نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا دمت گرم این همه نوشتی خیلی عالیه که اینقدر ادم با مسولیت هستی ممنون از توجه یک من بی احترامی نگفتم که سطح سواد تو پایین گفتم قبول کن که اون ۶۰نفر تهران از تو با سواد ترن بر منکرش لعنت متاسفانه خانومبنده فن و درک رو خراب کرد با ۳۳ و ۸ درصد وگرنه قطعا با این دو تا درس باید تک رقمی میشد و بعد دوست عزیز اون کسی که این کنکور رو داره بر گزار میکنه مسوله و بالا رتبه است و جزو اساتید برتره خوب یه حرف دیگه هم زدی مقاله عزیز من چه ربطی داره به این کنکور دوست عزیز من گفتم شانسیه بعله شانسیه اما این شانس رو با مطالعه. بیشتر رفرنس میشه زیاد کرد وقتی کتابی رو نخوندی نباید انتظار داشته باشی تست رو جواب بدی و گزینه بعد اینه که گفتی پول واقعا دو سال تجربه کار بیشتر میارزه یا دو سال تحصیل علم تو دانشگاه مشخصا واسه پول دو سال میارزه یک نکته دیگه اگه من نقل قول میکنم از ادمای بزرگ باید اول یاد گرفت حرفای دیگران رو سیاه مشق کرد و بعد حرف زد تا حرف خوبی باشه
در ضمن به نظرت کنکور رو چه جور دیگه میشه برگزار کرد?
اخرین نکته توجه کردی اینجا شده بحث ادمای نا موفق یا کسایی که فک میکنن موفق نشدن یه قبولی دانشگاه تهران یا دانشگاه خوب اینجا حرف میزنه نه میدونی چرا چون اونا موفق شدن و از نتیجه راضی هستن من و تویی که داریم اینجا بحث میکنیم فقط نشون میده که ضعیفیم که فک میکنیم موفق نشدیم در صورتی که حتی اون دوستمون هژیر که منو به باد ناسزا گرفته و من و تو باید بدونیم بابا این نتیجه تلاشمونه اونی هم که قبول نشده باید بدونه سواد علمیش به جرات بیست برابر شده مهم اینه و نه هیچ چیز دیگه
اره خب 30 تا کتاب خوندن احتمالا از نظر شما کم بوده برای ارشد اما از کسی که با 10 کتاب وار زوی شانس تهران قبول شده انتظاری بیش از آن است که باید قبول بشه اصلا یعنی چی دانشجو کتاب زیاد بخونه باید کم بخونی شانسی بیای قبول شی. از نظر تو شاید کسی که تهران قبول شده از تو سوادش بیشتر باشه اما از من ودوستانم خیر. من یه دوستی داشتم محمد بود اسمش تو دانشگاه آزاد باهمبودیم این پسر به قدری فعال وخوش فکر بود که همه بهش میگفتن تو حیفی تو ایران باشی 3 ساله ارشد میده قبول نمیشه اما الان مسئول اصلی طراحی پروژه های سپاه در بخش ساخت وسازه اصلا هم پارتی نداشته چون پدرش رو از دست داده بود در بچگی واصلا رزمنده و.. نداشتن در خانواده حالا یه سوال این آدم از بچه های دانشگاه تهران ضعیف تره؟؟؟ یه دانشجو در 20 سال اخیر از تهران بگو که از دید معماری معروف باشه یک نفر رو بگو. مسابقه میرمیران نمیدونم میری یا نه اما جالبه 4 ساله بهترین ها از دانشگاه های آزاد ویا سراسری شهرستان میشن میدونی چرا؟ چون اینجا کنکورش بر اساس شایستگی بر نمیداره. کی مسئول اصلیه کنکوره که بالاترین درجه علمی رو داره کی رو میگی اسمش رو بگو ماهم بدونیم. جالبه امسال اکثر دوستانی که تهران قبول شدند از شهرستان بودند ویا از شهرهای دور این سیستم نظام اموزشیه که باید اکثریت خارج از شهرشون باشه به این دفترچه وبومی گرایی هم نگاه نکن این همه قصه است. کنکور چه جوری برگزار بشه ؟؟ تو کشورهای دیگه مگه کنکوری هست؟ یا آزمون داخلی دارند ویا بر اساس سوابق تحصیلی وعلمی وکاری دانشجو پذیرش میکنند واونقدر سخت میگیرند که طرف اگه اینکاره نباشه بزاره بره. اما اینجا میری تو میبینی همه چی هتل همه چی اور خب معلومه بازخور نداره. من اینجا مدافع کسی نیستم اما وقتی میبینم خیلی ها تو همین رشت واسه ثبت نام افکارش فکرش به درد معماری نمیخوره وباید سراسری بخونه وکسایی دیگه که من طرح وفکرشون رو دیدم از حمید وحسن و محمد رضا و..گرفته باید یا آزا دبخونن یا غیر انتفاعی یا برند خدمت این قضیه برام سنگینه که چرا همه جاهاشون عوض شده چرا همه چی درهمه؟؟ من به شما توهینی نکردم چون همه میشناسند من رو 2 ماه پیش بدترین فحاشی به خانواده من در این تایپیک شد اما حتی یک کلمه فحشی ندادم چون ادبم نمیزاره;) راستی میشه رتبه تئوریتون رو بدونم با درصد اسکیس
در ضمن دوستانی مثل بهزاد تیماج و... داریم از باشگاه تهران قبول شدند اونها رو من بسیار قبول دارم ومیگم حقشون بوده ولیاقتش رو داشتند بحث من کلیه در این مورد پس به دوستای دیگرم برنخوره

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون کورش جان حرفات همیشه بهم امید میده
درصد اسکیس من رو 17.2 دادن نمیدونم چطوری اینقدر دقیق حساب کردن ولی وقتی شنیدم طرف اصلا مقطع نکشیده با رتبه 600 و خورده علم و صنعت قبول شده مغزم داره منفجر میشه
فکر کنم نشستن مثلا یه تیکه کثیف بوده 0.02 درصد کم کردن واسه همه رو اینجوری زدن خیلی باحال بود اسکیس امسال کلا موش آزمایشگاهی اینها شدیم ماها. خوشحالم که حداقل اندکی باعث شدم دل تو بقیه دوستانم آروم بشه

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا دمت گرم این همه نوشتی خیلی عالیه که اینقدر ادم با مسولیت هستی ممنون از توجه یک من بی احترامی نگفتم که سطح سواد تو پایین گفتم قبول کن که اون ۶۰نفر تهران از تو با سواد ترن بر منکرش لعنت متاسفانه خانومبنده فن و درک رو خراب کرد با ۳۳ و ۸ درصد وگرنه قطعا با این دو تا درس باید تک رقمی میشد و بعد دوست عزیز اون کسی که این کنکور رو داره بر گزار میکنه مسوله و بالا رتبه است و جزو اساتید برتره خوب یه حرف دیگه هم زدی مقاله عزیز من چه ربطی داره به این کنکور دوست عزیز من گفتم شانسیه بعله شانسیه اما این شانس رو با مطالعه. بیشتر رفرنس میشه زیاد کرد وقتی کتابی رو نخوندی نباید انتظار داشته باشی تست رو جواب بدی و گزینه بعد اینه که گفتی پول واقعا دو سال تجربه کار بیشتر میارزه یا دو سال تحصیل علم تو دانشگاه مشخصا واسه پول دو سال میارزه یک نکته دیگه اگه من نقل قول میکنم از ادمای بزرگ باید اول یاد گرفت حرفای دیگران رو سیاه مشق کرد و بعد حرف زد تا حرف خوبی باشه
در ضمن به نظرت کنکور رو چه جور دیگه میشه برگزار کرد?
اخرین نکته توجه کردی اینجا شده بحث ادمای نا موفق یا کسایی که فک میکنن موفق نشدن یه قبولی دانشگاه تهران یا دانشگاه خوب اینجا حرف میزنه نه میدونی چرا چون اونا موفق شدن و از نتیجه راضی هستن من و تویی که داریم اینجا بحث میکنیم فقط نشون میده که ضعیفیم که فک میکنیم موفق نشدیم در صورتی که حتی اون دوستمون هژیر که منو به باد ناسزا گرفته و من و تو باید بدونیم بابا این نتیجه تلاشمونه اونی هم که قبول نشده باید بدونه سواد علمیش به جرات بیست برابر شده مهم اینه و نه هیچ چیز دیگه
حرفاتون کاملا معلومه رو هوا داره زده میشه! وقتی از سطح سواد افرادی مثه nima -hagir-ebram و خیلیای دیگه اطلاعی نداری و تازه واردی زیر سوالش نبرو نگو چرا یکی که مثلا تهران قبول شده نمیاد حرفی بزنه!!اینه منطقتون؟؟اگه تو باغ تشریف داشتین میدونستین که حتی خیلی از بچه های اینجا هم که جاهای خوب قبول شدن هم به این وضعیت معترض بودن!!
در ضمن تو پستای قبلیتون دیدم خودتون گفتین دوستاتون که خیلی از شما کودن تر!بودن با 4تا کلاس رفتن الان دارن بهشتی و تهران میخونن!! پست #1404 .خودتون حرفای خودتونو نقض میکنین!!!!

