آدم خز

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این تاپیک هر کس یه جمله در مورد آدم خز بگه

آدم خز تو اصطلاح عامیانه یعنی کسی که اعمال یا رفتارش به طرز حال به هم زنی تابلو و ضایع هست ولی خودش فکر میکنه خیلی کارش درسته.

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
نوع حرف زدن بعضیا، کش و قوس میرن تا یک کلمه حرف بزنن :hate:

(M&M)

کاربر بیش فعال
من دیروز یه پیکان دیدم که چراغای عقبشو با چراغای سمند عوض کرده بود.اونوقت چراغای سمندو نصف کرده بود تا فیت چراغای قبلیش بشه.:biggrin:

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ادم خز یعنی پرسپولیسی

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوني كه گوشي اپل ميخره بعد با هاش عكس ميگيره به صورتي كه گوشيه بيشتر از خودش معلوم بشه بعد عكسشو ميزاره رو وايبر و اينستاگرام و fb و... تا همه ببينن و بگن وااااااااااااي چقدر اين خفنه...درصورتي كه يه ملتو با اين كارش شاد كرده :D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونی که تا میره سر کوچه 4 تا عکس میگیره میذاره تو فیسبوک بعد زیرش مینویسه

یه روز خوب من و کفتر:)
یه روز خوب من و حسین ترقه :)
یه روز خوب من و سکینه :)

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونی که تا میره سر کوچه 4 تا عکس میگیره میذاره تو فیسبوک بعد زیرش مینویسه

یه روز خوب من و کفتر:)
یه روز خوب من و حسین ترقه :)
یه روز خوب من و سکینه :)

حالا خوبه با كفتر و.... بوده ..مورد داشتيم با مستراح خونه هم عكس گرفتند....

*تندیس*

عضو جدید
کسایی که هر چی مد بشه میپوشن! اصن فکر نمیکنن. اگه لنگ مد بشه اینا لنگ میپیچن به خودشون:cool:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
کسایی که خودشون نیستن و سعی میکنن نشون بدن متفاوتن:wallbash:

mech.shima

کاربر ممتاز
دخترایی که وقتی میرن دانشگاه یادشون میره کجا میرن فک میکنن دارن میرن عروسی :cool:
به جان خودم اونجور که بعضیا میرن دانشگاه بقیه به خودشون اجازه نمیدن همونجور حتی برن عروسی:biggrin:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترایی که وقتی میرن دانشگاه یادشون میره کجا میرن فک میکنن دارن میرن عروسی :cool:
به جان خودم اونجور که بعضیا میرن دانشگاه بقیه به خودشون اجازه نمیدن همونجور حتی برن عروسی:biggrin:

این دخترا هستن که از عمد 5 الی 10 دقیقه دیرتر میان کلاس و بعدش که میان تو کلاس وسط تدریس استاد با کفش پاشنه بلندشون از ته کلاس تق تق تق تق نیم ساعت طول میکشه تا برن صف جلوی کلاس بشینن هم خیلی خز هستن

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی که کتونی رو با کت شلوار میپوشه

کفش مردونه رو با شلوار جین

شلوار کتان رو با کفش کوه

در دسته های "یه خرده خز" قرار میگیرند و بیشتر به نام "اون یارو که لباسش ضایع هست" شناخته میشن.

mech.shima

کاربر ممتاز
این دخترا هستن که از عمد 5 الی 10 دقیقه دیرتر میان کلاس و بعدش که میان تو کلاس وسط تدریس استاد با کفش پاشنه بلندشون از ته کلاس تق تق تق تق نیم ساعت طول میکشه تا برن صف جلوی کلاس بشینن هم خیلی خز هستن

حالا این به درک
کسایی که وقتی با استاد یا همکلاسیشون حرف میزنن کلا تن صدا 1600درجه:eek:تغییر میکنه و جالب اونجاس مخاطبشون میدونه که داره صداشو تغییر میده اما خو بیچاره چی بگه:)

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پسرایی که با ماشین باباشون میان نزدیک در دانشگاه و صبر میکنن تا دخترای کلاسشون که دارن از دانشگاه خارج میشن میان جلوشون با ماشین تیک آف می کنن و صدای جیغ لاستیک ماشین رو در میارن در دسته "خزهای خیلی خز" قرار میگیرند.

mech.shima

کاربر ممتاز
کلا تاپیک جالبیه باعث میشه بعضیا برای ترک خز بودن هاشون به فکر بیفتن:)

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا این به درک
کسایی که وقتی با استاد یا همکلاسیشون حرف میزنن کلا تن صدا 1600درجه:eek:تغییر میکنه و جالب اونجاس مخاطبشون میدونه که داره صداشو تغییر میده اما خو بیچاره چی بگه:)

منظورت لهجه شونه؟؟!

دخترهایی که واسه جلب توجه پسر مورد نظر الکی با صدای بلند میخندن و با صدای بلند طوریکه پسرک کاملا متوجه بشه از افه ها و جریانات مهمونی دیشب صحبت میکنند هم , بله, خز محسوب میشوند.