آزمون نظام مهندسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mi_kh

عضو جدید
توالت و دستشویی برای سوال 430 دانش آموز پسر و 10و10 زدم . نظر دوستان ؟

apassenger

عضو جدید
نکته سوال تعداد دستشویی دبستان این بود که باید برای بچه ها از محیط آموزشی استفاده می کردی(9 عدد) برای کارمند ها و معلم ها از محیط اداری (یکی برای خانم ها دو تا برای آقایان) مجموعا دوازده تا..
البته این رو من بعد از امتحان فهمیدم..
سر جلسه همون یازده بدست آوردم..
که نزدم..
از طراحش خوشم اومد که یازده رو نداده بود..
لوتی بود انصافا..

mehran.bash

عضو جدید
1 سوال داده بود کنتر گاز از سیم برق و اشتعال چقدر فاصله داشته باشه؟
سوال پدافند غیر عامل رو من تو کتاب دیدم سیستم تبرید با احتمال نست بالا شیر تخلیه داشته باشه.

mehran.bash

عضو جدید
فک میکنم 3 متر بر ثانیه
پدافندم میشد شیر تخلیه
فاصله از سیم لخت و کنتور هم میشد 1متر / 10 سانتی متر

10 سانتی متر یا 50:(
راستی 1 سوال انرژی بود من زدم شومینه نباید کنار دیوار خارجی باشد
عایق لوله 25 میل چند m2c/w هست?

آخرین ویرایش:

2aria2

عضو جدید
ضریب جریان یا ضریب گذر چند میشد با دبی 3.3 مترمکعب بر ساعت و افت فشار 40 کیلو پاسکال
من 5.2 بدست آوردم درسته؟

respina_518

کاربر فعال
من زدم 0.6 تا 1.2 دهم ولی فکر کنم 2.5 تا 3 درست باشه

آره 2.5 تا 3 درسته
منم همون دیوار داخلی و شومینه رو زدم
عایق لوله فک کنم برا انتقال بخار بود. اگه واسه آب گرم بود میشد 0.8 اما بخار بود فک کنم 1.2 زده باشم

mehran.bash

عضو جدید
آره 2.5 تا 3 درسته
منم همون دیوار داخلی و شومینه رو زدم
عایق لوله فک کنم برا انتقال بخار بود. اگه واسه آب گرم بود میشد 0.8 اما بخار بود فک کنم 1.2 زده باشم

اره منم 1.2 زدم قطر لوله رو دو بار 2.5 تا 3 زدم دوباره پاکش کردم

danger66

عضو جدید
3/4
چون چگالی ضریب 1.15 میخورد و دبی گاز مصرفی میشد 1.84 متر مکعب، که در طول 20 متر باید 3/4 رو انتخاب میکردین

من زدم 1/2 چون زیر جدول گفته ظرفیت لوله ها در ضریب ضرب میشه نه مصرف گاز!! نظرتون چیه دوستان؟

juliosezar

عضو جدید
سلوم منم انتحان دادن34تازدم 2تاکتاب نداشتم:cry:

نمیدونی غلط داری یا نه؟؟؟

من نزدمش
دبستانم من 14 آوردم نداشت 13 رو زدم

من که نزدمش ولی چجوری 14 درآوردی؟؟؟9 تا برای بچه ها و برای زن ها و مردها هم یکی یه دونه که جمعاً میشه 11 تا

من زدم 1/2 چون زیر جدول گفته ظرفیت لوله ها در ضریب ضرب میشه نه مصرف گاز!! نظرتون چیه دوستان؟

ظرفیت لوله ها همون مقدار مصرفه دیگه طبق جدول.بالای جدول 2-4-17 رو بخونی نوشته حداکثر ظرفیت یعنی وقتی توی سوال گفته بود 1.6 متر مکعب همون ظرفیته که برای چگالی 5. ضریب 1.15 به دست میاد و در 1.6 ضرب میشه.بعدش که 1.84 به دست اومد توی ردیف طول لوله ی 20 ،قطر 3/4 به دست میاد.چند تا مثال توی پیوست آخر کتاب حل کرده.

وضعیت
موضوع بسته شده است.