آخرین ویرایش:

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه انصافا این خورده درصد رو چطور محاسبه میکنن؟ :biggrin:
میخوان بگن ما ذره بین گذاشتیم یا شیتا رو گذاشتیم رو ترازو وزن کردیم هرکی بیشتر جوهر مصرف کرده بود کیل و پیمون دقیقش رو اندازه گرفتیم که حق و ناحق نشه! خخخخخخخ

بچه ها این که اسکیساتون خورده داره علتش این که
بیست تا داور به اسکیس شما نمره میدن و بعد میانگین می گیرن و می شه درصد شما ژس طبیعی که خورده داشته باشه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفاتون کاملا معلومه رو هوا داره زده میشه! وقتی از سطح سواد افرادی مثه nima -hagir-ebram و خیلیای دیگه اطلاعی نداری و تازه واردی زیر سوالش نبرو نگو چرا یکی که مثلا تهران قبول شده نمیاد حرفی بزنه!!اینه منطقتون؟؟اگه تو باغ تشریف داشتین میدونستین که حتی خیلی از بچه های اینجا هم که جاهای خوب قبول شدن هم به این وضعیت معترض بودن!!
در ضمن تو پستای قبلیتون دیدم خودتون گفتین دوستاتون که خیلی از شما کودن تر!بودن با 4تا کلاس رفتن الان دارن بهشتی و علم و صنعت میخونن!!خودتون حرفای خودتونو نقض میکنین!!!!
آرامش نفس عمیق ریلکس آبجی:D

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم نشستن مثلا یه تیکه کثیف بوده 0.02 درصد کم کردن واسه همه رو اینجوری زدن خیلی باحال بود اسکیس امسال کلا موش آزمایشگاهی اینها شدیم ماها. خوشحالم که حداقل اندکی باعث شدم دل تو بقیه دوستانم آروم بشه

کوروش جان می شه درصدتا بگی چون باید خیلی بالا زده باشی که با 1500 شبانه گیلان را اوردی

معمارباشی

عضو جدید
دوستم با اسکیس 60 % و رتبه تئوری 1100 روزانه زنجان اورده
درصد های افتضاح اسکیس منم ایناست :cry: :

۱۲/۴۰درس 8 رشته 1352 پروژه عملي طراحي /اسكيس معماري /
۳۲/۰۰درس 9 رشته 1352 پروژه عملي طراحي /اسكيس معماري منظر/
----درس 10 رشته 1352 پروژه تشريحي مطالعات فرهنگ ومعماري ايران
۲۳/۰۰درس 11 رشته 1352 پروژه عملي طراحي /اسكيس معماري داخلي /

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به زمان اعلام تکمیل ظرفیت در این کنکورها گفت: با توجه به اینکه تعدادی از داوطلبان در دومین دوره کنکور نیمه متمرکز دکتری سال 92، نسبت به انتخاب رشته در برخی از کدشته - محل ها اقدام نکرده اند، مرحله تکمیل ظرفیت برای این دسته از داوطلبان اعلام می شود.وی افزود: اطلاعیه مراحل تکمیل ظرفیت برای کنکور دکتری سال 92 در 29 مهرماه اعلام می شود. مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: برای کنکور کارشناسی ارشد سال 92 نیز اطلاعیه تکمیل ظرفیت در 22 مهرماه اعلام می شود. توکلی تاکید کرد: تکمیل ظرفیت به دلیل ایجاد رشته - محل های جدید و تکمیل نشدن برخی ظرفیت ها در این کنکورها است.

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون 60 نفر تهران باسوادتر نیستن از ما دوست عزیز اونا زرنگ تر تشریف دارن اونا خوش شانس ترن چون اکثرشون رفتن پیش یک نفر اون یک نفرم قواعد برنده شدن تو این اسکیس ناعادلانه رو بهشون یاد داده شیت پرکنی نقاشی بی توجهی به سوال.... طبق گفته موسسه همون آقای شقاقی 90 درصد قبولی های تهران بهشتی علم وصنعت و هنر شاگرد آقا بودن کسی که پول نداره 1 میلیون و خورده ای شهریه کلاسای ایشونو بده یا تو شهرستان زندگی میکنه و دسترسی نداره به کلاساش محکوم به شکسته اسکیس شده دکان درآمد این آقا و موسسات مشابه ایشان نه محل کسب سواد!
دوست من با رتبه 23 اسکیس بهش 30 دادن تهران و بهشتی نیورده و منم با 145 اسکیس بهم 17 دادن دانشگاه کاشان انتخاب آخرم با 40 تا اختلاف نیوردم میدونی چرا به ما کم دادن چون اون خط و خطوطی که همیشه تو ذهنشون جا گرفته رو رعایت نکردیم آره مشکل ما اینه فکر میکنی حداقل تلاش من از اونی که تو جلسه کنکور مقطع نکشیده و با رتبه تئوری 4 برابر من یه جای خوب قبول شده کمتر بوده به خدا میسپارمت
یه نگاه به کشور های خارج از ایران بندازی میبینی که دانشجو رو چطوری پذیرش میکنن این شیوه کنکوربرای زمان قلقله میرزاست گذشت زمان سیحون و فروغی که با اسکیس دانشجو میگرفتن عصر ارتباطاته عصر فناوریه این چه آزمونیه که اگه من نتونم با دستم یه پرسپکتیو پرنده بکشم و رنگ آمیزیش کنم از کسی که حتی معماری نخونده عقب میفتم کسی که سوادش و درکش از معماری یک دهم من هم نیست فقط چون رفته کلاس اون آقا قبولیش تضمینیه

نیما تو کلاس مهندس شقاقی هیچی یاد نمی گیری فقط فرقش با بقیه کلاسا می دونی چیه؟
1- هرسال موضوع را میدونه و تو کلاس هم کار نمیکنه و جلسه یکی مونده به آخر یه جزئیات کوچیکی ازش میگه که سال بعد شاگرد جمع کنه
2- رتبه های زیر 50 را جمع می کنه باهاشون به صورت اختصاصی کار میکنه و اسیستا هم بهشون توجه ویِژه ای دارند چون اینا اگه درصد متوسط بزنند 100٪ تهران قبول می شن
حالا بقیه هرچی خواست بشه اگه کسی تونست خودشا این وسطا بکشونه بالا که تونسته نتونست هم که می گن رتبش خوب نبوده
فکر نکنید اینا دروغ میگم من اینا را بع عینه دیدم سر کلاسش
یکی از رتبه های تک رقمی اصلا کار نمی کرد و دستشم خیلی ضعیف بود همه اسیستا داشتند تو سر خودشون می زدند که اون کار کنه
یکی اسیستا بهش گفت اگه کار نکنی هنر تهران قبول میشی بیا کار کن دانشگاه تهران قبول شی ولی اون باز عین خیالش نبود

معمارباشی

عضو جدید
جدول اخرین فرد قبولی ... (فقط همینا رو داشتم بقیه اگه می تونن کمکم کنند کامل بشه جدول )

دانشگاه تهران51164روزانهمنظر12
دانشگاه تهران51177روزانهداخلی13
دانشگاه تهران51179شبانهداخلی15
دانشگاه تهران51081روزانهمعماری16
دانشگاه شهيد بهشتي51165روزانهمنظر30
دانشگاه شهيد بهشتي51175روزانهبازسازی30
دانشگاه شهيد بهشتي
51087روزانهمعماری31
دانشگاه تهران51112شبانهمعماری32
دانشگاه هنر تهران51178روزانهداخلی34
دانشگاه تهران51166شبانهمنظر35
دانشگاه تربيت مدرس51163روزانهمنظر39
دانشگاه هنر تهران51180شبانهداخلی40
دانشگاه تربيت مدرس51079روزانهمعماری42
دانشگاه علم و صنعت ايران51091روزانهمعماری47
دانشگاه صنعتي جندي شاپور دزفول51089روزانهمعماری48
دانشگاه فردوسي مشهد51096روزانهمعماری62
دانشگاه علم و صنعت ايران51095روزانهمعماری63
دانشگاه علم و صنعت ايران51094روزانهمعماری72
دانشگاه هنر تهران كرج51104روزانهمعماری73
دانشگاه علم و صنعت ايران51093روزانهمعماری78
دانشگاه بوعلي سينا همدان51075روزانهمعماری79
دانشگاه علم و صنعت ايران51092روزانهمعماری79
دانشگاه هنر اسلامي تبريز51167روزانهاسلامی79
دانشگاه علم و صنعت ايران51123شبانهمعماری80
دانشگاه هنر اسلامي تبريز51168شبانهاسلامی80
دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي تهران51110شبانهمعماری85
دانشگاه تهران -قم51080روزانهمعماری86
دانشگاه تهران - قم51111شبانهمعماری86
دانشگاه علم و صنعت ايران51119شبانهمعماری87
دانشگاه علم و صنعت ايران51122شبانهمعماری90
دانشگاه فردوسي مشهد51124شبانهمعماری91
دانشگاه شيراز51088روزانهمعماری92
دانشگاه بوعلي سينا همدان51107شبانهمعماری92
دانشگاه هنر اسلامي تبريز51102روزانهمعماری101
دانشگاه شيراز51118شبانهمعماری103
دانشگاه هنر اسلامي تبريز51129شبانهمعماری107
دانشگاه هنر تهران51131شبانهمعماری107
دانشگاه هنر اصفهان51130شبانهمعماری116
دانشگاه حكيم سبزواري سبزوار51082روزانهمعماری117
دانشگاه محقق اردبيلي اردبيل51101روزانهمعماری118
دانشگاه زنجان51083روزانهمعماری120
دانشگاه بين المللي امام خميني(ره) قزوین51109شبانهمعماری123
دانشگاه محقق اردبيلي اردبيل51128شبانهمعماری124
دانشگاه شهيد باهنر كرمان51086روزانهمعماری125
دانشگاه شهيد باهنر كرمان51117شبانهمعماری126
دانشگاه بين المللي امام خميني(ره) قزوين51077روزانهمعماری127
دانشگاه حكيم سبزواري سبزوار51113شبانهمعماری128
دانشگاه هنر اصفهان51103روزانهمعماری131
دانشگاه زنجان51114شبانهمعماری138
دانشگاه گيلان رشت51099روزانهمعماری139
دانشگاه مازندران بابلسر51100روزانهمعماری142
دانشگاه مازندران بابلسر51127شبانهمعماری143
دانشگاه شاهرود51116شبانهمعماری144
دانشگاه شاهرود51085روزانهمعماری151
دانشگاه كاشان51097روزانهمعماری161
دانشگاه يزد51105روزانهمعماری165
دانشگاه گيلان رشت51126شبانهمعماری166
دانشگاه كاشان51125شبانهمعماری175
دانشگاه يزد51132شبانهمعماری175
دانشگاه ايلام51074روزانهمعماری
دانشگاه بوعلي سينا همدان51076روزانهمعماری
دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي تهران51078روزانهمعماری
دانشگاه سمنان51084روزانهمعماری
دانشگاه صنعتي جندي شاپور دزفول51090روزانهمعماری
دانشگاه كردستان51098روزانهمعماری
دانشگاه ايلام51106شبانهمعماری
دانشگاه بوعلي سينا همدان51108شبانهمعماری
دانشگاه سمنان51115شبانهمعماری
دانشگاه علم و صنعت ايران 51120شبانهمعماری
دانشگاه علم و صنعت ايران51121شبانهمعماری

