آیا حاضرید با یک سیاه پوست ازدواج کنید؟ (با شمایل آفریقایی)

آیا حاضرید با یک سیاه پوست ازدواج کنید؟ (با شمایل آفریقایی)

• بله

رای: 29 29.9%
  • خیر

رای: 68 70.1%

• مجموع رای دهندگان
    97
وضعیت
موضوع بسته شده است.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا این 19 نفرو روی پیدا کنین یکی از گرسنه های سومالی رو بهشون بدین ببینم باز هم سر حرفشون هستن یا دنبال بیونسه و ... اینا میگردن؟؟؟

خوب من که عمرا حاضر نیستم اما دلیل نمیشه آدم حسابشون نکنم!

neda angel

کاربر بیش فعال
براشون احترام قائلم اما
من با سفید پوستشم حاضر نیستم ازدواج کنم چه برسه این مدل سیاه:D

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار نیست حتما باهاشو ازدوج کنید که!
خب منم دوست ندرم باهاشون ازدواج کنم اما انسان بودنشو انکار نکنید.

neda angel

کاربر بیش فعال
قرار نیست حتما باهاشو ازدوج کنید که!
خب منم دوست ندرم باهاشون ازدواج کنم اما انسان بودنشو انکار نکنید.
عزیزم سوال این بود که ازدواج میکنیم یا نه منم جواب دادم!
و من به شخصه برای همه ی ادما احترام قائلم اولشم گفتم

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلی مگه چه اشکالی داره
بعضی از سیاه پوست ها قیافه خیلی نمکینی داره که از ما سفید پوستا خیلی جذاب تره
شما احتمالا منظور نظرتون به دو رگه هاست که بخشی از زیبایی نژاد سفید رو وام گرفتند. اینجا بحث سر سیاه پوسته اصیل. میتونید کلمه کنیا یا اوگاندا رو سرچ کنید و تصویر مردمش رو ببینید.
مگه مشکل سیاه ها چیه؟شما به چشم برده نگاشون میکنید؟
نه ابدا.. بحث سر برده بودن نیست.. فقط یک نگرانی برای آینده نژاد های اصیل انسانی (مثل آریایی) هست که در معرض اختلاط با سیاهان قرار گرفته اند.

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این حرفت مخالفم!!!!!!
ما حق نداریم بگیم کی زیادیه کی نیست!اول اخرش اینه اونا هم انسانن اونا هم همه ی کارایی که سفید پوستا انجام میدن انجام میدن تنها تفاوتشون رنگ پوتشونه!!!این که گناه نیس!
خب اونها هم میتونن هر جور دوست دارن فکر کنن، با هم ازدواج کنن و نژادشون رو خالص نگه دارن.. پس چرا اینقدر تمایل به ازدواج با نژاد سفید دارن؟ چرا این حساسیتی که ما داریم اونا ندارن؟ آیا به جز اینه که خودشون هم احساس میکنن که سفید ها زیباتر و موفق تر هستند و دوس دارند مثل اونها بشند؟
اقا این 19 نفرو روی پیدا کنین یکی از گرسنه های سومالی رو بهشون بدین ببینم باز هم سر حرفشون هستن یا دنبال بیونسه و ... اینا میگردن؟؟؟
احسنت.. آفرین.. کلامتون روح افزا.. همیشه خوش سخن باشید! عرض بنده هم همینه که بعضی از دوستان اینجا شعار میدن چون درست موقعیت رو تجسم نمیکنن و فقط اون چیزی که یاد گرفتن و شنیدن که درسته رو میگن.. اما پای سفره عقد به احتمال زیاد پس میکشن
ما همه متفق القول همین عقیده رو داریم. (البته در جنوب ایران عده ای سیاه پوست هست، که ایرانی محسوب میشن نه سیاه.- این افراد کاملا مورد احترام من و سایرین هستن)
اونها بیشتر سیاهی اعراب رو گرفتن (که البته بنده سر شرافت اعراب هم ان قُلت دارم) ما به هر حال اونها بینی پهن و جمجمه برآمده و اسکلت درشت و قوی اون نژاد سیاه رو ندارن که اینجا مورد بحثه.. در واقع حق با شماست.. سیاهان جنوب ایران قابل احترامن و خارج از این بحث هستند
کسی زشت نیس
دقت کنی میفهمی
فقط بعضیا زیباترند
دوست خوبم شما دارید شعار میدید (با عرض پوزش) یه نگاهی به یه مقام مسئول کشورمون که اسمشو نمیبرم بندازین.. بعد ببنید باز هم میگید هیچکس زشت نیست؟
براشون احترام قائلم اما
من با سفید پوستشم حاضر نیستم ازدواج کنم چه برسه این مدل سیاه:D
شما با این فرض که حاضر به ازدواج هستید نظرتون رو با فرض موقعیت بفرمایید.. که البته از پستتون استنباط میشه که جوابتون "نه" خواهد بود

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اونها هم میتونن هر جور دوست دارن فکر کنن، با هم ازدواج کنن و نژادشون رو خالص نگه دارن.. پس چرا اینقدر تمایل به ازدواج با نژاد سفید دارن؟ چرا این حساسیتی که ما داریم اونا ندارن؟ آیا به جز اینه که خودشون هم احساس میکنن که سفید ها زیباتر و موفق تر هستند و دوس دارند مثل اونها بشند؟

احسنت.. آفرین.. کلامتون روح افزا.. همیشه خوش سخن باشید! عرض بنده هم همینه که بعضی از دوستان اینجا شعار میدن چون درست موقعیت رو تجسم نمیکنن و فقط اون چیزی که یاد گرفتن و شنیدن که درسته رو میگن.. اما پای سفره عقد به احتمال زیاد پس میکشن
اما سوال شما این نبودها!
تازه فک کنم تقریبا همه گفتن حاضر نیستن با یه سیاه پوست ازدواج کنن فقط میگن نژاد پرستی نکنید!همین!!!

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما بفرمایید به نظرتون سوال من چی بود دوست خوبم؟
اتفاقا عرض بنده همین بود که آیا حاضر به ازدواج با سیاهان هستید یا خیر؟ که از قرار مقصد کلامم همین دلواپسی برای اختلاط نژاد ها بود

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر خدا همرو یه شکل می افرید اون وقت زیبای و زشتی معنی نمیداد !:que:
بحث اصلا این نیست دوست من.. بحث اختلاط نژادی و از بین رفتن خلوص نژادهاست و سرایت صفات بد ژنتیکی. اصلا فرض کنید سیاهان فوق العاده زیبا هستند و اصلا اقمار بنی آدم هستند، خب ایرادی داره که زیبایی و نیک سیرتیشون رو برای نسل خودشون محفوظ نگه دارن؟

Nazanin07

عضو جدید
بحث اصلا این نیست دوست من.. بحث اختلاط نژادی و از بین رفتن خلوص نژادهاست و سرایت صفات بد ژنتیکی. اصلا فرض کنید سیاهان فوق العاده زیبا هستند و اصلا اقمار بنی آدم هستند، خب ایرادی داره که زیبایی و نیک سیرتیشون رو برای نسل خودشون محفوظ نگه دارن؟
همچین میگی خلوص نژاد،هرکی ندونه میگه ببینم چه خبره
مثلا الان نژاد ایرانی خیلی.........

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
همچین میگی خلوص نژاد،هرکی ندونه میگه ببینم چه خبره
مثلا الان نژاد ایرانی خیلی.........
نه اتفاقا همین بلا سر نژاد ما اومد با اختلاط با مغول و عرب و غیره.. اما خوشبختانه علم ژنتیک امروزی به راحتی با مطالعه DNA یک فرد میتونن تا چند ده نسل پیشش رو تعیین کنن. این به این معنیست که اگر یک اراده محکم در بین مسولین این کشور بوجود بیاد تا افراد دارای خالص ترین نژاد رو شناسایی کنن و با دادن امکاناتی از آمیزشش با دیگران جلوگیری کنن.. در طی چند نسل میتونیم نژادمون رو بازیابی کنیم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقا همین بلا سر نژاد ما اومد با اختلاط با مغول و عرب و غیره.. اما خوشبختانه علم ژنتیک امروزی به راحتی با مطالعه DNA یک فرد میتونن تا چند ده نسل پیشش رو تعیین کنن. این به این معنیست که اگر یک اراده محکم در بین مسولین این کشور بوجود بیاد تا افراد دارای خالص ترین نژاد رو شناسایی کنن و با دادن امکاناتی از آمیزشش با دیگران جلوگیری کنن.. در طی چند نسل میتونیم نژادمون رو بازیابی کنیم

بیکاری داداش نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر نون باش که خربزه ابه
دیگه همه چی مملکت ما درست شده مونده همین یکی مسوولین بیان نپاد برتر درست کنن

وا خدا مردم از خنده عجب تفکراتی پیدا میشه
:biggrin:

