·▪•●سوالات و درخواست های نرم افزاری مهندسی شیمی ●•▪·

hassan.h

عضو جدید
نرم افزار دیکشنری مهندسی شیمی میخواستم
کسی میتونه کمک کنه؟

goodarzi57124ali

عضو جدید
شما می تونید از نرم افزار Symprosis استفاده کنید

کتاب Plant Design البته ویرایش 5هم پروسیجر داره

cheeng

عضو جدید
سلام
ممنون میشم aspen 7.3 رو هم در بخش برای دانلود قرار دهید
با سپاس:gol:

pooya1072

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزيز
آيا برنامه aspen B jac جزئي از مجموعه aspen one است يا بصورت پك جداگانه اي بايد تهيه شود . من مجموعه aspen one را دارم ولي نمي دانم كه aspen Bjac را چگونه نصب كنم.اگه ممكنه من رو راهنمايي كنيد

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
کسی نرم افزار ProMax رو داره؟؟
جایی هست برای دانلود؟ اگه کسی داره و تهران هست، بیام بگیرم؟

basafa

عضو جدید
salam. man be file
radiation_natural_convection.zip
az help e fluent 12 neiaz daram. meitooneid komakam koneid?
(3D ast na 2D)

ahnrsm83

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من یک نرم افزار کمیاب میخوام
امیدوارم کسی بتونه کمک کنه
Hsc chemistry ورژن 5 یا 5/1 یا ورژن های بالاتر
با تشکر

sepideh65

عضو جدید
نرم افزار Hx-Net

نرم افزار Hx-Net

سلام دوستان.کسی در مورد نرم افزار Hx-Net مثال حل شده ای داره؟

amirhosein67

عضو جدید
Leakage

Leakage

با سلام خدمت همه دوستان

چطوری میشه leakage رو برا یک تانک شبیه سازی کرد.

ممنون از همگی

EKHADEMI

عضو جدید
انتظارها به سر آمد AspenONE 7.3

انتظارها به سر آمد AspenONE 7.3

با سلام
نحوه نصب نرم افزار هاي Aspen Suit بر روي ويندوز هفت 64 بيتي چگونه است ؟

shahin.20

عضو جدید
سلام ...درنرم افزار تابع funtool نامی وجود دارد....دنبال سورس آن یصورت M.file هستم.کسی هست بتونه راهنمایی کنه؟!ممنون و مرسی

mohamad.63

کاربر فعال
سلام
میتونی از مثال های خود نرم افزار که تو پوشه sample هست استفاده کنی

Flamenc0

عضو جدید
دوست عزیز منم روی لپ تاپم ویندوز 7-64 بیتی دارم و نمی تونستم نرم افزار های Aspen Suit روی اون نصب کنم...روش های مختلفی رو امتحان کردم تا روی همون ویندوزی که داشتم برنامه ها رو نصب کنم اما جواب نداد !
بهترین کار نصب یک ویندوز XP-32bit در کنار ویندوز 7-64bit هست...من هم الان با استفاده از همین روش دو ویندوز دارم و هر برنامه ای که روی ویندوز 64 بیتیم نصب نمی شه رو به راحتی روی اون یکی ویندوزم نصب می کنم.

روش کار هم به این صورته که شما اول باید برنامه ی VMware Player رو نصب کنید. این برنامه رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید:

http://downloads.vmware.com/d/info/desktop_downloads/vmware_player/3_0

رجیستر می کنید و کد فعالسازی براتون ایمیل می شه و از طریق اون می تونید دانلودتون رو شروع کنید.

بعد خیلی راحت این فایل دانلود شده رو روی ویندوز 7 که دارید نصب می کنید.وقتی اجرا می کنید گزینه ی اول creat new virtual machine رو می زنید تا یک درایو مجازی ساخته بشه و بعد روی اون ویندوزجدیدتون رو نصب می کنین.

خودش مرحله به مرحله بهتون می گه که چی کار کنید.

