◦◦◦▪▪♦♦♦―₪₪صندلی داغ بچه هایiT₪₪―♦♦♦▪▪◦◦◦

وضعیت
موضوع بسته شده است.

IRANI91

عضو جدید
سلام صنم جان
فعلا برای شروع , 10 سوال می پرسم.

1-عجیب ترین اتفاقی که براتون افتاده؟
2-عجیب ترین ادمی که می شناسید؟چرا بنظرتون عجیبه؟
3-دوران دبستان ردیف اول می نشستی یا اخر؟ بچه خرخون بودی یا تنبل؟
4- نمره املا و انشا کلاس 4 دبستانت چنده؟
5-احمقانه ترین کاری که انجام دادی, چیه؟
6-بدترین کار عمرتون چیه؟(می تونی جواب ندی)
7-بهترین کار عمرتون چیه؟
8- بزرگ ترین ارزوی کودکیت چیه؟
9- به ارزوی دوران کودکی رسیدی؟
10-بزرگ ترین ارزوی الانت چیه؟ فکر می کنی بتونی بهش برسی؟

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

1.بهترین کتابی که تا حالا خوندی؟
2. یه سوتی که تا حالا دادی؟
3. بهترین فیلمی که تا حالا دیدی؟
4. تا حالا شده تو زندگی فکر کنی به آخر خط رسیدی؟(اگه دوست داری بگو برای چی!)
5. در حال حاضر از خودت راضی هستی؟ صنمی که مورد نظر تو هست چه جور آدمی باید باشه تا از خودت راضی بشی؟
6.نظرت درباره ی من؟
7. بهترین دوستی که تا حالا داشتی در محیط واقعی؟
8.اولین چیزی که با خوندن کلمات زیر به ذهنت میرسه رو بگو:

آسمون
شهدا
خدا
استیو جابز
دنیس ریچی

9. یه سوالی که دوست داری ازت بپرسم رو خودت بگو و جوابش رو بده:surprised:

پیشاپیش ممنون صنم جان بابت جوابها:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر بانو شبکه
1.اسم؟...پیشه؟...قصدت از دخول به باشگاه؟:lol:
2.خونوادتون چند نفرن؟...بچه چندمی؟
3.اسم سگت چی بود؟( نگو پاپی:D)...عکسشو همین جا نشونم بده
4.تا حالا عاشق شدی:love:؟
5.معدلت این ترم چند شد؟...چند واحد تا حالا پاس کردی؟
6.منو چندتا دوست داری؟
7.فصل مورد علاقت؟
8.احساس میکنم اخلاقت خاصه!...کم پیش میاد با یه نفر صمیمی بشی.درسته؟
9.شنیدی یه کارخونه 40 میلیون میگیره،جهیزیه کامل با مارکccna تحویل میده؟:D...سفارش بدیم واست؟
10.قصد ازدواج داری؟...( نگا کن چه ذوقی کرده!:d...من داداش ندارم:razz:)
11.صمیمی ترین دوست باشگاهت؟...صمیمی ترین دوست مسنجرت؟...صمیمی ترین دوست شبکه ای؟
12.نظرت در مورد اشپزی چیه؟...تا حالا چه غذاهایی درست کردی؟...چه غذایی رو بیشتر از همه دوست داری؟
13.پایه مهمونی و سفر و اینا هستی یا تنهایی رو ترجیح میدی؟
14.رانندگی بلدی؟

خیلی سوال هست...حالا اینارو جواب بده تا بعد:smile:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
فعلا برای شروع , 10 سوال می پرسم.
سلام من نشستم در این صندلی

خوش اومدی

1-عجیب ترین اتفاقی که براتون افتاده؟

خوب اتفاق عجیب زیاد می افته جدیدا این اتفاق برام افتاد که برام جالبه یک هفته اینا بود کلا امتحان ها تموم شده بود و اون طوری که می خواستم نشد و کلاس شبکه هم تموم شد کلا حس بدی داشتم حوصله هیچ کاری نداشتم بعد یک اتفاقی افتاد (همین سوپریز ) که برام ثابت کرد که خدا حواسش بهمون هست و می دونه چی دوست داریم و با چیزهای کوچک شادمون می کنه و در نتیجه دوباره شارژ شدم و روی شبکه تمرکز کردم
2-عجیب ترین ادمی که می شناسید؟چرا بنظرتون عجیبه؟
به نظرم هر آدمی یک جورایی عجیبه و خصوصیاتی داره که اون شخص را از بقیه متمایز می کنه بعضی افراد این خصوصیاتشون بارزه بعضی نه یعنی باید زیاد دقت کنی متوجه بشی.ولی اگر اسم می خوای بگم برام عجیب ترین از بچه های باشگاه آقا امیرحسین هست چون خیلی خیلی صبر داره و اصلا عصبانی نمیشه برام جالبه که چه جوری می تونه صبر کنه .یعنی خدا یک هزارم صبرش رو به من می داد وضع من خیلی فرق می کرد.
3-دوران دبستان ردیف اول می نشستی یا اخر؟ بچه خرخون بودی یا تنبل؟
ردیف ثابت نبود ولی معمولا ردیف دوم می شد آخه روز اول همه بدو بدو می رفتن که بشینن ردیف اول بعد معلم می اومد همه رو بر حسب قد مرتب می کرد همه اعتراض می کردن .نه خرخون بودم نه تنبل یعنی می خونم ولی اون جوری نبودم که باید 20 بگیرم و تنبل هم نبودم کلا بگم هرچی شد شد.از آن جا رانده از آن جا مانده
4- نمره املا و انشا کلاس 4 دبستانت چنده؟
انشا و املا هر دو باید ادبیاتت قوی باشه که بتونی خوب بگیری ولی جالب اینجاست من ادبیات رو خوب می گرفتم و دوست داشتم ولی از املا و انشا بدم می اومد و همیشه کم می شدم یادمه یک کتاب مشق شب بود جلدش هم نارنجی بود شب ها باهاش در گیر بودم

5-احمقانه ترین کاری که انجام دادی, چیه؟
فکر می کردم مهم تخصص هست و معدل و دروس دانشگاه اون قدر مهم نیست (یک مدرکی بگیر تمام ) واسه همین تمرکزم رو بیشتر در شبکه گذاشتم و درس های دانشگاه رو کم کاری کردم که بعدا فهمیدم اشتباه بود باید هر دو را در تعاددل نگه داری هر دو در جای خود مهم هستن .
6-بدترین کار عمرتون چیه؟(می تونی جواب ندی)
نمی تونم بگم ولی بعضی دوستان می دونن .اینکه به حرف هر آدمی هرچند متخصص یا دکتر باشه نباید گوش داد چون از باطن آدم ها و نیت شون خبر نداریم و در مورد هر حرفی تحقیق کنیم بعد تصمیم بگیریم.
7-بهترین کار عمرتون چیه؟
شروع شبکه یعنی می تونم بگم احساس می کنم مفید ترین کارم اینه یه جورایی با این می تونم خودم رو نشون بدم کار کنم و بهم انرژی میده
8- بزرگ ترین ارزوی کودکیت چیه؟
دوست داشتم سگ داشته باشم که داشتم بقیه اش هم یادم نیست.
9- به ارزوی دوران کودکی رسیدی؟
آره بالا گفتم ولی حیف زود از دست دادم
10-بزرگ ترین ارزوی الانت چیه؟ فکر می کنی بتونی بهش برسی؟
به این نظرم که آرزو ها با تلاش دستیافتنی هستند خواستن توانستن است (امضام رو بخون)
هدف های من زیادن و قسمت به قسمت از نزدیک ترین میگم تا یه کمی دورترش
نزدیک نزدیک اینکه سوپریزم تموم بشه و به اون جایی که می خوام برسه
از اون یه کم دورترش : سه تا ccie در سه سال + ارشد شبکه
کار حرفه ای مرتبط با شبکه
فعلا اینا

بابت سوال ها خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام
1.بهترین کتابی که تا حالا خوندی؟
کتاب دوست دارم قبلا زیاد می خوندم ولی حالا وقت نمی کنم معراج و کوری خوب بودن حالا هم دو تا کتاب هست هر دو رو یه کمی خوندم تا این جا که جالبن یکی ابله یکی هم اسکندر مقدونی که به صورت داستانی نوشته جالبه .نویسنده اش یادم نیست خواستی بگو واست نگاه کنم .
2. یه سوتی که تا حالا دادی؟
سوتی زیاد نمیدم واسه همین یادم نیست
3. بهترین فیلمی که تا حالا دیدی؟
میم مثل مادر ,دیشب باباتو دیدم آیدا و جدایی نادر از سیمین ( مفهوم این سه فیلم رو دوست دارم ) از این سه تا هم بهترین میم مثل مادر
خارجی هم vacancy 1 و the skeleton key
4. تا حالا شده تو زندگی فکر کنی به آخر خط رسیدی؟(اگه دوست داری بگو برای چی!)
آره وقتی سگم مرد خیلی خیلی ناراحت شدم چون خیلی دوستش داشتم و هم اینکه من تا حالا کلا مردن یک جاندار( چه انسان چه جیوان ) رو ندیده بودم چه برسه اینکه اونی که دوست دارم جلوی چشام بمیره

5. در حال حاضر از خودت راضی هستی؟ صنمی که مورد نظر تو هست چه جور آدمی باید باشه تا از خودت راضی بشی؟
نوچ .:D باید بیشتر رو کاراش تمرکز کنه از این هم که هست بیشتر منطقی باشه تا احساساتی (البته 60 به 40 منطقی هستم باید بشه 70 به 30 ) و بیشتر از این تلاش کنه و در رفتارش هم بیشتر دقت کنه .صبر داشته باشه .اینا
6.نظرت درباره ی من؟
دختر خوب و مهربونی و باهوشی هستی ولی وقتی عصبانی میشی خودتو کنترل نمی کنی و بعضی وقت ها کار های بچه کانه ای می کنی هر چند من خودمم بعضی وقت ها این کار رو می کنم و بعدا از کارم پشیمون میشم ولی خوب این اشتباهات سبب میشه بتونیم خوب رو از بد تشخیص بدیم.
7. بهترین دوستی که تا حالا داشتی در محیط واقعی؟
دوست دوران کودکیم
8.اولین چیزی که با خوندن کلمات زیر به ذهنت میرسه رو بگو:

آسمون یاد آهنگ سریال ماه رمضان چند سال قبل افتادم که جمله اش این بود : آسمان شهر ما آبیه
شهدا خوش به حالشون به هدفی که داشتند تو زندگیشون رسیدند
خدا کاش خدا منو ببینه , ببینه چه گیج و خسته ام دستم رو محکم بگیره بگه نترس من هستم ( آهنگ بهنام صفوی)
استیو جابز یک فرد موفق
دنیس ریچی یک فرق موفق دیگه

9. یه سوالی که دوست داری ازت بپرسم رو خودت بگو و جوابش رو بده:surprised: دوست داری چه جوری بمیری ؟ دوست دارم مرگ مغزی بشم که بتونن اعضای بدنم را اهدا کنند

پیشاپیش ممنون صنم جان بابت جوابها:gol::gol::gol:
مرسی عزیزم بازم به ما سر بزن

آخرین ویرایش:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام بر صنم عزیز
1.بهترین کادویی که تا حالا گرفتی از کی بوده؟چی بوده؟
2.کفش میپوشی یا کتونی؟
3.ی پیشنهاد برای بهتر شدن تالارمون بده؟
4.الان که اومدی سمت سیسکو نظرت راجب مایکروسافت چیه؟
5.تا حالا شده کلاسی رو بپیچونی تابلو بشه؟
6.انتقادی یا پیشنهادی راجب من داری بگو

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام بر صنم عزیز

سلام خوش اومدی
از مامانم , لپ تاپم
2.کفش میپوشی یا کتونی؟
بیشتر مواقع کتونی
دوستان بیشتر فعالیت کنند و تاپیک های علمی بزنند بحث کنیم . من خودم خوشحال بودم سیسکو می خونم و حالا که تاپیک رو زدم فکر می کردم دوستان زیادی مثل تو و آقا امیر و آقا امیرحسین و سمیرا و...خوندن پس حتما خیلی بحث های داغی خواهد شد ولی هیچ کس نیومد
:(
سیسکو و مایکروسافت دوره ی مکمل هستند به نظرم خوبه هر دو رو خوب بلد باشی چون هر دو یه جورایی دیدت رو باز می کنند. من متاسفانه مایکروسافت وقت زیادی گذاشتم ولی چون استادم حرفه ای نبود اون نتیجه ای که باید و می خواستم بگیرم نگرفتم ولی سیسکو خوشبختانه هم استادم با سواد بود هم در اون فرومی که بهت گفتم افراد با سواد زیادن و کمکم می کنند واسه همین فعلا مایکروسافت تعطیل رو سیسکو تمرکز کردم.
خوشبختانه نه
آقا مهندس کی می خوای خمس سوادت رو بدی ؟؟ پیشنهادم اینه یک بحث داغ سیسکویی شروع کن بحث کنیم

مرسی که اومدی

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز

سلام خوش اومدی
از مامانم , لپ تاپم
2.کفش میپوشی یا کتونی؟
بیشتر مواقع کتونی
دوستان بیشتر فعالیت کنند و تاپیک های علمی بزنند بحث کنیم . من خودم خوشحال بودم سیسکو می خونم و حالا که تاپیک رو زدم فکر می کردم دوستان زیادی مثل تو و آقا امیر و آقا امیرحسین و سمیرا و...خوندن پس حتما خیلی بحث های داغی خواهد شد ولی هیچ کس نیومد
:(
سیسکو و مایکروسافت دوره ی مکمل هستند به نظرم خوبه هر دو رو خوب بلد باشی چون هر دو یه جورایی دیدت رو باز می کنند. من متاسفانه مایکروسافت وقت زیادی گذاشتم ولی چون استادم حرفه ای نبود اون نتیجه ای که باید و می خواستم بگیرم نگرفتم ولی سیسکو خوشبختانه هم استادم با سواد بود هم در اون فرومی که بهت گفتم افراد با سواد زیادن و کمکم می کنند واسه همین فعلا مایکروسافت تعطیل رو سیسکو تمرکز کردم.
خوشبختانه نه
آقا مهندس کی می خوای خمس سوادت رو بدی ؟؟ پیشنهادم اینه یک بحث داغ سیسکویی شروع کن بحث کنیم

مرسی که اومدی
مرسی ممنون که جواب دادی منم خ دلم میخواد مثه اون تاپیک cloud computing که شروع کردیم در مورد سیسکو هم چنین بحثی داشته باشم ولی خ سرم شلوغ شده و فقط هر دفه ی ده دقیقه میام پیامها رو جواب میدم.ولی راهش میندازیم;)

farzad.20

کاربر فعال
سلام مهندس
خسته نباشی
اینم سوالای من

1_ به نظرت مثل قطراتی که تو امضات نوشتی هستی؟؟ اگه نه، چقد باهاشون فاصله داری؟؟؟؟؟؟
2_ چه چیزی تو زمینه یاد گیری بهت امید میده؟؟؟؟
3_آهنگ زیاد گوش میدی؟؟؟؟ چه آهنگایی؟؟؟
4_ تا حالا شده وقتی یه مطلبو یاد میگیری حس کنی که مغزت واقعا فعاله تا حدی که اون لحظه انیشتینم جلوت کم بیاره؟؟؟؟ کجا ؟؟ چه مطلبی؟؟؟
5_ چند وقت پیش گفتی از باشگاه میرم، حس کردی وقتت تلف میشه؟؟؟ یا دلیل دیگه ای داشت؟؟؟
6_ اگه الان میتونستی به کار بزرگ تو زمینه ی آی تی واس کشورمون بکنی چه کار میکردی؟؟؟؟
7_اگه بهت بگن باید شبکه رو بیخیال شی هیچ راهی هم نداشته باشی ، تو چه زمینه ای فعالیت میکنی؟؟؟
7_بدترین مسافرتی که داشتی کجا بود؟؟؟ چرا بد بود؟؟؟؟ چندد وقت پیش؟؟؟؟

پیش پیش ممنون واس جوابا

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام خوش اومدین
خسته نباشی
خیلی ممنون
اینم سوالای من

1_ به نظرت مثل قطراتی که تو امضات نوشتی هستی؟؟ اگه نه، چقد باهاشون فاصله داری؟؟؟؟؟؟

بعضی وقت ها بهش خیلی نزدیک میشم (30% مواقع ) و اونجا کلی خوشحال میشم بعد یک هو به خودم میام می بینم من موندم این ور دنیا اونا موندن اونور دنیا :biggrin:
2_ چه چیزی تو زمینه یاد گیری بهت امید میده؟؟؟؟
آینده .یک نفر بود می گفت هرچی تواین 10 سال جمع کنی و یاد بگیری یاد گرفتی بعد اون نتیجه و به اصطلاح نون اون 10 سالت رو می خوری .
3_آهنگ زیاد گوش میدی؟؟؟؟ چه آهنگایی؟؟؟
زیاد کمش بستگی داره به کارهام بعضی وقتا کارام کمه زیاد بعضی وقتا کارام زیاد میشه کم .ولی بیشتر آهنگ های پاپ رو گوش میدم
4_ تا حالا شده وقتی یه مطلبو یاد میگیری حس کنی که مغزت واقعا فعاله تا حدی که اون لحظه انیشتینم جلوت کم بیاره؟؟؟؟ کجا ؟؟ چه مطلبی؟؟؟
در اون حد نه ولی خوب یک بار نمی دونم شبکه چه قدر بلدین یک مبحث شبکه ای بود اون جلسه من کلاس نرفته بودم مبحث سختی بود ولی خودم نشستم خوندم کامل یاد گرفتم کلا ذوق کرده بودم مبحث frame-relay بود
5_ چند وقت پیش گفتی از باشگاه میرم، حس کردی وقتت تلف میشه؟؟؟ یا دلیل دیگه ای داشت؟؟؟
دو سه بار رفتم برگشتم :redface: اولی یک چیزی ناراحتم کرده بود بقیه مواقع به دلیل مشکل برنامه ریزی که همون اتلاف وقت هست رفته بودم
6_ اگه الان میتونستی به کار بزرگ تو زمینه ی آی تی واس کشورمون بکنی چه کار میکردی؟؟؟؟.
خوب یک گروه بزرگ درست می کردم از همه ی کسایی که شبکه می خونن یا در زمینه ی شبکه معروفن دعوت می کردم تا بیایم با هم در مورد مشکلات شبکه ی کشورمون بحث کنیم وراه حل ارائه بدن اونا رو اجرا کنیم ( البته تو این جلسه به دلیل دانش فنی کافی من فکر کنم من فقط نقش میزبان رو داشتم یعنی چایی میاوردم می بردم ;))
7_اگه بهت بگن باید شبکه رو بیخیال شی هیچ راهی هم نداشته باشی ، تو چه زمینه ای فعالیت میکنی؟؟؟
اگه در رشته ی خودم اونوقت امنیت می خوندم و اگه رشته ودم نمی شد هوافضا می خوندم :D
7_بدترین مسافرتی که داشتی کجا بود؟؟؟ چرا بد بود؟؟؟؟ چندد وقت پیش؟؟؟؟
تهران, خرداد امسال ,چون سگم مرد
پیش پیش ممنون واس جوابا
بابت سوال ها خیلی ممنون :gol:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
1. اول کار یه شعر به زبان ترکی (ترجیحا استانبولی) بنویس !! :)

2. میگی مستقل بشی بعد به ازدواج فکر میکنی .. مستقل شدن رو چی تعریف میکنی ؟؟ و چی باید بشی که بهت گفت مستقل ؟!!

3. قشنگترین تصویری که توی سیستمت داری بزار ما هم ببینیم ؟!!

4. احساس رو تعریف کن ؟!! و با رسم شکل نمایش بده !!:دی (رسم شکل یعنی تصویری بیار که احساس رو نشون بده)

5.اگر فقط بهت میگفتن بین منطق و احساس یکی رو انتخاب کن .. کدوم رو انتخاب میکردی ؟!! چرا ؟!!

6. تعریف خودت از رشته ایی که میخونی و ترسیم آینده ی شغلیت !!

7. تاحالا فکر کردی یه جوونی هستی که توی نسل سوخته گیر کردی ؟!! اگر آره .. به ذهنت چه راه هایی زده که درمون این دردت باشه ؟!!

8. الگوت توی زندگی کی هست ؟؟ و چرا انتخابش کردی ؟!!

پیش پیش ممنون بابت جوابا :gol:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
۱.نمره ادبیات و زبان فارسی‌ت توی مدرسه (دبستان،راهنمایی،دبیرستان) و دانشگاه چطور بود؟

۲.چی شد اومدی اینجا؟

۳.زبان ترکی (آذری) رو باید با چه اسکریپتی نوشت؟ (زبان فارسی با اسکریپت عربی و زبان انگلیسی با اسکریپت لاتین نوشته میشه)
نوشتنش با اسکریپت عربی باعث ناخوانا شدنش نمیشه؟

۴.اگه میتونستی فقط یه قانون رو توی کشور عوض کنی،کدوم رو عوض میکردی و چطور عوضش میکردی؟

۵.وظیفه ستاد اجرایی فرمان امام (اصل ۴۹ قانون اساسی) چی هست؟

۶.حجم IOS (سیسکو) چقدره؟

۷.چقدر از دوست شدن با من احساس پشیمانی میکنی؟

۸.معیار همسر مناسب برات چیه؟ یعنی همین الان یکی اومده نشسته توی خونتون به عنوان خواستگار،چی داشته باشه بهش جواب مثبت میدی،یا چی نداشته باشه بهش جواب منفی میدی؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
صندلی داغ

صندلی داغ

سلام.
10 سوال می خوین که ازتون بپرسن!
1- مفهوم عشق رو چجوری توضیح میدین؟ عشق از نظر صنم یعنی چی؟
2- توی زندگیت با آدمها چقد روراست بودی؟
3- چیزی که بیشتر از همه ازش متنفرین؟
4- بزرگترین چیزی که از دست دادین؟
5-به جای اون بزرگترین چیزتون که از دست دادین، چیز جایگزینی به دست آوردین؟ (اگه نه، منتظرش باش)
6- بدترین خصلت تو؟
7- بزرگترین افتخارت؟
8-الف- با سه کلمه خودتو توصیف کن! ب- چند سالتونه؟
9- به کجا می روی؟ (طبق اون شعر مولانا که تو پروفایلت نوشتی!)
10- بچه می خوای داشته باشی؟ چرا؟ اگه بگه چرا منو دنیا آوردی، چی جوابشو می دی؟

سوال زیاده خواستی بگو دور دومشو بفرستم!:gol::gol:;)

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
درود بر بانو شبکه
1.اسم؟...پیشه؟...قصدت از دخول به باشگاه؟:lol:
سلام هدفم یک اشکال ساختمان داده بود
2.خونوادتون چند نفرن؟...بچه چندمی؟
4 نفر وبچه دوم
7.فصل مورد علاقت؟
پاییز
8.احساس میکنم اخلاقت خاصه!...کم پیش میاد با یه نفر صمیمی بشی.درسته؟
بله درسته
9.شنیدی یه کارخونه 40 میلیون میگیره،جهیزیه کامل با مارکccna تحویل میده؟:D...سفارش بدیم واست؟
نه ممنون
10.قصد ازدواج داری؟...( نگا کن چه ذوقی کرده!:d...من داداش ندارم:razz:)
تا وقتی روی پای خودم نیستم نه
11.صمیمی ترین دوست باشگاهت؟...صمیمی ترین دوست مسنجرت؟...صمیمی ترین دوست شبکه ای؟
درست نیست اسم بگم
12.نظرت در مورد اشپزی چیه؟...تا حالا چه غذاهایی درست کردی؟...چه غذایی رو بیشتر از همه دوست داری؟
تا حدودی بلدم , بیشتر غذاهای فست فود
13.پایه مهمونی و سفر و اینا هستی یا تنهایی رو ترجیح میدی؟
بستگی داره به همراه و زمانش که کی باشه
14.رانندگی بلدی؟
بله ولی رانندگی نمی کنم

خیلی سوال هست...حالا اینارو جواب بده تا بعد:smile:
خیلی ممنون:gol:

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
1. اول کار یه شعر به زبان ترکی (ترجیحا استانبولی) بنویس !! :)
این شعر معروف شهریار هست که خیلی با احساس و قشنگه ولی خیلی غمگینه یعنی خیلی ها ترکی اونو خیلی ها گوش میدن گریه می کنن.چون قشنگه و معروفه به نظرم خوبه بشنوی البته واقعیته شهریار واسه مادر بزرگ خودش خونده اسم شعر خان ننه هست یعنی مادر بزرگ :
هم فارسی هم ترکیش رو میذارم واسه همین پست طولانی میشه ( استانبولی شرمنده آهنگ بلدم شعر نه )

خان ننه ، هاياندا قالدين ................................................... خان ننه ، کجا ماندی ؟
بئله باشيوا دولانام .......................................................... الهي دور سرت بگردم
نئجه من سني ايتيرديم ! ................................................. آخه چرا من تو رو گم کردم !
دا سنين تايين تاپيلماز ..................................................... ديگه مثل تو پيدا نميشه
سن اؤلن گون ، عمه گلدي ............................................... اون روزي كه تو مردي ، عمه آمد
مني گتتدي آيري کنده .................................................... منو به يه ده ديگه اي برد
من اوشاق ، نه آنلايايديم ؟ .............................................. منه بچه ، چه مي فهميدم ؟
باشيمي قاتيب اوشاقلار .................................................. بچه ها سرم را گرم کردند
نئچه گون من اوردا قالديم ................................................ چند روزي آنجا ماندم
قاييديب گلنده ، باخديم ................................................... وقتي برگشتم ، ديدم
يئريوي ييغيشديريبلار ............................................... ....... رختخوابت رو جمع کردن
نه اؤزون ، و نه يئرين قالير ........................................ ....... نه خودت هستی و نه رختخوابت !
« هاني خان ننه م ؟ » سوروشدوم .................................... پرسيدم : خان ننه ام کو ؟
دئديلر کي : خان ننه ني .................................................. گفتند : خان ننه رو
آپاريبلا کربلايه ............................................................... به کربلا بردن
کي شفاسين اوردان آلسين ............................................. تا شفاشو از اونجا بگيره
سفري اوزون سفردير ..................................................... سفرش سفر درازي هست
!
بيرايکي ايل چکر گلينجه ................................................. يکي دو سالي طول مي کشه تا برگرده
نئجه آغلارام يانيخلي ..................................................... آنچنان گريه جگر سوزی می کردم
نئچه گون ائله چيغيرديم .................................................. چند روزي آنچنان داد و فرياد کشيدم
کي سه سيم ، سينم توتولدو ......................................... که صدا و سينه ام گرفت
او ، من اولماسام يانيندا ................................................. او وقتي من پيشش نباشم ،
اؤزي هئچ يئره گئده نمه ز .............................................. خودش هیچ کجا نمی تونه بره
بو سفر نولوبدو ، من سيز .............................................. چه شده که بدون من به اين سفر
اؤزو تك قويوب گئديبدير ؟ ............................................... خودش تنهائي گذاشته و رفته؟
هاميدان آجيق ائده ر کن ............................................... در حالي که از همه قهر کرده بودم
هامييه آجيقلي باخديم .................................................. به همه با اخم نگاه کردم
سونرا باشلاديم کي : منده ........................................... بعد شروع کردم که : من هم
گئديره م اونون دالينجا .................................................. به دنبال اون مي رم
دئديلر : سنين کي تئزدير .............................................. گفتند : براي تو هنوز زود هست
امامين مزاري اوسته .................................................... بر سر مزار امام
اوشاغي آپارماق اولماز ................................................. نميشه بچه رو برد !!!
سن اوخي ، قرآني تئز چيخ ........................................... تو بشين قرآن رو بخون
سن اوني چيخينجا بلکه ............................................... تا تو اونو تموم بكني ، شايد
گله خان ننه سفردن ..................................................... خان ننه هم از سفر برگرده !
ته له سيح راوانلاماقدا .................................................. با عجله در حال ازبر کردن
اوخويوب قرآني چيخديم ................................................ قرآن را خواندم و تمام کردم
کي يازام سنه : گل ايندي ............................................ که برات بنويسم : حالا برگرد
داها چيخميشام قرآني ................................................ ديگر قرآن را تمام کردم
منه سوقت آل گلنده ................................................... وقتي برمي گردي ، برايم سوغاتي بخر
آما هر کاغاذ يازاندا ...................................................... اما هر نامه اي که برات مي نوشتم
آقامين گؤزو دولاردي .................................................... چشمان پدرم از اشک پر مي شد
سنده کي گليب چيخمادين ........................................... تو هم که برنگشتي !
ئچه ايل بو اينتظارلا .................................................... چند سال با اين انتظار
گوني ، هفته ني سايارديم ........................................... روز و هفته را مي شمردم
تا ياواش – ياواش گؤز آچديم ......................................... تا به تدريج چشم باز کردم و
آنلاديم کي ، سن اؤلوبسن ! ........................................ فهميدم که تو مرده اي
بيله بيلمييه هنوزدا ..................................................... بفهمي و نفهمي هنوز هم
اوره گيمده بير ايتي ه وار ............................................... در دلم گمشده اي هست
گؤزوم آختارار هميشه ................................................. چشمانم هميشه به دنبالت مي گرده
نه ياماندي بو ايتيکلر ................................................... چه سختند اين گمشده ها
خان ننه جان ، نولايدي ................................................ خان ننه جانم ، چه مي شد
سني بيرده من تاپايديم ............................................... دوباره تو را پيدا مي کردم
او آياخلار اوسته ، بيرده ............................................... دوباره روي پاهات
دؤشه نيب بير آغلايايديم ............................................. مي افتادم و گريه مي کردم
گولي حلقه سالميش ايپ تك ........................................ دستامو مثل طناب حلقه مي كردم و
او اياغي باغلي يايدم .................................................... پاهات رو مي بستم
کي داها گئده نمييه يدين ............................................. تا نمي توانستي بری !
گئجه لر ياتاندا ، سن ده .............................................. شبها وقتي مي خوابيديم ، تو هم
مني قوينووا آلاردين .................................................... منو در آغوشت مي گرفنتي
نئجه باغريوا باساردين ................................................ منو به آغوشت مي فشردي
قولون اوسته گاه سالاردين ......................................... گاهي روي بازوهايت مي انداختي
آجي دونياني آتارکن ................................................... در حالي که تلخی دنیا رو رها مي کرديم
ايکيميز شيرين ياتارديق ............................................... دو تائي شيرين مي خوابيديم
يوخودا ( لولي ) آتارکن ................................................ وقتي در خواب با خیس کردن جایم!
سني من بلشديره رديم .............................................. ترا کثیف مي کردم
گئجه لي ، سو قيزديراردين .......................................... شب آب گرم درست می کردی
اؤزووي تميزليه ردين ................................................... خودت رو می شستی
گئنه ده مني اؤپه ردين ................................................ باز هم منو مي بوسيدي
هئچ منه آجيقلامازدين ................................................ هيچ وقت دعوام نمي کردي
ساواشان منه کيم اولسون .......................................... هر کس هم دعوام مي کرد
سن منه هاوار دوراردين ............................................... تو از من حمايت مي کردي
منی سن آنام دوينده .................................................... وقتي مادرم منو مي زد
قالپيپ آرادان چيخاردين ................................................. منو از دستش مي گرفتي و مي بردي
ائله ايستي ليح او ايستك .............................................. آن علاقه و دوست داشتن
داها کيمسه ده اولورمي ؟ ........................................... در کسی دیگر هم پیدا می شه؟
اوره گيم دئيير کي : يوخ – يوخ ...................................... دلم ميگه : نه نه
او ده رين صفالي ايستک................................................ آن علاقه عميق با صفا
منيم او عزيزليغيم تك ................................................. همانند دوران عزيزي من
سنيله گئديب ، توکندي ............................................... همراه تو رفت و تمام شد
خان ننه اؤزون دئييردين ................................................ خان ننه خودت مي گفتي
کي : سنه بهشت ده ، الله .......................................... که : خداوند به تو در بهشت
وئره جه ک نه ايستيور سن .......................................... هر چيزي كه بخواهي ، خواهد داد
بو سؤزون ياديندا قالسين ............................................ اين حرفت را به خاطر داشته باش
منه قوليني وئريبسه ن ............................................... به من قولشو دادي
ائله بير گونوم اولورسا ................................................ اگر چنان روزي داشته باشم
بيليرسن نه ايستيه رم من ؟ ....................................... مي داني از خدا چه مي خواهم ؟
سؤزومه درست قولاق وئر : ......................................... به حرفم خوب گوش کن ؛
سن ايله ن اوشاقليق عهدین ...................................... در کنار تو دوران كودكي را !
خان ننه آمان ، نوليدي ............................................... خان ننه ،واي ! چه مي شد
بير اوشاخليغي تاپايديم ............................................. کودکي ام رو دوباره پيدا مي کردم
بيرده من سنه چاتايديم ............................................. دوباره به تو مي رسيدم
سنيلن قوجاقلاشايديم .............................................. با تو هم آغوش می شدم
سنيلن بير آغلاشايديم .............................................. با تو گريه مي كردم
يئنيدن اوشاق اولورکن .............................................. در حالي که دوباره کودک مي شدم
قوجاغيندا بير ياتايديم ............................................... در آغوشت مي خوابيدم
ائله بير بهشت اولورسا ............................................. اگر چنان بهشتي وجود داشته باشد
داها من اؤز الله هيمنان ............................................ ديگر من از خدايم
باشقا بير شئي ايسته مزديم .................................... هیچ چيز ديگري نمی خواستم

2. میگی مستقل بشی بعد به ازدواج فکر میکنی .. مستقل شدن رو چی تعریف میکنی ؟؟ و چی باید بشی که بهت گفت مستقل ؟!!

خوب به نظرم باید تکلیف بعضی چیزها مثل کارم و درسم مشخص بشه بعد یعنی تا یک حدی زندگیم رو روبه را کنم بعد

3. قشنگترین تصویری که توی سیستمت داری بزار ما هم ببینیم ؟!!

4. احساس رو تعریف کن ؟!! و با رسم شکل نمایش بده !!:دی (رسم شکل یعنی تصویری بیار که احساس رو نشون بده)
احساس چیزیه که ما رو از ربات متفاوت تر می کنه و منطق هم چیزی هست که از حیوان متمایزمون می کنه اگه کسی بتونه تعادلی بین این دو داشته باشه موفقه
عکس هم این چون داره با احساس به آهنگ گوش می ده و لذت می بره

5.اگر فقط بهت میگفتن بین منطق و احساس یکی رو انتخاب کن .. کدوم رو انتخاب میکردی ؟!! چرا ؟!!
فکر کنم احساس رو انتخاب می کردم چون با این جمله ات یاد یک جمله افتادم که میگه شیطان در اول خلقت به همه جا نفوذ کرد الا قلب ارزش قلب بیشتره
6. تعریف خودت از رشته ایی که میخونی و ترسیم آینده ی شغلیت !!
یک رشته ی باحال که خیلی تنوع داره و می تونی مثل فرفره باهاش بازی کنی یعنی هر طرف بچرونی یک دید جدید داره .آینده ی شغیلم دوست دارم مهندس حرفه ای و باسواد باشم نه اینکه فقط مدرک داشته باشم

7. تاحالا فکر کردی یه جوونی هستی که توی نسل سوخته گیر کردی ؟!! اگر آره .. به ذهنت چه راه هایی زده که درمون این دردت باشه ؟!!

نه فکر نکردم چون به نظرم اگه بخوایم خیلی کارها می تونیم بکنیم حتی در محیط مجازی که همین سوپریز اینو برام ثابت کرد که تو محیط مجازی خیلی کارها میشه کرد.

8. الگوت توی زندگی کی هست ؟؟ و چرا انتخابش کردی ؟!!
خوب به نظرم معمولا الگوی دخترها ماماناشونه و پسرها باباهاشون .یعنی چشمشون رو باز می کنن اونا رو می بینن و از اون ها یاد می گیرن.الگوی منم مامانم هست چون همان طور که گفتم روی پای خودش وایساده و بهم یاد داده که آدم باید روی پای خودش وایسه و چشم به داشته های بقیه نداشته باشه

پیشاپیش ممنون بابت جوابا :gol:
مرسی ببخشید اگه طولانی شد. اون آهنگ هم خواستی بگو صوتش رو بدم با صدای خود شهریار گوش کن

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
۱.نمره ادبیات و زبان فارسی‌ت توی مدرسه (دبستان،راهنمایی،دبیرستان) و دانشگاه چطور بود؟
ادبیات و زبان فارسی 17-18 می گرفتم املا انشا کم می گرفتم:redface:

۲.چی شد اومدی اینجا؟
دنبال کد یک برنامه می گشتم

۳.زبان ترکی (آذری) رو باید با چه اسکریپتی نوشت؟ (زبان فارسی با اسکریپت عربی و زبان انگلیسی با اسکریپت لاتین نوشته میشه)
نوشتنش با اسکریپت عربی باعث ناخوانا شدنش نمیشه؟
سوالو نفهمیدم منظورت از اسکریپیت خط رو میگی؟
۴.اگه میتونستی فقط یه قانون رو توی کشور عوض کنی،کدوم رو عوض میکردی و چطور عوضش میکردی؟
اجبار رو حذف می کردم.یعنی هیچ چی رو تحمیل نمی کردن .یعنی مثلا حجاب یا دین یک چیزی هست که آدم باید خودش بخواد و یک چیز شخصیه نباید به زور کسی بگن این رو بکن و وقتی به اجبار میشه کاری که طرف با اجبار کنه به نظرم ارزش نداره

۵.وظیفه ستاد اجرایی فرمان امام (اصل ۴۹ قانون اساسی) چی هست؟

نمی دونم سوال های سخت می پرسی

۶.حجم IOS (سیسکو) چقدره؟
مال کدوم روتر می خوای سوییچ می خوای کدوم مدل :D

۷.چقدر از دوست شدن با من احساس پشیمانی میکنی؟
پشیمون نیستم چون خیلی چیزها ازت یاد گرفتم چه درسی چه اخلاقی ولی خب بعضی وقت ها از حرفات ناراحت میشم بعدم به خودم میگم خب هرکسی یک خصوصیاتی داره فراموش می کنم ;)

۸.معیار همسر مناسب برات چیه؟ یعنی همین الان یکی اومده نشسته توی خونتون به عنوان خواستگار،چی داشته باشه بهش جواب مثبت میدی،یا چی نداشته باشه بهش جواب منفی میدی؟
میگم بابا پاشو برو بیکاری ؟؟؟کلی کار دارم :biggrin:
همون جمله ای که پست های بالا گفتم رو می گفتم یعنی می گفتم شرایط اش رو ندارم و فعلا می خوام روی زندگی خودم تمرکز کنم.
طرف نمی تونه بیاد بشینه خونمون چون خانواده ام با من هم نظرن
بابت سوال ها ممنون ولی اون سوال های پازلی هم بپرس:D

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.چند درصد از بودنت تو این دنیا راضی هستی؟
2.ناامید شدی؟
3.مغزت قفل کردنی ، چیکار میکنی؟
4.چرا صنم ؟؟چرا نام کاربری دیگه برا خودت انتخاب نکردی؟؟هویت مجازی برا خودت ساختی؟
5.چرا سگ ؟گربه نمی شد؟جوجه نمی شد؟
6.یه موقعیت خوب برا ازدواجت پیش بیاد بازم میگی بابا پاشوبرو بیکاری​؟(موقعیت ، واقعا بهترین موقعیت رو درنظر بگیر نه رویایی بودن )

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام
10 سوال می خوین که ازتون بپرسن!
قبلا دوستان پرسیدن گفتم سوال دیگه ای یادم نمیاد مرسی
1- مفهوم عشق رو چجوری توضیح میدین؟ عشق از نظر صنم یعنی چی؟
به نظرم عشق زود گذره و بعد یک مدت از بین میره مهم دوست داشتن هست که به مرور ایجاد میشه و ماندگاره.عشق .اگه دو طرفه باشه خوبه ولی معمولا 90% مواقع یک طرفه اس و سبب میشه طرف تو اون مدت نتونه منطقی فکر کنه و هر کاری بکنه تا نظر طرف مقابل رو جلب کنه آخرش هم میشه شبیه همون داستانی که تو ادیبات بود اسمش یادم نیست یکی می خواست راه رفتن اون یکی رو یاد بگیره آخر سر اونم یاد نگرفت راه رفتن خودش هم یادش رفت اینم هر کاری می کنه هم رفتاری و طرز پوشش همه رو بر حسب دوست داشتن طرف مقابل عوض می کنه آخر سر اونی که بود رو فراموش می کنه به جدیدم عادت نمی کنه
2- توی زندگیت با آدمها چقد روراست بودی؟
معمولا روراستم نمیگم اصلا اصلا هیچ وقت دروغ نگفتم چون بعضی وقت ها گفتم .یعنی سعی می کنم اگه راستش رو هم نمی تونم بگم, بگم نمی تونم بگم تا دروغ بگم. ولی اون قدر جرات دارم که اگه کاری کرده باشم که اشتباه باشه بگم من این کارو کردم و عذر خواهی کنم تا اینکه دروغ بگم
3- چیزی که بیشتر از همه ازش متنفرین؟
فخر فروشی و جر و بحث و دعوا ( منظورم بحث درسی اینا نیست منظورم بحثی هست که بجز اعصاب خردکنی و ناراحتی هیچ سود و نتیجه ای نداشته باشه رو میگم )
4- بزرگترین چیزی که از دست دادین؟
سگم
5-به جای اون بزرگترین چیزتون که از دست دادین، چیز جایگزینی به دست آوردین؟ (اگه نه، منتظرش باش)
نه :(
6- بدترین خصلت تو؟
اینکه صبرم کمه 2. قدرت بیانم ضعیفه یعنی مثلا من شوخی می کنم یا یه جمله ای میگم که به نظرم تابلو هست که شوخیه بعد می بینم طرف ناراحت شده و یا جدی حرف می زنم میگن مغروری و بد اخلاقی ( کلا زبان سرخ سر سبز دهد بر باد )
7- بزرگترین افتخارت؟
این سوپریزم که خیلی واسش خوشحالم ولی برای اونم باید صبر کنم :biggrin:
8-الف- با سه کلمه خودتو توصیف کن! ب- چند سالتونه؟
هر چه قدر فکر کردم نتونستم :redface:
21

9- به کجا می روی؟ (طبق اون شعر مولانا که تو پروفایلت نوشتی!)
پیش به سوی هدف هام ( یک مهندس واقعا حرفه ای و باسواد شبکه ) یک آدمی که اون قدر قدرت داشته باشه که هر وقت هر جا خواست به کسی کمک کنه تواناییش رو داشته باشه
10- بچه می خوای داشته باشی؟ چرا؟ اگه بگه چرا منو دنیا آوردی، چی جوابشو می دی؟
وووووااااااوووو فکر کنم دو روزم این تاپیک ادامه داشته باشه من صاحب نوه و نتیجه ام بشم :biggrin:( شوخی بود )

سوال زیاده خواستی بگو دور دومشو بفرستم!:gol::gol:;)
خیلی ممنون

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
1.چند درصد از بودنت تو این دنیا راضی هستی؟
خوب از دنیا بودن خوشحالم چون به این عقیده ام که هرکسی یک وظیفه ای داره که اومده اونو انجام بده و هر وقت کارش تموم شد میره اون یکی دنیا .ولی اگه از لحاظ عملکردم میگی زیاد راضی نیستم چون خیلی کم کاری می کنم و وقتم رو زیاد تلف می کنم
2.ناامید شدی؟
آره ولی زیاد طول نمی کشه چون به خودم میگم نا امید شیطانه و هم هرچه پیش آید خوش آید ( یعنی می زنم تو فاز بی خیالی بعد یک مدت دوباره بر می گردم حالت طبیعی)
3.مغزت قفل کردنی ، چیکار میکنی؟
یک دوری می زنم و غذایی می خورم و یک گشتی تو نت می زنم یا یک کار دیگه ای می کنم بعدا میرم سراغش ببینم قفلش باز شده یا نه;)
4.چرا صنم ؟؟چرا نام کاربری دیگه برا خودت انتخاب نکردی؟؟هویت مجازی برا خودت ساختی؟
راستش من اولا که اسم کاربری می زدم دوست داشتم ساینا بزنم اسم یک هم کلاسیم بود به نظرم اسم جالبیه ولی چون کوتاه بود قبول نمی کرد اسم خودم هم دوست ندارم محیط مجازی زیاد استفاده کنم ( دلیلش این نیست که اسمم رو دوست ندارم اتفاقا دوستش دارم ) بعد دیدم چی اولش اضافه کنم همین جوری صنم به ذهنم اومد منم اونو اضافه کردم شد این اسم من
5.چرا سگ ؟گربه نمی شد؟جوجه نمی شد؟
چون سگ حیوان وفادار و نجیبیه و هیچ وقت صاحبش رو تنها نمیذاره
6.یه موقعیت خوب برا ازدواجت پیش بیاد بازم میگی بابا پاشوبرو بیکاری​؟(موقعیت ، واقعا بهترین موقعیت رو درنظر بگیر نه رویایی بودن )
خوب جدی باهاش حرف می زنم میگم که اگه می خواد باید صبر کنه چون فعلا شرایط ام مساعد نیست اگه صبر کرد فبحل مراد اگه رفت هم ان شالله خوشبخت بشه . هم اینکه فکر نکنم تو این وضعیت جامعه ای کسی فعلا بتونه ازدواج کنه .
بابت سوالها خیلی ممنون
:w27:

Drago

کاربر ممتاز
شرایط اش رو ندارم و فعلا می خوام روی زندگی خودم تمرکز کنم.

ولی اون سوال های پازلی هم بپرس:D
در مثال مناقشه نیست خانم.فرض کنید تا اونجا که امکان تحصیل آکادمیک وجود داره پیش رفتید،شدیدا هم قصد ازدواج دارید،شرایط هم فراهمه.در مورد خصوصیات (جسمی،ظاهری،فکری،اقتصادی،اجتماعی،سیاسی ،علمی و ...) اون فرد بگید،نه شرایط خودتون..

سوال پازلی چیه؟
فبها المراد.
به معنی «چه بهتر».

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم سلام:redface:

1. چندتا از خصوصیات اخلاقی خوب و بدت رو بگو؟
2.برای چند ساعت از زندگی روزانه ات برنامه ریزی میکنی؟
3.همه ی کارات رو طبق برنامه انجام میدی؟
4. تا حالا چند بار از استاد های یونی نمره گرفتی؟ چه جوری؟
5.تا حالا شده درسی رو بخونی و براش زحمت بکشی اونوقت نمره ی امتحانت خوب نشه؟ کدوم درس؟
6. ارشد شرکت میکنی؟ اگه آره چه گرایشی؟
7.چشم اندازت از 10 سال آینده ی خودت چیه؟
8. به مرگ فکر میکنی؟ آخرین باری که بهش فکر کردی کی بود؟؟:cool:
9.جقدر از علمی رو که داری از باشگاه مهندسان یاد گرفتی؟ چقدرش رو از نت؟
10. تا حالا شده کاری کنی که بعدش پشیمون بشی؟ بعدش چه کاری برای جبرانش کردی؟؟(اگه خصوصی نیست بگو چه کاری بوده)

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
در مثال مناقشه نیست خانم.فرض کنید تا اونجا که امکان تحصیل آکادمیک وجود داره پیش رفتید،شدیدا هم قصد ازدواج دارید،شرایط هم فراهمه

.در مورد خصوصیات (جسمی،ظاهری،فکری،اقتصادی،اجتماعی،سیاسی ،علمی و ...) اون فرد بگید،نه شرایط خودتون

خوب پس دونه دونه میگم : از نظر قد و وزن متناسب باشیم یعنی از من خیلی بلندتر و یاچاق تر نباشه
از نظر قیافه هم نمی تونم بگم مهم نیست .اونم در حد متعادل باشه یعنی زشت نباشه
از نظر فکری بتونه خودش برا خودش تصمیم بگیره یعنی دهن بین نباشه و هم کله شق نباشه.بهم اعتماد داشته باشه یعنی از آدم شکاک خوشم نمیاد و حامی هم باشیم یعنی اون جوری نباشه هر کاری خواستم بکنم مخالف کنه برعکس دوست دارم کمکم کنه و یا حتی با هم دوتایی گروهی کار کنیم.
برخوردش رو بلد باشه بدونه کی و کجا چه جوری رفتار کنه یعنی حرف زدنش رو بلد باشه یعنی بددهن نباشه یعنی اهل فحش اینا باشه
از نظر اقتصادی کار کنه و روی پای خودش وایسه
از نظر علمی و شغلی از من بالاتر باشه (یعنی از من باسواد تر باشه )
اهل سیگار نباشه چون به شدت حساسیت دارم و طرف پیشم حتی نکشه می تونم تشخیص بدم سیگاریه یا نه یعنی اون قدر به بوش حساسم
با کار و تحصیل و این جور چیزا مخالف نباشه
خانواده اش افراد با فرهنگی باشن

سوال پازلی چیه؟

از همون سوالهایی که میگی فرض کن فلان جایی این اتفاق بیافته چی کار می کنی از اون جور سوالا :smile:

فبها المراد.
به معنی «چه بهتر»
.
بابت فبها المراد هم مرسی
اون سوالی که نفمیدم نگفتی چی بود

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز

سلام مجدد:smile:

1. چندتا از خصوصیات اخلاقی خوب و بدت رو بگو؟
مثبت : آدم شاد و خوش بین هستم
منفی : کم صبر هستم و فراموش کار یعنی یک چیزی که ناراحتم کرده دو روز بعد فراموش می کنم
زیاد فکر کردم به زور دو تا رو تونستم بنویسم
این جور سوال ها رو نمی تونم نظر بدم
2.برای چند ساعت از زندگی روزانه ات برنامه ریزی میکنی؟
25 ساعت اش و 2 ساعتش رو می تونم اجرا کنم:biggrin:
ولی جدی یک کار مهمی داشته باشم بگم امروز اینو می خونم و تمرکز کنم می خونم .(سالی یک بار )
3.همه ی کارات رو طبق برنامه انجام میدی؟
نه نمی تونم اول سعی می کردم ولی حالا صبح پا میشم تصمیم می گیرم چه کاری کنم

4. تا حالا چند بار از استاد های یونی نمره گرفتی؟ چه جوری؟
نگرفتم یک بار ساختمان اعتراض دادم (کتبی ) اون داد .یعنی شفاهی نرفتم از استادی نمره بخوام که می خواستم هم نمیدادن
5.تا حالا شده درسی رو بخونی و براش زحمت بکشی اونوقت نمره ی امتحانت خوب نشه؟ کدوم درس؟
آره این بلا دو بار سرم اومده ساختمان داده ( که بچه ها بیشترشون می دونن اینجا بحث کرده بودیم ) و معماری با این که بلد بودم چون نزدیک های اون اتفاق بود فرجه ها نتونستم بخونم
واسه همین اونی که من گذاشته بودم 17-18 ولی نشد

6. ارشد شرکت میکنی؟ اگه آره چه گرایشی؟
آره امسال که نه سال بعدی .گرایش شبکه و امنیت
7.چشم اندازت از 10 سال آینده ی خودت چیه؟
ووواووو بگم می خندی بی خیال (همون هدف هام که نوشتم همون)
8. به مرگ فکر میکنی؟ آخرین باری که بهش فکر کردی کی بود؟؟:cool:
همون روزی که به سوالت جواب دادم بود زیاد نه چون وقتش معلوم نیست
9.جقدر از علمی رو که داری از باشگاه مهندسان یاد گرفتی؟ چقدرش رو از نت؟
40% و 50%

10. تا حالا شده کاری کنی که بعدش پشیمون بشی؟ بعدش چه کاری برای جبرانش کردی؟؟(اگه خصوصی نیست بگو چه کاری بوده)
آره ولی بعدا امکان جبرانش نبود .نمی تونم اینجا بگم ببخشید خصوصی میگم

Drago

کاربر ممتاز

خوب پس دونه دونه میگم : از نظر قد و وزن متناسب باشیم یعنی از من خیلی بلندتر و یاچاق تر نباشه
از نظر قیافه هم نمی تونم بگم مهم نیست .اونم در حد متعادل باشه یعنی زشت نباشه
از نظر فکری بتونه خودش برا خودش تصمیم بگیره یعنی دهن بین نباشه و هم کله شق نباشه.بهم اعتماد داشته باشه یعنی از آدم شکاک خوشم نمیاد و حامی هم باشیم یعنی اون جوری نباشه هر کاری خواستم بکنم مخالف کنه برعکس دوست دارم کمکم کنه و یا حتی با هم دوتایی گروهی کار کنیم.
برخوردش رو بلد باشه بدونه کی و کجا چه جوری رفتار کنه یعنی حرف زدنش رو بلد باشه یعنی بددهن نباشه یعنی اهل فحش اینا باشه
از نظر اقتصادی کار کنه و روی پای خودش وایسه
از نظر علمی و شغلی از من بالاتر باشه (یعنی از من باسواد تر باشه )
اهل سیگار نباشه چون به شدت حساسیت دارم و طرف پیشم حتی نکشه می تونم تشخیص بدم سیگاریه یا نه یعنی اون قدر به بوش حساسم
با کار و تحصیل و این جور چیزا مخالف نباشه
خانواده اش افراد با فرهنگی باشن
پس مثلا اگه تمام شرایط رو داشته باشه ولی چاق باشه قبول نیست؟
اون مورد شغلی هم فکر کنم با توجه به اینکه شما کار نمیکنید،هر شغلی باشه بالاتر از شماست و به هرحال قبوله دیگه!

حالا اگه همه این شرایط رو داشت بعد ازدواج کردید یهو ۲۰ کیلو چاق شد چی؟ طلاق میگیرید؟ یا مثلا زشت شد،صورتش در یه حادثه از ریخت افتاد،اونوقت چی؟

این جریان علمی و شغلی رو راستش دقیق نمیفهمم،میگید «از من بالاتر باشه»،خب فرض کنیم طرف فوق لیسانس کامپیوتر و سرپرست بخش نرم افزار اداره فلان هست،با ۸۰۰ هزارتومن در ماه درآمد.بعد شما میرید ازدواج میکنید،اون مدیرش بهش ارتقا نمیده،اما شما یهو ترقی میکنید میشید معاون آی تی شرکت فلان،با ۱.۵ میلیون تومن درآمد در ماه.بعد طلاق میگیرید؟
یا مثلا اگه با هم دکترا امتحان بدیدِ،شما قبول شید و اون نه چی،طلاق؟
ببخشید اینجوری میگم،اما معلم میخواید یا همسر؟!

یه چیزی میگم،امیدوارم اشتباه برداشت نشه : من همه این مواردی که شما میگید رو دارم.خیلی چاق یا لاغر نیستم،خیلی زشت یا زیبا هم نیستم،شکاک و مخالف خوان هم نیستم،استقلال فکری هم دارم،بد دهن نیستم،حرف زدن و برخوردم هم چندان بد نیست،کم و بیش استقلال مالی دارم،از نظر علمی و شغلی از تو بالاترم (صرفا به خاطر فوق خوندن،وگرنه ادعا ندارم که چیزی بلدم)،اهل سیگار نیستم،با کار و تحصیل هم مخالف نیستم،خانواده ام هم به اندازه کافی فرهنگی هستن....اما خودت میدونی که ما نمیتونیم با هم زندگی کنیم! به نظرت چرا؟ معیارهایی که تو نوشتی کامل نیست یا من این معیارها رو اونطوری که تو میخوای ندارم؟

(قابل توجه مدیر یا مدیران : این اسپم نیست،سوال آخر جواب لازم داره)

نمی دونم اون جمله ام " بابا پاشو بیکاری " چرا این قدر نظر همه رو جلب کرد این رو فقط شوخی کردم
من اگه میدونستم قراره به جای جواب دادن شوخی کنید به احتمال زیاد نمیپرسیدم.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
پس مثلا اگه تمام شرایط رو داشته باشه ولی چاق باشه قبول نیست؟
اگه فقط این مشکل باشه میشه حل کرد .یعنی با رژیم اینا میشه تا حدی لاغرتر بشه یعنی نمیگم لاغر لاغر بشه ولی تا یک حدی کمک اش می کنم لاغر بشه خوب این به سلامتی خودش هم ضرر داره.
اون مورد شغلی هم فکر کنم با توجه به اینکه شما کار نمیکنید،هر شغلی باشه بالاتر از شماست و به هرحال قبوله دیگه!
خوب گفتی تا اونجایی که امکان داره تحصیلات آکادمیک رو خوندی پس تا اونوقت بیکار نمی مونم ( البته امیدوارم )
حالا اگه همه این شرایط رو داشت بعد ازدواج کردید یهو ۲۰ کیلو چاق شد چی؟ طلاق میگیرید؟ یا مثلا زشت شد،صورتش در یه حادثه از ریخت افتاد،اونوقت چی؟
نه طلاق نمی گیرم چون دیگه قبل ازدواج ظاهر مهمه بلکه بعد اون رفتار مهم تره

این جریان علمی و شغلی رو راستش دقیق نمیفهمم،میگید «از من بالاتر باشه»،خب فرض کنیم طرف فوق لیسانس کامپیوتر و سرپرست بخش نرم افزار اداره فلان هست،با ۸۰۰ هزارتومن در ماه درآمد.بعد شما میرید ازدواج میکنید،اون مدیرش بهش ارتقا نمیده،اما شما یهو ترقی میکنید میشید معاون آی تی شرکت فلان،با ۱.۵ میلیون تومن درآمد در ماه.بعد طلاق میگیرید؟
نه چون اول مهمه این جوری بگم اگه از اول طرف مقابل از من از نظر شغلی و علمی پایین تر باشه این مشکل ایجاد می کنه به دو شکل یک اعتماد به نفس پسر از بین میره احساس می کنه از دختر پایین تره در نتیجه سعی می کنه جلوی پیشرفت اونم بگیره ولی خودش بالا باشه به اونم کمک می کنه مثلا یک مثال کوچک فکر کن همون شرکت که میگی من معاونم تو محیط کاری یک پروزه ای بزرگ برداشتیم اینا من میام ذوق کرده اینو تعریف کنم طرف چون از نظر کاری پایین تره میگه خوب سوادت رو به رخ من نکش و یا شاید نزاره کار کنم .( و اختلافات شروع بشه) ولی خوب اگه بعدا هم چین اتفاقی افتاد خودش می دونه از من بالاتره و دچار مشکل نمیشیم
یا مثلا اگه با هم دکترا امتحان بدیدِ،شما قبول شید و اون نه چی،طلاق؟
ببین منظور من از این مشکل من نیستم بلکه احساس طرف مقابل هست که ممکنه باعث ناراحتی بشه واسه همین دوست ندارم پایین تر باشه
ببخشید اینجوری میگم،اما معلم میخواید یا همسر؟!
من نمیگم بیاد به من درس یاد بده من میگم دوست دارم از من بالاتر باشه

یه چیزی میگم،امیدوارم اشتباه برداشت نشه : من همه این مواردی که شما میگید رو دارم.خیلی چاق یا لاغر نیستم،خیلی زشت یا زیبا هم نیستم،شکاک و مخالف خوان هم نیستم،استقلال فکری هم دارم،بد دهن نیستم،حرف زدن و برخوردم هم چندان بد نیست،کم و بیش استقلال مالی دارم،از نظر علمی و شغلی از تو بالاترم (صرفا به خاطر فوق خوندن،وگرنه ادعا ندارم که چیزی بلدم)،اهل سیگار نیستم،با کار و تحصیل هم مخالف نیستم،خانواده ام هم به اندازه کافی فرهنگی هستن....اما خودت میدونی که ما نمیتونیم با هم زندگی کنیم! به نظرت چرا؟ معیارهایی که تو نوشتی کامل نیست یا من این معیارها رو اونطوری که تو میخوای ندارم؟
نمی دونم احتمالا معیارهای من ناقصه .خوب شاید دلیلش این باشه که نگرش مون فرق می کنه تو واقع بین هستی و می تونی همیشه درست تصمیم بگیری و خوب فکر کنی ولی من زیادی خوش بین هستم و این سبب میشه تصمیم اشتباه بگیرم ( یعنی دوتا یادم رفته بود نظرات و اخلاقمون متناسب باشه )

(قابل توجه مدیر یا مدیران : این اسپم نیست،سوال آخر جواب لازم داره)

من اگه میدونستم قراره به جای جواب دادن شوخی کنید به احتمال زیاد نمیپرسیدم
.

جمله دومم جدی بود دلیل شوخیم هم بهت توصیح دادم

dzzv_13

مدیر تالار
1. اگر بخوای از بین تمام خصوصیت های دنیا یه خصوصیت رو برای خودت برداری .. کدوم رو برمیداری ؟!! چرا ؟!!

2. در مورد ساخت محصولی که بتونه در جامعه خریدار داشته باشه .. چه ویژگی هایی رو باید در ساختش رعایت کرد ؟!!

3.در مورد طراحی و سبک هاش هر چی میدونی بنویس ؟!! (حتی اگر هم بلد نیستی یه دو خط از نت سرچ کن)

4. آرامش رو در چی میبینی ؟!! و چطوری به آرامش میرسی یا اینکه چکاری باعث میشه احساس آرامش کنی ؟!!

5. اگر تو دبیر بودی و شاگردانی داشتی که انگیزه ایی برای درس خوندن نداشتن و نمیخواستی از زور هم استفاده کنی .. چطوری اونها رو راغب به درس خوندن میکردی ؟!!

6. پنج تا از اصلاحات icnd2 رو بنویس و برای هر کدوم یه مختصر توضیح بده (این اصلاحات میتونه پروتکل یه شیوه های مسیریابی باشه یا ...)

:gol:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
1. اگر بخوای از بین تمام خصوصیت های دنیا یه خصوصیت رو برای خودت برداری .. کدوم رو برمیداری ؟!! چرا ؟!!

2. در مورد ساخت محصولی که بتونه در جامعه خریدار داشته باشه .. چه ویژگی هایی رو باید در ساختش رعایت کرد ؟!!

3.در مورد طراحی و سبک هاش هر چی میدونی بنویس ؟!! (حتی اگر هم بلد نیستی یه دو خط از نت سرچ کن)

4. آرامش رو در چی میبینی ؟!! و چطوری به آرامش میرسی یا اینکه چکاری باعث میشه احساس آرامش کنی ؟!!

5. اگر تو دبیر بودی و شاگردانی داشتی که انگیزه ایی برای درس خوندن نداشتن و نمیخواستی از زور هم استفاده کنی .. چطوری اونها رو راغب به درس خوندن میکردی ؟!!

6. پنج تا از اصلاحات icnd2 رو بنویس و برای هر کدوم یه مختصر توضیح بده (این اصلاحات میتونه پروتکل یه شیوه های مسیریابی باشه یا ...)

[h=1]سلام قبل از جواب خیلی خیلی شرمنده ببخشید این قدر با تاخیر جواب دادم اینترنتم قطع هست و درست نمیشه یعنی خودم بلد نیستم پشتیبانی هم جواب درست حسابی نمیده واسه همین فعلا درست نشده.[/h][h=1]1.منظورت اینه دارم یا دوست دارم داشته باشم؟؟ اگه دارم منظورته تواضع رو انتخاب می کنم آدم متواضعی هستم و به نظرم همه باید باشن چون آدمی که به خود مغرور باشه هیچ جا نمیرسه یعنی همین تکبر بود که شیطان رو منحرف کرد .[/h][h=1]یک زمانی امضام یک بیتی بود نمی دونم یادته یا نه که به نظرم جالبه :[/h][h=1]مغرور نشو به خود خواندی ورقی / زان روز حذر کن که ورق برگردد گر منظورت دوست داشتنم هست صبر رو انتخاب می کردم چون آدمی که صبر و اراده داشته باشه به هرچیزی بخواد میرسه.[/h]2.به نظرم باید یک قابلیت و امکان جدید داشته باشه که کاربردیه و سبب متمایز شدن این با بقیه محصولات بشه که طرفدار داشته باشه و اینکه استاندارد باشه( یعنی ارزیابی و تست بشه ) یعنی معیارها درست باشه الکی ساخته نشده باشه
3. اینو ان شالله نت ام درست شد جواب میدم .
4. آرامش به نظرم اینه که بتونی بدون هیچ فکری از زمان حال لذت ببری .آهنگ گوش میدم .نت میام
5.خوب من سعی می کردم کمکشون کنم تا به درس از یک دید دیگه نگاه کنن مثلا برای اینکه از ریاضی خوششون بیاد از انواع نرم افزارهای بازی و ریاضی استفاده می کردم مسابقه میذاشتم مثلا چند گروه تقسیم می کردم هر گروه به صورت گروهی مسابقه میدادن و درس ها رو مشخص می کردم یعنی یک مسابقه که کدوم گروه قوی تره اون گروه رو می بردم اردو اینا این جوری دفعه

dzzv_13

مدیر تالار
همگی خسته نباشین

ممنون از صنم خانم ..
قفل شد ..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا