[ زنجان ]► زنگان شَهَرینین قاپئسئ بوراداندئر،بو قاپی بؤتؤن آزربایجانلئلارا آچئقدئر

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام زنجان.
بیزیم ده عوضیمیزدن گدین حسینیه ی اعظم زنجانا. سیزین حسینیه ی اعظم یز تمام آزربایجانیلارا افتخاردی

نارگول

عضو جدید
سلام منیم زنجانی باجی گارداشلاریم.
منه ده دعا الین.التماس دعا واریم دی هامیزدان.
یاشیاسز.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستلار سيرداشلار هئچ اولماسا گلين بو بؤلومون مودورونه ديياخ کي بو قونولاري بير ائلسين

[h=3]آزربایجان-اؤره گی نین قاپئسئ،تبریز،بؤتؤن آزربایجانلئلارا آچئقدئر[/h] [h=3]ارومیه دوسلاریمیز (آذربایجان غربی)[/h] [h=3]زنگان شَهَرینین قاپئسئ بوراداندئر،بو قاپی بؤتؤن آزربایجانلئلارا آچئقدئر[/h] [h=3]گوروشوک ( تاپیک ویژه ی اردبیلیها و دانشجوهای دانشگاه های اردبیل )[/h] [h=3]biya tooo ZANJAN[/h] [h=3]شهر من تبريز .... قربانوام تبريز[/h] [h=3]████████ میتینگ عمومی بچه های تبریز ████████[/h] [h=3]ترکی را صحیح حرف بزنیم.........تؤرکی کونوشوخ[/h] [h=3]کتابخانه ی ترکی[/h] [h=3]پاتوق گرم بچه های اردبیل[/h] [h=3]بر و بچ تراکتوری بیان تو[/h] [h=3]biya tooo ZANJAN[/h] [h=3]درد دلي از يك ترك- چرا ترك زبان در حال شكوه است آيا دوست داري بشنوي يا رخصت ندارمكه بگويم؟؟؟[/h] [h=3]زبان دیرینه آذربایجان[/h] [h=3]کیم لر میللیت چی دی؟[/h] [h=3]قزوینیاش بیان تو! سریع!

بچهای قزوین عقب نمونید(قزوینیا بیان تو)
[/h] مدرسه ی زبانمان ترکی

*** دیدار حضوری بچه های قزوین ***

[h=3]هواداران تراكتورسازي 21 آذر ورزشگاه هفت هزارنفري يادگار امام

بچه های قزوین بابام جان بیاین داخل .
[/h]

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایسماعیل بایات
پوروداکشين
ضبط باي سعيد باي زيرپي دستگاهينن
يقوب پرتو باي ناصير باي
بهزاد يولداشينن سعيدين يولداشينن البتده باي باي
اگه خاکم اگه داشم اگه آغاجم و .... قالانئندا دانلود الیین قولاخ آسئن

ismayıl bayat
purudakşın
zəbt bay səyid bay zırpı dəstgahinən
yəqub pərto bay nazir bay
behzad yoldaşinən səyidin yoldaşinən əlbətdə bay bay
əge xakəm əge daşəm əge ağacəm

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین تمرین تیم تراکتورسازی تبریز پیش از بازی با سایپای کرج امروز بعدازظهر راس ساعت 20:00 در زمین چمن استادیوم یادگار امام برگزار خواهد شد.

از همه دوستان دعوت میشود تا با حضور پرشور سرتمرین امروز ضمن گرم کردن و ریکاوری خودمون برای حضور حماسی روز جمعه و دیدار مجدد با خانه دوم مون یادگار ، روحیه کافی رو به بچه ها بدیم برای یه برد پرگل و شیرین در اولین بازی فصل.

وعده دیدار عصر امروز چهارشنبه استادیوم یادگار

حضور بانوان تراختوری بلامانع میباشد!

منبع : TractorFC

KING TIGER

عضو جدید
سلام عرض الیرم تامام زنجانیلارا .زنجاندا نخبر بیز کی دوشمیشق ایرانین بوباشینا.......

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .... چه عجب زنجانی هام یه تاپیک دارن!! چرا خلوته ؟؟

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه های زنجان کجایند ؟

بچه های زنجان کجایند ؟

سلامی به گرما گرم آتش در فصل سرما ، خدمت همه دوستان عزیزم
جای بچه های زنجان خالیه اینجا ، اگر هستید بیایید تا بیشتر آشنا بشیم با این مردم کم حرف
من زنجانی نیستم و اما این شهر رو خیلی دوست دارم
" شهر غواصان دریا دل"
شهر شهید رستم خانی
از شهر زنجان که بگذریم باید بگم استان شیخ اشراق،
یاد شهر زنجان بخیر ، حسینیه اعظمش را یاد باد
یاد محله دباغ ها بخیر که درس می خوندیم اونجا برای کنکور
یاد زینبیه بخیر یاد حاج آقا عینی فرد بخیر ، انصافا عاشق است
یاد بچه های هنرستان فنی بخیر :cry:
یاد ائل داغی اش بخیر در جمعه ها...
یاد غول من در آن شهر بخیر !!!!:biggrin:
یاد بچه های زنجان بخیر، از اول شهر و از اولین میدانش (بسیج) تا اون ور شهر ...

eng-zeinab

عضو جدید
سلامی به گرما گرم آتش در فصل سرما ، خدمت همه دوستان عزیزم جای بچه های زنجان خالیه اینجا ، اگر هستید بیایید تا بیشتر آشنا بشیم با این مردم کم حرف من زنجانی نیستم و اما این شهر رو خیلی دوست دارم
" شهر غواصان دریا دل" شهر شهید رستم خانی​
از شهر زنجان که بگذریم باید بگم استان شیخ اشراق، یاد شهر زنجان بخیر ، حسینیه اعظمش را یاد باد یاد محله دباغ ها بخیر که درس می خوندیم اونجا برای کنکور یاد زینبیه بخیر یاد حاج آقا عینی فرد بخیر ، انصافا عاشق است یاد بچه های هنرستان فنی بخیر :cry: یاد ائل داغی اش بخیر در جمعه ها... یاد غول من در آن شهر بخیر !!!!:biggrin: یاد بچه های زنجان بخیر، از اول شهر و از اولین میدانش (بسیج) تا اون ور شهر ...
سلام والاه بچه های زنجان بی وفان از اون موقعی که ما اومدیم هیش کی نمیاد.............

eizabel

عضو جدید
سلام به دوستای عزیزم . زنجانیها با وفا و مهمون نوازن البته همه جا خوب و بد داره .;)در آخر هم تشکر می کنم از دوست عزیزم که هوای ما زنجانیارو داره

eizabel

عضو جدید
من دعاتون می کنم ولی تنها چیزی که هست اینکه من درست 8 دیدم پیامتون رو .

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به دوستای عزیزم . زنجانیها با وفا و مهمون نوازن البته همه جا خوب و بد داره .;)در آخر هم تشکر می کنم از دوست عزیزم که هوای ما زنجانیارو داره
سلام خیلی خوش آمدین ،
ممنونم ، وظیفه بود ، کاری نکردیم

من دعاتون می کنم ولی تنها چیزی که هست اینکه من درست 8 دیدم پیامتون رو .
بازم ممنون ، خیلی لطف می کنید ،
منظورتون از "8" رو متوجه نشدم :)
بیبینم چی کار می کنی دیگه
گوششون را می گیرم میارم ... :)

eng-zeinab

عضو جدید
سلام خیلی خوش آمدین ، ممنونم ، وظیفه بود ، کاری نکردیم بازم ممنون ، خیلی لطف می کنید ، منظورتون از "8" رو متوجه نشدم :) گوششون را می گیرم میارم ... :)
گوششون رو از جا بکنین که دیگه نتون از تاپیک زنجان بیرون برن

marall66

عضو جدید
سلام زنجان لیلار.
حالیز یاخچیده؟؟؟ من تازا بیون عضو اولمیشام. گلمیشم تا مهندس اولام. سیزین مددیزا.
ساق یاشیاز

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیز زنجانیلار. قوناخ ایستیسز؟