اگر سوالی داشتید بپرسید:smile:

motaleby

عضو جدید
OLGA Gas Fraction

OLGA Gas Fraction

سلام دوستان
تو الگا مقدار gas fraction گاهی اوقات 1+ و گاهی 1- قرار می دیم. کسی دلیلشو می دونه؟ اون جوری که به من گفتن، اگه جریان گاز به تنهایی باشه 1- و اگه همراه آب یا نفت باشه 1+ باید قرار داده بشه. درسته؟

kazemi5678

عضو جدید
با سلام
در زمانی که ما ندونیم مقدار درصد گاز چه میزان هست از عدد -1 استفاده مینماییم تا نرم افزار به صورت اتوماتیک از روی نرمافزار مقدار درصد گاز و خصوصیات آن را بدست بیاورد pvtsim و در زمانی که میدانیم مقدار مورد نظر را وارد میکنیم.

skashefi

عضو جدید
دوستان عزیز سلام، خسته نباشید

http://www.cheresources.com/invision...-filter-design
این لینکی که گذاشتم مربوط به یه نرم افزار 180 کیلوبایتی برای طراحی فبلتره ولی دانلود کردنش نیاز به خرید حالت پرمیوم سایت مربوطه (انجمن مهندسان شیمی) داره. لطفا اگه براتون مقدوره لینک دانلودش رو برام بذارین، بهش نیاز جدی دارم.
ممنون

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام
خسته نباشيد دوستان
من براي انجام پروژه ام نياز به نرم افزار SULSIM دارم.و نتونستم اون رو پيدا كنم.ازتون مي خوام بهم كمك كنين تا اين نرم افزار رو داشته باشم

خيلي ممنون

سلام ... بعید می دونم بتونین این نرم افزار رو پیدا کنید . موسسه پردا ویژه در تهران نرم افزار بدون Key رو 600 هزار تومن میفروشه . احتمالا پالایشگاه های گازی این نرم افزار رو داشته باشند . برای شبیه سازی واحد SRU می تونید از نرم افزار TSWEET هم استفاده کنید که از زیرمجموعه های نرم افزار ProSim هست . البته من خودم هنوز دنبالش هستم ;)

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه ی مهندسان عزیز...
من این ترم یه پروژه دارم درباره ی طراحی مبدل حرارتی با نرم افزار aspen B jac میتونین یه کمک بهم کنین؟؟؟
نرم افزارش اگه aspen نباشه عیب نداره یه کمک کنین...

MohsenH

عضو جدید
با سلام و تشکر از لینکهایی که گذاشتید.
توی قسمت اول دستور العمل نصب نوشته: copy mflash.err to downloaded (from rapidshare) pipesim folder Pipesim_2007.1\PIPESIM\program files\Schlumberger\PIPESIM\Programs . اما فایل mflash.err توی فولدر وجود نداره! باید چکار کنیم؟ندارید این فایل رو؟ مشکلی در نصب به وجود نمیاد؟

salehi5561

عضو جدید
فایل راهنمای نرم افزار2007 PIPESIME

فایل راهنمای نرم افزار2007 PIPESIME

سلام . من نرم افزار PIPESIME2007 را دانلود کرده ام ولی راهنمای نصب آن دانلود نمی شود و ظاهرا" پاک شده است . آیا کسی راهنمای نصب آن را دارد؟ با تشکر

motaleby

عضو جدید
step1- copy mflash.err to downloaded pipesim folder: Pipesim_2007.1\PIPESIM\program files\Schlumberger\PIPESIM\Programs
step2- copy and replace pnet.dll to: C:\Program Files\Schlumberger\PIPESIM\Programs
step3- copy and replace upslib32.dll to: C:\Program Files\Schlumberger\PIPESIM\Programs​

jadeye paeezi

کاربر بیش فعال
سلام دوستان من نرم افزار PROII 7.1 می خوام یا ورژن بالاتر !
ممنون می شم تو ifile.it اپلود کنید

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من نرم افزار PROII 7.1 می خوام یا ورژن بالاتر !
ممنون می شم تو ifile.it اپلود کنید

سلام دوست من
نمی دونم تو این سایتی که گفتی آپ شده یا نه
اما یه سایت دیگه هست که آدرس ها شو برات ضمیمه کردم
ورژن 8.1 در 8 قسمت
در ضمن چون سایت ...... بود(می دونی که یعنی چه ) اول هر آدرس بعد http یه s اضافه کردم که به راحتی بتونی دانلود کنی
پس این هم شد یه آموزش که اگه سایتی .......... باشه یه s بزارید بعد http تا بدون مشکل بتونی دانلود کنی
موفق باشید

پیوست ها

• pro ii 8.1.txt
    638 بایت · بازدیدها: 0