Nazanin07

عضو جدید
حالا که چی بشه
مثلا خالص هم شدید اخرش که چی
لابد نسل کورش کبیرو میخواید پرورش بدید دیگه؟
اینا الان اصلا مهم نیست،حالا هی بشینید ازین حرفا بزنید اخرش میگن نمیدونیم ما چرا پیشرفت نمیکنیم،بریز دور این عقایدو

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیکاری داداش نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر نون باش که خربزه ابه
دیگه همه چی مملکت ما درست شده مونده همین یکی مسوولین بیان نپاد برتر درست کنن

وا خدا مردم از خنده عجب تفکراتی پیدا میشه
:biggrin:
ممنون از ادب شما. پیروز باشید

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که چی بشه
مثلا خالص هم شدید اخرش که چی
لابد نسل کورش کبیرو میخواید پرورش بدید دیگه؟
اینا الان اصلا مهم نیست،حالا هی بشینید ازین حرفا بزنید اخرش میگن نمیدونیم ما چرا پیشرفت نمیکنیم،بریز دور این عقایدو
شما ایرانی نیستید نه؟ میبینم که در افعال خودتون رو سوا میکنید. علت عدم پیشرفت این کشور اینه که همه جا توسط کسانی که به این آب و خاک احترام نمیذارن پر شده.. انسانهای عرب دوست و عربزده ای که در یک مناسبت مربوط به اعراب قیامت به پا میکنن؛ اما وقتی صحبت از میهن خودشون و نژاد اصیل خودشونه، با تمسخر صحبت میکنن و محلی ار اعراب نمیبینن. نه میدونن مهرگان چی بوده و نه سپندارمز، اما صد جور عید غیر ایرانی رو پاس میدارن. اسم کوروش کبیر گرامی تر از اینه که برای شوخی و کل کل استفاده اش کنید. بذارید این یکی از هجوم اعراب در امان بمونه.
بحثی با شما ندارم، چون نه شما حرف منو قبول خواهی کرد، نه من اهل کل کل هستم، بنابرین بهتر وقتتون رو نگیرم. با سپاس و احترام، کامیاب باشید

Nazanin07

عضو جدید
شما ایرانی نیستید نه؟ میبینم که در افعال خودتون رو سوا میکنید. علت عدم پیشرفت این کشور اینه که همه جا توسط کسانی که به این آب و خاک احترام نمیذارن پر شده.. انسانهای عرب دوست و عربزده ای که در یک مناسبت مربوط به اعراب قیامت به پا میکنن؛ اما وقتی صحبت از میهن خودشون و نژاد اصیل خودشونه، با تمسخر صحبت میکنن و محلی ار اعراب نمیبینن. نه میدونن مهرگان چی بوده و نه سپندارمز، اما صد جور عید غیر ایرانی رو پاس میدارن. اسم کوروش کبیر گرامی تر از اینه که برای شوخی و کل کل استفاده اش کنید. بذارید این یکی از هجوم اعراب در امان بمونه.
بحثی با شما ندارم، چون نه شما حرف منو قبول خواهی کرد، نه من اهل کل کل هستم، بنابرین بهتر وقتتون رو نگیرم. با سپاس و احترام، کامیاب باشید

ایرانی هستم
اما....

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
]

رووووحم شاد شد!! تا ابد کلامتون فرح زا..
گمون نمیکردم این حرف رو از دهان کسی بشنوم! البته نظر بنده مشابه و کمی لطیف تره.. یعنی اجازه دارن تا برن برای خودشون آزادانه زندگی کنن.. اما اینکه حقوق برابر با انسان ها بخوان، و بخوان توی جامعه انسانی زندگی کنن و به بانوان انسان دست درازی کنن.. نتیجه اش میشه اینی که توی آمریکا هست.. 90٪ جرم و جنایات رو مرتکب میشن.. و تازه از حقوق برابر هم عبور کردن و میگن فرهنگ و موسیقی و.. انسان های آمریکا متاثر از وجود ما، و مدیون حضور ماست!!

یعنی چون سیاهن باید باهاشون مثل حیوون رفتار شه؟
منظورتون از دست درازی همون ازدواج بود؟ چه ایرادی داره ازدواج کنن ؟ صرفا شکل ظاهری یکی دلیل بر انکار انسانیتشه؟

و درباره ی امار جرم کم سفید جانی داریم و ....

اگه خودتون سیاه بودید باز هم خودتونو با انسان برابر نمیدونستید؟

اگه سیاه باشه ازدواجم میکنم با یه انسان سیاه ازدواج کنم خیلی بهتره با یه سفید انسان نما ازدواج کنم

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه چه خبره اینجا!!!
فرضیه نژاد برتر شکست خورده س... چه ما بخوایم و چه نخوایم

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا جای خوشحالی داره که این جور تفکرات خیلی کم طرفدار داره!
فکر کن توی قرن 21 هستیم و هنوز باید از این حرفا بشنویم.

ببینم مگه الان همه ملت ایران سفیداشون نخبه اند و اختراع و اکتشاف میکنند.
با این استدلال شما باید اکثریت مردم زمین را کنار گذاشت.

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا جای خوشحالی داره که این جور تفکرات خیلی کم طرفدار داره!
فکر کن توی قرن 21 هستیم و هنوز باید از این حرفا بشنویم.

ببینم مگه الان همه ملت ایران سفیداشون نخبه اند و اختراع و اکتشاف میکنند.
با این استدلال شما باید اکثریت مردم زمین را کنار گذاشت.
واقعا جای خوشحالی داره که باید بگم اشتباه میکنید..
یک نگاه به آرا بندازید.. 22 نفر بلی.. و 45 نفر خیر!! یعنی بیش از دو برابر نه گفتن و در واقع 67 درصد گفتن که حاضر به اینکار نیستن.. بنابرین اگه دقت بفرمایید این بنده هستم که باید به شما بگم خوشبختانه مخالفت با اصیل گرایی طرفدار کمی داره..
با سپاس و احترام به شما دوست گرامی (گل)

آخرین ویرایش:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا جای خوشحالی داره که باید بگم اشتباه میکنید..
یک نگاه به آرا بندازید.. 22 نفر بلی.. و 45 نفر خیر!! یعنی بیش از دو برابر نه گفتن و در واقع 67 درصد گفتن که حاضر به اینکار نیستن.. بنابرین اگه دقت بفرمایید این بنده هستم که باید به شما بگم خوشبختانه مخالفت با اصیل گرایی طرفدار کمی داره..
با سپاس و احترام به شما دوست گرامی (گل)
بحث اصیل گرایی نیست... بحث اینه که کمتر کسی دوست داره با فردی ازدواج کنه که زیبا نیست... من هم با یک سیاهپوست ناف آفریقا ازدواج نمی کنم، اما نه به این خاطر که نژاد پست بدونمش بلکه به این خاطر که ظاهر مطلوب معیارهای من نداره... ضمن اینکه با سفیدپوستی که زیادی زشت باشه هم ازدواج نمی کنم :D

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث اصیل گرایی نیست... بحث اینه که کمتر کسی دوست داره با فردی ازدواج کنه که زیبا نیست... من هم با یک سیاهپوست ناف آفریقا ازدواج نمی کنم، اما نه به این خاطر که نژاد پست بدونمش بلکه به این خاطر که ظاهر مطلوب معیارهای من نداره... ضمن اینکه با سفیدپوستی که زیادی زشت باشه هم ازدواج نمی کنم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif
بسیار عالی! قطعا نظر بنده هم عینا مانند شماست!
اما آیا میل به زیبایی (که در همه وجود داره، حتی در کسانی که انکارش میکنند) دلیل بر این نمیشه که حاضر نیستید با کسی که خیلی پایینتر از شماست ازدواج کنید؟ حالا اگر شما به فرض محال (بدون قصد توهین) زشت میبودید یا اندام ناسالمی داشتید یا فرضا گوژپشت میبودید.. آیا باز هم میتونستید سختگیر باشید در انتخاب؟ یا اون موقع زیبایی ناخوداگاه از مولفه هاتون حذف میشد؟ بحث سر اینه که عموما سفیدها از سیاهان زیباترند، بعضی سیاهان دورگه زیبایی های سفیدها رو وام گرفته اند، اما اونها نتیجه یه پیوند نامبارک بین سیاه و سفید هستند. حالا آیا یک درصد هم احتمال نمیدید که خودداری شما از ازدواج با یک سیاه پوست، یا یک سفید نازیبا دلیل بر این میشه که در ته ذهن و دلتون خودتون رو بالاتر از اون میبینید؟ من فکر میکنم که در ناخوداگاه همه چنین حسی وجود داره.. مثل یک دختر از قشر مرفه که مثلا در ولنجک یا الهیه زندگی میکنه، که خودشو بالاتر ازین میبینه که با یک پسر از قشر محروم که مثلا در "مرتضی گرد" یا "میدون خراسون" زندگی میکنه دوست بشه.. این رو تایید نمیکنم، اما از قدیم هم بزرگان گفتند که کبوتر با کبوتر باز با باز.. حالا همین رو تعمیم بدید به نژاد ها و ازدواجشون.
با سپاس و گرامیداشت.

وضعیت
موضوع بسته شده است.