سوالات و مشكلات اندرويد

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
جاى يه تاپيك واسه سوالات اندرويدى خالى بود !

سوال اول از خودم:
دوستم يه sony xperia j خريده . ميخواد به وايرلس وصل كنه ولى گوشى اصلا پيداش نميكنه ! در حاليكه بقيه ى گوشى ها راحت به همون شبكه وصل ميشن:huh: چه بايد كرد؟!

MEHRABOOON

عضو جدید
سلام
جاى يه تاپيك واسه سوالات اندرويدى خالى بود !

سوال اول از خودم:
دوستم يه sony xperia j خريده . ميخواد به وايرلس وصل كنه ولى گوشى اصلا پيداش نميكنه ! در حاليكه بقيه ى گوشى ها راحت به همون شبكه وصل ميشن:huh: چه بايد كرد؟!

از نرم افزار های کمک برای وایرلس استفاده کن..اگر نشد.رام گوشیتو عوض کن

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میخوام تو گوشی سونی اکسپریامینی کاری کنم که عکسا و فیلمای گرفته شده روی کارت حافظه ذخیره بشه

نمیدونم چطوری باید این کارو کنم
الان تو حافظه گوشی ذخیره میشه و هی میگه فضا کم است

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
گوشی من htc هست
چرا برنامه htc sync را در ویندوز 7 پیدا می کنه اما در ویندوز 8 پیدا نمیکنه ؟؟؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من گوشیم galaxy yهس..یعضی از فیلما رو پخش نمیکنه!!..باید نرم افزار خاصی روش نصب بشه!!؟؟چ نرم افزاری خوبه؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من گوشی اکسپریا هست ... میخوام فلش پلیر رو نصب کنم ولی میگه حتما باید از android market باشه تا نصب بشه :surprised:کسی میتونه کمک کنه ؟

سلام
برو قسمت تنظیمات -برنامه ها -استفاده از محل ذخیره -گالری رو انتخاب کن اونجا تنظیماتشو انجام بده

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من گوشیم galaxy yهس..یعضی از فیلما رو پخش نمیکنه!!..باید نرم افزار خاصی روش نصب بشه!!؟؟چ نرم افزاری خوبه؟

سلام بانرم افزارmx playerمیتونی هرفیلمی باهرفرمتی که هست توگوشیت بریزی روگوشی یانگ هم کارمیکنه دیگه لازم نیس فیلماروبه فرمت دیگه تبدیل کنی

matineh7192

عضو جدید
سلام دوستان من میخواستم برنامه kasperskye رو از روی گوشیم دی اکتیو کنم یک دفعه گوشیم قفل شد و ازم یه رمز میخواد نمیدونم چی باید وارد کنم ممنون میشم اگه کمک کنید....

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

میخوام اینترنت جی پی ار اس گوشی اچ تی سی وان وی رو فعال کنم ... تنظیمات سایت همراه اول رو اجرا کردم ولی فعال نشده چیکار کنم؟

star92

عضو جدید
سلام
من گوشی live with walkman دارم . جدیدا" اس ام اس هام دیگه به ترتیب نمیشه ، یعنی قبلا" وقتی اس می یامد میرفت بالای فهرست ولی الآن دیگه باید کل اس هامو بگردم تا اس جدید رو پیدا کنم . لطفا" کمکم کنید .
با تشکر

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست گلم احتمالا تاریخ گوشیتون خرابه که اینجوری شده

star92

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون

تاریخ گوشیم درسته . تو قسمت تنظیماتم رفتم و کاری که گفته بودید رو انجام دادم ولی بازم درست نشده .

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستای عزیزم....
من تازه گلکسی اس تو پلاس خریدم....توش بازی پو رو ریختم ولی باز نمیکنه...دکمه ی ستینگ میاد میزنم ازم تنظیمات میخواد...ولی هیچ راهی نداره که بره توی بازی...:(چیکار کنم؟؟؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من گوشی live with walkman دارم . جدیدا" اس ام اس هام دیگه به ترتیب نمیشه ، یعنی قبلا" وقتی اس می یامد میرفت بالای فهرست ولی الآن دیگه باید کل اس هامو بگردم تا اس جدید رو پیدا کنم . لطفا" کمکم کنید .
با تشکر
سلام....تاریخ آخرین اس ام اسی که برات اومده رو یه نگا بنداز(یعنی همون بالای فهرست)و تاریخ گوشیتو با اون تنظیم کن...مال منم گاهی اوقات اینطوری میشد ولی با تنظیم کردن تاریخ درست میشد

f.babaei

عضو جدید
سلام دوستان
گوشی من هوآویY210D هست ورمز آنرا که الگو بود فراموش کردم چند بار که زدم الان ازم حساب کاربری ورمز میخواد به اینترنت وصل شدم وجیمیلم رو وارد کردم بازم جواب نداد چیکار کنم قفل گوشیم باز بشه بدون اینکه بخوام فلش کنم

hosinhosini

عضو جدید
سلام
فایل من گوشیم دیر بالا میاد
گوشیم رو یک ماه هست که فرمت کردم اوایلش خوب بود ولی حالا ...

آخرین ویرایش:

apadana68

عضو جدید
سلام دوستان
گوشی من هوآویY210D هست ورمز آنرا که الگو بود فراموش کردم چند بار که زدم الان ازم حساب کاربری ورمز میخواد به اینترنت وصل شدم وجیمیلم رو وارد کردم بازم جواب نداد چیکار کنم قفل گوشیم باز بشه بدون اینکه بخوام فلش کنم
باید اکانتی رو که تو گوشیت وارد کردی رو وارد کنی, چه یاهو چه گوگل چه...., نیازی به اتصال به اینترنت نیست ولی اگه یادت رفته ببر به یه تعمیرکار نشون بده

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
گوشی من xperia x10 mini سونی اریکسونه...
چند وقته با قسمت اس ام اسش مشکل دارم و هی ارور com.sonyericsson.conversations میده که برنامه باید بسته شه و دیگه نمیتونه ادامه بده!! :|
هفته پیش خیلی تو هنگ موند خاموشش کردم وقتی روشن شد همه اس ام اسام پرید : ((((
هر چی تلاش کردم نشد برگردونمش... (اصن میشه برگردوند؟)
(روت و ریکاوری رو هم امتحان کردم...نشد... آنروت هم نمیشه!)
با این حال همچنان اون ارور رو میده.. چیکار کنم درست شه؟!

مچکر

civilica2008

عضو جدید
سلام دوستان
از زحمتاتون ممنونم

در گوشی grand duos چطوری میشه اس ام اس های ورودی و ارسال شده را به غیر از اینکه روی خود گوشی داخل جعبه پیام ها ذخیره میشه، در جای دیگه ای هم ذخیره کرد؟؟؟؟

ایا میشه کاری کرد که اس ام اس ها روی سیم کارت هم ذخیره بشه؟؟؟

میشه برنامه ای نصب کرد رو این گوشی، که علاوه بر ذخیره اس ام اس ها در جعبه پیام ها، اس ام اس های ورودی و ارسالی در یه جای دیگه گوشی یا توی یه برنامه دیگه هم ذخیره بشه؟؟؟؟ چه برنامه ای نصب کنم؟؟؟
البته میخوام به صورت خودکار ، این کار انجام بشه. یعنی من هر اس ام اسی که برا یکی میفرستم یا هر اس ام اسی که به گوشیم میاد، بدون اینکه من کاری انجام بدم، اس ام اس ها در یه جای دیگه غیر از جعبه پیام ها هم ذخیره بشه. مثلا توی یه برنامه دیگه که من خودم نصب کردم.
ممنون میشم کمکم کنید.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان نرم افزار دانلود منیجر من مدتیه کار نمیکنه؟ ارورر؟404میده.. مشکلی در اتصال وجود نداره...
کسی راهنمایی میکنه؟

masoodxl

عضو جدید
سلام
خوبین؟؟؟
تو رو خدا یه برنامه جهت روت کردن گوشی اندروید به من معرفی کنید.ممنون بابت کمکهاتون

nassi

عضو جدید
سلام گوشیم اکسپریاست اندرورید 4 روش نصبه چطور میتونم از صفحاتش عکش بگیرم برنامه ای داره؟میشه معرفی کنید؟

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام گوشیم اکسپریاست اندرورید 4 روش نصبه چطور میتونم از صفحاتش عکش بگیرم برنامه ای داره؟میشه معرفی کنید؟

کلید پاورو نگه می داری، Take Screen shot داره؟
کلید پاور و ولوم بالا، یا ولم پایین، همزمان با هم نگه دار، شاید گرفت.
اگه این دو مورد نشد، باید نرم افزارهای اسکرین شات نصب کنی که البته دسترسی روت می خوان.

nassi

عضو جدید
سلام دوستان
گوشیم ویروسی شده و گفتن که باید فلش بشه
اگر بک اپ بگیرم برای بازیابی اطلاعاتش مشکلی پیدا نمیکنم؟یا اینکه الان همه رو به هارد منتقل کنم..؟
چه چیزایی رو میشه بک اپ گرفت مثلا متن پیامکا رو چطور میتونم داشته باشم ؟
پیشاپیش ممنونم:gol:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام دوستان
گوشیم ویروسی شده و گفتن که باید فلش بشه
اگر بک اپ بگیرم برای بازیابی اطلاعاتش مشکلی پیدا نمیکنم؟یا اینکه الان همه رو به هارد منتقل کنم..؟
چه چیزایی رو میشه بک اپ گرفت مثلا متن پیامکا رو چطور میتونم داشته باشم ؟
پیشاپیش ممنونم:gol:

سلام دوست گرامی
نه به هیچ وجه
لیست کانتکت و اس ام اس ها و حتی اپ ها و سیوهای بازی ها یا نت یا هر چیزی که نیاز دارید رو میشه بک اپ گرفت
کافیه نرم افزارهای بک اپ که زیاد هم هستن استفاده کنید
ضمن اینکه من خودم نرم افزار پیامکم ( یعنی دیفالت گوشیم) گزینه ی بک اپ اس ام اس رو داره
بعد اینکه بک اپ گرفتید اطلاعات رو به هارد منتقل کنید
و بعد از فلش برنامه رو نصب و بک اپ رو ران کنید;)

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
عایا این گوشی های galaxy s سامسونگ آپدیت خود به خودی دارن؟!
اخیراً یه دونه از این گوشی ها به جمع مصرف کنندگان اینترنت خانگی ما :)d) اضافه شده و تقریباً از همون موقع ترافیک اینترنتمون عجیب زود تموم میشه :-؟
کسی تجربه ای داره؟!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
عایا این گوشی های galaxy s سامسونگ آپدیت خود به خودی دارن؟!
اخیراً یه دونه از این گوشی ها به جمع مصرف کنندگان اینترنت خانگی ما :)d) اضافه شده و تقریباً از همون موقع ترافیک اینترنتمون عجیب زود تموم میشه :-؟
کسی تجربه ای داره؟!

سلام، خیر، ولی اگه از چهار هسته ای ها باشن سرعت رو از بقیه میگیرن، بخصوص نوع اس 5 چون دو تا وای فا داره. کاربرش هم خوشش میاد زیاد توی نت چرخ بزنه.

بالا