❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zohre0011

عضو جدید
تبریک به همه بچه ها جریان معدل موثر چیه ؟؟؟کاردانی و کارشناسی هر دو چجوره ؟؟چرا فرق داره با معدلم :razz:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

از بچه های هنر وساخت چرا خبری نیست . حتی تاپیک درصد رو امسال نزدند
شما درصد و رتبتونو میگید لطفا

MEMAR_KHAS

عضو جدید
سلام خوش ب حال رتبه خوباااااااا تبریک ب همشون
من 902 شدم:
زبان 10
فن50
تاریخ 52
درک عمومی 43
درک منظر 41
ب نظرتون میتونم موفق بشم با این وضعیت؟؟؟اسکیس باید چن درصد بزنم؟؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

بگه بریم پارس یا بمونیم واسه سال بعد
آرش تو چیکار میکنی؟؟؟
مدیرم خودش کنکوری بود بنده خدا چی بگه:)
شما سال چندمته?

arash dtb

عضو جدید
آرش تو چیکار میکنی؟؟؟

من پارسال با رتبه 193انرژی تو تکمیل ظرفیت پارس قبول شدم بدلیل بعد مسافت نرفتم . امسال امیدم به شبانه ایلامه و بعد پارس. ازاد هم امسال فناوری و انرژی اورده بود

sahar mlk

عضو جدید
ماشالا شهریه شبانه انقد زیاده که با پردیس بین المللی ها کم مونده رقابت کنه، مخصوصا ما که معماری هستیم و واحد عملی داریم غوغا میکنه...
اینکه به شبانه خوابگاه نمیدن و هزینه های دیگه هم به جای خود...

moomidi

عضو جدید
چون میدونم اگثرا مثل من ناراحتید
ولی من چون دیروز کارناممو گرفتم الان کمتر ناراحتم - شما هم فردا اینموقع کمتر ناراحتین

بچه ها میخوام به همتون روحیه بدم

این رتبه یکی از دوستامه
نمیدونستم 24527 نفر معماری داوطلب داره:biggrin:

http://s7.picofile.com/file/8255827792/IMG_20160614_230944.jpg

hani92c

عضو جدید
سلام خوش ب حال رتبه خوباااااااا تبریک ب همشون
من 902 شدم:
زبان 10
فن50
تاریخ 52
درک عمومی 43
درک منظر 41
ب نظرتون میتونم موفق بشم با این وضعیت؟؟؟اسکیس باید چن درصد بزنم؟؟

میتونم بدونم منظر چند شدی؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون میدونم اگثرا مثل من ناراحتید
ولی من چون دیروز کارناممو گرفتم الان کمتر ناراحتم - شما هم فردا اینموقع کمتر ناراحتین

بچه ها میخوام به همتون روحیه بدم

این رتبه یکی از دوستامه
نمیدونستم 24527 نفر معماری داوطلب داره:biggrin:

http://s7.picofile.com/file/8255827792/IMG_20160614_230944.jpg
الهی بگردم، چقد کارنامشون مثه مال منه:cry:....بچه ها جونم کمکم کنین دیگه لطفا. با 4000 میشه شبانه قبول شد؟:(من برا اسکیس بخونم یا نه؟

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان تبریک به همه اونایی که گل کاشتن و درصدای بالا زدن.بقیه دوستان هم ناراحت نباشن با تلاش به موفقیت میرسید انشاله.

moomidi

عضو جدید
الهی بگردم، چقد کارنامشون مثه مال منه:cry:....بچه ها جونم کمکم کنین دیگه لطفا. با 4000 میشه شبانه قبول شد؟:(من برا اسکیس بخونم یا نه؟

با 4000 کمی سخته ولی میشه یعنی باید اسکیس خوب بزنید تا شبانه قبول شید(حدود40 اینا)

honeybee1370

کاربر بیش فعال
✅ شهریه دوره‌های مختلف کارشناسی ارشد

������ شهریه دوره روزانه:
هیچ شهریه ای از شما بابت تحصیل اعم از متغیر یا ثابت دریافت نخواهد شد.

