هستن که کمی بهت شباهت داشته باشن بفهمنت. ای آقا متاسفانه ارزش ها عوض شده این جمله ی آخر شما درسته ولی نه برای این دوره زمونه انتظار خیلی زیادی از جوونای امروزه (البته بلانسبت آقایون این باشگاه) که برای این فرق ارزشی قائل شن.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: NYC

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا اینقدر سرعت اینترنت من پایینه کشت خودشو موافقم شدید آخ که چقدر این حرفشون زور داره دلم میخواد وقتی این حرفو میزنن محکم بخوابونم زیر گوششون شاید به خودشون بیان البته فایده نداره یه دست سنگین میخواد که من ندارم:(

من دستم فوق العاده سنگینه...
ولی دست بزن ندارم!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برادرگرامی من نه به خاطراینکه دوست ندارم شوهرآینده ام قبلا باکسی دوست باشه من دوست نشم من جنبه اعتقادی مخافم

هرچندپسرها که ترسی ندارن معمولا ازدست گلهای جونی شون بعدازدواج تعریف میکنن این دخترها هستن که اگه راهی کج رفته باشن بایدباترس باشن..............
البته نه همه

آره تازه تعریف میکنن آب و تابشم میدن!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبلا گفتم اینجا هم میگم...
کاش تو یه کشور غربی زندگی میکردیم...
انسانای واقعی اونا هستن...
تا وقتی مجردن هرکی برای خودش زندگی میکنه!!!!و کسی هم کاری نداره کی به کیه!!!وقتی ازدواج میکنن هم باهمن...
خیلی باحالن....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچها انصافا اگه دوستی بین پسر و دختر اشتباست پس چرا خدا دو جنس آفرید؟؟؟
اصن چرا میل جنسی و (منظورم خود س ک س ) نیستا!!!چرا میل جنسی رو قبل از ازدواج آفرید؟؟؟چرا قبل از ازدواج پسرو دختر بهم تمایل داشته باشن وقتی نمیتونن باهم باشن؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه حیف این آدمارو تا جایی که میخورن باید زد خدا این کارو میکنه البته مطمئن نیستم تو این دنیا ولی تو اون دنیا حسابی از خجالتشون در میاد

منکه معتقدم آدم تو همین دنیا جواب همه ی کارای خوب و بدشو میده!!!!اون دنیایی دیگه نمیمونه!!!!!

*mahdie*

عضو جدید
برای امتحان بنده هاش
بندهام که قربونشون برم همه سربلند از این امتحان بیرون اومدن

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا؟
یعنی به آخرت اعتقادی ندارین؟

والا چی بگم!!!!
مگه حتما باید واقعا بهشت و جهنمی باشه و حوری و ازین چیزا؟؟؟؟
خب تو همین دنیا واقعا مصادقشون رو داریم میبینیم!!!!
آدم تو همین دنیا تاوان کاراشو میده!!!!
من یه نظریه خوندم که میگفت آدمی تو همین دنیا همه ی کارایی که کرده تاوانشونو میده و مثه روز اول پاک از دنیا میره!!!

*mahdie*

عضو جدید
والا چی بگم!!!!
من یه نظریه خوندم که میگفت آدمی تو همین دنیا همه ی کارایی که کرده تاوانشونو میده و مثه روز اول پاک از دنیا میره!!!

ولی من به تاوان تو این دنیا شک دارم اگرم این طور باشه تاوان تو این دنیا برای خیلیا کمه اینطوری عدل خدا میره زیر سوال

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی من به تاوان تو این دنیا شک دارم اگرم این طور باشه تاوان تو این دنیا برای خیلیا کمه اینطوری عدل خدا میره زیر سوال

خب حرفتون قبول ولی به عدل خدا هم من شک دارم!!!!
یکی تو یه خونواده ی مرفه به دنیا میاد و همه ی امکانات دستشه!!!و پیشرفت میکنه!!!یکی هم هیچ امکاناتی نداره و هیچ پیشرفتی نمیکنه!!!!این چی؟؟؟
توی کتابای دینی هم نوشته خدا به اندازه ی توان و شایستگیه هرکس بهش داده!!!آیا یه بچه ای که تازه میاد تو دنیا میدونه چی به چیه؟؟؟چرا بادی یکی مرفه باشه و یکی بدبخت!!!!؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم مربوط میشه به همین دنیا
به اعتقاد من خدا هر کسی رو نسبت به شرایطی که داره میسنجه
من اینو نشنیدم که هر کس به اندازه ی لیاقتش تو این دنیا مال کسب میکنه

اصلا متوجه منظورم نشدین!!!
بیخیال بحثش به این تاپیک نمیخوره اصن!!!

*mahdie*

عضو جدید
یکی تو یه خونواده ی مرفه به دنیا میاد و همه ی امکانات دستشه!!!و پیشرفت میکنه!!!یکی هم هیچ امکاناتی نداره و هیچ پیشرفتی نمیکنه!!!!این چی؟؟؟
توی کتابای دینی هم نوشته خدا به اندازه ی توان و شایستگیه هرکس بهش داده!!!آیا یه بچه ای که تازه میاد تو دنیا میدونه چی به چیه؟؟؟چرا بادی یکی مرفه باشه و یکی بدبخت!!!!؟؟؟

من در حد این بحثا نیستم ولی اینو میدونم که خدا یکی رو با داشته هاش و یکی رو با نداشته هاش امتحان میکنه قرار نیس بهشت و جهنم تو همین دنیا باشه .بگذریم.شاید حق با شما باشه من متوجه منظور شما نشده باشم

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفتو تأیید میکنم.
و باید بگم مشکل روابط با جنس مخالف اینه که هرکسی مثه خودشو نمیخواد!!!!
پسر دیدم هر قلطی خواسته کرده و 1000تا دخترو بدنام کرده بعدشم میگه دختر نجیب میخوام!!!خب یکی نیست بگه بی شرف خیلی ازین دخترایی که باهاشون بودی روزی عشق یکی از پسرای باشرفی بودن و بخاطر اینکه تو با اون دختره بودی قیدشو زدن!!!!
به نظر من اگه هرکسی با مثه خودش ازدواج کنه قضیه ی دوستی با جنس مخالف حل میشه!
من به شخصه اگه خانومم مثه خودم باشه دقیقا نه تنها میخوامش بلکه میپرستمش...
خب بحث سر همینه که هر کسی مثل خودشو نمیخواد.و بعید میدونم هر دختر یا پسر مشکلداری حاضر باشه با کسی مثل خودش ازدواج بکنه.بهمین خاطره که میگم کسی نباید به این موضوع تن بده و هر کس خودشو نگه داره و دیگران رو هم ازین موضوع منع کنه.مثلا برای دختران اگه پسری بهش پیشنهاد دوستی داد رد کنه و خودشو نگه داره.
هر جور راحتین.
سرنوشته هر کس گرو عملکردش تو گذشته هست چه خوب و چه بد . هر کسی واسه خودش بهترین قاضیه میدونه کجای کارش درسته و کجاش غلط .
بشرط اینکه اون درست بودن درست واقعی باشه .
منم همینطور!!!!!!!!!!11

"منم همینطور" که نشد حرف! دلایلتون رو بفرمایید عزیزکانم.

آخرین ویرایش:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا مخالف دوستی بین دو جنس مخالف هستم...اشتباه محضه .....
و چون یک مسئله اجتماعیه نمیشه گفت زندگی هر فرد به خودش مربوطه. ممکنه دامن همه رو بگیره..

آفرین شماهم یک قدم جلوتر از خیلیا هستین.ممنون.

