یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
we still don't konw how good we are
ما هنوز میدونیم چقدر خوب هستیم
There comes a time when we have to lead our life
یه وقتی میاد که مجبوریم زندگی خودمون رو هدایت کنیم
Not just follow it
نه اینکه فقط دنبالش کنیم

آخرین ویرایش:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکروز وقتى کارمندان به اداره رسیدند، اطلاعیه بزرگى را در تابلوى اعلانات دیدند که روى آن نوشته شده بود:

دنیا مثل آینه است. انعکاس افکارى که فرد قویاً به آن‌ها اعتقاد دارد را به او باز مى‌گرداند. تفاوت‌ها در روش نگاه کردن به زندگى است

درود بر شما دوست گرامی از مطلب بسیار مفیدتون ممنون

اگر گویی که بتوانم قدم در ده که بتوانی
اگر گویی که نتوانم برو بنشین که نتوانی

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز یکی برای من باور رو توضیح بده ؟چیه چطور باید یه چیزی رو از ته دل باور داشته باشیم؟

درود بر شما
حسی که قبل از انجام کار باعث انجام یا بلعکس رو که برات انگیزه و اشتیاق ایجاد کنه باوره.
عزت نفس یا همون شناخت درونی از خود باعث ایجاد اعتماد به نفس میشه و در ادامه برای تحریک نیاز به باوری داریم .
از ته دل خواستن نیاز به پذیرفتن موضوع منهای شکه پس باور دارم که به مثبت اندیشی باور داری;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
Trouble

alisharapova

عضو جدید
با سلام به همه دوستان پرانرزی خودم
دوستان یه سوالی دارم که ذهنمو زیاد درگیر خودش کرده لطفا راهنمایی کنید.
مثلا من یکی از اهدافم اینه که تا سال بعد تا یه تاریخ خاص ماشینی که مورد نظرم هست رو داشته باشم هر روز هم روش تمرکز میکنم ایا واقعا برای رسیدن به این هدف کار خاصی نباید انجام بدیم هیچ تلاشی نباید بکنیم خوب من فعلا کار خاصی ندارم دانشجو هستم پس چطور این امکان پذیر میشه ؟لطفا کامل توضیح بدید.
با تشکر

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان پرانرزی خودم
دوستان یه سوالی دارم که ذهنمو زیاد درگیر خودش کرده لطفا راهنمایی کنید.
مثلا من یکی از اهدافم اینه که تا سال بعد تا یه تاریخ خاص ماشینی که مورد نظرم هست رو داشته باشم هر روز هم روش تمرکز میکنم ایا واقعا برای رسیدن به این هدف کار خاصی نباید انجام بدیم هیچ تلاشی نباید بکنیم خوب من فعلا کار خاصی ندارم دانشجو هستم پس چطور این امکان پذیر میشه ؟لطفا کامل توضیح بدید.
با تشکر

خب تنها كاري كه ميتوني بكني اينه كه پولشو برداري ببري كمپانيه مورد نظر بخريش :D
ولي جدا از شوخي واقعا نيازي نيس كار خاصي كني!!!
فقط اينارو انجام بده، ايشالا سال ديگه پشت ماشين مورد علاقه‌ات نشستي..
اول اينكه ماشينت رو انتخاب كن... مدلش و ساير خصوصيات.
حتي رنگشو....
بعد هم باور داشته باش كه توي تاريخي كه ميگي حتما حتما تو اون رو داري!
و يه تصوير سازيه خيلي واضح و شفاف...
خودت رو پشتش ببين.... هم به صورت سوم شخص اين كارو كن.... يعني انگاري يكي داره از بيرون تورو از تمام جهات ميبينه.... (خودت رو وقتي پشت ماشين نشستي، از روبرو، بغل و پشت ماشين تصور كن....)
توي خيابون مورد علاقه‌ات باهاش رانندگي كن (همه‌ي اينا توي تصوير سازيه ها).....
گاهي اوقات هم نيازه كه دقيقا پشتش بشيني!! چطوري؟
اول اينكه بايد خوب به دستات نگاه كني.... دستاتو به خاطر بسپار.... حالا چشاتو ببند و دستات رو مجسم كن.... حالا دستات رو روي فرمون ماشينت ببين..... باهاش رانندگي كن و مانور بده و ...
اينايي كه گفتم يه نوع تصوير سازيه شفاف هست....
انقد به اين كار هم ادامه بده تا باور كني كه حتما داريش اين ماشينو.... زماني برسه كه شك نكني كه مال توئه......
ميتوني يه كار ديگه هم بكني.... اگه نقاشيت خوب بود كه عكسشو بكش.... وگرنه عكسشو از جايي پيدا كن و هر روز خوب نگاش كن.... بايد تصوير دقيقي از ماشينت رو داشته باشي... تمام زوايا.... حتي نماي داخليش!!!

هيچ چيز محالي وجود نداره....:gol:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مداد 5 خاصیت است که اگر به دستشان بیاوری،تمام عمرت با دنیا به آرامش می رسی:
1)می توانی کارهای بزرگ کنی ،اما نباید هرگز فراموش کنی که دستی وجود دارد که هر حرکت تو را هدایت میکند . اسم این دست خداست،او همیشه باید تو را در مسیر اراده اش حرکت دهد.
2)گاهی باید از آنچه می نویسی دست بکشی و از مداد تراش استفاده کنی.این باعث می شود مداد کمی رنج بکشد.اما آخر کار،نوکش تیزتر میشود.پس بدان که باید رنجهایی را تحمل کنی،چرا که این رنج باعث می شود انسان بهتری شوی.
3)مداد همیشه اجازه می دهد برای پاک کردن یک اشتباه،از پاک کن استفاده کنیم.بدا ن که تصحیح یک کار خطا،کار بدی نیست،در واقع برای اینکه خودت را در مسیر درست نگه داری،مهم است.
4)چوب یا شکل خارجی مداد مهم نیست،زغالی اهمیت دارد که داخل چوب است.پس همیشه مراقب باش درونت چه خبر است.
5)همیشه اثری از خود به جا می گذارد. بدان هر کار در زندگی ات می کنی،ردی به جا می گذارد و سعی کن نسبت به هر کار می کنی،هشیار باشی و بدانی چه می کنی.

end_of_extreme

عضو جدید
قوانين زندگي
قانون اول _ بدنتون رو گرامي بداريد. تا خودتون رو دوست نداشته باشيد كائنات چيزي به شما نمي دهند.

قانون دوم _ اگر خود شما ذهنتون رو كنترل نكنيد، ديگري اون رو كنترل خواهد كرد! مثلا" وقتي كه شما نمي تونين ذهنتون رو كنترل كنيد و وجودتون از نفرت انباشته ميشه ، در اين زمان ديگري داره ذهن شما رو كنترل مي كنه.پس هر وقت كنترل ذهنت دست خودت نباشه حتما" دست كس ديگريست.

قانون سوم _ به خودتون بگيد در زندگي گذشته ي من ، چيزي به نام اشتباه وجود نداره! پس خودتون رو براي هر كاري كه كردين ببخشين و حالا فقط به چشم يك تجربه بهش نگاه كنين.

قانون چهارم _ درسهاي زندگي ما اونقدر تكرار ميشن تا اونها رو بياموزيم. پس تا نيمه ي تاريك رو نشناسيم نمي تونيم جلوي تكرار شدن اونها رو بگيريم. اگه روي نيمه ي تاريك كار كردين اما هنوز حوادثي دارن تكرار ميشن پس هنوز چيزهايي در نيمه ي تاريك هست كه كشفش نكردين.

قانون پنجم _همه چيز از درون خود ما شروع ميشه و به بيرون مي ره ( عشق، نفرت و ...) پس وقتي چيزي در محيط بيرون آزارتون مي ده بايد درون خودتون رو بررسي كنين و دست از قضاوت كردن دائمي ديگران برداريد.

قانون ششم ـ هر چيزي كه بر ما واقع ميشه و براي ما رخ مي ده، بازتاب مستقيم انديشه هاي ماست. تو هماني كه مي انديشي. هر چيزي كه امروز هستين بازتاب انديشه هاي ديروزتونه و هر چيزي كه فردا مي شين بازتاب انديشه هاي امروزتونه.

قانون هفتم _ كنترل زندگي خودتون رو با كنترل باورهاي خودتون در دست بگيريد. يعني چون باور ما قدرت خلق كنندگي داره پس اگر باورهامون رو ببينيم و كنترل كنيم، زندگيمون رو كنترل و هدايت كرده ايم. وقتي از سر صبح به اين فكر مي كنين كه امروز حتما" روز بديه انتظار نداشته باشين كه همه چيز خوب پيش بره!

قانون هشتم _ قوانين زندگي از بدو تولد در وجود ماست. ما فقط با اين درسها داريم اونها رو دوباره به ياد مي آريم. پس اون دوستاني كه دچار انواع و اقسام مشكلات و بيماريها هستند به ياد بيارن كه سلامت دنيا اومده اند و در بدو تولد هيچ مشكلي نداشته اند و بايد به سراغ فكرهاشون برن . مخصوصا" اونها كه بيماري جسمي دارن به اين فكر كنند كه هيچ آدمي بيمار نميشه مگه اينكه اول فكرش بيمار ميشه و هيچ آدمي درمان نميشه مگر اينكه اول فكرش درمان بشه.

قانون نهم _انتخاب چگونه زندگي كردن صد در صد با خود ماست! يادتون نره! نه حتي نود و نه درصد! دقيقا" صد در صد! به همين دليله كه خدا عادله.)

قانون دهم _ جايي بهتر از اين جا و زماني بهتر از اكنون وجود نداره! تو در نهايت كمالي در همين لحظه و هم اكنون! چون تو در هر زمان به بهترين كاري كه در اون موقع از دستت بر مي اومده مشغول بودي و در اين زمان هم همين طور! پس حالا در لحظه ي ابدي زندگي كن! تا ياد نگيريم در لحظه ي ابدي زندگي كنيم در هيچ كدوم از تمرينات ذهني كاملا" موفق نميشيم چون خيلي چيزها مثل شهود زماني دريافت ميشن كه ما در لحظه ي ابدي اكنون هستيم. و خوشبختي واقعي در اثر رضايت از لحظه ي ابدي اكنون به دست مي آد نه فقط انجام شدن آرزوها! و اين قانوني عجيب اما واقعيست كه بايد خيلي بهش فكر كنين.

قانون يازدهم _ آنچه كه در دنيا با اون روبرو ميشيم، نتيجه ي تغييرات دروني ماست. انساني كه زيبا فكر مي كنه دنيايي از زيبايي به او داده ميشه و انساني كه زشت فكر مي كنه دنيايي از زشتي مي سازه. نبايد مدام از زشتكاريهاي ديگران حرف بزنيد چون عين اون در زندگي شما انجام مي گيره و همه ي دنيا طوري مي چرخه كه شما هم وسوسه بشين همون كار زشت رو مرتكب بشين!

قانون دوازدهم _ كسي كه به خدا توكل ميكنه آروم بر جا مي مونه. كسي كه طرح الهيش رو مي طلبه مضطرب اين طرف و اون طرف نمي دوه و نمي خواد خودش همه چيز رو حل كنه! فراموش نكنيد! جنگ از آن خداست نه از آن ما! پس آروم بگيرين. دو دستي به يه آرزو نچسبين و نگين اگه اين شد كه خوشبختم والا بدبختم! چون چسبيدن به چيزي باعث دفع اون ميشه. قانون عدم مقاومت يادمون نره.

قانون سيزدهم _ فن شناوري در آب! يعني در رودخانه ي زندگي فن شناگري در آب رو بايد ياد بگيري تا غرق نشيد و راحت به سر منزل مقصود برسيد. اين كار از طريق تطبيق دادن خودمون با محيط انجام ميشه. مثلا" نگيد من عادت دارم هميشه غذاي خونگي بخورم و حالا كه وسط جاده گير كردم واويلاست چون نمي تونم غذاي رستوران بخورم! خودتون رو عادت بديد كه در شرايط خاص بتونيد خودتون رو با محيط وفق بديد. اين راز پيروزيه. هميشه قبل از هر " نه‌"ي قاطعانه فكر كنين واقعا" شايد بشه آره گفت!

يادمه استاد خوبي در زمان تدريس اين درس از ما پرسيد به نظر شما سوسك قويتربوده يا دايناسور؟ بيشتر ما گفتيم معلومه دايناسورها قوي تر بوده اند.اما اون گفت سوسكها قويتر بوده اند! چون دايناسورها زود نابود شدند اما سوسكها هنوز باقي هستند. مي دونين چرا؟ چون اونها يه خصوصيت خاص دارند و اون هم توانايي تطبيق دادن خودشون با محيطه!من خودم در جايي ديدم كه وقتي منطقه اي رو براي نابودي سوسكها با سم خيلي قوي اي سمپاشي كردند بعد از مدتي چند سوسك پيدا شدند كه بدنهاشون كاملا" سفيد و براق بود! و متخصصي گفت اين چند تا دونه موفق شدند .بدنشون رو حتي با اون سوسك كش قوي تطبيق بدن و زنده بمونن و اگه ولشون كنيم حالا واسه خودشون دوباره خانواده درست مي كنن!

هر چقدر ما در تطبيق دادن خودمون با محيط ( و صبر و حفظ آرامش در مشكلات) قويتر باشيم يعني بيشتر فن شناوري در آب رو به كار بسته ايم.زندگي مثل يك رودخونه است و ما بايد اين مسير رو طي كنيم. اونهم با شنا. اين مائيم كه تصميم مي گيريم در جهت جريان آب شنا كنيم يا خلاف اون. و اين مسير رو با عشق بريم يا با نفرت.

end_of_extreme

عضو جدید
شنا كردن همراه جريان آب ( نه خلاف جهت اون) چند مزيت داره :

1 _
باعث ميشه بتونيم از مناظر اطراف لذت ببريم.
2 _ چون به در و ديوار برخورد نمي كنيم پس پرت انرژي هم نخواهيم داشت.
3 _ چون در مسير هستيم به دليل نداشتن پرت انرژي سبك شنا مي كنيم.

نكته ي مهم _ اگر ما در طي شنا كردن تو رودخونه ي زندگي مدام نگران رسيدن به هدفمون كه اونطرف رودخونه است باشيم و هي ذهنا" با خودمون بجنگيم كه " آخه بالاخره من مي تونم به هدفم برسم يا نه؟ نكنه من بهش نرسم؟ اگه به هدف و آرزوم نرسم چي كار كنم؟ " چيزي از شنا كردنمون در رودخونه نمي فهميم و نمي تونيم از مسير و خود شنا كردن لذت ببريم. پس معلومه قاعده ي شناكردن همراه جريان آب رو رعايت نكرديم!

نكته ي مهم _ تا باد مخالف وزيد كه ما نبايد به سروكله مون بكوبيم كه همه چي از دست رفت! چون با اين كارها ما شروع به مبارزه هاي عجولانه مي كنيم ، درگير ميشيم، و درگير كه مي شيم از نظر روحي خسته ميشيم يعني دچار پرت انرژي ميشيم! پس در اين صورت هم فن شناوري در آب رو رعايت نكرديم.

نكته ي مهم _فراموش نكنيد اگه چيزي حق الهي شماست براي به دست آوردن اون ، نياز به تلاش دارين اما نياز به جنگ ندارين! معمولا" ما مرز بين تلاش كردن رو با جنگيدن نمي دونيم.دوستان زيادي از من مي پرسن كه چرا دارن تلاش مي كنن اما به هدفشون نمي رسن و هر كاري مي كنن انگار از اون دورتر ميشن.هر تلاشي كه با نگراني و اضطراب و ترس از اينكه اگه نشه چي ميشه همراه بشه ديگه تلاش نيست بلكه جنگيدنه و محكوم به شكسته چون طبق آيه اي در انجيل " جنگ از آن خداست نه انسان! " اين جا من به اونها مي گم از قانون رها كردن و عدم مقاومت استفاده كن.

نكته ي مهم _ قانون رها كردن به معني تلاش نكردن نيست بلكه به معني رها كردن "اضطرابها و ترس از نشدنه" و آروم گرفتن. اسكاول شين در كتاب چهار اثرش مثال قشنگي مي زنه . اون مي گه بچه ها شب عيد كريسمس چون باور دارند بابا نوئل توي جورابشون كادو مي گذاره تخت مي گيرن مي خوابن ! هيچ وقت تا صبح حرص نمي خورن كه نكنه بابانوئل نياد! اون مي گه براي به دست آوردن هر آرزو بايد مثل اين بچه ها بود.
يعني تلاشت رو بكن و بعد بسپار به خدا و به رضاي اون كه صلاح تو رو بهتر از تو مي دونه راضي باش! به طرح الهيت خشنود باش! اين يعني قانون عدم مقاومت.
قانون راز ميگه تلاش كن و در مسير هدفت گام بردار اما نمي گه بجنگ تا اون رو به دست بياري. خودت رو به آب و آتيش بزن و مدام نگران باش كه اگه نشه چي ميشه!

نكته ي مهم _ قانون عدم مقاومت ميگه اگه براي به دست آوردن چيزي شروع به جنگيدن كني اون از تو دور ميشه و از تو فرار ميكنه!

نكته ي مهم _ بايد از شناوري در آب لذت ببري. يعني اگه مي خواي بهترينها رو دريافت كني بايد براش گودال بكني. بزرگترين گودال اينه كه شاد باشي و لذت ببري و در هر كاري كه انجام مي دي از اون انرژي بگيري حتي اگه كاري باشه كه دوستش نداري.براي اين منظور بايد تمرين كني كه بتوني در لحظه ي ابدي اكنون زندگي كني. چون هر چيزي كه ازش لذت ببري ازش انرژي مي گيري و از هر چيزي و كاري كه با نفرت و آزردگي و بدون حضور در لحظه ي ابدي بخواي انجامش بدي از تو انرژي مي گيره و دچار پرت انرژي ميشي. پس اگه مثلا" مجبوري آشپزي كني اما از اين كار متنفري بايد تمرين لحظه ي ابدي اكنون رو براش انجام بدي و اون رو مراقبه كني تا ازش لذت ببري تا نتونه تو رو دچار پرت انرژي بكنه. لطفا" نگيد نمي تونم هر كاري رو با عشق انجام بدم يادتون باشه اگه كاري رو با عشق انجام نديد پس با نفرت انجام خواهيد داد و اين فقط به ضرر شماست.

اميدوارم در تك تك اين آداب دقت كنيد چون بزرگترين راههاي كاميابي و شادماني در اين درس نهفته است. به جملات خوب فكر كنيد و از استاد درونتون بخواهيد كه ياريتون بده كه با همه ي وجود ، معاني دروني و عميق اين درس رو به شما نشون بده. مطمئنم با به كار بستن آداب زندگي معجزات بي نظيري در پيش رو خواهيد داشت. در لحظات كاميابي براي ديگران ( و همين طور من ) هم دعا كنيد تا خداوند چشم حقيقت بين ما رو به روي حقيقت راز زندگي باز كنه.

خدايا! چشم حقيقت بين ما را به روي حقيقت راز زندگي باز كن!
آمين

end_of_extreme

عضو جدید
سلام
یه سوال داشتم آیا تا به حال واستون پیش اومده که اون حس و حال اوایل آشنایی با قانون جاذبرو نداشته باشید یا احساس کنید به همون زندگیه قبل آشنایی با راز برگشتید؟من چند وقته حس و حالم مث اون اوایل نیست البته شاید دلیلش شروع امتحانا باشه ولی هرچی هست یکم نگرانم کرده
پیشاپیش ممنون از راهنمائیهاتون:smile::gol:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یه سوال داشتم آیا تا به حال واستون پیش اومده که اون حس و حال اوایل آشنایی با قانون جاذبرو نداشته باشید یا احساس کنید به همون زندگیه قبل آشنایی با راز برگشتید؟من چند وقته حس و حالم مث اون اوایل نیست البته شاید دلیلش شروع امتحانا باشه ولی هرچی هست یکم نگرانم کرده
پیشاپیش ممنون از راهنمائیهاتون:smile::gol:
سلام دوست من.
آره واسه من پیش اومده.همین چند وقت پیش هر چی از طریق راز انرژی به دست آورده بودم،ناپدید شد!!!! اصلا انگار نه انگار که همچین قانونی رو می شناسم.
ولی شاید باورت نشه..اما خود راز دوباره اومد سراغم...در حالیکه اصلا انتظارشو نداشتم.در واقع از رسیدن به چیزایی که می خواستم نا امید شده بودم...اما چون قبلش حسابی روشون تمرکز کرده بودم، با اینکه یه هفته ای میشد که بهش فکر نکرده بودم(همونطور که گفتم نا امید شده بودم)در کمال ناباوری بهشون رسیدم.میگم بهشون چون چند تا موضوع مختلف بود.
پس اگه میبینی هنوز به خواستت نرسیدی ، بدون که هوز موقعش نشده.به موقعش خودش میاد سراغت.تو به تلاشت ادامه بده و نا امید نباش...:gol::gol:

*anis*

عضو جدید
هنر سکوت

هنر سکوت

اغلب سکوت را نبود صدا تعریف میکنند. اما سکوت همچنین تمرینی است درونی که هریک از ما آن را در سطوحی متفاوت تجربه میکنیم. ماهیگیر پیری که ساعتهای دراز رو به دریا نشسته و به افق خیره شده است، و کشاورزی که به زمین خود مینگرد، هردو با این سکوت آرامش بخش آشنایند، سکوتی که ثمره زندگی همراه با رنج و کار است.
اما سکوتی که بیانگر ژرفای زندگی درونی است، به مراتب عمیقتر است. هنگامی که فرد این سکوت را تجربه می کند، یگانگی زندگی را درمی یابد. چنین تجربه ای میتواند نقطه آغازی برای یک تحول معنوی باشد.
هر تجربه ای گذراست. اما به یمن تمرین و ممارست؛ تجربه سکوت عمیق میتواند به حالتی پایدار و همیشگی بدل شود. این وضعیت آدمی است که به بلوغ و پختگی رسیده است، وضعیتی روحی که آدمی به یمن آن میتواند از خلال ناهماهنگیها و تناقضهای زندگی روزمره، یگانگی اساسی را دریابد. آن که در زندگی روزمره خود، از این یگانگی نشان دارد، از دوران میانسالی به دوران بلوغ و پختگی رسیده است.
این هنر سکوت است که گذار از تجربه ای گذرا به حالت و تجربه ای پایدار را امکان پذیر میسازد.
لحظه های گوناگون زندگی امکان چنین تجربه ای را فراهم می آورد، مثلأ تماشای طبیعت و تعمق در آن، هنر، یا عشقی که دو انسان را به یکدیگر پیوند میدهد، آن زمان که وعده زیبایی شما را به پیش میراند، فرصت برای تجربه این سکوت درونی دست میدهد.
هنر سکوت یادگیری چگونه بودن است، یا به عبارتی رسیدن به توانایی احساس و حفظ کردن آرامش و آسودگی و متانت در شرایط متفاوتی که فرد در زندگی روزمره با آنها مواجه میشود.
انسانی که در راه بلوغ و پختگی گام برمیدارد، باید روی خود کار کند همان گونه که صنعت گری روی اثر ناتمام خود کار میکند. هدف، خود را به کمال رساندن است و سکوت پایدار و درونی ثمره این کمال است. هنر سکوت یادگیری چگونه بودن است، یا به عبارتی رسیدن به توانایی احساس و حفظ کردن آرامش و آسودگی و متانت در شرایط متفاوتی که فرد در زندگی روزمره با آنها مواجه میشود.
سرشت موجود زنده عبارت است از عمل و کنش، عبارت است از مجموعه ای از کنشها که فرد از رهگذر آنها در عالم حضور دارد. تمرین سکوت به عنصر شکل مربوط است. هنر سکوت عبارت است از ارتقای کنشهایی که معمولأ در ناخودآگاه قرار دارند و رساندن آنها به سطح خودآگاه تا این کنشها نیز به تجربه فرد بدل شوند. تمرین میتواند پیش پاافتاده ترین کنشها را نیز شامل شود، کنشهایی همچون نشستن، راه رفتن، نفس کشیدن. تمامی هنرها از آواز خواندن و سفالگری و رقص گرفته تا حتی تیراندازی با کمان و شمشیربازی، همگی به آن که پیوسته در آنها ممارست دارد این فرصت را میدهد که خودش باشد. این تمرینها فرصت و امکان پختگی و بلوغ است و در را به روی یک تعالی درون ماندگار می گشاید، تعالی ای «خاموش و ساکت» در تمامی جنبه های زندگی فرد آشکار میشود
;)

alisharapova

عضو جدید
از دوستان کسی میتونه به طور خلاصه وار قوانین جذب رو از اول تا اخر به طور کامل بگه ؟مراحل قانون جذب به ترتیب لطفا

alisharapova

عضو جدید
دوستان اگه بخواییم از این قانون برای قبولی تو کنکور استفاده کنیم ایا میتونیم حتی رو درصدهایی که دوست داریم بزنیم هم تمرکز کنیم یا فقط قبولی رو تمرکز کنیم ؟

*anis*

عضو جدید
دوستان اگه بخواییم از این قانون برای قبولی تو کنکور استفاده کنیم ایا میتونیم حتی رو درصدهایی که دوست داریم بزنیم هم تمرکز کنیم یا فقط قبولی رو تمرکز کنیم ؟
آره میشه و قانونش هم همینه که خواستت رو با جزئیات بخوای . فقط یادت نره باید لیاقت خودمونو بالا ببریم و به خواستمون برسونیم پس در کنار خواستن و تصور کردن و اعتماد تلاش یادت نره;) موفق باشی.

alisharapova

عضو جدید
دوستان پس چرا این تاپیک اینطوری شده انرژی مثبت میخوام چرا هیچ کسی به این تاپیک سر نمیزنه؟
دوستان لطفا 2 تا سوالی که پرسیدمو یکی جواب بده
با تشکر

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

سال 1950 تو کشور آمریکا بیش از 1.5 میلیون پانصد هزار نفر میلیونر که سرمایه اشون بیش از 7 میلیون دلار بوده وجود داشته که و تقریبا بیش از 70% درصدشون گفته بودن اگه تمام سرمایه اشون رو بگیرن ظرف مدت یکسال دوباره میلیونر میشن.

به نظرتون دلیل این اظهار نظرشون چی بوده؟؟؟؟
;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما
شخصی رو امروز دیدم بسیار موفق و پولدار که جالب تر این بود که یکی از نزدیکان ایشون میگفت خانواده گی بسیار موفق و مرفه هستن .
برادر بزرگ خانواده آمریکا زندگی میکنه و اصلا نمیشه سرمایه ای براش تعیین کرد
برادر دومی صاحب 51% سهام بانک اقتصاد نوین و در شرف تاسیس بانک بنام دنیای سرمایه
برادر سومی و مد نظر انحصار نمایندگی کداک تو ایران دارای کشتی وارداتی
برادر آخری تاجر و در کنار برادر سومی فعالیت میکنه

همه ی اونها زحمت فراوانی کشیدن فوق العاده پولدار هستن ولی ازهم جالب تر نوع حرف زدن و احترامشون به اطرافیان بود از خدا باید اول جنبه بخوایم چون به همه ی ما اعطا میکنه ولی زمانی که داریم از نعماتش لذت میبریم باید شکر گذار باشیم و هواسمون به کارامون باشه خیلی مهمه ;)

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
با عرض پوزش!

با عرض پوزش!

سلام دوستای گلم..
خوبید؟
دلم واسه همتون تنگ شده...
فشفشه جان!چه بلایی سر پروفایلت آوردی؟؟صفحه ی پیامات نبود اومدم اینجا یه حالی بپرسم!!!
شرمنده اسپم شد!!!!
موفق باشید و پیروز....:gol::gol::gol:

*anis*

عضو جدید
به کمک این روشها زودتر به هدفامون میرسیم:
1 - نوشتن اهدافمون
2- قرار دادن زمان برای اهدافمون
3 - یک پاراگراف جلوی هر هدف بنویسیم شامل : الف ) اگر به این هدف نرسم ..........(بدترین حالت ممکن رو بنویسیم) و ب) اگر به این هدف برسم ...............( بهترین حالت ممکن رو بنویسیم ) (از این دو میتونیم موقع کم کاریمون واسه تلاش در جهت هدفمون استفاده کنیم)
4 - هدفمون رو کنترل کنیم و برای رسیدن بهش انعطاف داشته باشیم و همیشه در مسیر بمونیم
5 - از انسانهای موفق مدل سازی کنیم .
6 - بکارگیری ضمیر ناخودآگاه جهت رسیدن به هدفمون (باور ، تصویر سازی ، بکارگیری جملات تاکیدی و ..)
7 - فاش نکردن هدفهامون برای دیگران مخصوصا هدفهای والا و بزرگمون چون ممکنه افکار منفی دیگرون روی ما و باورمون تاثیر منفی بذاره
8 - هدفهای بزرگمون رو به هدفهای کوچک تر تقسیم کنیم .
9 - هر هدفی رو که بهش رسیدیم جلوش بنویسیم ک من در رسیدن به این هدف موفق شدم ، آفرین به من
;)

*anis*

عضو جدید
سلام
من تازه عضو شدم.در مورد قانون جذب هم تجربه شخصی داشتم اما میخوام اطلاعاتم بیشتر شه. ممنون میشم بهم میل بزنی:
sb_mehrabi@yahoo.com

سلام دوست عزیز . خوشحالم که به جمعمون پیوستی . اول که خیلی خوشحال میشم تجربه هاتونو بنویسید واسمون و اما برای اینکه اطلاعاتت کامل تر شه بهتره پستهای قبلی رو مطالعه کنی و در کنارش خوندن کتاب کمک خوبی بهت میکنه . کتاب چشم دل بگشا از کاترین پاندر و هفت قانون معنوی موفقیت از دیپاک چوپرا و همینطور دیدن فیلم راز . موفق باشی ;)

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می خوام یکی برام کامل این قانون رو توضیح بده و تجربه هاش رو بهم بگه

سلام!
چشم!
توضیح قانون جاذبه: قانون خیلی خوبی هستش!
تجربه ها: تجربه هایه خیلی خوبی داشتم!
:whistle:

دیدی چقدر کامل بود؟
حالا گذشته از شوخی!
قانون جاذبه, قدرت جذب افکار هستش! یعنی با افکار خوب و انرژی مثبت, بتونیم هدف رو جذب کنیم! البته خیلی گسترده هستش!
شما با مطالعه ی پست هایه این تایپیک, می تونین به خیلی از سوالات خودتون پاسخ بدین!
شما میتونین فیلم سکرت(راز) رو تهیه کنین! و کامل این قانون رو به شکل زیبایی توضیح داده!
و تجارب که اکثر بچه ها تجربه داشتن....!
مثلا برایه من, موفقیت تو کنکور! رسیدن به خیلی از اهداف بزرگ و کوچیک...‍ فقط با تمرکز و امید زیاد...!
امید به رسیدن به یک هدف, 80% راه هستش...!
شما هم میتونی به هر کجا که می خوایی برسی...!
به شرطی که بخوایی...!(حتی اگه ندونی از چه راهی...)
که خواستن توانستن است...!

امیدوارم موفق باشین...!
یا حق...!:gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می خوام یکی برام کامل این قانون رو توضیح بده و تجربه هاش رو بهم بگه

سلام
من تازه عضو شدم.در مورد قانون جذب هم تجربه شخصی داشتم اما میخوام اطلاعاتم بیشتر شه. ممنون میشم بهم میل بزنی:
sb_mehrabi@yahoo.com

سلام... خوشحالم كه شما هم به جمع ما اومديد :gol:
دقيقا توضيحات دوستان درست بود.... هم مراجعه به صفحات قبلي تاپيك كمكتون ميكنه... چون كاملا هم قانون رو شرح داديم.... هم اينكه از تجربه هامون گفتيم.... كلي هم بحث هستش....
منابعي رو هم كه اميد عزيز و باقي دوستان معرفي كردن واقعا مفيد هستش.... شما اگه تنها راز رو ببينيد يا كتابش روبخونيد، خيلي كمكتون ميكنه...
كافيه تنها باور كنيد.... بعد ميبينيد كه چيزايي كه هميشه محال بود براتون تا اتفاق بيفته.... چقد آسون خودشون ميان به سمتتون.... :gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
به کمک این روشها زودتر به هدفامون میرسیم:
1 - نوشتن اهدافمون
2- قرار دادن زمان برای اهدافمون
3 - یک پاراگراف جلوی هر هدف بنویسیم شامل : الف ) اگر به این هدف نرسم ..........(بدترین حالت ممکن رو بنویسیم) و ب) اگر به این هدف برسم ...............( بهترین حالت ممکن رو بنویسیم ) (از این دو میتونیم موقع کم کاریمون واسه تلاش در جهت هدفمون استفاده کنیم)
4 - هدفمون رو کنترل کنیم و برای رسیدن بهش انعطاف داشته باشیم و همیشه در مسیر بمونیم
5 - از انسانهای موفق مدل سازی کنیم .
6 - بکارگیری ضمیر ناخودآگاه جهت رسیدن به هدفمون (باور ، تصویر سازی ، بکارگیری جملات تاکیدی و ..)
7 - فاش نکردن هدفهامون برای دیگران مخصوصا هدفهای والا و بزرگمون چون ممکنه افکار منفی دیگرون روی ما و باورمون تاثیر منفی بذاره
8 - هدفهای بزرگمون رو به هدفهای کوچک تر تقسیم کنیم .
9 - هر هدفی رو که بهش رسیدیم جلوش بنویسیم ک من در رسیدن به این هدف موفق شدم ، آفرین به من
;)

من فقط ميخواستم با اجازه انيس جان، چند تا نكته رو توي صحبت‌هاي دوست خوبمون تكميل كنم.... با ذكر شماره‌هاي خود انيس جان توضيح ميدم...
1- اين مورد خيلي خيلي مفيد هستش و حتما بايد انجام بديد براي شروع
2- زمان رو مشخص كنيد ، اما نه اينكه دائما به خودتون استرس بديد كه اگه نشه چي!!! اين مشخص كردن زمان يعني اينكه يه زماني رو در نظر بگير براي رسيدن به خواستت، اما به نتيجش فك نكن!! يعني 100% اميدوار باش كه ميرسي، اما اگرم نرسيدي اصلا برات مهم نباشه!! اينطوري از استرس و هيجانهاي بي مورد جلوگيري ميشه و به خواستت ميرسي! ;)
3- اين شيوه قشنگه.... منتها من مخالف نوشتن بدترين حالت هستم.... چون كائنات شوخي ندارن، هر چيزي كه ما به زبون بياريم، بهش فكر كنيم، روي كاغذ بياريم، بي برو برگرد تقديممون ميكنن!! پس هميشه بهترين‌ها رو چه توي ذهن، روي كاغذ و به زبون بياريم......
حتي مواردي رو هم كه فك ميكنيد اتفاق افتادنشون براتون قشنگ نيس، اصلا بهش فكر نكنيد... بعضي اوقات ما از يه مسائلي ميترسيم، همش ميگيم اگه اتفاق افتاد چي؟؟؟ خب اين خيلي ساده هستش.... بهترين راه براي جلوگيري از اتفاق نيفتادنش، اينه كه بهشون اصلا فكر نكنيم و به جاش به چيزي فك كنيم كه دوس داريم اتفاق بيفته....
4-9 اينها همشون قشنگه و كاملا صحيح....
:gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از يه تجربه‌ي كوچيك اما محالي كه داشتم هم ميگم...
چند وقت پيش منتظر يه اس ام اس بودم، منتها اين طرفي كه ميخواستم اس ام اس بزنه، نه از اين كارا ميكرد ، نه اينكه تاحالا كرده بود!
اما اون روز برام خيلي مهم بود كه اين كار انجام بشه.... بعدازظهر اين تصميم رو گرفتم كه با انرژيم كاري كنم كه بهم اس ام اس بده.... گفتم تا شب هم منتظر ميشم.... انقد انرژي دادم به خودم كه حتما ميزنه و كلا اميدوار بودم..... حتي تصوير سازي هم كردم....
دقيقا شب كه شد اس ام اس از اين شخص بهم رسيد :eek: البته خيلي هم تعجب نكردم اون لحظه، چون قبلش به باور رسيده بودم، منتها من قانع نشدم به همينجا :D گفتم حالا كه انرژيه هست:biggrin:، بذار يه كار ديگه بكنم ..... اين بار خيلي سريع، يه جمله‌اي رو توي ذهنم آوردمو گفتم كه الان همين جمله رو برام دوباره اس ام اس ميكنه (دقت كنيد، آدمي كه بهم اس ام اس ميزد، حالا من دوميش رو طلب كرده بودم، اونم با جمله‌اي كه خودم تعيين كرده بودم!) .... خلاصه يكي دو دقيقه بعد، اس ام اس دوم اومد :surprised: جالبه كه بدونيد، همون جمله دقيقا توش بود :biggrin:
خدايي انقد دنياي قشنگي داره كه هرچي واردش بشيد، فقط لذت ميبريد.... هميشه اوني ميشه كه شما ميخواين.... ديگه مجبور نميشيد هر چيزي رو بپذيريد... اين شما هستيد كه زندگي رو كنترل ميكنيد، و بهش ميگيد كه چي ميخواين... همه چيز دست شماس... فقط اراده كنيد.....