◀ بيان سوال های تخصصی مهندسی صنایع

◀ بيان سوال های تخصصی مهندسی صنایع

• بله ولی زیاد مطرح نیست!

رای: 0 0.0%
  • مربوط نیست ولی میشه درموردش بحث کرد.

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    5

sszz23

عضو جدید
سلام دوستان.
میخواستم بدونم رشته صنایع فلز زیر گروه صنایع هست؟
و دروس تخصصی و عمومی رشته صنایع فلز مقطع کاردانی چیا هست؟
با تشکر قبلی:gol:
سلام.این رشته زیرگروه صنایع نیست.یکی از رشته های شاخه فنی و حرفه ای هست.فکر میکنم بیشتر مربوط به متالوژی باشه.من همینقدر میدونم.

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
من خودم این دو تا رو توی توم 3 با هم برداشتم خیلی هم خوب بود
یکیشو شدم 19.5 یکیشم 19.3 (البته ترم 3 نمیدونم چی شده بود همه درسام 19 می شد الا مبانی برق که بهم داد 13 مرتیکه نکبت!!!!!!!)

woodywood

عضو جدید
می خواستم نظرتون و درباره اینکه اقتصاد2 و اقتصاد مهندسی تو یک ترم با هم بردارم بدونم(البته کسای که این دو درس و گذروندند). اگه میشه سریعتر جو اب بدین

عزیزم این دو درس هیچ تداخلی باهم ندارن
فقط باید استاد دوتا درست ببینی چطورن
مثلا استاد اقتصاد مهندسی ما خیلی سخت گیر بود به خاطر همین من مجبور شدم اون ترم فقط 17 واحد بردارم و کنارش اقتصاد 2 رو برداشتم چونکه استادش خیلی باحال بودو با دانشجو کاملا راه میومد
همیشه سعی کن برای انتخاب واحد اول استاد اون درسو بشناسی

shmomeny

عضو جدید
نرم افزار اتوماسیون اداری + کنترل کیفیت(کالیبراسیون)

نرم افزار اتوماسیون اداری + کنترل کیفیت(کالیبراسیون)

:confused:
نرم افزاری ایرانی یا خارجی می خواستم که اتوماسیون اداری را انجام دهد بعلاوه قابلیتهای یک نرم افزار (کنترل کیفیت) مثل کالیبراسیون را هم داشته باشد

ترجیحا خارجی

مهمترین نکته این است که هم در زمینه صنعتی و هم اداری فعالیت داشته باشد.

sahmomeny@gmail.com

:surprised:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
کمکم کنید (فردا انتخاب واحده)

کمکم کنید (فردا انتخاب واحده)

می خواستم بدونم سیستم های اطلاعات مدیریت چه جور درسیه؟ چون پیش نیازش برنامه نویسی پرسیدم ببینم اصلا برنامه نویسی داره یا نه؟:que:
ارزیابی کار و زمان ؟
اقتصاد عمومی؟
لطف می کنید اگر جوابی بدید.مرسی

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
کمک انتخاب واحدی

کمک انتخاب واحدی

من دانشجوی ترم 5 صنایع ام. میشه بگید درس های ارزیابی کا و زمان، اقتصاد عمومی، سیستم ها اطلاعات مدیریتی چطورین؟ آسون ؟ سخت؟ ریاضی وار یا حفظی؟

sszz23

عضو جدید
می خواستم بدونم سیستم های اطلاعات مدیریت چه جور درسیه؟ چون پیش نیازش برنامه نویسی پرسیدم ببینم اصلا برنامه نویسی داره یا نه؟:que:
ارزیابی کار و زمان ؟
اقتصاد عمومی؟
لطف می کنید اگر جوابی بدید.مرسی

MIS آشنایی با انواع سیستمهای اطلاعاتی و اجزای آنها،از جمله جریان داده ها-پردازش داده ها-بانکهای اطلاعاتی-و فراگیری ابزارهای گوناگون برای مدلسازی این سیستمهاست.این درس پروژه عملی هم داره.بله.پیش نیازش برنامه نویسی کامپیوتری است.
ارزیابی کاروزمان پیش نیازش روشهای تولید1-کارگاه ماشین افزار2 و آمارواحتمالات است.
اقتصاد عمومی 1 پیش نیاز نداره.اقتصاد عمومی2 پیش نیازش اقتصاد عمومی 1 هست

industry

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک کننده!!!!

کمک کننده!!!!

من دانشجوی ترم 5 صنایع ام. میشه بگید درس های ارزیابی کا و زمان، اقتصاد عمومی، سیستم ها اطلاعات مدیریتی چطورین؟ آسون ؟ سخت؟ ریاضی وار یا حفظی؟

من هم ترم پنجی هستم!!!
ولی:
1- شما کدوم دانشگاه درس می خوانید؟ :que: چون ما تو صنایع اقتصاد عمومی نداریم:eek::eek:
سه تا داریم:::::::>>>> اقتصاد یک (خرد) ،اقتصاد دو (کلان) ،اقتصاد مهندسی

2- ارزیابی رو باید بری کارخانه یا ... یه جورایی پروژه داره البته همه چیز بستگی به استاد داره!:redface::redface:
3- اقتصاد هم در خوندنی + یه کم محایبه در حد 2+2=4!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:
از سیستم های اطلاعات مدیریتی هم آماری ندارم...;);)
البته دست آخر همه چیز بستگی به خودت داره که چقدر درس بخونی:D:)

industry

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک کننده!!!!

کمک کننده!!!!

من هم ترم پنجی هستم!!!
ولی:
1- شما کدوم دانشگاه درس می خوانید؟ :que: چون ما تو صنایع اقتصاد عمومی نداریم:eek::eek:

2- ارزیابی رو باید بری کارخانه یا ... یه جورایی پروژه داره البته همه چیز بستگی به استاد داره!:redface::redface:
3- اقتصاد هم در خوندنی + یه کم محایبه در حد 2+2=4!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

industry

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک کننده!!!!

کمک کننده!!!!

من هم ترم پنجی هستم!!!
ولی:

industry

عضو جدید
کاربر ممتاز
به من خرده نگیرید که 3 بار فرستادم این سایت بود که غاطی کرده بووود!!!!:mad::mad:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من هم ترم پنجی هستم!!!
ولی:

مرسی ممنون

sszz23

عضو جدید
من هم ترم پنجی هستم!!!
ولی:

شما چطوری ترم 5 هستید اونم صنایع که دارید اقتصاد خرد و کلان میخونین.اقتصاد خرد و کلان بره رشته ی حسابداریه نه صنایع.
در ضمن تو دانشگاهها به اقتصاد عمومی،اقتصاد میگن.که هم 1 داره هم 2.
اطلاعات اشتباه ندید.

mahtabi

مدیر بازنشسته
شما چطوری ترم 5 هستید اونم صنایع که دارید اقتصاد خرد و کلان میخونین.اقتصاد خرد و کلان بره رشته ی حسابداریه نه صنایع.
در ضمن تو دانشگاهها به اقتصاد عمومی،اقتصاد میگن.که هم 1 داره هم 2.
اطلاعات اشتباه ندید.

سلام
نه عزیزم
اینجا اقتصاد 1 و 2 هست که بهشون هم میگن اقتصاد خرد و کلان.
;)

sszz23

عضو جدید
سلام
نه عزیزم
اینجا اقتصاد 1 و 2 هست که بهشون هم میگن اقتصاد خرد و کلان.
;)

میدونم که به اقتصاد 1و2 میگن خرد و کلان.اما در صنایع اقتصاد عمومی داریم.چه بدونم شاید تو دانشگاه ما فقط اینطوریه.من که از سیستم دانشگاهی ایران چیزی سر در نمی یارم.:w19:
زمین تا آسمون سیستم دانشگاهی اینجا با ایران متفاوته.

mahtabi

مدیر بازنشسته
میدونم که به اقتصاد 1و2 میگن خرد و کلان.اما در صنایع اقتصاد عمومی داریم.چه بدونم شاید تو دانشگاه ما فقط اینطوریه.من که از سیستم دانشگاهی ایران چیزی سر در نمی یارم.:w19:
میدونم گلم .منم واسه همین حرف شمارو تصحیح کردم .چون ممکنه اسم درس اونجا با اینجا متفاوت باشه.
به هر حال همینکه کمک میکنی عالیه عزیزم.:gol:

.MosTaFa.

کاربر ممتاز

مگه شما کجا درس می خونین که زمین تا آسمون سیستم دانشگاهیش با ایران متفاوته؟

alballo2007

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به همه مهندسا
كسي جزوه تحقيق در عمليات دكتر عشقي و جزوه آمار اشجري رو داره بذاره واسه دانلود
ممنون ميشم

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
سلام به همه مهندسا
كسي جزوه تحقيق در عمليات دكتر عشقي و جزوه آمار اشجري رو داره بذاره واسه دانلود
ممنون ميشم

سلام تا اونجایی که من می دونم اشجری جزوه تحقیق و طرح ریزی داره نه آمار
من خودم باهاش تحقیق داشتم جزوش رو هم دارم ولی خوب نمیدونم چطوری می تونم بهت برسونم
البته کتاب دکتر اشجری یه خلاصه خیلی خوب از جزوشه و البته کتاب پارسه هم اشجری مینویسه که اون کامل تره به نظرم اونو گیر بیاری خیلی بهتره
دکتر عشقی هم جزوه آمارش خوبه ولی هیچ چی مثل کتاب عیوضیان نمیشه
در هر حال موفق باشی

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز

hparhizi

عضو جدید
درخواست معرفي سايت جهت دريافت فايلهاي انميشن

درخواست معرفي سايت جهت دريافت فايلهاي انميشن

سلام
از دوستان كسي سايتي جهت دريافت فايلهاي فلش و انميشن مرتبط با مهندسي صنايع جهت ساخت گزارشات پاور پوينت سراغ نداره ؟

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از دوستان كسي سايتي جهت دريافت فايلهاي فلش و انميشن مرتبط با مهندسي صنايع جهت ساخت گزارشات پاور پوينت سراغ نداره ؟

فکر نمیکنم همچین سایتی باشه

اگه شما بگید انیمیشین با چه موضوعی میخواید شاید بشه کمک کرد البته بازم احتمالش کمه (البته از جانب من ، دوستان دیگه ممکنه بتونن کمکتون کنن)
البته نگید با موضوع صنایع . منظورم اینه که مثلا چی باشه؟!!:surprised:

hparhizi

عضو جدید
فکر نمیکنم همچین سایتی باشه

اگه شما بگید انیمیشین با چه موضوعی میخواید شاید بشه کمک کرد البته بازم احتمالش کمه (البته از جانب من ، دوستان دیگه ممکنه بتونن کمکتون کنن)
البته نگید با موضوع صنایع . منظورم اینه که مثلا چی باشه؟!!:surprised:

من براي يه پرزنتيشن در خصوص روشهاي نوين انبار داري در انبار قطعات نياز به يكسري انميشن ها مرتبط دارم

arshin67

عضو جدید
با سلام
من راجع به مهندسی ارزش کمک می خوام.یا اگه باشه پایان نامه هایی با این موضوع،کسی می تونه به من کمک کنه
ممنون میشم. با احترام:آرشین