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبانه پایدار علم و صنعت 87
شبانه مسکن علم و صنعت 80
شبانه بهداشت علم و صنعت 99
شبانه فناوری علم و صنعت90
شبانه آموزش علم و صنعت99

farid_ghasemi

عضو جدید
یه سوال میشه به انتخابهای بعدی که قبول شدیم بریم ؟
امکان انتقال وجود داره ؟
لطفا جواب بدین

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیما تو کلاس مهندس شقاقی هیچی یاد نمی گیری فقط فرقش با بقیه کلاسا می دونی چیه؟
1- هرسال موضوع را میدونه و تو کلاس هم کار نمیکنه و جلسه یکی مونده به آخر یه جزئیات کوچیکی ازش میگه که سال بعد شاگرد جمع کنه
2- رتبه های زیر 50 را جمع می کنه باهاشون به صورت اختصاصی کار میکنه و اسیستا هم بهشون توجه ویِژه ای دارند چون اینا اگه درصد متوسط بزنند 100٪ تهران قبول می شن
حالا بقیه هرچی خواست بشه اگه کسی تونست خودشا این وسطا بکشونه بالا که تونسته نتونست هم که می گن رتبش خوب نبوده
فکر نکنید اینا دروغ میگم من اینا را بع عینه دیدم سر کلاسش
یکی از رتبه های تک رقمی اصلا کار نمی کرد و دستشم خیلی ضعیف بود همه اسیستا داشتند تو سر خودشون می زدند که اون کار کنه
یکی اسیستا بهش گفت اگه کار نکنی هنر تهران قبول میشی بیا کار کن دانشگاه تهران قبول شی ولی اون باز عین خیالش نبود
منم همینو گفتم با کلاس های اینا چیزی به علم و سوادت اضافه نمیشه ولی یه نکاتی هم میگن یه تمریناتی که باعث میشه اون فردی که حتی چیزی از معماری بلد نیست و معماری نخونده با رفتن این کلاسها بتونه خودشو از منو و خیلی های دیگه جلو بندازه دوستی داشتم که کارشناسی معماری نخونده بود میگفت 20 تا فرم آماده از استادش گرفته سر اسکیس یکیشو کشیده بود و یه دانشگاه خوب تهران قبول شده به همین راحتی وضعیت در این حد فاجعه آمیزه

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی اطلاعی در مورد اینکه دانشگاهی بخاد گرایش معماری داخلی بیاره و تو تکمیل ظرفیت دانشجو بگیره نداره؟؟

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همینو گفتم با کلاس های اینا چیزی به علم و سوادت اضافه نمیشه ولی یه نکاتی هم میگن یه تمریناتی که باعث میشه اون فردی که حتی چیزی از معماری بلد نیست و معماری نخونده با رفتن این کلاسها بتونه خودشو از منو و خیلی های دیگه جلو بندازه دوستی داشتم که کارشناسی معماری نخونده بود میگفت 20 تا فرم آماده از استادش گرفته سر اسکیس یکیشو کشیده بود و یه دانشگاه خوب تهران قبول شده به همین راحتی وضعیت در این حد فاجعه آمیزه

