❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا،این سنجش همیشه شورشو در میاره!نتایج اماده است،واقعا هدفشون چیه رو نمیدونم!!!!
بخاطر سنگین شدن سروراشونه نتایج دکترا رو هم اعلام کردن سروراشون نمیکشه تا بیان اطلاعات جدید آپ کنن و اینا اینجوری میشه عادیه

hamed_713

عضو جدید

یله درسته اما اون زمان ثبت نام اینترنتی هست، زمان حضوری ارشد هفته ی بعدش هست احتمالا ;)

درسته اما ثبت نام اینترنتی برای کسانی قابل انجامه که در اعلام نهایی سازمان سنجش برای دانشگاه تهران قبول شده باشند.پس قطعا اعلام نتایج نهایی قبل از تاریخ هفتم خواهد بود.

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
درسته اما ثبت نام اینترنتی برای کسانی قابل انجامه که در اعلام نهایی سازمان سنجش برای دانشگاه تهران قبول شده باشند.پس قطعا اعلام نتایج نهایی قبل از تاریخ هفتم خواهد بود.

خوب ثبت نام اینترنتی که میتونه اواخر هفته ی آینده هم باشه
(پارسال ثبت نام اینترنتی دانشگاه تهران دوشنبه تا چهارشنبه بود ...)
جواب ها که احتمالا اخر این هفته و یا اوایل هفته ی آینده میاد، جای نگرانی نیست ... :gol:

ArchiTech

عضو جدید
دوستان یه سوالی
دوست دارم بدونم الآن دانشگاهها میدونن اسامی قبول شدگانشونو؟
یعنی به اونا زودتر اعلام نمی کنن؟؟!

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام کسی نمیدونه نتایج پذیرش بدون کنکور (پذیرش براساس معدل و سوابق تحصیلی) چه جوری و کی اعلام میشه؟؟؟؟!!!!!
اکه میدونید لطفاااااا جواب بدییدددددد...
مرسی

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسی نمیدونه نتایج پذیرش بدون کنکور (پذیرش براساس معدل و سوابق تحصیلی) چه جوری و کی اعلام میشه؟؟؟؟!!!!!
مرسی
واسه ارشد فک نکنم داشته باشیم.

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره خب!! متاسفانه همین امسال اومدن تمام قوانینو بهم زدن وگرنه تا سال پیش خود سنجش معرفی میکرد...خیلی هم به ضرر همه شد....
خب من به خود دانشگاه درخواست دادم از طرف سنجش اقدام نکردم.حالا نمیدونم برای نتیجه باید چکار کنم!

saeed05

کاربر بیش فعال
اره خب!! متاسفانه همین امسال اومدن تمام قوانینو بهم زدن وگرنه تا سال پیش خود سنجش معرفی میکرد...خیلی هم به ضرر همه شد....
خب من به خود دانشگاه درخواست دادم از طرف سنجش اقدام نکردم.حالا نمیدونم برای نتیجه باید چکار کنم!
منظورتون از نتیجه چیه؟
بعضی از دانشگاه ها خودشون اعلام می کنن و اطلاعیه می زنن ولی بعضی دیگر از دانشگاه ها از طریق سنجش، چذیرش می کنند.

saeed05

کاربر بیش فعال
مرسی
سلام
بله، خود دانشگاه داخل سایتش اسامی قبول شدگان را اعلام می کنه. اگر قبول شده باشین و قصد انصراف نداشته باشین، دانشگاه اسامی قبول شدگان رو وارد پرتال سنجش می کنه

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بله، خود دانشگاه داخل سایتش اسامی قبول شدگان را اعلام می کنه. اگر قبول شده باشین و قصد انصراف نداشته باشین، دانشگاه اسامی قبول شدگان رو وارد پرتال سنجش می کنه

اهان خب الان باید برم سایت دانشگاهی که درخواست دادم
مرسی :gol:

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

از طریق دانشگاهی که درخواست دادین پی گیری کنید (تماس بگیرین) اکثر دانشگاه ها هم اطلاعیه می زنن، ولی من باشم تماس می گیرم که جا نمونم ;)
چون من از دوستام شنیده بودم که خیلی از دانشگاه ها برای ارشد معماری، خودشون آزمون عملی هم برگزار می کنن ...

(به گفته دوستان به سایت دانشگاه هم مراجعه کنید)

لطفا جواب منم بدین

(من خودم همیشه این سوال رو در کنکور سراسری هم داشتم!)
چون زمان اعلام نتایج با زمان ثبت نام دانشگاه ها حدود یک هفته فاصله داره، پس هم میتونن قبل اعلام نتایج بدن، هم همزمان هم بعدش !
(اصولا سازمان سنجش هم در حرص دادن داوطلب ها تبحر خاصی داره!! فعلا باید منتظر بود ببینیم بالاخره اطلاعیه اعلام نتایج رو کی میزاره رو سایتش!! :إ )

dreaamlaand

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله Asemane.P http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
این اطلاعیه رو شما مشاهده کردین؟ :gol:

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص پذيرش بدون آزمون استعدادهاي درخشان در دوره‌هاي تحصيلي دكتري و كارشناسي‌ارشد در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي در سال تحصيلي 1395-
1394

وای من این موضوع رو نمی دونستم ثبت نام نکردم حالا چطور میتونم ثبت نام کنم؟

توروخدا جواب بدین ک من چیکار کنم؟حضوری هم بدون کنکور فکر نکنم ثبت نام کنن.این موضوع برای من حیاتی هست

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

برای اینکه بتونید ثبت نام کنید باید جز ده درصد برتر دانشگاهتون باشید تویه رشته و گرایش خودتون و البته ورودی سال 90 یا نیمسال دوم سال 89 شما خیلی وقت پیش باید اقدام میکردید الان دیگه دانشگاهی نیست که حتی نتایجشو اعلام نکرده ...فقط دانشگاههایی که متقاضی نداشتن ممکنه که دوباره اطلاعیه پذیرش بزنن که اونم بعید میدونم همچین دانشگاهی باشه!
برای محکم کاری به سایت دانشگاههای مورد نظرتون سربزنید (قسمت تحصیلات تکمیلی و استعداد درخشان) اونجا شرایط و تاریخ مجاز برای درخواست نوشته شده...

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

شما وقتی کنکور دادین باید پیگیری می کردید، :gol:
برای اطمینان به آموزش دانشگاه مورد نظر و آموزش دانشگاه محل تحصیل مراجعه کنید و یا تلفنی بپرسید، شاید بتونن براتون کاری انجام بدن ...

آخرین ویرایش:

en.safdari

عضو جدید
این سوال امروز از سنجش پرسیدم و سنجش در پاسخ این و ارسال کرد.

پیوست ها

• Screenshot_2015-08-24-23-08-51_1.jpg
    Screenshot_2015-08-24-23-08-51_1.jpg
    14.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴، روز دوشنبه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.وی افزود: کلیه داوطلبانی که فهرست اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی هر یک از رشته‌های تحصیلی مربوط اعلام گردیده ضرورت دارد ضمن توجه به شرایط و ضوابطی که در اطلاعیه‌ای که همراه فهرست اسامی آنها روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تاریخ و مدارک لازم ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند.مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد:‌در صورتی که دانشگاه یا موسسه محل قبولی تاریخ مشخصی برای ثبت نام اعلام نکرده است پذیرفته شدگان ضرورت دارد در یکی از روزهای شنبه چهاردهم، یکشنبه پانزدهم و دوشنبه شانزدهم شهریور برای ثبت نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند.

منبع: ایسنا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا