▂▃▅▇█▓▒ فانتزی های من و دوستام ▒▓█▇▅▃▂

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از فانتزیام اینه که:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شرمنده... هرچی فکر میکنم میبینم به همش رسیدم!!
فعلا به سمت افق حرکت میکنم ببینم چیزی یادم میاد یا نه :|

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

یکی از فانتزی های من اینه که اینجا زندگی کنم :love:

میشیگان
میگن اینجا قشنگترین پاییز رو داره ..
آدرس رو گفتم تا اگه خواستی بری بدونی کجاس .. :smile:

---------------

dzzv_13

مدیر تالار
یکی از فانتزیهام اینه که بشم قول چراغ جادو
و تمام آرزوهای آدمای خوب رو برآورده کنم
.
.
.
.
..

بعد در حالی که هیچ کس از خودم نمیپرسه آرزوم چی هست
برو توی دود چراغم محو بشم ..
:redface:

(واقعا از ته قلبم این آرزویی بوده که از بچگی داشتم .. هییییییییییییی)

آخرین ویرایش:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان داشتم از دم یه قلیون سرا ر د میشدم خیلی حسودیم شد بهشون همه خوشحال بودن :(
نامردا به فانتزیشون رسیده بودن همه توو دود محو شده بودن
لامصب افقی بود واسه خودش :))))

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از فانتزیام اینه....اون درسی رو که این ترم افتادم برم تو سایت ببینم استاد 10 بهم داده.....منم از خوشحالی بال در بیارم تو افق محو شم ( جدی گفتما استاده منو با 9 انداخت.....بابا 10رو میدادی خو!! :( )

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه فانتزی جالب ...
من و ادله با هم توی کنسرت بخونیم بعد ادله صداش بگیره .... همه هوش کنن و من اون وسط از خنده روده بر بشم .... توی همین حال یه دفعه از خواب بلند بشم ..... همینطور که دارم چشمامو می مالم ببینم صدای دست و صوت میاد و یکی میگه بیا دیگه همه منتظر تو هستن ... اونوقت با لباس خواب برم روی استیج ... و با صدای خواب آلود آهنگ fall in love with music fall in love with dance رو بخونم و سبک جدیدی توی صدای خواننده ها و مدل لباسشون خلق کنم

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
یکی از فانتزیهام اینه که بشم قول چراغ جادو
و تمام آرزوهای آدمای خوب رو برآورده کنم
.
.
.
.
..

بعد در حالی که هیچ کس از خودم نمیپرسه آرزوم چی هست
برو توی دود چراغم محو بشم ..
:redface:

آفرین چه غول خوبی

*Behi

عضو جدید
آقایون و خانومایی که فرت وفرت تو فانتزیاتون محو میشین، این محو شدنا رو بی خودی حروم نکنین. الاناست که کارنامه های مدرسه و دانشگاهمون بیان و نمره ها اعلام بشن. اونوقته که باید محو شین!
از همین الان به جای زرت و زورت محو شدن تو فانتزی، تمرین محو شدن تو واقعیت بکنین!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقایون و خانومایی که فرت وفرت تو فانتزیاتون محو میشین، این محو شدنا رو بی خودی حروم نکنین. الاناست که کارنامه های مدرسه و دانشگاهمون بیان و نمره ها اعلام بشن. اونوقته که باید محو شین!
از همین الان به جای زرت و زورت محو شدن تو فانتزی، تمرین محو شدن تو واقعیت بکنین!

من که همه دلسامو قفول سدم دیکه استلس ندالم:smile:

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از فانتزیام اینه که ادمای تو دنیایمون چیزای بد بزارن کنار و خوب و خوش کنار هم زندگی کنند هدفشون حرص و طمع نباشه مال دنیارو بی ارزش بدونن واقعا و پی خوبیا باشن و همه انسانها بتونن زندگی زیبایی تو دوره کمی که بهشون اجازه زندگی دادن داشته باشن
دلم عشقهای واقعی پدر ومادرایی دلسوز برادرو خواهرای صمیمی دوستیایی واقعی عدل و انصاف و عدالت و مهربونی و بهشت رو زمین میخواد
میدونم میشه اگه خود ادما بخوان مطمئنم اما بعید میدونم مردم ما بخوان !!!
دلم ایرانی زیبا و با مردم ساد میخواد
بعدسم خودمم میسم یکی ایرانی خوشفخت......دی
با ارامش تو جایی که همه ارزوش دالن با ادمای خوب زندگی میتونم
بعد بعدسم بدیهام میرن و محو میشن...هی یعنی میسه:(

آخرین ویرایش:

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
یکی از فانتزیام اینه که ادمای تو دنیایمون چیزای بد بزارن کنار و خوب و خوش کنار هم زندگی کنند هدفشون حرص و طمع نباشه مال دنیارو بی ارزش بدونن واقعا و پی خوبیا باشن و همه انسانها بتونن زندگی زیبایی تو دوره کمی که بهشون اجازه زندگی دادن داشته باشن
دلم عشقهای واقعی پدر ومادرایی دلسوز برادرو خواهرای صمیمی دوستیایی واقعی عدل و انصاف و عدالت و مهربونی و بهشت رو زمین میخواد
بدیهام میرن و محو میشن...هی یعنی میسه:(
امیدوارم که نه تنها ایران بلکه تموم دنیا همین طوری باشه.

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد بعدسم بدیهام میرن و محو میشن...هی یعنی میسه:(

منم خیلی دوس دارم...
خیلی دوس دارم دیگه ادم ها وقتی میشنون جائی کسی داره مهربونی میکنه نگن به نفعشه..حتما سودی داره..
نشه که مهربونی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند.
روزی نیاد که همه نادان شیم.

البته اگر هر کسی از خودش شرع کنه اون روزم میاد

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]این یک فانتزی نیست!!واقعیته[/FONT][FONT=&quot]!![/FONT][FONT=&quot]

[FONT=&quot]که تو ده دقیقه،ده نفره،سه تا کردیم تو پاچه آبیا[/FONT][FONT=&quot]!![/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]توی افق هم محو نشدیم!!وایسادیم دم افق و به ریش آبیا خندیدیم[/FONT][FONT=&quot]:))))[/FONT][/FONT]

sayna.girl

عضو
این یک فانتزی نیست!!واقعیته!!

که تو ده دقیقه،ده نفره،سه تا کردیم تو پاچه آبیا!!

توی افق هم محو نشدیم!!وایسادیم دم افق و به ریش آبیا خندیدیم:))))

خب حالا چه ربطی داشت به اینجا؟!!!
ها؟
اینو برو تو تالار کل کل بگو تا بریزن رو سرت یه جوری محوت کنن که نتونی به سمت افقم بری
:biggrin:

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نی نی کاش همه ادما مثه تو فک کنن..:redface:

دلی پاک...صاف...ساده همین:gol:

شاید تو تجلی وجود خدا در زمین باشی...:heart:
خب خیلیام اینسولی فکل میتونن سک نتون فسقلی

ای خدا نه باو اینسولیام نیست دینه منم خیلی خوف نیستم فقط سعی میتونم خب انسان جاهزل الخطاست دینه منم انسانم اما مهم اینه سعی تونیم بهتل باسیم -اسالله هممون از زندگیمون راضی باسیم و لذت ببریم و خدامومن و بندگان خداهم از مون راضی باسن البته اول بنده های خدا بعد خدا-آمین

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب خیلیام اینسولی فکل میتونن سک نتون فسقلی

ای خدا نه باو اینسولیام نیست دینه منم خیلی خوف نیستم فقط سعی میتونم خب انسان جاهزل الخطاست دینه منم انسانم اما مهم اینه سعی تونیم بهتل باسیم -اسالله هممون از زندگیمون راضی باسیم و لذت ببریم و خدامومن و بندگان خداهم از مون راضی باسن البته اول بنده های خدا بعد خدا-آمین
الهی امین....

zahra az iran

کاربر بیش فعال
یکی از فانتزی های دوران کودکی من این بود که عینکی بشم

یه بار هم عینک زنعمو رو زدم رفتم بیرون دسته های عینک از دو طر ف گوشام میافتاد دوستم منو دید گفت عینکی شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(دوسته باهوشی داشتماااااااااااااااااااااا

dzzv_13

مدیر تالار
این یک فانتزی نیست!!واقعیته!!

که تو ده دقیقه،ده نفره،سه تا کردیم تو پاچه آبیا!!

توی افق هم محو نشدیم!!وایسادیم دم افق و به ریش آبیا خندیدیم:))))

ای جونم کامران هم اومد :D:redface:
برو تاریخچه دربی ها رو ببین ..
بازی پنجم رو ببین .. در تاریخ 49.7.3 .. همین بلا رو ما سر شما آوردیم .. در حالی که دو هیچ عقب بودیم .. سه بر دو بردیم .. اون هم دوگل در فاصله کمتر از یک دقیقه زدیم :D
اون چیزی که برا شما اسطوره شده .. برای ما خاطره هست :)
================

یکی از فانتزی که رئیس کانون فرهنگی قلم چی بشم
برم توی تلوزیون تبلیغ بزنم
این تبلیغ رو بزنم :

بعد درحالی که گوله گوله پرسپولیسی میاد برای ثبت نام
من استعفا بدم از سمتم
و درحالی که کتم بر روی دوشم هست
آروم و بی صدا از دفتر کارم برم بیرون
و در غبار مه آلود یه روز قشنگ
برم توی افق محو بشم ..

×!!

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جونم کامران هم اومد :D:redface:
برو تاریخچه دربی ها رو ببین ..
بازی پنجم رو ببین .. در تاریخ 49.7.3 .. همین بلا رو ما سر شما آوردیم .. در حالی که دو هیچ عقب بودیم .. سه بر دو بردیم .. اون هم دوگل در فاصله کمتر از یک دقیقه زدیم :D
اون چیزی که برا شما اسطوره شده .. برای ما خاطره هست :)

×!!
خو امیر حسین داد قبلش تحقیق کن ضایع نشی من که نشنیدم یه همچین چیزی ولی به فرض محال که درست باشه این ولی دو تا مورد میمونه یکی اینکه بازیکن ما هتریک کرد با رکورد 8 ثانیه(یعنی 8 ثانیه بیشتر مالکیت توپ دستش نبوده) و دوم اینکه تیم ما 10 نفره بود میدونی یعنی چی؟......:biggrin:... بعدشم چرا از فانتزی واقعی من تشکر نکنی هان؟!....:biggrin:

dzzv_13

مدیر تالار
خو امیر حسین داد قبلش تحقیق کن ضایع نشی من که نشنیدم یه همچین چیزی ولی به فرض محال که درست باشه این ولی دو تا مورد میمونه یکی اینکه بازیکن ما هتریک کرد با رکورد 8 ثانیه(یعنی 8 ثانیه بیشتر مالکیت توپ دستش نبوده) و دوم اینکه تیم ما 10 نفره بود میدونی یعنی چی؟......:biggrin:... بعدشم چرا از فانتزی واقعی من تشکر نکنی هان؟!....:biggrin:

بفرما تشکر کردم .. چرا میزنی بچه رو :redface::D
خب وقتی یکی میخواد گل بزنه یک ثانیه کافیه که یه ضربه به توب بزنه و گل بشه ..

خب تحقیق کردم که میگم دیگه :D
علی پروین و حسین کلانی برای شما گل زده بودن
گلهای ما رو هم جواب قراب، کارو حق وردیان(۸۷)، عباس مژدهی(۸۸) برای ما گل زده بودن

درضمن فکر کنم ده نفره هم بودیم .. اگر باز مطمئن شدم بهت میگم .. (شانس اون موقع نبودیم .. که یادمون باشه 10 نفره بودیم یا نه .. شاید هم 9 نفره بودیم .. خخخخخخ:D)