80درصد دختران دوست پسر دارند!

amircrash

عضو جدید
مگه میشه ؟!
chi?....

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجایی که جمعیت دخترا تقریبا دو برابر پسراست و 100 در 100 پسرا دوس دختر دارن و هر پسر دو یا چندتا دوس دختر داره پس نتیجه میگیریم که بلـــه..... میشه گفت 80 درصد دخترا عقلشونو دادن دست پسرا.....

amircrash

عضو جدید
از اونجایی که جمعیت دخترا تقریبا دو برابر پسراست و 100 در 100 پسرا دوس دختر دارن و هر پسر دو یا چندتا دوس دختر داره پس نتیجه میگیریم که بلـــه..... میشه گفت 80 درصد دخترا عقلشونو دادن دست پسرا.....
chon ma aghlemon az shoma bishtare:cool:

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من تو جامعه ما دوست پسر بعد ترجمه شده. دختر و پسر میتونن یه رابطه سالم داشته باشن تو محیط کار دانشگاه. ولی تو جامعه ما تا میگیم دوستم وقتی میفهمن پسره تا آخرین حد که میتونن خیالبافی میکنن.

landscapedesigne

عضو جدید
به نظر من تو جامعه ما دوست پسر بعد ترجمه شده. دختر و پسر میتونن یه رابطه سالم داشته باشن تو محیط کار دانشگاه. ولی تو جامعه ما تا میگیم دوستم وقتی میفهمن پسره تا آخرین حد که میتونن خیالبافی میکنن.

قبول دارم شدید!

najmeh_kolahkaj

عضو جدید

ووووووووووووووووووواي پري جون مگه امار جديدو نميدوني كه اينو ميگي:eek:
تعداده پسرا سه برابر دخترا اعلام شده فدات شم ديگه اينو نگيا

Amir-GK

عضو جدید

اون میشه دوست پسر "به کسر ت" نه دوس پسر....توی جامعه فعلی ما مورد اول شعاره...

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
ووووووووووووووووووواي پري جون مگه امار جديدو نميدوني كه اينو ميگي:eek:
تعداده پسرا سه برابر دخترا اعلام شده فدات شم ديگه اينو نگيا
عزیزم تو سن ما دخترا بیشترن
نسل جدید یعنی بچه ها پسرا بیشترن

amircrash

عضو جدید
چيزي كه عيان است چه حاجت به بيان است؟!!!
كافيه يه نيم نگاهي به دنياي غرب و تلفات اين روابط بندازي متوجه ميشي!
من ميگم باهم باشيم اما مثل بچه آدم نه مثل جك و جونورا!!
gharb cheshe/
seriyalaye charando nakone migi?
onvar ontor ke fekr mikoni nist va kamelan moghayadan

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

رابطه سالم در محیط دانشگاه و کار، کاملا هم طبیعیه.
اما این آمار که دادن میگن 80 درصد دختران دبیرستانی!!! نه پسران.