رشتتون چقدر واستون مهمه؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سوال جالبی هست!!!
دبیرستانی که بودم عاشق شیمی بودم.مهندسی شیمی و متالوژی دوست داشتم. فیزیک هم خیلی دوست داشتم. اتفاقی سر از معماری درآوردم.تو قبولی هام اپیک لیزر و یه مهندسی صنایع هم داشتم بین این 3 انتخاب معماری رو رفتم.هیچی ازش نمی دونستم! تو تمام انتخاب رشته 50-60 تایی ام هم 2 تا معماری زده بودم.ولی وقتی واردش شدم دیدم همونی بود که میخواستم و به شدت بهش علاقه مند شدم.

• Like
واکنش ها: ho_b

kamran333

عضو جدید
سوال جالبی هست!!!
دبیرستانی که بودم عاشق شیمی بودم.مهندسی شیمی و متالوژی دوست داشتم. فیزیک هم خیلی دوست داشتم. اتفاقی سر از معماری درآوردم.تو قبولی هام اپیک لیزر و یه مهندسی صنایع هم داشتم بین این 3 انتخاب معماری رو رفتم.هیچی ازش نمی دونستم! تو تمام انتخاب رشته 50-60 تایی ام هم 2 تا معماری زده بودم.ولی وقتی واردش شدم دیدم همونی بود که میخواستم و به شدت بهش علاقه مند شدم.
khob ke chi?

• Like

mahdi_one11

عضو جدید
بله بله من انتخاب 4 ام قبول شدم و تمام انتخابای اولم مکانیک بود
ما پدران مهندسی هستیم

• Like

*ستاره آسمان*

عضو جدید
من برقو دوست دارم و راضیم اما دوست دارم ارشدمو مدیریت بخونم اینطوری واسه شغلم یکم دستم باز تره اما برق رو از همه چیز بیشتر دوست دارم

• Like

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا همه به رشته شون علاقه دارن! خوش به حالتون! :cry:

من همیشه به پزشکی علاقه داشتم. پرستاری قبول شدم ولی بابام با دلایلی که برای خودش منطقی بود اجازه نداد برم. برای همین این رشته رو که قبول شدم رفتم که هیچ علاقه ای بهش ندارم :|

• Like

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
اینجا همه به رشته شون علاقه دارن! خوش به حالتون! :cry:

من همیشه به پزشکی علاقه داشتم. پرستاری قبول شدم ولی بابام با دلایلی که برای خودش منطقی بود اجازه نداد برم. برای همین این رشته رو که قبول شدم رفتم که هیچ علاقه ای بهش ندارم :|

رسای کوچولوی من گیه نکون ..

• Like

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی...

• Like

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برنامه نویسو رو خیلی دوست دارم اما علایقم زیادن دوست داشتم انیمیشن و کلا هنر میخوندم.

• Like

زهرا خ

عضو جدید
سلام من متن شما رو تازه دیدم و تبریک میگم
تو دبستان هرکسی ازم می پرسید می خوای چه کاره بشی می گفتم دکتر ولی وقتی زیست رو خوندم دیدم همش حفظیاته از طرفی چون از درس حفظی بدم می اومد به زور می خوندم ولی عاشق ریاضی بودم پس رفتم ریاضی.از کنکور ریاضی رشته پلیمر رفتم دانشگاه چون رشته جدیدی بود وذهنم رو به چالش می کشید البته به خاطر تنبلی خودم معدل دیپلمم خیلی پایین بود اما تو دانشگاه با معدل 16 مهندس شدم که اونم چون در طول ترم نمی خوندم و همه رو شب امتحان می خوندم احساس می کنم هیچی بلد نیستم بعد هم پیدا نکردن کار دلسردم کرد.
حالا 1 ساله از درس فاصله گرفتم و سرد شدم بعضی ها می گن رشته ات رو عوض کن ولی به قول استادمون این کار از این شاخه به اون شاخه پریدنه حالا نمی دونم چکار کنم که لا اقل کمی از تنبلی در بیام و انگیزه بگیرم.
ممنون

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیــــــــــــــــــــــــــــــــچی...:cool:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ما هم که فقط کافیه اسم رشته مونو بیاریم ملت رو سرمون آوار میشن که باز این خواست پُز رشته شو بده :|
البته همه ی ملت منظورم نبود :دی

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با علاقه وارد این رشته شدم
و هر چی جلوتر میرم علاقه و پشتکارم بیشتر میشه
دوسش دارم

نگار پاستور

متخصص میکروبیولوژی
اگر رشته ای به اسم زیست شناسی وجود نداشت خدا هیچ انگیزه و هدفی برای آفرینش من نداشت. من به خاطر رشته تحصیلیم خلق شدم.

MINA 73

عضو جدید
من از اول عشق پزشکی بودم و هستم!!دبیرستانم اولویت اولم تجربی بود اما از ترس اینکه قبول نشم پزشکی و یه سری مسائل دیگه اومدم ریاضی!دوران دبیرستان جزو بچه های خوب مدرسه بودم اما بازم فکرم پیش تجربی بود.....این رشته ام که میخونم فقط صرف بازار کار و این مسائله اما هنوزم فکرم درگیر اونه!!.....

shiba.s.a

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
خیلی مهمه چون با علاقه انتخابش کردم و خیلی دوستش دارم.
در مورد کسانی که به هر دلیلی به رشتشون علاقه ندارن تصور میکنم بعد از اینکه یه مدتی توی اون رشته درس بخونن خواه ناخواه علاقه ای پیدا میکنن.اینو از خیلی ها شنیدم.به هرحال امیدوارم همه از رشته ای که توش درس میخونن راضی باشن چون علاقه لازمه تا بشه واسه آینده خودمون و جامعه مون مفید باشیم.

pouya86

عضو جدید
بنام یگانه معمار هستی . معماری رو دوست دارم ولی متاسفانه اکثر ایرانی ها به معماری بنا ارزش نمیدند الان اکثرا ساختمان سازی داریم نه معماری.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
اگه به دبیرستان باشه که رشته های که دوست داشتم مدرسه گفت نمیشه منم که ریاضی نمره آورده بودم رفتم ریاضی فیزیک
دانشگاه هم همینطور
عمران سراسری و آزاد زبان انگلیسی که بنا به شرایط مجبور شدم برم زبان
الان برگردم از اول هیچ کدوم اینارو انتخاب نمیکنم
فقط پزشکی

بالا