یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم
یعنی واقعا براتون این سوال پیش نیومد که فشفشه عزیز که یکی از متعهد ترین افراد تاپیک هستن چرا دیشب با توجه به اعلام قبلی تشریف نیاوردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:question::w05:
کاش ما که سعی میکنیم احساس خوب رو تجربه کنیم و همیشه آرام باشیم کمی هم به فکر دوستانمون باشیم و اگر میتونیم کمکی بهشون کنیم:w05:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم

یعنی واقعا براتون این سوال پیش نیومد که فشفشه عزیز که یکی از متعهد ترین افراد تاپیک هستن چرا دیشب با توجه به اعلام قبلی تشریف نیاوردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:question::w05:
کاش ما که سعی میکنیم احساس خوب رو تجربه کنیم و همیشه آرام باشیم کمی هم به فکر دوستانمون باشیم و اگر میتونیم کمکی بهشون کنیم:w05:
سلام.
مسلما برای هممون این سوال پیش اومد که ایشون چرا تشریف نیاوردن.
اما مسئله اینه که وقتی یکی دو نفر از اعضای اصلی نباشن،دیگه هیچ کاری پیش نمی ره.نمونش همین قرعه کشی دیشب.این برنامه های خوب نباید فقط وابسته به شخص یا اشخاص خاصی باشه که در نبود اونا،این برنامه ها لنگ بمونه.ولی دیدیم که دیشب که شما و جناب فشفشه نبودین،هیچ قرعه کشی انجام نشد.یعنی هیچکس نمی دونست باید چی کار کنه......

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا؟؟؟نميشه يه جايي ديگه ادمينو پيدا كرد...اگه حالا حالا ها نيان تكليف چيه؟؟بايد همينطور اينجا باقي بمونه؟؟؟

تا این زمان به این قضیه فکر نکرده بودم، چون هر وقت با ایشون کار داشتم در دسترس بودند. انشا الله همین امشب تشریق میارن و کارا خوب پیش میره!

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم

چرا سياح جان... همه واسشون سوال بود؟؟؟مگه ميشه ايشونو فراموش كنيم... حالا مشكلي خداي نكرده واسشون پيش اومده؟؟؟شما هم كه نبودين...دلبندتون شديم...

آخرین ویرایش:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا این زمان به این قضیه فکر نکرده بودم، چون هر وقت با ایشون کار داشتم در دسترس بودند. انشا الله همین امشب تشریق میارن و کارا خوب پیش میره!

اره..امروز خدارو شكر ان شدند...خداكنه زودتر اينجا رونق بگيره..:gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهسا جون،خدا نکنه حالت خوب نباشه.هر وقت انرژیت کم شد بیا اینجا و پست بده.اینجا کسی غریبه نشده.من دیر به دیر میام ولی باور کن هر شب به یادتونمو از ته دلم برای تو و همه بچه ها دعا میکنم.قربونت برم فقط سعی کن هیچ چیز نزاره آرامشتو بهم بریزه سعی کن روحیه شادتو حفظ کنی. در هر شرایطی،اونوقت ببین چقدر اتفاقات خوب پشت سر هم برات میافته وشوکه ات میکنه.;)باشه؟
سلام عزيزم... ممنونم از توجهت...
من حالم الان خوبه عزيزم... مرسي :smile:
يه كمي ويتامين انرژيم اومده بود الكي پايين :D
تقصير خودم بود البته... يه چيزايي رو فراموش كردم يه دفه... البته خداروشكر بازم يادم افتاد... :gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم خیلی کارها میشه انجام داد، اینها چیزایی بوده که من احساس کردم مهمتره، وگرنه با همفکری خیلی بخشها میشه ایجاد کرد و خیلی کارهای دیگه ای هم میشه انجام داد.
سلام دوست عزيز
به جمعمون خوش اومديد..
خوشحالم كه يه فرد با سابقه توي اين زمينه توي جمعمون هست...
از پيشنهاداتتون هم ممنون... پيشنهادهاي قشنگي بودن...
اميدوارم با كمك شما و ساير دوستان همشون عملي بشن ... :gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارتی
رابطه
دم این و آن را دیدن
دست مال کشی در بعضی جاها
لبخند زدن مصنوعی به معنی تایید

راز رسیدن با همه چیز در ایران و دنیا.

قانون جاذبه رو قبول ندارم چون قانون نیست,توهمی بیش برای سرگرم کردن مشتی تنبل برای ارضای تنبلی و گفتن توکل به خدا و نشستن برسر سجاده و دعا کردن بی هیچ عمل.

اولش پستتون رو خوندم و از اين نوشته ها كلي متعجب شدم!!
اما وقتي اسمتون رو ديدم، متوجه شدم كه اينا براي چيه...
آقا امير، كابر گرامي (ببخشيد كه نگفتم دوست عزيز!! قبلا اعتراض خودتون رو اعلام كرديد!) شما تمامي پستهاتون در جهت نقض و مخالفت با همه بوده... توي تمام تاپيكا كه ديدم پستاتون رو ، تنها با مطالب مخالفت كرديد و همه چيز رو توهم و اشتباه و دروغ و غير منطقي!! عنوان كرديد... اين خيلي طبيعيه كه الان نظرتون اين باشه... غير اين بود باعث تعجب بود...
بازم ممنون كه به تاپيك اومديد و نظر داديد...
براي ما تنبل‌ها باعث خوشحاليه كه شما عزيزان هم نظرتون رو اعلام كنيد....

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم

سلام فاطمه جان...
من كه يه مدتي نبودم و از همه چيز هم بي اطالع بودم...
هم متاسفانه حالت روحي خودم بهم ريخته بود، هم اينكه با ديدن اين تاپيك كه كلي سرد شده بود و به قول بچه ها هدف ها انگاري فراموش شد، منم سرد شدم...
گاهي وقتا كلي پستاي انرژي زا آماده ميكردم اما نميتونستم بفرستم...
انگار كسي ديگه توجهي نميكرد...
من اطلاع نداشتم كه مسئله‌اي براي فشفشه‌ي عزيز اتفاق افتاده... اما هرچي هست اميدوارم به زودي حل بشه...
نفهميدم چرا اين هفته قرعه كشي نشده...
به نظرم نظارت دوست عزيزمون همشون عالي هستن و ميشه اجراشون كرد، و هم اينكه بحث قرعه كشي مون هر هفته باقي بمونه... اينا با هم منافاتي نداره...
اينجارو هم از بحث اصلي خارج نكنيد... به نظرم زيادي داريم اسپم ميكنيم... بهتره به همون راز و داستانها و راه‌كارهاي انرژي زا بپردازيم، تا نظر ادمين هم ببينم چي هستش... :gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايمان داشتن...

ايمان داشتن...

زيادي اينجا سوت و كور شده..... بهتره كه ديگه شروع كنيم....
يادمه يكي از دستاي عزيز، يه روزي ازم پرسيد ايمان يعني چي؟؟... الان بهتر ديدم از همين شروع كنم... چون يكي از مراحل جذب داشتن ايمان قوي هستش... تا ايمان راسخي نداشته باشيد هيچ جذبي انجام نميگيره....

ايمان داشتن يعني دانستن اين كه هر روز يك شروع و آغاز جديد است.
با ايمان و اعتقاد است كه معجزات رخ مي‌دهند و روياها به واقعيت مي‌پيوندند.
ايمان داشتن يعني ديدن فرشتگان كه در ميان ابرها به رقص مشغولند.
يعني شناخت شگفتي در يك آسمان پر ستاره و خردمندي انسان در كره ماه.
ايمان داشتن يعني دانستن ارزش يك قلب! يعني معصوميت چشمان يك كودك و زيبايي دستي پير و سالخورده.
ايمان داشتن يعني يافتن قدرت و شهامتي كه در ماست، هنگاميكه زمان آن فرار مي‌رسد تا دوباره شروع كنيم.
ايمان داشتن يعني دانستن اين كه ما تنها نيستيم، و اين كه زندگي يك هديه است و اينك نوبت ماست كه آن را دوست بداريم..
ايمان داشتن يعني دانستن اين كه وقايع شگفت‌انگيز در انتظار روي دادن هستند، و همه اميدها و روياهايمان در دسترس قرار دارند...

ايمان داشتن يعني اينكه الان همه‌ي ما براي رسيدن به خواسته‌هامون اينجا هستيم و دنبال راه‌كارهاي بهتري و سريعتري براي رسيدن به آرزوها و موفقيت‌هامون هستيم...
اينكه ميدونيم بعضي اوقات چه راه‌هاي پر فراز و نشيبي سر راه ماست، اما ميدونيم كه عبور از اين راه‌ها هم مثل عبور از راه صاف و هموار ساده هست!!
چون ميدونيم و اعتقاد داريم، باور داريم (ايمان داريم) هنگام عبور از راه‌هاي دشوار، در آغوش خداييم... :gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
20 گام بلند به سوي خوشبختي...

20 گام بلند به سوي خوشبختي...

گام اول: از سلامتي بيشتري برخوردار باشيم.
اين عبارت آخرين فكر شما در موقع خواب و اولين فكر شما هنگام بيدار شدن باشد كه: من هيچ نقص بدني ندارم و جسم و روح من كاملا سالم است.
گام دوم: كلمات جديدي ياد بگيريم.
كلمات همچون ابزار هستند، حيرت‌انگيزترين و مهمترين ابزاري كه توسط بشر ابداع شده است. هيچ كس انتظار ندارد كه شما يك فرهنگ لغت سيار باشيد ولي خود شما هم قبول داريد كه دانستن لغات زياد، مزاياي فراواني دارد.
گام سوم: قدرت تمركز خود را افزايش دهيد.
تمركز فكر، راز كاميابي در تمامي امور انساني است. به قدرت مغز و ذهن خود اعتماد داشته باشيد و با اراده‌اي قوي از آن كار بكشيد.
گام چهارم: عواطف مثبت جديد.
به بي‌نظير بودن خود بينديشيد، هيچ آدم ديگري در دنيا ويژگي‌هاي شما را ندارد. از اين رو قادريد كاري كنيد كه از عهده هيچ كس ديگري برنمي‌آيد...

ادامه دارد...

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان گرامی

ادمین به سایت سر زدن ولی هیچ جوابی به پیام من ندادن هنوز، من دوباره اهمیت موضوع رو به ایشون یادآوری کردم و منتظر جوابش هستم. لطفاً دوستان قدیمی برای رونق گرفتن اینجا طبق روال قبل خودشون عمل کنند تا برنامه های جدید عملی بشوند.

آخرین ویرایش:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها هیچکس از جناب فشفشه خبر نداره؟؟؟؟چرا چندروزه پیداشون نیست؟؟؟
چرا انقدر اینجا بی فروغ شده؟؟
چرا دیگه کسی نمیاد به بچه ها انرژی بده؟؟؟
چه اتفاقی افتاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

*anis*

عضو جدید
روز و شب همگی خوش

بچه ها این هفته که قرعه کشی نشد . من یه پیشنهاد دارم هر کی دوس داره عملیش کنه . من میگم این هفته رو خارج از قرعه کشی واسه دوست عزیزمون فشفشه جان دعا کنیم . به خاطر غیبت بی سابقشون . ان شالله که به یه دلیل خیر پیداش نشده;)
راستی من لینک دانلود سخنرانیهای دکتر فرهنگ رو واستون گذاشتم . خواهش می کنم دانلودش کنید چون واقعا انرژیتون رو دو چندان میکنه . واسه من که اینجوره . ایشون توی این سخنرانیهاش که 48 جلسه هستش از پایه روتون کار میکنه و به صورت علمی توضیح میده . از دستش ندید:victory:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.بچه ها کجایین؟چرا کسی نیست؟
سلام...
بابا حرف منم همینه دیگه...اصلا معلوم نیست بچه ها چرا پراکنده شدن همشون؟؟؟
قرار بود برنامه های قبلی ادامه داشته باشه تا وقتی که برنامه های جدید شروع بشه..
اما...:confused:

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام...
بابا حرف منم همینه دیگه...اصلا معلوم نیست بچه ها چرا پراکنده شدن همشون؟؟؟
قرار بود برنامه های قبلی ادامه داشته باشه تا وقتی که برنامه های جدید شروع بشه..
اما...:confused:
من اطلاعاتم کمه.یعنی در این مورد پستام مفید نیستن وگرنه حتما کمک میکردم.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اطلاعاتم کمه.یعنی در این مورد پستام مفید نیستن وگرنه حتما کمک میکردم.

به هر حال امیدوارم که هر چی زودتر اینجه رونق پیدا کنه دوباره..نمی دونم چرا به این روز افتاده اینجا..

متافیزیک

عضو جدید
استفاده از قدرت تجسم و زنده نمایی ذهنی موسوم به واقعیت مجازی.

در این روش شما مثل یک کارگردان فیلم آرزوهای خود را به طور دقیق با در نظر گرفتن همه ریزه کاری های صحنه و البته با حضور خود به همراه تمام احساسات ( یعنی همه حواس پنج گانه بینایی و شنوایی و لامسه و بویایی و چشایی و همینطور حس ششم یعنی همان دل و قلب خودتان) در ذهن خود مجسم کنید و در آن زندگی کنید!

بله درست فهمیدید! باید در فیلم زنده و جانداری که از رسیدن به آرزویتان در ذهن کارگردانی می کنید زندگی کنید. آن را با تمام وجود حس کنید و این امکان را برای جسم و روح خود فراهم کنید که انگار به آرزوی خود رسیده اید و در حال تجربه و استفاده از آن هستید.

یک کارگردان وقتی فیلمی می سازد چه می کند؟ جواب کاملا مشخص است. همه چیز را مد نظر خود قرار می دهد. اینکه صحنه در محیط باز باشد یا در فضای بسته. اینکه نور چگونه باشد. چه لباس هایی تن هنرپیشه ها باشد. چگونه با هم صحبت کنند و به هم نگاه کنند و با یکدیگر رفتار کنند. جزئیات دکوراسیون چگونه باشد. در روش زنده نمایی تجسمی شما به عنوان کارگردان فیلم مجازی ذهنی خود حتی باید پا را از این محدوده فراتر بگذارید و خودتان هم به عنوان کارگردان و هم به عنوان هنرپیشه نقش اول به ایفای نقش بپردازید. یعنی باید در فیلمی که می سازید کاملا غرق شوید و آن را با تمام وجود تجربه کنید. در این حالت نه تنها نور و صدا و دکوراسیون و محیط را باید بازسازی کنید. بلکه باید روی چیزی که می چشید و می بوئید و لمس می کنید و حتی احساسات لحظه به لحظه درونی خود هنگام پخش فیلم نیز تمرکز داشته باشید. اگر اینقدر واقعی و جدی در فیلم ذهنی خود غرق شوید خواهید دید که دریچه های ارتباط دل شما با کاینات همگی باز می شوند و ذهن و فکر شما به هیچ وجه نمی تواند به عنوان یک مانع مقاوم بین ارتعاشات درونی آرزوهای شما و ارتعاشات کاینات ظاهر گردد.

احساس باشکوه و عالی که هنگام تجسم ذهنی برآورده شدن آرزوها در ذهن خود ایجاد می کنید ، آنچنان حالت خوش و دل گشایی و نشاط عالی را در وجود شما زنده می کند که ارتعاشی فوق العاده قدرتمند را در خصوص آن آرزو به کاینات گسیل می دارد. شما می توانید از این روش در تمام مواقع استفاده کنید. هروقت احساس ناخوشی و دلتنگی و دلشوره و دل افسردگی و دل مردگی به شما دست داد ، فورا می توانید چشمانتان را ببندید و آرزویی را نیت کنید که باعث دلخوشی و دلشادی و دل آرامی شما شود.چیزی که در ذهن شما می گذرد را فقط شما می بینید. بنابراین در صحنه پردازی فیلم ذهنی و تجسمی خود می توانید بالهای خیال خود را باز کنید و هر چه می خواهید را در صحنه قرار دهید. هرچه شوق و شور و هیجان بیشتری در فیلم ذهنی شما ایجاد شود کاینات آن صحنه از فیلم را زودتر واقعی می سازد. این رسم قانون جذب است.

در روش تجسم نمایی آرزو در ذهن ما از این اصل استفاده می کنیم که :" اگر یک فکر احساس بدی در ما زنده کرد آن فکر بد است!" به زبان دیگر احساس درونی که ما در اعماق دل خود حس می کنیم می تواند به عنوان راهنمایی برای اینکه بفهمیم آیا فکری که الان مشغولش هستیم خوب یا بد است به کار گرفته شود. استفاده از دل به عنوان وسیله ای برای هدایت افکار در قانون جذب ابزاری مهم و کلیدی است. ما به عنوان یک موجود خالق و آفریننده در این دنیا قدرتی جادویی داریم به نام "تقاضا می کنیم و فوری کاینات اجابت می کند!" اما این قدرت جادویی توسط فکر مهار می شود و تضعیف شده و حتی بسیاری مواقع مسدود و ناتوان می گردد. اگر بتوانیم مقاومت فکر را از سرراه برداریم می توانیم دوباره به قدرتی که از ابتدای تولد همراه ما بوده دست یابیم. از آنجا که فکر احساس قدرتنمایی فراوانی می کند و هر چه با او درافتد را محکوم می کند نمی توان با خود فکر به جنگ فکر رفت و لااقل اگر بتوان این کار را کرد بسیار مشکل است. اما راه دیگر احساسی است که هر فکری در دل ما ایجاد می کند. فکر و احساس فکر ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با هم دارند. ما برای اینکه بفهمیم یک فکر بازدارنده و ضد ارتعاش کایناتی است یا آرام ساز و مقوی ارتعاش کافی است به احساسی که از هر فکر در دل ما ایجاد می شود دقت کنیم. اگر احساس خوب بود آن فکر خوب است و اگر احساس ناخوشایند بود آن فکر ناخوب است.

با روش تجسم ذهنی یا واقعیت مجازی ما در واقع روی احساس خود اثر می گذاریم و به صورت غیر مستقیم فکرهای خوب و مثبت و انرژی بخش و امیدآفرین را در ذهن خود جایگزین می کنیم. ما با کنترل و هدایت احساس درونی خودمان امکان باز شدن دریچه ارتباط خود با کاینات را فراهم می کنیم. این روش فوق العاده قدرتمند است.

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
قانون زندگی , قانون باور است.
ژوزف مورفی

اعتقادات ما اعمال افکار و احساسات ما را شکل میدهد
انتونی رابینز

با هر تصمیمی تغییری تازه در زندگی اغاز میکنید.
انتونی رابینز

برای شروع باید باور داشته باشی که میتوانی سپس با اشتیاق شروع کنی.
مارک فیشر

اگر نمیدانی به کجا میروی به هیچ کجا نخواهی رسید.
مارک فیشر

نبوغ در سادگی نهفته است
مونزارت

این روشنی هدف است که به شما نیرو میبخشد.
انتونی رابینز

در زندگی شکست وجود ندارد بلکه فقط نتیجه موجود است انتونی رابینز

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلام

من روزانه بارها این پست و باشگاه رو چک می کنم، ولی با توجه به عدم جوابگویی ادمین به نامه های من فعلاً در حال انتظار هستم و هر زمان این اتفاق بیافتد من نتیجه را اعلام می کنم. متاسفانه ظاهراً دوستان ما از سعه صبر کمی برخوردار بودند، چون تمام کسایی هم که وابسته به بنیانگذار قرعه کشی ها بودند نیز دیگه تو این تاپیک حضور ندارند، و این مسلماً اتفاقی نیست همونطور که خود ایشون دیگه پستی ارسال نمی کنه. من اگه این قضیه درست باشه ابراز تاسف خودم را اعلام می کنم چرا که این دوستان نقش لیدر داشتند و باید کمک به دیگران براشون اینقدر ارزشمند باشه که هیچ جریانی نتونه اونها رو از مسیرشون دور کنه و ....

بچه ها عدم حضور فشفشه هم یک مقدار طولانی شده، امیدوارم موفقیت های زندگیش اینقدر زیاد شده باشه که نتونستند اینجا باشند و همیشه موفق باشند چراکه یاور همیشگی این تاپیک بوده اند.

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای گلم:gol:
این چند وقت دورادور پستارو میخوندم
راستش از وقتی حرف برنامه جدید شده
چرا هی همه میان با ناراحتی پست میذارن
خب تا جواب ادمین بیاد بازم میشه کارهای قبل رو انجام داد...
مثلا یکی از کارای خوبی که قبلا بود اینکه هرکس سوالی مطرح می کرد و افراد با توجه به تجربه هاشون جواب میدادن
یا همین الان سوگل عزیز همیشه داره پست های خوب میذاره پس بقیه هم فعالیت رو ادامه بدن تا یه شروع جدید....

:gol:یا آرزوی موفقیت و اینکه همتون همیشه سرشار از انرژی مثبت باشین:gol:

kurosh parsa

عضو جدید
سلام به همه دوستای گلم:gol:
این چند وقت دورادور پستارو میخوندم
راستش از وقتی حرف برنامه جدید شده
چرا هی همه میان با ناراحتی پست میذارن
خب تا جواب ادمین بیاد بازم میشه کارهای قبل رو انجام داد...
مثلا یکی از کارای خوبی که قبلا بود اینکه هرکس سوالی مطرح می کرد و افراد با توجه به تجربه هاشون جواب میدادن
یا همین الان سوگل عزیز همیشه داره پست های خوب میذاره پس بقیه هم فعالیت رو ادامه بدن تا یه شروع جدید....

:gol:یا آرزوی موفقیت و اینکه همتون همیشه سرشار از انرژی مثبت باشین:gol:
سلام دوستان عزیزم امیدوارم که حال همتون خوب باشه
من نمیدونم چرا تصمیم گرفتید اینجا رو تغییر بذید؟!اینجا که مشکلی نداشت!
اینجا برای من حکم یه محله قدیمی رو داشت که احساس میکردم با تموم اعضای اون دوست و رفیق صمیمی هستم و با اینکه دیر به دیر میومدم تو تاپیک ولی تا چند روز شارژ بودم.امیدوارم با تغییر دادن اینجا این محله انقدر برام غریبه نشه که میلی برای اومدن به اینجا نداشته باشم.
از شما هم که به فکر پیشرفت اینجا هستید ممنونم.ولی بعضی وقتا بهتر اصالت یک محل حفظ بشه چون با تغییر اون صفا و صمیمیت از اونجا رخت برمی بنده واز بین میره
شاد و پیروز باشید:gol::gol:

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا برای من حکم یه محله قدیمی رو داشت که احساس میکردم با تموم اعضای اون دوست و رفیق صمیمی هستم و با اینکه دیر به دیر میومدم تو تاپیک ولی تا چند روز شارژ بودم.امیدوارم با تغییر دادن اینجا این محله انقدر برام غریبه نشه که میلی برای اومدن به اینجا نداشته باشم.
از شما هم که به فکر پیشرفت اینجا هستید ممنونم.ولی بعضی وقتا بهتر اصالت یک محل حفظ بشه چون با تغییر اون صفا و صمیمیت از اونجا رخت برمی بنده واز بین میره

کوروش جان مطمئن باش هممون همین احساس رو نسبت به اینجا داشتیم و داریم
منم امیدوارم تغییراتی که ایجاد میشه حتما در جهت بهتر شدن باشه و هست
اینجا همیشه هرچی که بوده با کلی انرژی مثبت از دوستای مختلف که میومدن همراه بوده
امیدوارم که همیشه هم بچه ها بیان هرچند کم اما بیان پست بذارن
من خودم فعلا دستی در تغییر اینجا ندارم و این که تغییرات ایجاد بشه یه نظر دسته جمعی بوده
اما نظرم اینه که جو رو خودمون باید همونقدر دوستانه نگه داریم

:Dتازه یه خاطره که یکم طنز چاشنیشه می خواستم از قانون جذب بگم ولی راستش دیگه نمیدونم جاش هست اینجا یا نه...:w05:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز

تغییرات فقط به هدف نظم بیشتر و حرکت در مسیر درست پیشنهاد شد، چرا چون این تاپیک الان پر شده از حجم زیادی از مطالب که کسی که بخواد مطالعه کن باید کل این 300 صفحه رو بخونه تا بتونه مطالب آموزشیشی رو در بیاره!

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه پیشنهاد دارم تا زمانیکه ادمین به درخواست ما رسیدگی کنه، هم می تونه کار ما رو جلو ببره و هم اینجا از کرختی خارج بشه!

از دوستانی که می خواند این بخش فعال و منظم و منسجم بشه لطف کنند آمادگی خودشون رو اعلام کنند تا اولین گام رو به کم هم بر داریم.

و کاری که قرار است انجام بدیم اینه:

بعد از اینکه افرادی که قصد همکاری دارند اعلام آمادگی کردند با توجه به تعدادشون کل صفحات این تاپیک رو به تعداد افراد تقسیم می کنیم و به هر کس تعدادی از صفحات میرسه مثلاً نفری 20 صفحه. حالا می خواهیم چیکار کنیم؟ هدف من این است به عنوان اولین گام مطالب آموزشی بچه ها که در این تاپیک قرار گرفته ازش استخراج بشه. پس هر نفر در صفحلاتی که بهش تعلق میگره میره بررسی می کنه و با توجه به موضوعاتی که من اعلام می کنم مطالب رو دسته بندی می کنه و بعد از تکمیل برای من ارسال می کنه. دسته بندی موضوعی که من الان تو ذهنم هست به شرح زیر است:

1- مطالب آموزشی
2- جملات کوتاه انرژی بخش
3- داستان های مرتبط با موضوع قانون جاذبه
4- داستانهای شخصی خود بچه ها
5 - شعرها
6- ضرب المثل ها
و ....

فعلاً اینها به ذهن من میرسه اگه شما هم پیشنهاد دیگه ای دارید مطرح کنید.

لطفاً دوستان برای هر موضوع یک فایل Word درست کنند و هر تاپیک رو با ذکر عنوان فرستنده و مرجع آن اگه وجود داره تو یک صفحه مجزا قرار بدهند. بعد از تکمیل برای من ارسال کنند.

من هم کلیه فایلهای بچه ها رو جمع می کنم و با توجه به دسته بندی موضوعی بصورت کتابچه در می آورم و بعد از راه اندازی بخش خاص در اونجا قرار می دهم. تا هر دوست جدیدی که خواست به ما ملحق بشه به سادگی بتونه به فایلهای آموزشی یکجا دسترسی داشته باشه.

امیدوارم دوستان مایل به همکاری باشند تا بتونیم به عنوان اولین گام زحمات دوستانی که این تاپیک رو ایجاد کردند و مطلب قرار دادن ارج نهیم و مطالبشون رو مرتب کنیم تا در اختیار همه به راحتی قرار بگیره.

منتظر اعلام آمادگیتون هستم!