یک مهندس کامپیوتر و یک مهندس آب !!!

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم چطور همچین تاپیکهای مسخره ای میزنن.
اصلا تعصب ندارم روی رشتم ولی خوب در کل میگم تاپیک مسخره ای هستش
اصلا کسی نیست روی تاپیکهای بچه ها نظارت کنه؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کسی اینجا بهش برخورده من به نیابت از برو بچ کامپیوتر ازش عذرخواهی میکنم....
ولی نمیدونم چرا بعضیا سریع به خودشون میگین!!!
الان توقع داشتید بیایم توی این تاپیکی که جنبه طنز داشت چی بگیم؟؟!!!!!!!!! واللا!

csharp.net

اخراجی موقت

این تاپیک رو استارتر برای این زده که نام رشته خودشو مطرح کنه
این از این
و اما اصل این جریان برای این یه طرفش مهندس کامپیوتر همه جا نقل میشه چون اون فرد از تمام امکانات اینترنت و شبکه کمک میگیره
بنظرم بی احترامی اصلا در اون عبارات نشده به هیچکس
شده؟؟؟؟
شما این حرفارم برای این زدی چون "باخت مالی رو نشون دهنده ضعف علمی اون فرد" در نظر گرفتی
درحالیکه اینجا اصلا رو "باخت مالی" تاکید نشده!
تاکید رو زرنگی ینفر بوده
حالا چون اون طرف که زرنگی کرده مهندس کامپیوتر نبوده پس ما آدمای بدی هستیم اومدیم اینجا نظر دادیم؟؟
یا اینکه گفتیم فرد سودبرنده مهندس آب نبوده بی احترامی بوده؟؟!
حالا کی گفته بی احترا می بوده!!؟
من که ندیدم کسی گفته باشه

csharp.net

اخراجی موقت
من نمیدونم چطور همچین تاپیکهای مسخره ای میزنن.
اصلا تعصب ندارم روی رشتم ولی خوب در کل میگم تاپیک مسخره ای هستش
اصلا کسی نیست روی تاپیکهای بچه ها نظارت کنه؟
اگر بود که اینجوری نبود.
بیشتر از این حرفی نمیزنم چون .......

csharp.net

اخراجی موقت
اگه کسی اینجا بهش برخورده من به نیابت از برو بچ کامپیوتر ازش عذرخواهی میکنم....
ولی نمیدونم چرا بعضیا سریع به خودشون میگین!!!
الان توقع داشتید بیایم توی این تاپیکی که جنبه طنز داشت چی بگیم؟؟!!!!!!!!! واللا!
شما نایب خاص بر و بچ کامپیوتری!!؟؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اگه کسی اینجا بهش برخورده من به نیابت از برو بچ کامپیوتر ازش عذرخواهی میکنم.... ولی نمیدونم چرا بعضیا سریع به خودشون میگین!!!الان توقع داشتید بیایم توی این تاپیکی که جنبه طنز داشت چی بگیم؟؟!!!!!!!!! واللا!
انتظار داشتن ما نفری 50 اشلوغ بدیم به استارتر :دی

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
به نظرتون واقعاً مهمه اون الفاظ که اینقدر سرش بحث و جدل می کنید و همدیگر رو محکوم می کنید. اصلاً دو نفر آدم بی سوارد، اصل موضوع را و شاید مفهومی را که پشت این شوخی هست ول کردید و فقط به فکر این هستید که به رشته شما بی احترامی شده، که البته من این فکرو نمیکنم.
کاش به جای اینکه در بهر ظاهر هر چیز و عناوینی که بهمون میدن بودیم، به فکر مفاهیم و موارد مهمتر بودیم و اونو دنبال میکردیم.
:gol:

csharp.net

اخراجی موقت
به نظرتون واقعاً مهمه اون الفاظ که اینقدر سرش بحث و جدل می کنید و همدیگر رو محکوم می کنید. اصلاً دو نفر آدم بی سوارد، اصل موضوع را و شاید مفهومی را که پشت این شوخی هست ول کردید و فقط به فکر این هستید که به رشته شما بی احترامی که البته من این فکرو نمیکنم، شده است.
کاش به جای اینکه در بهر ظاهر هر چیز و عناوینی که بهمون میدن بودیم، به فکر مفاهیم و موارد مهمتر بودیم و اونو دنبال میکردیم.
دو نفر بی سواد ؟؟
منظورتون با کیه؟؟!!

Schneider

مدیر بازنشسته
به نظرتون واقعاً مهمه اون الفاظ که اینقدر سرش بحث و جدل می کنید و همدیگر رو محکوم می کنید. اصلاً دو نفر آدم بی سوارد، اصل موضوع را و شاید مفهومی را که پشت این شوخی هست ول کردید و فقط به فکر این هستید که به رشته شما بی احترامی شده، که البته من این فکرو نمیکنم.

راست میگه دیگه
منم همینو بشون میگم اینا گوش نمیدن :D

negin17h

مدیر تالار
دو نفر بی سواد ؟؟
منظورتون با کیه؟؟!!

من شما رو خوب میشناسم. امیدوارم این جمع هم آدمی چون شما را که تنها به فکر شر راه انداختن هستید، شناخته باشن و با طناب پوسیده شما به ته چاه نرن.البته هنوز کسی نمیدونه شما چه رشته ای دارید!!! یک روز م. شیمی، یک روز کامپیوتر، ... هر رشته ای که هستی، فقط عناوین رو شنیدی، فقط.

csharp.net

اخراجی موقت
من شما رو خوب میشناسم. امیدوارم این جمع هم آدمی چون شما را که تنها به فکر شر راه انداختن هستید، شناخته باشن و با طناب پوسیده شما به ته چاه نرن.البته هنوز کسی نمیدونه شما چه رشته ای دارید!!! یک روز م. شیمی، یک روز کامپیوتر، ... هر رشته ای که هستی، فقط عناوین رو شنیدی، فقط.
چراغتون چرا خاموشه پس؟
اون دونفر رو نگفتید کی هستن؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به نظرتون واقعاً مهمه اون الفاظ که اینقدر سرش بحث و جدل می کنید و همدیگر رو محکوم می کنید. اصلاً دو نفر آدم بی سوارد، اصل موضوع را و شاید مفهومی را که پشت این شوخی هست ول کردید و فقط به فکر این هستید که به رشته شما بی احترامی شده، که البته من این فکرو نمیکنم.کاش به جای اینکه در بهر ظاهر هر چیز و عناوینی که بهمون میدن بودیم، به فکر مفاهیم و موارد مهمتر بودیم و اونو دنبال میکردیم.:gol:
ما که قصد بحث و جدل نداریم کسی هم این کارو نکرد گفتیم کلا همه چی شوخی بود نماینده ما هم عذرخواهی کرد منتظریم نماینده اونا هم عذرخواهی کنه
بعد هم همه به صرف شیرینی و شربت مهمون نماینده ما :D

negin17h

مدیر تالار
شما که حرف نمیزنی که ما گوش بدیم..والللا
دو نفر آدم بی سواد کین؟؟

از کسی که منظور واضح من را اینقدر بد تفسیر میکنه و ... انتظار بیشتری نیست. الان اگر اسامی فرد هم به اون دو نفر نسبت بدن، شما میگید چرا فلانی؟!!!!

negin17h

مدیر تالار
سر یه شوخی این همه بحث نکنید !!!
واقعا این همه مهمه؟:surprised:

دقيقاً همینه دوست من، سر هیچ، بخاطر اینکه یک نفر دوست داره بحث راه بندازه. از ابتدا اگر بخونی متوجه میشی :gol:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که قصد بحث و جدل نداریم کسی هم این کارو نکرد گفتیم کلا همه چی شوخی بود نماینده ما هم عذرخواهی کرد منتظریم نماینده اونا هم عذرخواهی کنه
بعد هم همه به صرف شیرینی و شربت مهمون نماینده ما :D

:biggrin:

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کسی که منظور واضح من را اینقدر بد تفسیر میکنه و ... انتظار بیشتری نیست. الان اگر اسامی فرد هم به اون دو نفر نسبت بدن، شما میگید چرا فلانی؟!!!!
عزیزم نگین جان وقتت رو با بحث کردن با ایشون تلف نکن

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعوا ختم به خیر بشه صلواااااااااااااااااااااااااااات :دی

csharp.net

اخراجی موقت
من که هیچی نمیگم
میگم مدیر تالار کجاست؟؟!!
و چرا نیست؟
اگه هست چرا به بررسی نمیپردازه
و اگه نیست چرا نیست
و چرا کاربران بحث میکنند؟
و چرا اسپم میکنند؟
اگه اسپم غیر مجازه چرا قانون جلوشون رو نمیکیره و اگه مجازه چرا جلوشون گرفته میشه
فقط همین