[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

davood253

عضو جدید
حاجی يه سؤال : من توی عکسی که دادم بشون ريش پروفسوری دارم! (يعنی همه ی عکسام مث کارت ملی، مدرک ليسانس،...) حالا اگه با ته ريش که يه کم بلند باشه يا حالا به قول شما بزنيم بره ضايع نيست که تابلو ِ واسه گزينش قيافه رو عوض کرديم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی گیر نمیدن چرا بیرون و اینجات یه جور نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا شهرام ببين اين داود با ما چكار ميكنه
قبل از طب صنعتي دهن ما را با اسپرومتري سرويس كرد حالا نوبت گزينشش شده با ريش پرفسوريش .:biggrin::biggrin:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل از طب صنعتي دهن ما را با اسپرومتري سرويس كرد حالا نوبت گزينشش شده با ريش پرفسوريش .:biggrin::biggrin:

آقا داوود داشتيم؟؟؟
اون يه چيزی بود که سرش رد شده بودم قبلا و مارگزيده بودم داداش من ؛)
اینو که مهم نيست با قيافه کج و کوله ميريم تو حل ميشه اینو واسه دوستانی گفتم که هی ميگن بزن و برو تو! آخه بزنيم که گير ميدن چرا سه تيغ ميکنی؟؟؟ :دی:biggrin:

ehsan6472

عضو جدید
آقا داوود داشتيم؟؟؟
اینو که مهم نيست با قيافه کج و کوله ميريم تو حل ميشه اینو واسه دوستانی گفتم که هی ميگن بزن و برو تو! آخه بزنيم که گير ميدن چرا سه تيغ ميکنی؟؟؟ :دی:biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

davood253

عضو جدید
آقا داوود داشتيم؟؟؟

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
آره داشتيم:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
البته شوخي داشتيم :biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
s
سلام
کسی میتونه به من کمک کنه
فردا باید عنوان پروژه درس طرحو اقتصادو به استاد بکم
pfd یه واحده میخوام
فروغ خانوم اینجا جای مناسبی برای این سوال نیس.بهتره تو درخواست های مهندسی شیمی مطرح کنید.اونجا بهتر جواب میگیرید

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس
آقا اگه پارس باشی و تستت تهران انجام بشه ، کسی مستقيم نگاه نميکنه اما دوربين هست که دوربينش جاييه که اگه کاری به کارش نداشته باشی کاری به کارت نداره! (يعنی نميبينيش که ناراحتت کنه) اما نظافتش رو من خوشم نيومد چون تو اون اتاق يه ذره آب هم پيدا نميکنی واسه طهارت! من که دستمالم نداشتم بعد از تست حس خوبی نداشتم و حتی رسيدم خونه لباسام رو عوض کردم.

آره مهندس جان ، پارسی هستم. واسه همین پرسیدم که اگه لازم باشه لباس یدک ببرم تهران:D ممنون که توضیح دادی.:w27:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

:biggrin::biggrin::biggrin:بچم کلا استرس داره

اقا دستت درست حتما با صابر تماس می گیرم.

آخرین ویرایش:

blackberry35

اخراجی موقت
نفت :: مناطق نفت خيز جنوب در سال 91 نيروي جديد جذب مي كند
موج: مديرعامل شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب از برنامه‌ريزي براي استخدام نيروهاي مورد نياز در سال آينده خبر داد.به گزارش خبرگزاري موج به نقل از روابط عمومي شركت ملي نفت، هرمز قلاوند؛ مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب ضمن بيان گزارشي از عملكرد هيئت مديره اين شركت در سال جاري از استخدام نيروهاي مورد نياز اين شركت در سال آينده خبر داد.قلاوند، تحقق نزديك به 100 درصدي برنامه توليد نفت خام را از مهم ترين دستاوردهاي اين شركت برشمرد و گفت: اين هدف مهم در سال جهاد اقتصادي و در سايه تلاش تمامي كاركنان در عرصه هاي مختلف به دست آمده است.كاركنان رسمي و اركان ثالث جنوب پاداش توليد سال گذشته را دريافت كردند.مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب از پرداخت پاداش توليد سال 89 خبر داد و افزود: در دي ماه امسال توانستيم با اخذ مجوز از هئيت مديره شركت ملي نفت ايران، اين پاداش را به كاركنان رسمي پرداخت كنيم و همچنين بر اساس نامه وزير نفت پاداش نيروهاي اركان ثالث نيز واريز شد.قلاوند ضمن اشاره به نقش مهم سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در تامين سلامت كاركنان و خانواده هاي آنان گفت: به منظور تحول و ارائه خدمات مثمرثمر تر ضروري است تا سازمان بهداشت و درمان دوباره به مناطق نفت خيز جنوب بپيوندد.وي پيگيري براي افزايش حقوق و دستمزد كاركنان اين شركت به خصوص افراد شاغل در شركت هاي بهره بر داري نفت و گاز گچساران، آغاجاري و مسجد سليمان را از ديگر موفقيت هاي اين شركت در سال جاري برشمرد.قلاوند در بخش ديگري از سخنان خود تشكيل معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات ( فاوا )، پيگيري امور مربوط به شركت هاي مشمول اصل 44 و سفارش خريد 90 دستگاه تلمبه درون چاهي را از ديگر موفقيت هاي شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب در سال جهاد اقتصادي اعلام كرد.عضو هيات مديره شركت ملي نفت ايران در ادامه با بي ثمر خواندن تحريم نفتي ايران از سوي كشورهاي عضو اتحاديه اروپا گفت: تاكنون هيچ خللي در زمينه فروش نفت خام براي كشور پيش نيامده و بايد گفت كه اين كشور ها در واقع خودشان را تحريم كردند؛ چراكه پالايشگاه هاي آنها با نفت وارداتي ايران سازگاري دارد.

جاسم س

عضو جدید
قابل توجه دوستان فلاتی و بومی
دیروز به یکی از دوستام زنگیده بودن که یکشنبه بیا عسلویه برا گزینش ولی هنوز تحقیقات محلی براش انجام ندادن
احتمال زیاد گزینش برا همه هست

سلام
بومی ها ی همه شرکتها جهت مصاحبه عقیدتی میرن عسلویه؟

جاسم س

عضو جدید
مهندس شما کجا مصاحبه عقیدتی داشتین؟تحقیقات محلی هم داشتین؟چه جور بود؟

سلام مهندس
منم نفت پارس 25/11طب صنعتی انجام دادم،هنوزمصاحبه عقیدتی انجام ندادم.
شما کی طب انجام دادید؟
مهندس کجا مصاحبه انجام دادید؟
:)کجایی هستید؟
مهندس استان بوشهریها کجا ازشون مصابه عقیدتی می گیرن؟

lonelinesspains

عضو جدید
سلام، بچه های نفت و گاز پارس که مصاحبه ی عقیدتی انجام دادید چه مدارکی برای مصاحبه ی عقیدتی خواستند که براشون ببرید؟! مصاحبه کننده یک نفر هست یا مث مصاحبه ی علمی چند نفر؟!

active2010

عضو جدید
طب صنعتی

طب صنعتی

دوستانی که تهران برای طب صنعتی رفتن
تا حالا کسی برای مشکلی به کمیسیون رفته؟؟؟ جواب کمیسیون رو همون موقع بهش میگن؟؟
کسی بوده که رد شه اصلا؟؟؟
اگه در مورد سایرین هم خبری دارید بذارید لطفا که به درد خیلیا میخوره حتما
ممنون..ایشالا هممون قبول شیم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

من خودم خدارو شکر کميسيون نرفتم اما يه برگه همون اول ميدن که اگه پزشک چيزی ديد، تو اون برگه شمارو به متخصص معرفی ميکنه (اسمش برگه ی مشاوره اس) هرکس که به مشاور معرفی بشه (يعنی بره پيش متخصص) واسش کميسيون تشکيل ميشه که 2 هفته بعد از پايان آزمايشات ميشه !
من که نديدم کسی رو رد بکنن اما ديدم که چند نفر رو به مشاور معرفی کنن (قلب،ارتوپد،روانشناس،....)

blackberry35

اخراجی موقت
رویترز مدعی شد:
کاهش واردات نفت دو شرکت ژاپنی از ایران

یک منبع آگاه ژاپنی از کاهش واردات نفت دو شرکت بزرگ پالایشگاهی این کشور از ایران خبر داده است.

به گزارش شبکه خبری صنعت نفت (اویل نیوز) به نقل از رویترز این مقام آگاه افزود شرکت جی ایکس نیپون اویل ژاپن میزان واردات نفت خام از ایران را 10 هزار بشکه در روز کاهش خواهد داد و شرکت کوسمو اویل نیز میزان واردات نفت از ایران را تقریبا به همین میزان کاهش داده است.
بر اساس این گزارش تحریمهای آمریکا فشار زیادی را بر مشتریان بزرگ نفت ایران وارد کرده است تا واردات نفت از این کشور را کاهش دهند. بر این اساس پیش بینی می شود میزان واردات نفت شرکت جی ایکس ژاپن از ایران طی ماه آوریل به کمتر از 80 هزار بشکه در روز خواهد رسید. این رقم هم اکنون 90 هزار بشکه در روز است .
این گزارش حاکی است شرکت کوسمو اویل ژاپن نیز واردات نفت خود از ایران را از ابتدای ژانویه 2012 از 49 هزار بشکه به کمتر از 30 هزار بشکه در روز کاهش داده است .

ادعای یک نشریه آلمانی:
آلمان هند را برای قطع واردات نفت از ایران متقاعد کرد

به رغم تاکید وزیر نفت هند بر ادامه بیش از پیش واردات نفت از ایران یک نشریه آلمانی نوشت دولت آلمان هند را برای قطع کامل واردات نفت از ایران متقاعد کرده است.

به گزارش شبکه خبری صنعت نفت (اویل نیوز) به نقل از پایگاه اینترنتی بلومبرگ نشریه آلمانی فوکوس در تازه ترین شماره خود افزود آنجلا مرکل صدر اعظم آلمان چند روز پیش با رایزنی با
مقامهای ارشد دولت هند توانسته است حمایت دهلی نو از اعمال تحریمهای نفتی بر ضد تهران را جلب کند و هند قصد دارد به زودی واردات نفت از ایران را متوقف کند.
این خبر در حالی منتشر می شود که چندی پیش وزیر نفت هند بر ادامه واردات نفت از ایران تاکید کرد و گفت هند تا آن جایی که می تواند از ایران نفت وارد خواهد کرد.بر اساس این گزارش آنجلا مرکل قصد دارد طی هفته آینده نیز تلاشهای تازه ای را برای جلب حمایت چین از اعلام تحریم نفتی بر ضد ایران آغاز کند . اتحادیه اروپا به تازگی طرح تحریم نفت ایران از ابتدای جولای را تصویب کرده است . بر این اساس هدف اصلی آلمان از رایزنی با مقامهای چین این است که پکن حداقل واردات نفت از ایران را افزایش ندهد .
اویل نیوز:
قطع صادرات نفت ایران به ۶ کشور اروپایی

ایران در واکنش به جدیدترین تحریم های اتحادیه اروپا علیه بخش انرژی و بانکداری ایران، صادرات نفت به ۶ کشور اروپایی را قطع کرد.

به گزارش شبکه خبری صنعت نفت (اویل نیوز) به نقل از شبکه پرس‌تی‌وی، جمهوری اسلامی ایران در واکنش به جدیدترین تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه بخش‌های انرژی و بانکداری ایران، صادرات نفت به ۶ کشور اروپایی از جمله، هلند، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، یونان و پرتغال را متوقف کرد.
سفرای این ۶ کشور امروز به وزارت خارجه ایران دعوت شده بودند.
روزنامه اکونومیک تایمز خبر داد:
پیشنهاد پرداخت پول نفت ایران از طریق صادرات گندم
وزارت خارجه هند پیشنهاد مبادله پایاپای نفت در برابر گندم را به ایران ارائه کرده است.

به گزارش شبکه خبری صنعت نفت (اویل نیوز) به نقل از روزنامه اکونومیک تایمز، یک مقام آگاه وزارت خارجه هند تاکید کرد دهلی نو پیشنهاد پرداخت پول نفت ایران را از طریق صادرات گندم به این کشور ارائه کرده است و منتظر تصمیم نهایی دولت ایران است.
بر اساس این گزارش تحریمهای آمریکا و اروپا بر ضد ایران طی ماههای اخیر موجب بروز مشکلاتی برای پرداخت پول نفت صادراتی ایران شده است.
ایران هر سال 12 میلیارد دلار نفت به هند صادر می کند که این رقم معادل 12 درصد کل نفت وارداتی هند است ایران دومین صادر کننده بزرگ نفت به هند پس از عربستان به شمار می رود.

این اخبار منو میترسونه

آخرین ویرایش:

FAMINE RIAN

عضو جدید
واقعا موندم دست شما چی کار کنم این تایپک واسه مصاحبس نه واسه اخبار تحریم ها پس لطف کنید تو یه خبر گزاری از این خبر ها یزارید نه یه سایت مهندسی

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان پس این نتایج تکمیل ظرفیت چی شد

دوست من منتظر نباش اصلا خودتم الکی درگیر تکمیل ظرفیت نکن...کنکور ارشد که نیست که طبق یه زمانی مشخص باشه....ادامه مسیر زندگیت رو از پی بگیر..ایشالا که بهت زنگ میزنن ولی تو اصلا روش حساب نکن...هر برنامه ای برای زندگیت داری عملی کن

blackberry35

اخراجی موقت
واقعا موندم دست شما چی کار کنم این تایپک واسه مصاحبس نه واسه اخبار تحریم ها پس لطف کنید تو یه خبر گزاری از این خبر ها یزارید نه یه سایت مهندسی
آقا جان شما که قبول شدی خوش به حالت من که قبول نشده چه کنم

blackberry35

اخراجی موقت
دوست من منتظر نباش اصلا خودتم الکی درگیر تکمیل ظرفیت نکن...کنکور ارشد که نیست که طبق یه زمانی مشخص باشه....ادامه مسیر زندگیت رو از پی بگیر..ایشالا که بهت زنگ میزنن ولی تو اصلا روش حساب نکن...هر برنامه ای برای زندگیت داری عملی کن
من رتبم این یعنی قبول می شم
کد رهگیری شما : 106769

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیهرتبه داوطلبرتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران
بومی استان خوزستان5742
بومی استان بوشهر
آزاد

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رتبم این یعنی قبول می شم
کد رهگیری شما : 106769

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیه
رتبه داوطلب
رتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران
بومی استان خوزستان
57
42
بومی استان بوشهر
آزاد

اصلا دوست ندارم امید الکی بدم...نه .بنظر من نه...تو همینم که گرفتن موندن...ایشالا که بهت زنگ میزنن ولی میخوام بهت بگم اصلا نه روش حساب کن نه بهش فکر کن چون اگه بخوایی منتظر اینا بسین زندگیتو باختی....برو دنبال برنامه های خودت حالا اگه زنگم زدن بعدا 1 سال دیگه 2 سال دیگه چه بهتر اگه نزدن چیزی رو از دست ندادی...موفق باشی دوست من

FAMINE RIAN

عضو جدید
آقا جان شما که قبول شدی خوش به حالت من که قبول نشده چه کنم
به امید خدا قبول میشی
اما اگه نفت که اینطوری دره تحریم میشه و شما هم هنوز امضاش خشک نشده خبرش رو میدین بعید میدونم خوشایند باشه
و اینطوریم نیست که خودم قبول شده باشم به فکر کسی دیگه ای هم نباشم از دیروز بیشتر از 50 تا از دوست و آشنا ها رو خبر کردم که واسه پتروشیمی لرستان شرکت کنن
آدرسشم اینه
Taut (dot) ir

blackberry35

اخراجی موقت
عنوان :مناطق نفت خیز جنوب در سال آینده جذب نیرو خواهد داشت
تاريخ :09/12/1390
ساعت :14:48:41
پیوندها :
دکتر قلاوند در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ولی عصر (عج)
مناطق نفت خیز جنوب در سال آینده جذب نیرو خواهد داشت
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از استخدام نیرو های مورد نیاز این شرکت در سال آینده خبر داد.
شروع شد بدبختی سال 91 ما

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان پس این نتایج تکمیل ظرفیت چی شد

از همون معاون اولی که تو اون يکی سايت خيلی ازش دم ميزدی و ميگفتی مردميه و اینا بپرس!!! اونجا اینقد گفتی که قفل شد حالا اینجارو هم ببند که خيال همه راحت بشه!
ایشالا خدا روزی شمارو هم ميده دنيا که به آخر نرسيده آقا محسن!!! هرکی رزقش يه جاس ! الحمدالله هم سالمی هم تحصيل کرده !

فریدف

عضو جدید
اصلا دوست ندارم امید الکی بدم...نه .بنظر من نه...تو همینم که گرفتن موندن...ایشالا که بهت زنگ میزنن ولی میخوام بهت بگم اصلا نه روش حساب کن نه بهش فکر کن چون اگه بخوایی منتظر اینا بسین زندگیتو باختی....برو دنبال برنامه های خودت حالا اگه زنگم زدن بعدا 1 سال دیگه 2 سال دیگه چه بهتر اگه نزدن چیزی رو از دست ندادی...موفق باشی دوست من

دوست عزیز من مطمئنم تا 6 ماه دیگه به اکثر اونایی که حد نصاب رو کسب کردن زنگ میزنن
دوتا از فامیلام تو شرکت نفتن میگن دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
به امید خدا قبول میشی
اما اگه نفت که اینطوری دره تحریم میشه و شما هم هنوز امضاش خشک نشده خبرش رو میدین بعید میدونم خوشایند باشه
و اینطوریم نیست که خودم قبول شده باشم به فکر کسی دیگه ای هم نباشم از دیروز بیشتر از 50 تا از دوست و آشنا ها رو خبر کردم که واسه پتروشیمی لرستان شرکت کنن
آدرسشم اینه
Taut (dot) ir
آقا دستت درد نکنه واسه این پتروشيمی که گفتی
منم به دوستانی که قبول نشده بودن گفتم، پسر خاله ام رو هم دارم زور ميزنم که بره :دی
مرسی

amir4924

عضو جدید
با سلام
زمانی که شما تمام آزمایشات را انجام میدید ،در آخر میبرید پیش پزشک طب صنعتی و در صورتیکه کوچکترین مشکلی داشته باشید(عینک-قند-چربی-تنفس-ضربان قلب-عمل جراحی-واریکوسل-هیدروسل -فتق -جای بخیه و...) شما به پزشک متخصص(چشم-عروق-قلب-جراح عمومی و ...)فرستاده میشید که اون دکتر نظرش را مینویسه و شما دوباره به پزشک طب صنعتی برمیگردید و پرونده شما چون نیاز به بررسی پیدا کرده به کمیسیون فرستاده میشه تا 3 دکتر نظر نهایی را اعلام کنن.
جواب کمیسیون 10 تا 15 روز بعد به شرکت مورد نظر فرستاده میشه.
جواب کمیسیون افرادی که اول اسفند رفتن طب تهران به شرکت ها فرستاده شده و متاسفانه من خبر دارم که یکی از دوستانم به خاطر چشم که 5 بوده رد شده و من خودم با 3.5 قبول شدم و ذکر شده کار با عینک طبی.
باید بگم که 5 دکتر پزشک طب صنعتی هست که سلیقه ای عمل میکنن و یکی اصلا به عینک کار نداشت و یکی همه را می فرستاد کمیسیون و ما هم رفتیم همون دکتر گیر و حتی به خاطر یک جای بخیه منو فرستاد جراح عمومی ولی من در آخر که باید پرونده را از متخصص میبردم برای پزشک دیگه پیشش نرفتم و پزشک دوم خیلی راحت گرفت.

ehsan6472

عضو جدید
ولی خداوکیلی طب صنعتی اهواز که رفتیم خیلی فورمالیته بود خیلی ساده و راحت و اصلا ندیدم به کسی گیر بدن....

بالا