������ شهریه دوره نوبت دوم یا شبانه:
برای تحصیل در دوره شبانه از شما شهریه ثابت و متغیر دریافت خواهد شد که در دانشگاه‌های بزرگ و معتبر که مدیریت آنها بر عهده هیأت امنای دانشگاه می‌باشد، شهریه‌ها را خود دانشگاه تعیین می‌کند. سایر دانشگاه‌ها براساس مصوبه باید شهریه را اخذ نمایند.
������ در مورد دانشگاه‌های تهران، شریف، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، امیر کبیر، تربیت مدرس، خوارزمی، خواجه نصیر، علم و صنعت، فردوسی مشهد، تبریز، اصفهان، صنعتی اصفهان، شیراز و صنعتی شیراز:
به ازای هر ترم حداقل 2،300،000 تومان و حداکثر 3،000،000 تومان
������ سایر دانشگاه‌ها:
به ازای هر ترم حداقل: 1،700،000 تومان و حداکثر 2،300،000 تومان

������ شهریه دوره نیمه‌حضوری:
تقریبا معادل %60 شهریه دوره‌های شبانه تعیین خواهد شد.
در واقع دوره‌ای ارزانتر از دوره شبانه خواهد بود و گاهاً برخی دانشگاه‌ها مبلغی بسیار پایین‌تر از 60 درصد اعلام‌شده را دریافت می‌کنند تا بتوانند ظرفیت دانشگاه را در این دوره پر نمایند. در مجموع بسیار ارزان‌تر از دوره شبانه خواهد بود.

������ شهریه دوره‌های مجازی دولتی:
به ازای هر ترم حداقل 1،500،000 تومان و حداکثر 2،300،000 تومان.

������ شهریه پردیس‌های خودگردان:
بسته به نوع دانشگاه این شهریه‌ها بسیار متفاوت است. اما می‌توان گفت که در دانشگاهی مانند تهران این هزینه برای رشته‌های انسانی در کل دوره مبلغی بالغ 16 تا 17 میلیون تومان و برای رشته‌های فنی مهندسی و علوم پایه برای کل دوره حدود 20 تا 25 میلیون تومان خواهد بود.
با کاهش رتبه دانشگاه این مبالغ در کل دوره به 10 تا 15 میلیون تومان سقوط می‌کنند.

������ شهریه دانشگاه‌های پیام نور:
با توجه به افزایش 15 درصدی، به ازای هر ترم حداقل 1،500،000 تومان و حداکثر 2،000،000 تومان خواهد بود.

������ شهریه دانشگاه‌ها و مؤسسات غیرانتفاعی:
به ازای هر ترم حداقل 2،000،000 تومان و حداکثر 2،600،000 تومان

������ شهریه دوره مجازی غیرانتفاعی:
به ازای هر ترم حداقل 1،500،000 تومان و حداکثر 2،000،000 تومان

یعنی شهریه شبانه و غیر انتفاعی توی یه مایه اس؟؟؟ :surprised:

honeybee1370

کاربر بیش فعال
آرش تو چیکار میکنی؟؟؟
سپیده به نظرم با این شهریه ها که شبانه و غیر انتفاعی یکیه!!!!!! (اگه تحمل داری که بری توی یه ساختمون داغون به عنوان دانشگاه، )از این نظر که همه ی استادا توی پارسن، می ارزه که بری پارس

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیرم خودش کنکوری بود بنده خدا چی بگه:)
شما سال چندمته?
سال دوم....البته پارسال طراحی شهری دادم امسال تکنو بار اولم بود....البته از رتبم ناراضی نیستم پارسم قبول شم خوبه دیگه اعصاب ندارم بمونم واسه سال دیگه با این وضعیت مجهول

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپیده به نظرم با این شهریه ها که شبانه و غیر انتفاعی یکیه!!!!!! (اگه تحمل داری که بری توی یه ساختمون داغون به عنوان دانشگاه، )از این نظر که همه ی استادا توی پارسن، می ارزه که بری پارس
خیلی ساختمونش داغونه؟؟؟ :cry:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

سال دوم....البته پارسال طراحی شهری دادم امسال تکنو بار اولم بود....البته از رتبم ناراضی نیستم پارسم قبول شم خوبه دیگه اعصاب ندارم بمونم واسه سال دیگه با این وضعیت مجهول
سال دومتون بعد فارق التحصیلیه? اینا خیلی تاثیر داره رو انتخاب اینکه ادم امسال به پارس راضی بشه یا نه

honeybee1370

کاربر بیش فعال
دوستم! به نظرم حتی اگه امسال قبول نشی باز هم می ارزه که اسکیس کار کنی! 1 اینکه شانس خودتو برای امسال امتحان کردی 2) در صورت قبول نشدن، از بچه هایی که سال دیگه شرکت میکنن برای اسکیس قوی تر میشی

honeybee1370

کاربر بیش فعال
خیلی ساختمونش داغونه؟؟؟ :cry:
آره مثل اینه ! یکی از استادام میگفت از درش که وارد میشی یه ساختمون اداریه که اتاق اتاق اتاقه با راهروهای باریک، حتی جای نشستن هم نیست خارج از کلاسا بین تایم استراحت کلاسا که بخوای بشینی.
مثلا این چیزا برای من خیلی مهمه. مخصوصا اینکه لیسانسم توی هنر اصفهان بودم، که محیطش واقعا عالیه! اصن نمیتونم بپذیرم که برم یه جایی مثل پارس.
اینا رو دارم میگم که اگه رفتی یهو نخوره توو ذوقت

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال دومتون بعد فارق التحصیلیه? اینا خیلی تاثیر داره رو انتخاب اینکه ادم امسال به پارس راضی بشه یا نه
بلافاصله بعد فارغ التحصیلی کنکور ندادم یه دوسالی رفتم سر کار پارسال طراحی شهری دادم امسالم که تکنو...
موضوع اینه که من نمیتونم شهرستان برم...واسه قبول شدن دانشگاه تهران و بهشتی هم که باید رتبه زیر 20 بگیرم که با این وضعیت معلوم نیست سال دیگه بتونم یا نه...

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره مثل اینه ! یکی از استادام میگفت از درش که وارد میشی یه ساختمون اداریه که اتاق اتاق اتاقه با راهروهای باریک، حتی جای نشستن هم نیست خارج از کلاسا بین تایم استراحت کلاسا که بخوای بشینی.
مثلا این چیزا برای من خیلی مهمه. مخصوصا اینکه لیسانسم توی هنر اصفهان بودم، که محیطش واقعا عالیه! اصن نمیتونم بپذیرم که برم یه جایی مثل پارس.
اینا رو دارم میگم که اگه رفتی یهو نخوره توو ذوقت
مرسی...اما من دیگه نمیتونم کنکور بدم :(:(:(

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

بلافاصله بعد فارغ التحصیلی کنکور ندادم یه دوسالی رفتم سر کار پارسال طراحی شهری دادم امسالم که تکنو...
موضوع اینه که من نمیتونم شهرستان برم...واسه قبول شدن دانشگاه تهران و بهشتی هم که باید رتبه زیر 20 بگیرم که با این وضعیت معلوم نیست سال دیگه بتونم یا نه...
یه جورایی مثل منین با این تفاوت مثبت که خوب شما سر کارم هستید خیلی هم عالی،منم به هیچ وجه نمیتونم خارج تهران بزنم تهرانم که وضعیت ظرفیتش اینه

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
با 4000 کمی سخته ولی میشه یعنی باید اسکیس خوب بزنید تا شبانه قبول شید(حدود40 اینا)

دوستم! به نظرم حتی اگه امسال قبول نشی باز هم می ارزه که اسکیس کار کنی! 1 اینکه شانس خودتو برای امسال امتحان کردی 2) در صورت قبول نشدن، از بچه هایی که سال دیگه شرکت میکنن برای اسکیس قوی تر میشی

گرفتم بچه ها، ازتون ممنونم:gol:. البته فک نکنم مغذم بفهمه، به قول عاطفه اول باید بهش بگم بفهم!اسکیسم کار کنم باید به زور باشه فک کنم:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا