آیا حجاب محدودیته؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mersad20

کاربر فعال
وقتی کسی بین مردم داره سیگار میکشه ایا شما حق اعتراض داری بهش ؟
اگر اعتراض کردی و گفت تو چیکار به من داری ؟ من سرم به کار خودمه به تو ربطی نداره شما کنار من نیا برو اونطرفتر وایسا که دود سیگارم اذیتت نکنه ؟

چی میگی بهش ؟

من کاری به محدودیت و مصونیت ندارم
من میگم انسانیت حکم میکنم ما دیگران را ازار ندیم
دختر جان این جمله رو خوب گوش بده
وقتی خوشجل مشجل میای بیرون نا خوداگاه دل اون اقاهرو می بری و طیبعتا زن اون اقا بیشتر ناراحت میشه
حالا شما خودتو بزار جای زن اون اقا ببین چه حالی میشی

دختر جون
هرچی هم خوشجل باشی یکی خوشگل تر از تو پیدا میشه دل اقاتونو ببره ها از من گفتن بود.

از قدیم گفتن از هر دستی بدی از همون دست پس میگیری

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر اعتراض کردی و گفت تو چیکار به من داری ؟ من سرم به کار خودمه به تو ربطی نداره شما کنار من نیا برو اونطرفتر وایسا که دود سیگارم اذیتت نکنه ؟

چی میگی بهش ؟

وقتی خوشجل مشجل میای بیرون نا خوداگاه دل اون اقاهرو می بری و طیبعتا زن اون اقا بیشتر ناراحت میشه

دختر جون
هرچی هم خوشجل باشی یکی خوشگل تر از تو پیدا میشه دل اقاتونو ببره ها از من گفتن بود.

والا این قیافه های غلیظ آرایش کرده با کلی جلف بازی و جیغ جیغ کردن وسط مکان های عمومی و لباسای خیلی بی حجاب هیچ دل بردنی نداره از نظر من. هرکی با این چیزا دلش بره که دیگه تکلیفش معلومه.

آخرین ویرایش:

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا این قیافه های غلیظ آرایش کرده با کلی
جلف بازی و جیغ جیغ کردن وسط مکان های عمومی هیچ دل بردنی نداره از نظر من. هرکی با این چیزا دلش بره که دیگه تکلیفش معلومه.

اینا دل نمیبرن هوس میبرن..اگ خودشونم نگاهای بدو نمیخاستن اینکارا رو نمیکردن..شنیدی میگن کرم از درخته؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا دل نمیبرن هوس میبرن..اگ خودشونم نگاهای بدو نمیخاستن اینکارا رو نمیکردن..شنیدی میگن کرم از درخته؟

آره خب. کرم از خود درخته.
اما بعضیام خیلی ساده لوح و معذرت میخوام خنگولن از نظر من.
یا کلاً معلوم نیست خانواده ها چی تو خونه هاشون میگذره. از لحاظ تربیتی. مثلاً مثلاً...؛حداقل دانشجو از نظر من باید یه سری چیزا رو عقلش بکشه دیگه. شخصیتش پخته باشه. نه که خودشو دلقک هرکی از راه میرسه بکنه.... (ازهرلحاظ).

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله. مشخصه که محدودیته. اصلا دستورات ادیان الهی برای همینن؛ محدود کردن بشر... البته در راستای به دست آوردن آزادی واقعی.

حجاب رو میذاریم کنار. تاکید دین برای به دست آوردن مال حلال؛ یعنی محدود کردن انسان به روش ها و ابزارهای محدود برای مال اندوزی. انسان محدود میشه که مال غیر رو تصرف نکنه یا با رشوه گرفتن و رانت خواری و ربا ثروت به دست نیاره. خب؟ انتخاباش کم میشه. در عوض حداقل آزادی که کسب میکنه، آزاد شدن از بندِ بوسیدن دست و پای هر کس و ناکس و باج دادن برای به دست آوردن چرک کف دسته و در نهایت صرفا بنده ی توانایی و زور بازوی خود شدنه.
[به تعبیر یه نفر؛ به جای اینکه صبح به صبح پاشه بگه: یا مردم! میگه: یا خودم! حالا یا خدا رو بی خیال میشیم. به این میگن حریت و آزادی.]

و حالا حجاب اونم از نوع چادر که استارتر فرمودن؛ بله! محدودیته. به نظر من باید شعار حجاب محدودیت نیست، مصونیت است، اینجوری اصلاح بشه:
حجاب محدودیت است ولی مصونیت می آورد!

پوشیدن چادر در گرمای تابستان یه چیزیه مثل زره پوشیدن تو کوره! و پوشیدن ساق دست هم دست کمی از اون نداره.
با چادر نمیتونی به راحتی تو پارک ورزش دلخواهت رو انجام بدی. باید خودت رو محدود کنی به باشگاه یا جاهای خلوت یا مخصوص بانوان که بتونی با فراغ بال ورزش کنی.
فکر کنید به تفاوت مهمانداری با چادر و بدون چادر. به دویدن برای رسیدن به مترو و اتوبوس، بدون چادر و با چادر و...
خیلی محدودیت ها و سختی های دیگه که نباید نفیشون کرد.

و مهمتر از همه ی این محدودیت ها؛ باید دید اون چه چیزیه که یه نفرِ دارای عقل سالم رو قانع میکنه که این محدودیت ها رو بپذیره و سختی هاش رو به جان بخره.
قطعاً دلایل محکمی پشتتش هست؛ که با وجود اونها، این محدودیتها عددی نیستند!

شاعر می فرماید: من از آن روز که در بند توام آزادم!

خوب اگه محدوديته چرا انجام بشه؟؟؟؟
يه راه ديگه براش گذاشته بشه

مثلا چراغ قرمز محدوديته
خوب ميشه بجاش پل زد ، چه لزومي داره حتما از چراغ قرمز استفاده بشه؟؟؟؟

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چی میگی بهش ؟

دختر جون

اي واي بحث به جاهاي باريك كشيد

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

چی میگی بهش ؟

دختر جون

لایک;)

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

چی میگی بهش ؟

دختر جون

اولن که خوشگلتر از من هیجا پیدا نمیشه.خخخخ
بعدشم اون دل و گل میگیریم ما دخترا..:D
ما هم هر کی پولدارتر . خوش تیپ تر بود میریم سمت اون.شماهارو میخایم چیکار!والااو

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
محدودیته دیگه دست و پا گیره ... ولی مصونیت هم هست .
مصونیت ـش بیشتر مکانیه.یعنی توی ایران توی کشور های جهان سوم...
ولی مثلا اگر مو ها رو بریزید بیرون، تو کشور سوئد راه برید هیچ اتفاقی نمی افته.همین کارو تو ایران کنید هزار حرف و اتفاق رخ خواهد داد.

مصونیت، نسبی ـه.نسبت به "مکان".

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مصونیت ـش بیشتر مکانیه.یعنی توی ایران توی کشور های جهان سوم...
ولی مثلا اگر مو ها رو بریزید بیرون، تو کشور سوئد راه برید هیچ اتفاقی نمی افته.همین کارو تو ایران کنید هزار حرف و اتفاق رخ خواهد داد.

مصونیت، نسبی ـه.نسبت به "مکان".

مصونیته برادرم حجابتو رعاایت کن!!خخخ

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اولش اینکه گفته خیانتکار ناسپاس!!
بعدشم دیگه چی دستور میفرمایید همون و براتون اجرا کنم؟:surprised:
...... باشگاه هستین شوما!!خخخخ:D

چادرتو سرت كن
بيرون زياد نرو فقط براي مسجد رفتن برو

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یه سگ میفته دنبال کی دقیقن؟میفته دنبال مانتوییا؟به ما چه چرا پای مارو میکشس وسط؟!:D
شما اگه یه سگ هار تو خیابون ببینی فرار نمیکنی؟؟؟:surprised:

میفته دنبال بی حجابا
چون بوی تنشون حفاظ نداره و پخش میشه

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حرفی از مانتو نزدم.صحبتم سر پوشش و کیفیتشه,و منطقیه که سگ بیوفته دنبال یه چیزی که جلب توجه میکنه:)
نه والا ما تو دانشگاه سگ زیاد داریم.بهمون یاد دادن در هنگام دیدن سگ آروم بشینید زمین و هیچ حرکتی نکنید.اگه بدوین یجوری میاد دنبالتون که اگه بگیره تیکه بزرگتون گوشتونه.

حالا سگ نه اگه یه خرس دنبالت کنه تو جنگل میتونی بدویی یا میشینه هیچ حرکتی نمیکنی بازم؟:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پول ندارم:D

بیفته ما خیلیم خوشمون میاد که بیفته دنبالمون.:d
بوی تن شما حفاظ داره اونوقت؟:surprised:

خوب بگو من هر چی بخوای میدمت اما به شرط اینکه بری

مگه تو بی حجابی؟؟؟؟؟؟؟؟
تن ما بو نداره فقط هلوها بو میدن:biggrin:

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا سگ نه اگه یه خرس دنبالت کنه تو جنگل میتونی بدویی یا میشینه هیچ حرکتی نمیکنی بازم؟:D

حجاب فقط چادر نیست.چادر حجابیه که تو محیط های عمومی ،بین مردم بهترین پوششه.من خودم تو جنگل و کوه و دریا چادر سرنمیکنم:surprised:
ولی خرس که نامحرم نیس ازش رو بگیریم:)) چادرو باز میکنی میندازی رو خرسه ،تا خرسه به خودش بیاد ببینه چی شده ،در میری..به همین سادگی به همین خوشمزگی...حالا دیدی حجاب مصونیته؟؟:Dاگه با یه لباس باز بری،اصلا خرسه اشتهاش باز میشه به استخوناتم رحم نمیکنه:biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بگو من هر چی بخوای میدمت اما به شرط اینکه بری

مگه تو بی حجابی؟؟؟؟؟؟؟؟
تن ما بو نداره فقط هلوها بو میدن:biggrin:
آره بابا حجاب چیه..
دماغتونو بکنید بندازید دور تا چیزی و که نباید بو کنین و بو نکنین.:D

حجاب فقط چادر نیست.چادر حجابیه که تو محیط های عمومی ،بین مردم بهترین پوششه.من خودم تو جنگل و کوه و دریا چادر سرنمیکنم:surprised:
ولی خرس که نامحرم نیس ازش رو بگیریم:)) چادرو باز میکنی میندازی رو خرسه ،تا خرسه به خودش بیاد ببینه چی شده ،در میری..به همین سادگی به همین خوشمزگی...حالا دیدی حجاب مصونیته؟؟:Dاگه با یه لباس باز بری،اصلا خرسه اشتهاش باز میشه به استخوناتم رحم نمیکنه:biggrin:

منم منظور ار بی حجابی عریانی نیست.
کلن از کلمه حجاب و امر به معروف بدم میاد.:D
بهتر یه خرس استخونای آدم و بخوره بهتره تا یه گرگ زیر نظرت داشته باشه تا یواش یواش بیاد بخورتت.خخخ:D

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره بابا حجاب چیه..
دماغتونو بکنید بندازید دور تا چیزی و که نباید بو کنین و بو نکنین.:D

منم منظور ار بی حجابی عریانی نیست.
کلن از کلمه حجاب و امر به معروف بدم میاد.:D
بهتر یه خرس استخونای آدم و بخوره بهتره تا یه گرگ زیر نظرت داشته باشه تا یواش یواش بیاد بخورتت.خخخ:D

تو با حیونا چیکار داری هی ÷اشونو میکشی وسط

وضعیت
موضوع بسته شده است.