ஜ ♫♪ *جشن تولـــــــدDDDIQ عزیز * ♫♪ ஜ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
تولدتون مبارک باشه جناب مودیر. ایشالله همیشه شاد و سربلند و مودیر باشین :smile:

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان خوبم

همیشه به لطف شما دوستان خوبم دلگرم هستم و مطمئنا باشگاه برای من همیشه با محبت های شما به یاد خواهد اومد ؛ از خواندن پیام های شما و اینکه در کنار شما هستم قلبا خوشحالم و از شما صمیمانه تشکر میکنم
امیدوارم که بتوانم قدردان محبت های شما باشم

صدیق 28 فروردین 94

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=237960&d=1429312697

توضیح عکس اینکه ...
تولدمه!! زمان جنگ بود! و اینجا هم یکی از مناطق محروم جنوب استان فارس که برای طرح پدرم ساکن بودیم و اون موقع اونجا مادرم کیک گیر نیاورد!!! و با میوه هایی که گیر میومد جشن تولد من رو گرفت!
یادش بخیر اون کیک میوه ای رو با هزار تا کیک چند طبقه ای هم عوض نمیکنم ...​

پیوست ها

• 5678.jpg
    5678.jpg
    29.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام... جناب صدیق منم تبریکتون رو تبریک عرض میکنم.

ان شالله سالی پر از خیر و نیکی و برکت و همراه با ارامش و بهترین ها پیش روی شما باشه.

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام به همه دوستان خوبم
یکبار دیگه از همه محبت های شما تشکر میکنم ؛ مطمئنا برای هر کسی گاها پیش میاد که به دلایل مختلف خسته بشه و مسائلی پیش بیاد که واقعا ناراحتش کنه و حس بدی پیدا کنه ولی داشتن دوستان خوب حالا چه در محیطهای مجازی و اینترنت یا خارج از اون دلگرم کننده و دلیلی برای ادامه و عبور از اتفاقات ناراحت کننده , برای من این پیغام های شما چه در این تاپیک و چه در جاهای دیگر این حس رو داشت
از لطف شما سپاسگزارم

سلام دوستان خوبم

همیشه به لطف شما دوستان خوبم دلگرم هستم و مطمئنا باشگاه برای من همیشه با محبت های شما به یاد خواهد اومد ؛ از خواندن پیام های شما و اینکه در کنار شما هستم قلبا خوشحالم و از شما صمیمانه تشکر میکنم
امیدوارم که بتوانم قدردان محبت های شما باشم

صدیق 28 فروردین 94

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=237960&d=1429312697

توضیح عکس اینکه ...
تولدمه!! زمان جنگ بود! و اینجا هم یکی از مناطق محروم جنوب استان فارس که برای طرح پدرم ساکن بودیم و اون موقع اونجا مادرم کیک گیر نیاورد!!! و با میوه هایی که گیر میومد جشن تولد من رو گرفت!
یادش بخیر اون کیک میوه ای رو با هزار تا کیک چند طبقه ای هم عوض نمیکنم ...​

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا