[ آمادگی برای آزمونهای استخدامی ] - همه کسایی که قبول شدن یا میخوان امتحان بدن مشارکت کنند

mohsenv21

عضو جدید
اینجوری که از صحبتاشون بر میاد این آگهی مربوط به شرکت گاز که یکی دوهفته پیش اومد بیرون و بعد از 2روز حذف شد آگهی قلابی بوده

این لینک منابع آزمون پارساله، شیمی فیزیک هم داره، باید سوالاش رو بررسی کرد که شیمی فیزیکش در چه حدی بوده، شاید واسه اون هم نیاز به خوندن باشه

http://www.nigc.ir/Site.aspx?ParTree=111I17&LnkIdn=85005

گرچه من هیچ امیدی به شرکت گاز ندارم.فقط امیدم به نفته.
شرکت گاز خیلی بی صاحابه!!!اصن یه سالی آزمون دادن و هیچ نتیجه ای اعلام نشد!!رسوایی به بار اومد!!

وحید جان مطمئنی؟ من چیزی نشنیده بودم، چه سالی؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجوری که از صحبتاشون بر میاد این آگهی مربوط به شرکت گاز که یکی دوهفته پیش اومد بیرون و بعد از 2روز حذف شد آگهی قلابی بوده

این لینک منابع آزمون پارساله، شیمی فیزیک هم داره، باید سوالاش رو بررسی کرد که شیمی فیزیکش در چه حدی بوده، شاید واسه اون هم نیاز به خوندن باشه

http://www.nigc.ir/Site.aspx?ParTree=111I17&LnkIdn=85005

وحید جان مطمئنی؟ من چیزی نشنیده بودم، چه سالی؟

آره مطمئنم.دقیق نمیدونم چه سالی ولی حدس میزنم 88 بود یا 89

aminkhan

عضو جدید
والا راستش نمیدونم!
فقط میدونم میگن باید پایت قوی باشه واسه ادبیات!!!
منکه هنوز هیچی عمومی نخوندم!ولی میخوام بگردم یه کتاب گاج از همون کتابایی که واسه کنکور کارشناسی میخونن پیدا کنم!!فک کنم کافی باشه.

شما که خدمت مقدس داشتی و خیلی هم عشق داشتی با کله بری؟؟؟؟؟چجوری حلش کردی ناقلا؟؟؟؟؟فقط میدونم بچه های منطقه شما واقعا لابی های قدرتمندی توی همه جا دارن از منطقه خودشون تا ناف پایتخت!!!!لابد با اون لابی ها حلش کردی!!!چون به عینه دیدم همشون با پارتی میرن معاف میشن و با پارتی میرن سرکار،مثلا یکی شون همینطوری استخدام گاز شد،یا بهم میگفت معاف شدن خیلی راحته!!!!درصورتیکه همه میدونن اصلا راحت نیست..

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما که خدمت مقدس داشتی و خیلی هم عشق داشتی با کله بری؟؟؟؟؟چجوری حلش کردی ناقلا؟؟؟؟؟فقط میدونم بچه های منطقه شما واقعا لابی های قدرتمندی توی همه جا دارن از منطقه خودشون تا ناف پایتخت!!!!لابد با اون لابی ها حلش کردی!!!چون به عینه دیدم همشون با پارتی میرن معاف میشن و با پارتی میرن سرکار،مثلا یکی شون همینطوری استخدام گاز شد،یا بهم میگفت معاف شدن خیلی راحته!!!!درصورتیکه همه میدونن اصلا راحت نیست..

سلام.
اولا بنده هیچ علاقه ای به رفتن سربازی نداشتم!!و همیشه نگران همین مسئله بودم.و به لطف خدا معافی گرفتم.در ضمن وقتی شرایط کسی رو نمیدونی قضاوت نکن.
ثانیا: قبول دارم حرفاتو اینجا خیلی کارا راحت انجام میشه برای پارتی دارا و همونجا یعنی شیراز هم همینطوره.و تو شیراز هم یه کارایی میشه که هیشکی نمیفهمه و فقط چون یه شهر بزرگیه صداش در نمیاد.بگذریم ماکه خرمون از پل گذشت شما هم تلاش کن خدمت رو بپیچونی.
ثالثا:من گچسارانی نیستم و ساکن اینجام.
چهارما:همین دو هفته پیش 20 نفر یاسوجی جذب شرکت نفت گچساران شدن!!!هیشکی هم نمیفهمه چطور میان اینجا سرکار!!!بچهای شهر خودمون بیکارن والا!!!

آخرین ویرایش:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بخدا از صبح تا حالا هیچی نخوندم!!!اصن دیگه حوصله ی درس رو ندارم!!
گفتن 2 بهمن استخدامی میاد بیرون و بازم نیومد!!!
بخدا فک کنم سر کار بودیم.
منکه میخوام برم دنبال پارتی شاید بتونم یه کار پیمانی پیدا کنم.دیگه خسته شدم.
بخدا اگه میومدن مثه مرد میگفتن اصن سال دیگه تیر ماه هم برگزار میشه آزمون تو فلان روز و فلان ساعت بازم اینقد ناامید نمیشدم!!!هیچی نمیگن نامردا!!
وزیر نفت میاد سخنرانی میکنه از شیر مرغ تا جوون آدمیزاد رو اشاره میکنه تو سخنانش غیر از آزمون استخدامی و جذب انبوه!!!یعنی اینقد بی اهمیته این موضوع!!!اصن برام سوال شده بخدا!!!چطور روشون میشه بیان جلو دوربین و سخنرانی کنن و حرفی از مهمترین موضوع مملکت که استخدامی نفت هست نزنن!!!انگا نه انگار همین دو هفته پیش خودشون گفتن تو بهمن برگزار میشه!!بهمن هم که دیگه گذشت!!!
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم.ازتون میخوام مثه من نشین و درستون رو بخونین و اگه میتونین یه کاری کنین من هم دوباره انرژی بگیرم و درس بخونم ولی بخدا خیلی ستمه!!!!هیچ حسی برای درس خوندن ندارم!

alexmorgan

کاربر بیش فعال
بخدا اگه میومدن مثه مرد میگفتن اصن سال دیگه تیر ماه هم برگزار میشه آزمون تو فلان روز و فلان ساعت بازم اینقد ناامید نمیشدم!!!هیچی نمیگن نامردا!!
وزیر نفت میاد سخنرانی میکنه از شیر مرغ تا جوون آدمیزاد رو اشاره میکنه تو سخنانش غیر از آزمون استخدامی و جذب انبوه!!!یعنی اینقد بی اهمیته این موضوع!!!اصن برام سوال شده بخدا!!!چطور روشون میشه بیان جلو دوربین و سخنرانی کنن و حرفی از مهمترین موضوع مملکت که استخدامی نفت هست نزنن!!!انگا نه انگار همین دو هفته پیش خودشون گفتن تو بهمن برگزار میشه!!بهمن هم که دیگه گذشت!!!
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم.ازتون میخوام مثه من نشین و درستون رو بخونین و اگه میتونین یه کاری کنین من هم دوباره انرژی بگیرم و درس بخونم ولی بخدا خیلی ستمه!!!!هیچ حسی برای درس خوندن ندارم!

خدا نکنه کار آدم گیر بنده خدا بیفته ....ما که خیلی وقته بیخیال شدیم، ولی کو کار؟؟!!! تا پارتی نباشه کار خبری نیس. اگه تونستی یه کار پیمانی هم واسه ما پیدا کن

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا نکنه کار آدم گیر بنده خدا بیفته ....ما که خیلی وقته بیخیال شدیم، ولی کو کار؟؟!!! تا پارتی نباشه کار خبری نیس. اگه تونستی یه کار پیمانی هم واسه ما پیدا کن

چی بگم الکس جون.
بخدا دیگه ی حوصله ی بلا تکلیفی رو ندارم.نمیگن فلان روز امتحان اصن حال همه رو گرفتن!
داداشم تو حفاری سر کاره بهش میگم یه کاری برام پیدا کن!میگه کارای پیمانی به درد نمیخورن!!!باید آزمون بدی قبول بشی بری سر کار!!!
آخه کدوم آزمون؟؟؟
بخدا همش نگرانم آزمون بیفته واسه سال بعد!!اگه بیفته بخدا بدبختیم چون میره تو حاشیه ی انتخابات و بعدش ول میشه!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بخدا اصن دوس ندارم جوو نا امیدی بدم به تاپیکی که خودم با هزار امید و آرزو زدمش!!ولی خب چه کنم!!
دوستان یکم راهنمایی کنید خداییش...یکم امید بدین؟کسی خبری نداره از ازمون؟

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام وحید خان گل

و چقد زود ناامید میشوی

بابا بیخیال....ناامیدی کیلو چند داداش............آدم با امید زندس.....به همین زودی به زانو دراومدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بخون با قدرت بخون.منم مثل شما حوصله ندارم بخونم ولی پیش خودم میگم اگه رفتم سر جلسه قبول نشدم پشیمونیش واس خودمه...قرار نی که 24 ساعته درس بخونی...تفریحی بشین بخون...بخون نه واسه امتحان بلکه واسه اینکه درسا یادت نره

بعدشم اینا اینقد پر رو تشریف دارن که درباره همه چی حرف میزنن الا استخدامی شایدم از خجالتی باشه که حرف نمیزنن.....

البته اولی بیشتر احتمال داره(رو که نیست سنگ پا قزوینه)

امسال نشد سال دیگه..تازه خودتو واسه مراحل سخت تر از اینا باید اماده کنی..من که واسه همه چی آمادم حتی قبول نشدن تو کتبی...یا مراحل بعدی...خدا کریمه...

7 خان رستم باید طی شه تا استخدام شی پس زود تو که از اولش نا امید شدی بقیه مراحل میخوای چیکار کنی؟؟؟؟

به نظرم کار پیمانی برو واسه سابقه کار...در کنارشم درس بخون اگه استخدامی بود...من اگه پیمانی گیرم بیاد با سر میرم ..

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام وحید خان گل

و چقد زود ناامید میشوی

بابا بیخیال....ناامیدی کیلو چند داداش............آدم با امید زندس.....به همین زودی به زانو دراومدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بخون با قدرت بخون.منم مثل شما حوصله ندارم بخونم ولی پیش خودم میگم اگه رفتم سر جلسه قبول نشدم پشیمونیش واس خودمه...قرار نی که 24 ساعته درس بخونی...تفریحی بشین بخون...بخون نه واسه امتحان بلکه واسه اینکه درسا یادت نره

بعدشم اینا اینقد پر رو تشریف دارن که درباره همه چی حرف میزنن الا استخدامی شایدم از خجالتی باشه که حرف نمیزنن.....

البته اولی بیشتر احتمال داره(رو که نیست سنگ پا قزوینه)

امسال نشد سال دیگه..تازه خودتو واسه مراحل سخت تر از اینا باید اماده کنی..من که واسه همه چی آمادم حتی قبول نشدن تو کتبی...یا مراحل بعدی...خدا کریمه...

7 خان رستم باید طی شه تا استخدام شی پس زود تو که از اولش نا امید شدی بقیه مراحل میخوای چیکار کنی؟؟؟؟

به نظرم کار پیمانی برو واسه سابقه کار...در کنارشم درس بخون اگه استخدامی بود...من اگه پیمانی گیرم بیاد با سر میرم ..

مخلصتم امین جان.
میدونم چی میگی.
بخدا منم واسه تفریح درس میخوندم!!!الانم تفریحای دیگه اومدن دم دست دیگه کی حاضره درس بخونه!!:دی...
والا نمیدونم چی بگم!!
فک کن آدمی برا ارشد بخونه ولی ارشد ثبت نامم نکرده باشه!!چه حسی داره؟؟من الان اون شکلیم!!واسه آزمونی باید بخونم که نمیدونم کی هست!!!اصن شاید نباشه!!شاید بیفته واسه دو سال دیگه!!!

keyvanm

عضو جدید
به احتمال زیاد آخر اسفندآزمونه

به احتمال زیاد آخر اسفندآزمونه

معاون توسعه منابع انساني وزارت نفت گفت: آزمون استخدامي شرکت نفت طبق آخرين تغييرات به اسفند ماه موکول شد.

کريم سلحشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران، با بيان اين مطلب گفت: براي انجام مراحل استخدامي بايد برنامه اساسي صورت گيرد.
وي تصريح کرد: براساس نياز شرکت هاي تابع وزارت نفت بررسي هاي کارشناسي به عمل‌آمد و کارهاي مقدماتي آزمون فراهم شد است.
سلحشور اظهار داشت: آزمون استخدامي در اوايل اسفندماه برگزار خواهد شد.
معاون توسعه منابع انساني وزارت نفت در خصوص مجموعه نيروهاي پذير در آزمون قبلي گفت: مرحله نهايي جذب نيرو براي تکميل ظرفيت آزمون قبلي به اتمام رسيده است و اگر افرادي مشکل در خصوص جذب نيرو در مرحله آزمون قبلي دارند با مراجعه به سايت منابع انساني مديريت وزارت به آدرسwww.pmhrmop.ir سوالات خود را مطرح کنند.
وي خاطرنشان کرد: کمتر از يک ماه معاونت منابع انساني مشکلات اين افراد رارسيدگي میشود

بچه ها حرف از نامیدی نزنید که دیگه ازمون نزدیکه...بشنیم محکم بخونید..حتی زیادم نت نیاید آخر شبا همین ساعت 11 بیاین اینجا..بقیشو درس بخونید.

خدا کنه همون قبول شیم تقریبا 2 ماه فرصت هست.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معاون توسعه منابع انساني وزارت نفت گفت: آزمون استخدامي شرکت نفت طبق آخرين تغييرات به اسفند ماه موکول شد.

کريم سلحشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران، با بيان اين مطلب گفت: براي انجام مراحل استخدامي بايد برنامه اساسي صورت گيرد.
وي تصريح کرد: براساس نياز شرکت هاي تابع وزارت نفت بررسي هاي کارشناسي به عمل‌آمد و کارهاي مقدماتي آزمون فراهم شد است.
سلحشور اظهار داشت: آزمون استخدامي در اوايل اسفندماه برگزار خواهد شد.
معاون توسعه منابع انساني وزارت نفت در خصوص مجموعه نيروهاي پذير در آزمون قبلي گفت: مرحله نهايي جذب نيرو براي تکميل ظرفيت آزمون قبلي به اتمام رسيده است و اگر افرادي مشکل در خصوص جذب نيرو در مرحله آزمون قبلي دارند با مراجعه به سايت منابع انساني مديريت وزارت به آدرسwww.pmhrmop.ir سوالات خود را مطرح کنند.
وي خاطرنشان کرد: کمتر از يک ماه معاونت منابع انساني مشکلات اين افراد رارسيدگي میشود

بچه ها حرف از نامیدی نزنید که دیگه ازمون نزدیکه...بشنیم محکم بخونید..حتی زیادم نت نیاید آخر شبا همین ساعت 11 بیاین اینجا..بقیشو درس بخونید.

خدا کنه همون قبول شیم تقریبا 2 ماه فرصت هست.

ممنون کیوان جون.
والا اگه قرار بود اسفند باشه باید الان اگهیش رو سایت میبود!!!
ولی خب نیست!!!
دمت گرم که امید میدی.
ایشالا بتونم از فردا بخونم.امروز هیچ نخوندم حالم خیلی گرفته...

mohsenv21

عضو جدید

من هم حدود یک ماهه دست به کتابی نزدم، و تا آگهی نزنن هم شروع نمیکنم
احساس میکنم اینجوری دارم خودم رو خسته میکنم و ممکنه باعث بشه نزدیکای امتحان که نیاز به خوندن بیشتر دارم این خستگی انرژی رو ازم بگیره

keyvanm

عضو جدید
احساس میکنم اینجوری دارم خودم رو خسته میکنم و ممکنه باعث بشه نزدیکای امتحان که نیاز به خوندن بیشتر دارم این خستگی انرژی رو ازم بگیره

خبر استخدام اول اسفند رو امشب خبر ساعت 10 شبکه 3 هم اعلام کرد

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بخدا محسن انگیزه رو دارن از همه میگیرن!
منم مثه خودتم.
کاش بیان مثه مرد بگن فلان روز و فلان ساعت آزمونه هرچقدرم دور باشه بخدا خیالی نیست صبر میکنیم ولی خب دیگه تکلیفمونو میدونیم.
وقتی میخوام درس بخونم خندم میگیره!چون نمیدونم برا چی بخونم.
خبر استخدام اول اسفند رو امشب خبر ساعت 10 شبکه 3 هم اعلام کرد

کیوان جان آره اعلام کردن ولی خب اگه بخوان اول اسفند باشه باید یه ماه قبلش بیاد بیرون آگهیش!!!حداقل 25 روز قبل آزمون باید بیاد بیرون!!!کوووو ؟؟؟کجاست!!!؟؟؟
از خدا میخوام بیان یه تاریخ دقیق بگن.

keyvanm

عضو جدید
حید احتملا اول اسفند یا اخر بهمن اگهی بزنن و اخراسفند ازمون باشه.. چون گفته که اسفند ماه برگزار میشه

آزمون استخدامي شركت ملي نفت اسفند ماه برگزار مي شود

1391/11/4 چهارشنبه

معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزير نفت با بيان اين كه برگزاري آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران در سال‌جاري به تاخير افتاده است، از برگزاري اين آزمون در اسفند ماه خبر داد.

به گزارش سايت معاونت توسعه منابع انساني و مديريت، دكتر كريم سلحشور دليل تاخير در برگزاري اين آزمون را بررسي آزمون‌‌هاي استخدامي دوره‌هاي گذشته و رفع نواقص و كاستي‌ آنها اعلام كرد. وي يادآور شد: پيش تر مجوز استخدام 2 هزار و 676 نفر براي شركت در آزمون سال 91 از وزير نفت گرفته شده‌ است. سلحشور پيش‌تر گفته بود كه آزمون استخدامي امسال با هماهنگي و نظارت معاونت توسعه منابع انساني برگزار مي‌شود، ضمن اين كه داوطلبان مورد نظر از طريق دانش آموختگان گروه "الف" دانشگاه صنعت نفت، دانش‌ آموختگان ممتاز دانشگاه‌‌ها و فراخوان عمومي انتخاب مي‌شوند.
به گفته او اين افراد در مقاطع كارداني، كارشناسي، كارشناسي ارشد، دكتري و در گروه‌هاي شغلي مورد نياز جذب صنعت مي‌شوند.

http://pmhr.mop.ir/Portal/Home/Show...tegoryID=b4637eb9-2702-4fcb-9559-4b73a9400cde

(عبدالله)

عضو جدید
سلام دوستان

به نظرتون وزارت نیرو قراردادی استخدام می کنه یا رسمی؟

سال های قبل هم آزمون داشته؟ از شرایط کاری(نوع کار, مکان,مزایا ووو)خبر دارید؟

ممنون

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حید احتملا اول اسفند یا اخر بهمن اگهی بزنن و اخراسفند ازمون باشه.. چون گفته که اسفند ماه برگزار میشه

1391/11/4 چهارشنبه

معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزير نفت با بيان اين كه برگزاري آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران در سال‌جاري به تاخير افتاده است، از برگزاري اين آزمون در اسفند ماه خبر داد.

به گزارش سايت معاونت توسعه منابع انساني و مديريت، دكتر كريم سلحشور دليل تاخير در برگزاري اين آزمون را بررسي آزمون‌‌هاي استخدامي دوره‌هاي گذشته و رفع نواقص و كاستي‌ آنها اعلام كرد. وي يادآور شد: پيش تر مجوز استخدام 2 هزار و 676 نفر براي شركت در آزمون سال 91 از وزير نفت گرفته شده‌ است. سلحشور پيش‌تر گفته بود كه آزمون استخدامي امسال با هماهنگي و نظارت معاونت توسعه منابع انساني برگزار مي‌شود، ضمن اين كه داوطلبان مورد نظر از طريق دانش آموختگان گروه "الف" دانشگاه صنعت نفت، دانش‌ آموختگان ممتاز دانشگاه‌‌ها و فراخوان عمومي انتخاب مي‌شوند.
به گفته او اين افراد در مقاطع كارداني، كارشناسي، كارشناسي ارشد، دكتري و در گروه‌هاي شغلي مورد نياز جذب صنعت مي‌شوند.

http://pmhr.mop.ir/Portal/Home/Show...tegoryID=b4637eb9-2702-4fcb-9559-4b73a9400cde

آره رفتم خوندم!
ولی همین جناب سلحشور بود که چندماه پیش گفت آزمون آذر ماه برگزار میشه!!!
بعد آذر اومد گفت دی ماه برگزار میشه!!!
بعد دی ماه اومد گفت بهمن ماه برگزار میشه!!!
و حالا بهمن ماه اومده میگه اسفند ماه برگزار میشه!!!
خب دیگه واسه من حناشون رنگی نداره!!
تا آگهی نیاد نمیتونم درس بخونم!!!
فقط امیدوارم این تاریخی که گفتن صحت داشته باشه.بخدا اگه بره واسه سال بعد میره تو حاشیه ی انتخابات و به دلیل تفاوت سیاستهای دولت بعدی با دولت فعلی کنسل میشه!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

به نظرتون وزارت نیرو قراردادی استخدام می کنه یا رسمی؟

سال های قبل هم آزمون داشته؟ از شرایط کاری(نوع کار, مکان,مزایا ووو)خبر دارید؟

ممنون

والا چون آزمون برگزار میکنن قطعا رسمی استخدام میکنن!باید اینجور باشه.
راستش من هیچ اطلاعی ندارم.حتی اصن دوس ندارم اطلاعی هم داشته باشم.همون آزمون نفت رو بچسبیم بهتره.اصن شاید مهندس شیمی نخوان اونجا!

mohsenv21

عضو جدید
بخدا محسن انگیزه رو دارن از همه میگیرن!
منم مثه خودتم.
کاش بیان مثه مرد بگن فلان روز و فلان ساعت آزمونه هرچقدرم دور باشه بخدا خیالی نیست صبر میکنیم ولی خب دیگه تکلیفمونو میدونیم.
وقتی میخوام درس بخونم خندم میگیره!چون نمیدونم برا چی بخونم.

کیوان جان آره اعلام کردن ولی خب اگه بخوان اول اسفند باشه باید یه ماه قبلش بیاد بیرون آگهیش!!!حداقل 25 روز قبل آزمون باید بیاد بیرون!!!کوووو ؟؟؟کجاست!!!؟؟؟
از خدا میخوام بیان یه تاریخ دقیق بگن.

دیگه همه حسابی از این بلاتکلیفی خسته شدن، آره همینطوره کاشکی یه تاریخی رو اعلام میکردن و روی قولشون میموندن
ولی چیزی که از تاپیک مربوط به آزمون 90 میفهمیم اینه که خیلی باید نسبت به بدقولیشون صبر داشته باشیم، تازه وقتی آزمون بدیم باید یکسال دیگه توی مراحل مختلف با همین وضعیت بریم جلو، باید صبرمون خیلی بیشتر این حرفها باشه

توی آزمونای قبلی معمولا فاصله آگهی تا آزمون 20 روز بوده، اگه قرار باشه اوایل اسفند برگزار بشه باید آگهیش تا اواخر بهمن زده بشه
خدا کنه تا قبل از عید آزمون برگزار بشه که دیگه عیدمون خراب نشه

(عبدالله)

عضو جدید
والا چون آزمون برگزار میکنن قطعا رسمی استخدام میکنن!باید اینجور باشه.
راستش من هیچ اطلاعی ندارم.حتی اصن دوس ندارم اطلاعی هم داشته باشم.همون آزمون نفت رو بچسبیم بهتره.اصن شاید مهندس شیمی نخوان اونجا!

دوست عزیز آزمون گرفتن دلیلی بر استخدام رسمی نیست!!

کشور داره به سمت خصوصی سازی پیش میره !!

و حتی ممکنه جذب نفت هم به صورت قراردادی بشه!! البته نه به این زودی.

ان شاالله شما و بقیه دوستان هم هر چه زودتر اونجایی که دوست دارید شاغل بشید

mohsenv21

عضو جدید

1391/11/4 چهارشنبه

به گزارش سايت معاونت توسعه منابع انساني و مديريت، دكتر كريم سلحشور دليل تاخير در برگزاري اين آزمون را بررسي آزمون‌‌هاي استخدامي دوره‌هاي گذشته و رفع نواقص و كاستي‌ آنها اعلام كرد.وي يادآور شد: پيش تر مجوز استخدام 2 هزار و 676 نفر براي شركت در آزمون سال 91 از وزير نفت گرفته شده‌ است.سلحشور پيش‌تر گفته بود كه آزمون استخدامي امسال با هماهنگي و نظارت معاونت توسعه منابع انساني برگزار مي‌شود، ضمن اين كه داوطلبان مورد نظر از طريق دانش آموختگان گروه "الف" دانشگاه صنعت نفت، دانش‌ آموختگان ممتاز دانشگاه‌‌ها و فراخوان عمومي انتخاب مي‌شوند.

معلوم نیست منظورشون دقیقاً از این جمله چیه که از 6ماه پیش، بعد از بسته شدن سایت جذب ممتاز، چندین بار بکار بردن؟:que:

AMIN_XCD

عضو جدید
با عرض سلام و وقت بخیر
یک سوال در مورد امتحان وزارت نیرو برای رشته مهندسی شمی داشتم:

برای وزارت نیرو مگر مهندسی شیمی نمی خواهند ؟ پس چرا موارد امتحانی آن نیز به شرح ذیل می باشد:

9مهندس شيميزبان تخصصي10
شيمي آلي15
شيمي تجزيه15
شيمي فيزيك15
خوردگي و رسوب گذاري15
اصول تصفيه آب و پساب‌هاي صنعتي20
10تكنيسين شيمي شيمي آب و فاضلاب15
شيمي تجزيه 15
اصول تصفيه آب و پساب‌هاي صنعتي15
شيمي عمومي15
خوردگي و رسوب‌گذاري15
آزمايشگاه شيمي15

بعد سوال دیگری هم نیز داشتم ، در رشته های مورد نیاز من اصلاً مهندسی شیمی ندیدم ؟!!!
اصلاً مهندسی شیمی برای کدام شهرها می خواستند ؟

ممنون میشوم یک بزرگواری جواب این سوالات را بدهد ؟
منتظرم.....

ala68

عضو جدید
با عرض سلام و وقت بخیر
یک سوال در مورد امتحان وزارت نیرو برای رشته مهندسی شمی داشتم:

برای وزارت نیرو مگر مهندسی شیمی نمی خواهند ؟ پس چرا موارد امتحانی آن نیز به شرح ذیل می باشد:

9مهندس شيميزبان تخصصي10
شيمي آلي15
شيمي تجزيه15
شيمي فيزيك15
خوردگي و رسوب گذاري15
اصول تصفيه آب و پساب‌هاي صنعتي20
10تكنيسين شيمي شيمي آب و فاضلاب15
شيمي تجزيه15
اصول تصفيه آب و پساب‌هاي صنعتي15
شيمي عمومي15
خوردگي و رسوب‌گذاري15
آزمايشگاه شيمي15

بعد سوال دیگری هم نیز داشتم ، در رشته های مورد نیاز من اصلاً مهندسی شیمی ندیدم ؟!!!
اصلاً مهندسی شیمی برای کدام شهرها می خواستند ؟

ممنون میشوم یک بزرگواری جواب این سوالات را بدهد ؟
منتظرم.....

والا منم همین سوال واسم پیش اومده.

aminkhan

عضو جدید
سلام.
اولا بنده هیچ علاقه ای به رفتن سربازی نداشتم!!و همیشه نگران همین مسئله بودم.و به لطف خدا معافی گرفتم.در ضمن وقتی شرایط کسی رو نمیدونی قضاوت نکن.
ثانیا: قبول دارم حرفاتو اینجا خیلی کارا راحت انجام میشه برای پارتی دارا و همونجا یعنی شیراز هم همینطوره.و تو شیراز هم یه کارایی میشه که هیشکی نمیفهمه و فقط چون یه شهر بزرگیه صداش در نمیاد.بگذریم ماکه خرمون از پل گذشت شما هم تلاش کن خدمت رو بپیچونی.
ثالثا:من گچسارانی نیستم و ساکن اینجام.
چهارما:همین دو هفته پیش 20 نفر یاسوجی جذب شرکت نفت گچساران شدن!!!هیشکی هم نمیفهمه چطور میان اینجا سرکار!!!بچهای شهر خودمون بیکارن والا!!!

بازم خوبه خودت مدرک گذاشتیا!!!ولی کلا از آدم راسن و روراست خوشم میاد

خدا بده شانس...
والا منکه خدا باهام دشمنه...
یه بند معافی بهم میخوره ببینم چی میشه...پارتی میخواد...خیلی سخت شده...
اگه معاف بشم خیلی خوب میشه...
سریع میرم سرکار...بعدش ارش آزاد ثبت نام میکنم و میرم...
اگه معافم نشدم میرم سربازی بدون معطلی...
بازم خوشا به سعادتت که نکبت عظمی از زندگی ات پاک شده!!!!ولی تا میدونم هیچ جا به راحتی اونجا نمیشه کار کرد!!!!خودت داری میگی توی شیراز نمیشه فهمید ولی توی دوروبر شما میشه فهمید و تازه کلی هم تبلیغ میکنن و صداش هم درمیاد و کسی کار به کار کسی نداره!!!!تبریک میگم

mohsenv21

عضو جدید
اولویت‌های جدید استخدام در صنعت نفت ؛
۱۳۹۱/۱۱/۱۰

قاسمی: خانواده شهدا بدون آزمون در نفت استخدام می‌شوند 12:43

وزیر نفت با تشریح اولویت های اصلی استخدام در صنعت نفت، اعلام کرد: فرزندان خانواده های شهدا بدون آزمون استخدام در صنعت نفت جذب خواهند شد.

به گزارش پانا نیوز، رستم قاسمی وزیر نفت در جمع مدیران صنعت نفت در مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به خواسته های مطرح شده توسط رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان، گفت: 50 درصد از نیروهای انسانی مورد نیاز صنعت نفت از نیروهای بومی تامین می شود و فرزندان خانواده های شهدا نیز بدون آزمون دراین صنعت جذب می شوند .

این عضو کابینه دولت دهم با اعلام اینکه فرزندان کارکنان صنعت نفت نیز برای استخدام های رسمی در اولویت هستند، تصریح کرد: کارکنان رسمی صنعت نفت سهمیه خاص دارند زیرا توجه به این کارکنان زحمت کش جزیی از وظایف ماست و حق مسلم آنهاست.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم خوبه خودت مدرک گذاشتیا!!!ولی کلا از آدم راسن و روراست خوشم میاد بازم خوشا به سعادتت که نکبت عظمی از زندگی ات پاک شده!!!!ولی تا میدونم هیچ جا به راحتی اونجا نمیشه کار کرد!!!!خودت داری میگی توی شیراز نمیشه فهمید ولی توی دوروبر شما میشه فهمید و تازه کلی هم تبلیغ میکنن و صداش هم درمیاد و کسی کار به کار کسی نداره!!!!تبریک میگم
امین جون اینجا جاش نیست!بحث اینجا اخبار و حرفای آزمون نفت. ایشالا روزی شما. از خدا میخوام یه کاری کنه جوونای این مملکت همشون به یه نوایی برسن.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولویت‌های جدید استخدام در صنعت نفت ؛
۱۳۹۱/۱۱/۱۰

قاسمی: خانواده شهدا بدون آزمون در نفت استخدام می‌شوند 12:43

وزیر نفت با تشریح اولویت های اصلی استخدام در صنعت نفت، اعلام کرد: فرزندان خانواده های شهدا بدون آزمون استخدام در صنعت نفت جذب خواهند شد.

به گزارش پانا نیوز، رستم قاسمی وزیر نفت در جمع مدیران صنعت نفت در مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به خواسته های مطرح شده توسط رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان، گفت: 50 درصد از نیروهای انسانی مورد نیاز صنعت نفت از نیروهای بومی تامین می شود و فرزندان خانواده های شهدا نیز بدون آزمون دراین صنعت جذب می شوند .

این عضو کابینه دولت دهم با اعلام اینکه فرزندان کارکنان صنعت نفت نیز برای استخدام های رسمی در اولویت هستند، تصریح کرد: کارکنان رسمی صنعت نفت سهمیه خاص دارند زیرا توجه به این کارکنان زحمت کش جزیی از وظایف ماست و حق مسلم آنهاست.

چیش مووووووند!!!!؟؟؟؟؟همش که از همین الان معلوم شدن!!!
تازه رشته ی خودمونم از همه ی رشته ها بدتره!!!میدونین چرا؟؟؟چون بچه های رتبه ی الف دانشگاه صنعت نفتم بدون آزمون قبول میشن!!!!دانشگاه صنعت نفت هم فقط مهندسی شیمی داره و مهندسی نفت!!!!!!!!
ای بابا!!!!!
خدایا به خیر بگذرون

بالا