البته نه همه
حرفمو تا حدودی اشتباه برداشت کردین. خلاصش اینه: نذارین دوستیه بین دختر و پسر عادی و همه گیر بشه ،اگه بشه اون موقع آدم مورد اعتماد واسه ازدواج کم میشه.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچها انصافا اگه دوستی بین پسر و دختر اشتباست پس چرا خدا دو جنس آفرید؟؟؟
اصن چرا میل جنسی و (منظورم خود س ک س ) نیستا!!!چرا میل جنسی رو قبل از ازدواج آفرید؟؟؟چرا قبل از ازدواج پسرو دختر بهم تمایل داشته باشن وقتی نمیتونن باهم باشن؟؟؟

منکه معتقدم آدم تو همین دنیا جواب همه ی کارای خوب و بدشو میده!!!!اون دنیایی دیگه نمیمونه!!!!!

والا چی بگم!!!!

خب وحید جان اینا بحثاییه که مال این تاپیک نیست.جواباشونم خیلی سخت نیست ولی بهتره به آدمش مراجعه بکنی تا به نتیجه برسی.

ارامش ابدی

عضو جدید
حرفمو تا حدودی اشتباه برداشت کردین. خلاصش اینه: نذارین دوستیه بین دختر و پسر عادی و همه گیر بشه ،اگه بشه اون موقع آدم مورد اعتماد واسه ازدواج کم میشه.[/QUOTE]
اره واقعا موافقم.......
یکی ازضررهای دوستی ها دغدغه فکری ومشغله ذهنیه که بعد از ازدواج در فرد شکل میگیره و لطمه بزرگی به خودش وهمسرش وارد میکنه ...!! مگه سالم زندگی کردن چه ضرری به کسی رسونده که این همه براش مخالف وجود داره...؟؟

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفمو تا حدودی اشتباه برداشت کردین. خلاصش اینه: نذارین دوستیه بین دختر و پسر عادی و همه گیر بشه ،اگه بشه اون موقع آدم مورد اعتماد واسه ازدواج کم میشه.
اره واقعا موافقم.......
یکی ازضررهای دوستی ها دغدغه فکری ومشغله ذهنیه که بعد از ازدواج در فرد شکل میگیره و لطمه بزرگی به خودش وهمسرش وارد میکنه ...!! مگه سالم زندگی کردن چه ضرری به کسی رسونده که این همه براش مخالف وجود داره...؟؟

" مگه سالم زندگی کردن چه ضرری به کسی رسونده که این همه براش مخالف وجود داره...؟؟ "
ممنون .
این سوالیه که مدتهاست با دیدن افراد مختلف فکرمو مشغول کرده.درسته همیشه میل و کششدرونییبینن دوجنس بوده اما این دوستی ها هیچ دردی رو دوا نمیکنه،بلکه آدمو بدتر میکنه...

آخرین ویرایش:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب عدل الهی شهید مطهری رو بخونید. به سؤال‌های سخت‌تر از این هم جواب داده.

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که به هیچ وجه حاضر نیبستم با کسی که رابطه دوستی با پسری داشته،ازدواج کنم
رابطش اون موقع به خودش ربط داشته ولی بعدش برای زندگی مشترک و در حین زندگی مشترک دچار مشکل خواهد شد
.
.
.
همین که فرصت ازدواج با بزرگمردی مثل من رو از دست بده خودش یه خسارت عظما محسوب میشه

به قول دادشم داشتم براش می خوندم گفت یه نوشابه برای خودت بازکن:smile:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آفرین شماهم یک قدم جلوتر از خیلیا هستین.ممنون.

درست متوجه شدمممممممممممممممم
منم میگم مخالفت بودنم بااین رابطه برای اینکه چونکه خدامخالف هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت نه اینکه دوست ندارم شوهرم قبل من باکسی رابطه داشته باشهههههههههههههههههههه

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست متوجه شدمممممممممممممممم
منم میگم مخالفت بودنم بااین رابطه برای اینکه چونکه خدامخالف هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت نه اینکه دوست ندارم شوهرم قبل من باکسی رابطه داشته باشهههههههههههههههههههه
درسته .شمامیگین بخاطر اینکه خدا نهی کرده بسمتش نمیرین، من میگم پیامم یکی از دلایلی میتونه باشه که بخاطرش این کار نهی شده،که از نظر منطقی درست هم هست.
والبته خیلیا بدنبال دلایل منطقی واسه ی پذیرش مطلبی هستن .