❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atp2

عضو جدید
بچه ها رتبه هاتون خیلی خوبه من خیلی شرمندم که با شما ها درس خوندم ولی رتبه من چندین برابر شماهاسسسسسست :( ولی خدا روشکر واقعا ، ایشالا برا مرحله بعدی میترکونیم ،

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

digitalarch عزیز ،شما رتبه و درصدت چند شد؟
ببخشید چون بستم کامپیوترمو حدودی که یادمه میگم
زبان 58,ایستایی 60,سیستم67,فن58,تنظیم 32,رتبه245 :( پارسال با نصف این درصدا رتبم 170 بود

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی ممنون.
من زبانم خوب بود از قبل ولی پارسال که زبان نخونده رفتم سر جلسه، زبان معماریو 42 زدم زبان هنر ساختو 68. ولی امسال کلمه خوندم زیاد.
درصدامو پست بالای شما گزاشتم

honeybee1370

کاربر بیش فعال
بچه ها رتبه هاتون خیلی خوبه من خیلی شرمندم که با شما ها درس خوندم ولی رتبه من چندین برابر شماهاسسسسسست :( ولی خدا روشکر واقعا ، ایشالا برا مرحله بعدی میترکونیم ،
عزیییزم!!! رتبت خیلی هم عالیه! کجا بد شده؟ چرا ناراحتی؟ واقعا رتبت خوب شده! عه!!! :w17::w17:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی سخته! امسال خیلی بدجور شد! منم فک میکردم تکنو میارم امسال. یعنی فک میکردم دیگه حداکثر 50 بشم
هنوز تو شوکم منم،اگه قرار باشه یه جهش تحصیلی دیگه بزنن بچه های سال بعد با میانگین 80 هم نمیشه قبول شد!!!

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سال سوممه شرکت میکنم هیچ وقت همچین اتفاقی نمیافتاد معدل خودمونو وارد میکنن الانم یه سری از بچه ها که تونستن کارنامشونو ببینن گفتن معدلشون همون معدل خودشون بوده
معدل موثر به دانشگاهی که درس خوندین بستگی داره یه ضریب میزنن بهش اگه دانشگاه خوبی باشه بیشتر میشه، بعضی وقتا هم ممکنه کمتر بشه . سال به سال هم فرق می کنه احتمالا بستگی به معدل بقیه بچه ها هم داره من هر دوسال معدل معماری و هنرساختم فرق میکرد و بیشتر از معدل خودم بود
اینجوری نیس که چون تغییر کرده یعنی غلط حساب کردن، واسه هرکس یه جور درمیاد
ولی نامردا به هیچ اعتراضی رسیدگی نکردن :| حتی درصد ایستاییم از بدترین حالتی که حساب کرده بودم هم کمتر شد :/
مشاهده پیوست 258467 آره به نظر من که درسته ، البته معدل موثرم خیلی بیشتر از معدل واقعیم که 16.88 هست شده
تبریک میگم عالی بود :)

melika21

عضو جدید
امتحان اسکیس دقیقا کی هستش ؟ با رتبه 500 میشه امیدی داشت ( حتی شبانه ) ؟ ( مثلا چند درصد اسکیس )
یکی هم سوال منو جواب بده خوب !

• Like
واکنش ها: atp2

yashel

عضو جدید

امتحان اسکیس دقیقا کی هستش ؟ با رتبه 500 میشه امیدی داشت ( حتی شبانه ) ؟ ( مثلا چند درصد اسکیس )
یکی هم سوال منو جواب بده خوب !

احتمالا اول مرداد، هنوز مشخص نيست. بله خيلى ميشه اميد داشت. امسال خيلى همه نزديك به همن و خيلى فرقى بين رتبه ٢٠٠ و ٣٠٠ و ٥٠٠و ٧٠٠ نيست و اسكيس به شدت جابجا ميكنه رتبه ها رو.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
واکنش ها: atp2

morteza*amini

عضو جدید
ممنونم از لطف همگی چون نخواستم اسپم بشه دونه دونه ج ندادم و تشکر زدم. به همه بچه ها تبریک میگم چه اونایی که رتبشون خوبه چه اونایی که فکر میکنن خوب نشدن. همگی خسته نباشید. امیدوارم هرکس اندازه تلاشی کرده نتیجش رو دیده باشه:gol:

melika21

عضو جدید
احتمالا اول مرداد، هنوز مشخص نيست. بله خيلى ميشه اميد داشت. امسال خيلى همه نزديك به همن و خيلى فرقى بين رتبه ٢٠٠ و ٣٠٠ و ٥٠٠و ٧٠٠ نيست و اسكيس به شدت جابجا ميكنه رتبه ها رو.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ممنونم . توی دفترچه شماره 2 معلوم میشه تاریخ اسکیس ؟

atp2

عضو جدید
تک رقمی کی شدههههه ؟ یا علی ، من تاحالا با یه تک رقمی حرف نزدم : ))))
آفففففففففففرین به تک رقمی باشگاااااااااه ... :gol: ایشالا که همه رتبه های خوب معماری ، تک رقمی های سایر رشته ها باشن ، هی کم بشن هی کم بشن از تو لیست منظر : ))))

shima.khedri

عضو جدید
بچه ها سلام. ایشالله که موفق باشین همگی.اومدم اینجا چندتا سوال بپرسم و مشورت بگیرم کارنامه هاتون رو که دیدم واقعااا دهنم بسته شد. خخخخ روم نمیشه دیگه چیزی بگم. به هرحال هرچی خیره براهممون همون بشه الهی

hamid_gh33

عضو جدید
تک رقمی کی شدههههه ؟ یا علی ، من تاحالا با یه تک رقمی حرف نزدم : ))))
آفففففففففففرین به تک رقمی باشگاااااااااه ... :gol: ایشالا که همه رتبه های خوب معماری ، تک رقمی های سایر رشته ها باشن ، هی کم بشن هی کم بشن از تو لیست منظر : ))))

:)) مرسی خیلی ، البته من اگه تکنولوژی هم نمیآوردم انقد اسکیسم داغون هست که هیچ خطری محسوب نشم خیالت راحت :))
ولی واقعا این باشگاه خیلی بهم کمک کرد با یسری از جزوه ها و خیلی چیزای دیگه ، واقعا از همتون ممنونم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا