آيا با برخورد با بدحجابي موافقيد ؟(نظرسنجي)

آيا با برخورد با بدحجابي موافقيد ؟(نظرسنجي)

• مجموع رای دهندگان
    220

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا شرم اوره که یه زن یا یه مرد به زن کس دیگه توهین کنه تعهد بگیره وضعیت زن تو جامعه ما تاسف اوره

منم با شما موافقم خیلی زیاد اما

برای حل هر مسله ای نیاز به تحلیل است همه مسله ها با یک جمع وتفریق حل نمیشن مثل مسله ی روی یک سیم برق 5 تا گنجشک هست شکارچی 2 تا را می زند چنتا باقی می ماند؟ حتما 3 تا ! نه دوست عزیز هیچی!
باید اطلاعاتی در مورد پرندگان و شکار داشته باشی برای حل نه فقط ریاصی و سپس
تحلیل تحلیل تحلیل

BaBak.Turk

اخراجی موقت
منم با شما موافقم خیلی زیاد اما

برای حل هر مسله ای نیاز به تحلیل است همه مسله ها با یک جمع وتفریق حل نمیشن مثل مسله ی روی یک سیم برق 5 تا گنجشک هست شکارچی 2 تا را می زند چنتا باقی می ماند؟ حتما 3 تا ! نه دوست عزیز هیچی!
باید اطلاعاتی در مورد پرندگان و شکار داشته باشی برای حل نه فقط ریاصی و سپس
تحلیل تحلیل تحلیل

مثل اینکه تحلیل تو قوی هستش؟

sanam_el

عضو جدید
آره پوشش یه خانوم خیلی تاثیر داره شاید حتی نشه باهاش 2 کلام حرف زد همش فکرتون جای دیگه گیره

مخصوصا تو سنین نو جوانی و اوایل جوانی

بعدش یه جورای ...

ولی خوب اون جوان عزیز و گل که دیگه شهوتش از فکرش قوی تر هست چی بره بمیره؟

خوب شما یه خانومی کن ....
خب برادر من منم که دارم همین حرف شما رو میزنم:)
اون یکی برادر داشتن میگفتن اینجوری نیست

اوينار

عضو جدید
بايد يه بوشش درست رو رواج بدن كه نه خيلي املي باشه نه خيلي جلف مطمئنن جواب مي ده بعدش نيازي به اين كارا نيست

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای دکتر علی شریعتی دین شناس خوبی بودند. روحشون شاد ...

رژیم مذهبی از دیدگاه دکتر علی شریعتی :

"حکومت مذهبی رژیمی است که در آن به جای رجال سیاسی ، رجال مذهبی (روحانی) مقامات سیاسی و دولتی را اشغال می کنند و به عبارت دیگر حکومت مذهبی یعنی حکومت روحانیون بر ملت.
آثار طبیعی چنین حکومتی یکی استبداد است ، زیرا روحانی خود را جانشین خدا و مجری اوامر او در زمین می داند و در چنین صورتی مردم حق اظهار نظر و انتقاد و مخالفت با او را ندارند .
یک زعیم روحانی خود را بخودی خود زعیم میداند ، به اعتبار اینکه روحانی است و عالم دین ، نه به اعتبار رأی و نظر و تصویب جمهور مردم ؛ بنابراین یک حاکم غیر مسئول است و این مادر استبداد و دیکتاتوری فردی است و چون خود را سایه و نماینده خدا می داند ، بر جان و مال و ناموس همه مسلط است و در هیچ گونه ستم و تجاوزی تردید به خود راه نمی دهد بلکه رضای خدا را در آن می پندارد .
گذشته از آن ، برای مخالف ، برای پیروان مذاهب دیگر ، حتی حق حیات نیز قائل نیست . آنها را مغضوب خدا ، گمراه ، نجس و دشمن راه دین و حق می شمارد و هرگونه ظلمی را نسبت به آنان عدل الهی تلقی می کنند.
"

منبع : کتاب مذهب علیه مذهب (مجموعه آثار 22) - صفحه 206 - 207

شریعتی رو وارد این جریان نکنید ایشان خیلی برا روحانیون تلاش کرد!!!!

سلام آقای تکنو کرات
شاید شما با فردی مثل شریعتی مشکل داشته باشی ولی یه جمله ای هست که میگه حرف حق رو بپذیر از دهان هر کی که میخواد باشه ....
مهم اینکه من و شما و دیگران این استبداد دینی و همین حرفایی که شریعتی از حکومت دینی داده رو داریم تجربه می کنیم....

راستی چقدر زمان محمدرضا شاه آزادی وجود داشت ... شریعتی تمام سخنرانی های خودشو تو اون زمان که اصلا حکومت دینی نبود انجام داده ولی اگر زنده بود در سال 1391 هم میتونست در حکومت دینی و اسلامی , اسلام رو برای ما شرح بده ؟ اگر ایشون زنده بود باز هم میتونست روحانیت رو اینقدر آزادانه مورد انتقاد قرار بده ؟!

fatima0

عضو جدید
من موافق نیستم ب نطر من هرکی باید خودش به به باوری برسه بااجبار که نمیشه ...
با اجبار هرچیزی بدتر میشه ...

fatima881035

عضو جدید
اگه یکی وقتی با خانومم دارم تو خیابون قدم می زنم بهش بگه خانوم حجابتو رعایت کن اول می زنم دندونشاو تو دهنش خورد می کنم

بعد می گم بی ناموس دفعه ی آخرت باشه به ناموس من خیره می شی!

کثیف ترین غشر همینان!

چه خشونتي!!!!
احتمالا قشري كه به خانوم شما تذكر ميخوان بدن مرد نخواهند بود!!!كه اگه نگاه ناموس شما كردن مشكلي پيش بياد.
و اميدوارم شماهم از اونايي نباشيد كه تا يه دختري ميبيند تا رنگ جورابشم چك ميكنن!
هم جنساي خودتونن كه به خانومتون توهين ميكنن با نگاهشون.نه خانمي كه تذكر ميده!!!!!

samira.it

عضو جدید
مخااااااااالفم
پريروز داشتم ميرفتم يكي يهويي گفت خانم روسري تو سفت كن موهاتم بنداز تو
من اصلا موهام بيرون نبود گفتم شايد فقط چون مانتو قرمز و شال قرمز پوشيده بودم گير دادن
مسخره اس بخدا

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مخااااااااالفم
پريروز داشتم ميرفتم يكي يهويي گفت خانم روسري تو سفت كن موهاتم بنداز تو
من اصلا موهام بيرون نبود گفتم شايد فقط چون مانتو قرمز و شال قرمز پوشيده بودم گير دادن
مسخره اس بخدا
جف پا می رفتی تو صورتش :mad:

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقای تکنو کرات
شاید شما با فردی مثل شریعتی مشکل داشته باشی ولی یه جمله ای هست که میگه حرف حق رو بپذیر از دهان هر کی که میخواد باشه ....
مهم اینکه من و شما و دیگران این استبداد دینی و همین حرفایی که شریعتی از حکومت دینی داده رو داریم تجربه می کنیم....

راستی چقدر زمان محمدرضا شاه آزادی وجود داشت ... شریعتی تمام سخنرانی های خودشو تو اون زمان که اصلا حکومت دینی نبود انجام داده ولی اگر زنده بود در سال 1391 هم میتونست در حکومت دینی و اسلامی , اسلام رو برای ما شرح بده ؟ اگر ایشون زنده بود باز هم میتونست روحانیت رو اینقدر آزادانه مورد انتقاد قرار بده ؟!

مطمئنا دكتر شريعتي اگه الان زنده بود به حكم ارتداد اعدامش ميكردن ....

khanum gol

عضو جدید
ربطش اونجاست که مستقیم و غیر مستقیم رو تو تاثیر داره.

اینجا همه نظرشونو راحت میدن. منم نظرمو میخوام بگم ...
با احترام به نظر شما اما من دیگه حالم از دین و مسلمونی داره بهم میخوره. من نخوام مسلمون باشم باید کیو ببینم؟ من نخوام حجاب داشته باشم باید کیو ببینم؟ من بخوام تو خیابون بدون ترس از گرفتن راه برم باید کیو ببینم؟

بابا مگه زوره... عیسی به دین خود موسی به دین خود ....
ما آدمیم حق انتخاب داریم چرا نباید خودمون پوشش خودمونو انتخاب کنیم....
احساس میکنم زندگی نمیکنیم ما فقط زنده ایم که نمیریم

memar bashy

عضو جدید
چه خشونتي!!!!
احتمالا قشري كه به خانوم شما تذكر ميخوان بدن مرد نخواهند بود!!!كه اگه نگاه ناموس شما كردن مشكلي پيش بياد.
و اميدوارم شماهم از اونايي نباشيد كه تا يه دختري ميبيند تا رنگ جورابشم چك ميكنن!
هم جنساي خودتونن كه به خانومتون توهين ميكنن با نگاهشون.نه خانمي كه تذكر ميده!!!!!

معلومه که شما کاملا از اوضاع جامعه با خبری یا شایدم صرف نمیکنه چشاتو وا کنی تئ دانشگاهش مرده میاد به دختره مردم میگه مقنعه ات کوتاهه از سر تا ته را چه جوری چک کرده با پرروگیه تمام

شما چی میگی واسه خودت

*Alone*

عضو جدید
حجاب یه مسئله شخصیه...هرکسی خودش تعیین میکنه که چه نوع پوششی داره با توجه به شخصیت و اعتقاداتش
اینم یکی از نشونه های بازر جهان سومی بودنه,کشوری که مردم حتی حق انتخاب لباس خودشونم ندارن,دیگه بی فرهنگی و تحجر بالاتر از این؟؟؟؟؟؟

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
حجاب یه مسئله شخصیه...هرکسی خودش تعیین میکنه که چه نوع پوششی داره با توجه به شخصیت و اعتقاداتش
اینم یکی از نشونه های بازر جهان سومی بودنه,کشوری که مردم حتی حق انتخاب لباس خودشونم ندارن,دیگه بی فرهنگی و تحجر بالاتر از این؟؟؟؟؟؟

همون طور گه شما احساس امنیت پیدا نمیکنید وقتی یکی با قمه وو چاقو توی خیابون راس راس راه بره وو هیچکس بهش چیزی نگه، ما هم دوست نداریم که خانم ها بدون حجاب بیان بیرون! البته اقایون هم شامل این حرفم میشه!

bahareh85

عضو جدید
موافقم مشروط بر اینکه
معیار بی حجابی و حجاب کاملا مشخص باشه تا یه فرد عقده ای نتونه با معیار و سلیقه خودش به هرکسی الکی گیر بده
مثلا دانشگاه ما یه خانومی رو گذاشتن که به مانتو طرح دار و مدل دار(حتی چهار خونه) گیر میده حتی اگه حجابت کامل باشه این جور حرکت هارو اصلا موافق نیستم
حجاب یه چیزه شادابی یه چیز دیگر است.

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله
قطعا
چرا بايد جوانان به گناه كشيده بشند ؟
اصلا بايد اين افرادئ رو محروم از تحصيل بكنند ...

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخالف اجباری کردن حجابم...
در واقع باید کاری کنن که زنان خودشون برن سمت حجاب .... حجاب رو به عنوان یه ارزش بپذیرن نه بخاطر ترس از مامورین...
اینم بدونید که دینم با اجباری کردن حجاب مخالفه......

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز

اينكه حجاب یه مسئله شخصیه كه كلا از پايه غلطه
وقتي وضع پوشش من روي انتخاب تو تاثير مي ذاره
روي انتخاب و جهت گيري بچه تو تاثير مي ذاره
روي رفتن به سمت گناه همسر و برادر تو تاثير مي ذاره ...
اگه شخصيه پس يعني محدوديت نباشه ديگه
يكي مي تونه بگه من مي خوام بدون هيچ پوششي بيام
با پوششي كه داريم در مقابل خيلي چيزا مسئوليم
با اجبار موافق نيستم
مخصوصا گير الكي كه دوستان گفتن
بايد شناخت رو بيشتر كنن
تا علاقه ايجاد شه و خودمون با علاقه بريم طرفش
اونوقت چيزي كه فايدش رو حس كنيم حتي هيچكي نمي تونه ازمون بگيرتش
BLOOD STONEباهات موافقم

آخرین ویرایش:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه == انقدر که به چادری نگاه می کنم به بد حجابا نگاه نمی کنم :biggrin: مهم ذهنیتاست

بالا