به خاطر همینه که میگم به سوگلیا توجه ویژه ای دارند
من دیدم که یکی از اسیستا به کی از بچه ها (نمیدونم رتبش چند و کجا قبول شده)یه فایل داد گفت کسی نفهمه برو اینا را حفظ کن 100 ٪ قبولی
ببین نکته تو کلاسش زیاد میگه ولی بی رودرواسی میگم برای من فقط 20 ٪ مفید بود اونم به سواد معماریم کمک کرد نه به اسکیسم چون اکثرشا تو دانشگاه یاد گرفته بودم
شاید اینا برای کسایی که رشتشون یه چیز دیگه بود یا شاید کیفیت دانشگاشون خوب نبود مفید بود ولی برای بقیه نه
تمام کسایی که تو دانشگاه های بالا درش خونده بودند زمانی که شقاقی صحبت می کرد داشتن یه کار دیگه می کردند یا می رفتن خونه

کلا رویکرد کلاسش این بود که همه را برسونه در سطح هم(البته با رویکرد ویژه به رتبه برترها توسط اسیستاش)
خودش برای همه زحمت یکسانی میکشید و فرقی براش نداشت رتبه چند ولی نمی تونست که به 400 نفر کمک کنه
به خاطر همین کسی مثل من درجا زد و کسای دیگه اومدن بالا

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
yani chejoriye haghi darim ke darkhast entegal bedim ya mighan eshtebah kardin v bayad dorost entekhab reshte mikardin?

اینا می دونم تو لیسانس این اتفاق راحت میفته و خیلیها این کار را می کنند
نمی دونم چه جوریه فکر کنم باید بری سنجش درخواست بدی

fereshte1111

عضو جدید
به خاطر همینه که میگم به سوگلیا توجه ویژه ای دارند
من دیدم که یکی از اسیستا به کی از بچه ها (نمیدونم رتبش چند و کجا قبول شده)یه فایل داد گفت کسی نفهمه برو اینا را حفظ کن 100 ٪ قبولی
ببین نکته تو کلاسش زیاد میگه ولی بی رودرواسی میگم برای من فقط 20 ٪ مفید بود اونم به سواد معماریم کمک کرد نه به اسکیسم چون اکثرشا تو دانشگاه یاد گرفته بودم
شاید اینا برای کسایی که رشتشون یه چیز دیگه بود یا شاید کیفیت دانشگاشون خوب نبود مفید بود ولی برای بقیه نه
تمام کسایی که تو دانشگاه های بالا درش خونده بودند زمانی که شقاقی صحبت می کرد داشتن یه کار دیگه می کردند یا می رفتن خونه

کلا رویکرد کلاسش این بود که همه را برسونه در سطح هم(البته با رویکرد ویژه به رتبه برترها توسط اسیستاش)
خودش برای همه زحمت یکسانی میکشید و فرقی براش نداشت رتبه چند ولی نمی تونست که به 400 نفر کمک کنه
به خاطر همین کسی مثل من درجا زد و کسای دیگه اومدن بالا

وای ادم اینجوری دیگه کنترلشو از دست میده عصبی میشه. کاملا مشخصه ک این اساتید محترم ک اینطور اسمشون در رفته فقط واسه حفظ موقعیتشون تلاش میکنن، نه واسه اینکه یه بدبختی پولشو به زور جمع کرده رفته کلاسش حالا باید یا بخنده یا شاهد دیدن فایل دادن استاد ب بقیه باشه. مسلما چیزی ب علمش اضافه نمیشه. اخرشم قبول نمیشه خونواده و فک و فامیل انگ نخوندن و تلاش نکردن میزنن. ملت مارو باش

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای ادم اینجوری دیگه کنترلشو از دست میده عصبی میشه. کاملا مشخصه ک این اساتید محترم ک اینطور اسمشون در رفته فقط واسه حفظ موقعیتشون تلاش میکنن، نه واسه اینکه یه بدبختی پولشو به زور جمع کرده رفته کلاسش حالا باید یا بخنده یا شاهد دیدن فایل دادن استاد ب بقیه باشه. مسلما چیزی ب علمش اضافه نمیشه. اخرشم قبول نمیشه خونواده و فک و فامیل انگ نخوندن و تلاش نکردن میزنن. ملت مارو باش

من ار ورکشاپ رفتن فقط یه چیز نصیبم شد و اونم یه سرماخوردگی یه هفته ای تو ورکشاپ و بهاثر اون سرماخوردگی که به یه مریضی سخت تبدیل شد و تا دوسال دیگه درگیرش خواهم بود +350 تومان پول ناقابل و خرج 400 تومان نا قابل دیگه تو اون یک ماه

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم استاتوس دوستمه که 23 شد و قبول نشد بخونید خالی از لطف نیست

امروز نتايج اسکيس ارشد اومد که صرف نظر از اينکه من اونجا چي ترسيم کردمو درصدي که بهم دادن و اینکه با رتبه 23 مردود شدم درست بوده يانه...گفتم بزار به داستان خيلي جالب براتون بگم يکي از رفيقام که دانشگاه لايت مسيج يا همون پيام نور خودمون درس ميخوند.يه هفته قبل اسکيس نظرمو درباره دفاعش ميخاس بدونه که اتفاقا موضوعش موزه زرتشت بود. (اين دوستمون گفت از اونجا که زرتشت دشمن اسلامه پس من ايدم اينه که گنبد که نماد اسلامه رو پشت و رو کنم و اونو داخل کوه فرو کنم(آخه سايت اين دوستمون تو کوه بود) تا موزه اي ايده آل و مفهومي داشته باشم(يعني اين نماد يابي و فرايند طراحيت تو حلقم
بعد از اسکيس هم بهم گفت پدرام راستي ديدي چه قدر موضوع اسکيس شبيه دفام بود...منم همون کار دفامو براشون کشيدم
و امروز دريافتم که رتبه اسکيس اين دوستمون تک رقمي شده...
بنده از همين جا به عمه اون داوراي بيسوادي که اسکيس رو صحيح کردن سلام گرم خودمو ميرسونم و اميدوارم اين روند توقف توليد معمار در دانشگاههاي مثلا معتبر تهران که از سال 80 شروع شده همچنان ادامه داشته باشه که خدايي نکرده براي اين مثلا اساتيد محترم رقيبي پيدا نشه

fereshte1111

عضو جدید
من ار ورکشاپ رفتن فقط یه چیز نصیبم شد و اونم یه سرماخوردگی یه هفته ای تو ورکشاپ و بهاثر اون سرماخوردگی که به یه مریضی سخت تبدیل شد و تا دوسال دیگه درگیرش خواهم بود +350 تومان پول ناقابل و خرج 400 تومان نا قابل دیگه تو اون یک ماه

اوه. ایشالله مشگلی واست پیش نیاد دیگه دوستم

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب من که رتبمو گفتم معماری ۵۱ بودم خودمم کشتم که یکی‌ اون وسط به من توجه کنه... چون دانشگاه میرفتم و امتحان هم داشتم نمیرسیدم زیاد ورکشاپ برم یه دفعه که تونستم برم خواستم با خود شقاقی کرکسیون کنم خیلی‌ التماس کردم خیلی‌ هم تحقیر شدم ولی‌ چاری نبود گفت اینجا نوبته... خیلی‌ حرصم گرفت من تو دلم می‌گفتم واقعا که چقدر بی‌ شعوره من واقعا واسه یاد گیری دارم خودمو میکشم بد یکی‌ با یه رتبهٔ ۱۰۰۰ به بالا رو به من ترجیح میده که بی‌ تفاوت میاد و میره و واسشم مهم نیست .... گاهی‌ هم بهم برمیخورد فکر می‌کردم از قیافم خوششون نمیاد ...باور کنین یه دفعه هم نشستم به همین خاطر گریه پنهانی‌ کردم...پس بگو این حرفا پشتشه بدبخت... با اینکه بخاطر اینکه با من کرکسیون نکرد و اسییستاشم خیلی‌ حرصم دادن ولی‌ الان اینارو می‌شنوم دلم براش سوخت یه لحظه.... حداقلش اینکه دارم میبینم تو دانشگاه تهران کار دست خیلی‌ مهمه... ولی‌ تو دانشگاههای قبلی من بیشتر کارا نرم افزاری بود... حداقل خدا خیرش بده که مارو به لیسانسای دانشگاه تهران که تو دانشگاشون همش کار دست میکردن رسوند

منم که گفتم خودش و فقط یکی ار استیستاش بودند(ا.ع) که برای همه یکسان وقت می ذاشتند و تبعیض قائل نبودن بقیه ولی نه
یکی ار اسیستاش یکی از دوستای منا که همیشه با هم یه میز بودیم میومد اکثر روزا بر میداشت می برد پیش خودش تا باهاش کار کنه و نظارت کنه روش و هیچ بار به من توجه هم نکرد حتی یه بار که بالاسر دوستم بود رفتم ازش سوال بپرسم با بی خیالی یه جواب کوتاه داد و رفت

hoodad_gh

عضو جدید
اون 60 نفر تهران باسوادتر نیستن از ما دوست عزیز اونا زرنگ تر تشریف دارن اونا خوش شانس ترن چون اکثرشون رفتن پیش یک نفر اون یک نفرم قواعد برنده شدن تو این اسکیس ناعادلانه رو بهشون یاد داده شیت پرکنی نقاشی بی توجهی به سوال.... طبق گفته موسسه همون آقای شقاقی 90 درصد قبولی های تهران بهشتی علم وصنعت و هنر شاگرد آقا بودن کسی که پول نداره 1 میلیون و خورده ای شهریه کلاسای ایشونو بده یا تو شهرستان زندگی میکنه و دسترسی نداره به کلاساش محکوم به شکسته اسکیس شده دکان درآمد این آقا و موسسات مشابه ایشان نه محل کسب سواد!
دوست من با رتبه 23 اسکیس بهش 30 دادن تهران و بهشتی نیورده و منم با 145 اسکیس بهم 17 دادن دانشگاه کاشان انتخاب آخرم با 40 تا اختلاف نیوردم میدونی چرا به ما کم دادن چون اون خط و خطوطی که همیشه تو ذهنشون جا گرفته رو رعایت نکردیم آره مشکل ما اینه فکر میکنی حداقل تلاش من از اونی که تو جلسه کنکور مقطع نکشیده و با رتبه تئوری 4 برابر من یه جای خوب قبول شده کمتر بوده به خدا میسپارمت
یه نگاه به کشور های خارج از ایران بندازی میبینی که دانشجو رو چطوری پذیرش میکنن این شیوه کنکوربرای زمان قلقله میرزاست گذشت زمان سیحون و فروغی که با اسکیس دانشجو میگرفتن عصر ارتباطاته عصر فناوریه این چه آزمونیه که اگه من نتونم با دستم یه پرسپکتیو پرنده بکشم و رنگ آمیزیش کنم از کسی که حتی معماری نخونده عقب میفتم کسی که سوادش و درکش از معماری یک دهم من هم نیست فقط چون رفته کلاس اون آقا قبولیش تضمینیه
اهان افرین بر شما این حرف منطق و جوابی نداره منم تسلیمم اما ببین گیر گیر اموزش تکمیلی هست نه سیستم اموزش خیلی جالبه این سایت داره با همکاری بچه ها یه پروسه رو ایجاد میکنه به صورت نا خداگاه به نام عدالت اموزشی که منم خیلی ازش استفاده کردم و ممنونم از بچه ها
حرفت منطقی بود و جوابی نداشت جزوه طراح سوال صد در ثد ۵ تا تست رو داره و اینجاست که میگن گلابچی قبولی تضمینی تکنولوژی با تنها ۵ ملیون تومان این شد حرف حسابی گیر سیستم نیست

1architect

عضو جدید
جدول اخرین فرد قبولی ... (فقط همینا رو داشتم بقیه اگه می تونن کمکم کنند کامل بشه جدول )

من واسه خودم رتبه همه جا دراوردم اینجا هم میذارم شما اگه خواستی بذار تو جدولت

ایلام روزانه 92
ایلام شبانه 108
کردستان روزانه 105
پردیس البرز دانشگاه تهران 154
پردیس بهشتی 149
پردیس کاشان 216
پردیس گیلان 238
پردیس شیراز 141

1architect

عضو جدید
پیام نور تهران شرق 146
پیام نور تهران شرق 115
پیام نور کیش 192
پیام نور قشم 178
پیام نور بندرعباس 121
پیام نور بندرعباس 162
پیام نور عسلویه 169

hoodad_gh

عضو جدید
ماشالا بچه ها واقعا کسی نیست بفهمه من چی میگم میگم اقا تو کنکور شرکت کردی به هر دلیلی واسه ارشد قوانین اینه که اونا میگن باید بشی مث اونا چون اونا اساتید برتر این مملکتن ما هم اش دهن سوزی نیستیم باید اول از اونا یاد بگیریم تقلید کنیم بعد صاحب سبک شیم عین موسیقی عین نقاشی و عین هر هنر دیگه ای والله نظام اموزشی بوزار و هنر زیبا پاریس هم همین بود لوکوربوذیه هم رفت تمام یونان رو اسکچ زد خوب همین دیگه حالا ما تافته جدا بافته ایم?!!!
البته بچه های معماری همیشه مدعی هستن حالا اضافه هم میکنم بچه های پایتخت هم فوق العاده مدعی هستن براتون ارزوب موفقیت دارم و خواهش می کنم این بحث رو ادامه ندید چون کسی متقاعد نمیشه بحث اندیشه و تفکر باز میخواد ونه پرخاش گری موفق باشین

1architect

عضو جدید
غیرانتفاهی دانش پژوهان اصفهان 178
غیرانتفاهی دهخدا قزوین 165
غیرانتفاهی آبا آبیک 168
غیرانتفاهی علاالدوله گرمسار 259
غیرانتفاهی روزبه زنجان 261
غیرانتفاهی اقبال لاهوری 210
غیرانتفاهی استر آباد گرگان 321
غیرانتفاهی دیلمان لاهیجان 324
غیرانتفاهی کمال الملک نوشهر 389
غیرانتفاهی پردیسان 388