یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي جهان هستي، تحقق آرزوهاي شما كاري دشوار و طولاني نيست.
بين آشكار كردن
يك ميليون دلار با يك دلار فرق چنداني وجود ندارد!!
:gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دكتر جو ويتال

اگر با كائنات هم‌آهنگ شويد، از آنچه به شما داده مي‌شود حيرت مي‌كنيد. اينجا است كه رويدادهاي عجيب رخ مي‌دهند. :gol:

hitech

عضو جدید
آخه شما چرا هي مي‌خواي بپيچوني مسئله‌ي به اين راحتي رو؟
خب كجاشو مشكل داري؟ بگو من حلش كنم...
من چی رو میپیچونم؟! اتفاقا من آدم کاملا منطقی هستم!!!!:cool: اگه شما درست استدلال کنین منم قبول میکنم! ولی شما فقط میگین یه قدرت خیلی بزرگیه قانون جاذبه و استدلالش نمیکنین.
اگه عصبانی نمیشی باید بگم من با همش مشکل دارم ! :D آخه من اصلا ماهیت قانون شما رو نفهمیدم! تلقین که نیست! ایجاد اعتماد به نفسم که نیست! پس چیه؟!
بعدشم بگم اون دوستم اصلا اشتباه نكرد... بهترين كار رو كرد.... ديگه هيچ وقت پسره نميره...
خوب مگه نمیگین انرژی مثبت دختره باعث جذب شدن پسره شده؟! پس انرژی منفیشم باعث دفعش میشه! و اون دختره هم که نمیتونه بگه من همیشه انرژیم مثبت میمونه!

بازم از منابع مختلف ، از افراد بزرگي كه به خواسته‌هاشون رسيدن برات اينجا حتما مينويسم... شايد ابهاماتت برطرف شد
آخه مثاله تنها که دلیل نمیشه! وگرنه هممون از داستانهایی که شخصی از هیچی به همه چی رسیده زیاد شنیدیم ولی برای چی باید فکر کنیم دلیلش قانون جذب بوده و مثلا پشت کارش نبوده که اونو به اونجا رسونده؟ یا حتی اگه باور داشته باشیم قسمتش نبوده که طرف به اونجا برسه؟!

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه مثاله تنها که دلیل نمیشه! وگرنه هممون از داستانهایی که شخصی از هیچی به همه چی رسیده زیاد شنیدیم ولی برای چی باید فکر کنیم دلیلش قانون جذب بوده و مثلا پشت کارش نبوده که اونو به اونجا رسونده؟ یا حتی اگه باور داشته باشیم قسمتش نبوده که طرف به اونجا برسه؟!

چقد بد قلقيااا!!!
خب بايد من بگردم يه چيز درست حسابي پيدا كنم بلكه متوجه شدي و قانع!!
وگرنه كه هيچ اجباري نيس.... فقط ميتونم بگم خوش به حال كسايي كه باور كردن اين مسئله رو....

انقدم در مورد دوستم اينطوري نگو ديگه....
خب ناراحت ميشم.... خدانكنه اينطوري بشه.... هيچ مشكلي نداشتن كه .... يه مسئله‌ي خيلي الكي باعث شده بود روابطشون بهم بخوره.... خيليييييييييي الكي... يعني هيچ كدوم مقصر نبودن.... من كه به خوشبختيشون شك ندارم و براشونم دعا ميكنم
.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانون جذب تلقین نیست چون روی دنیای اطافت و اتفاقات اونجا تاثیر میذاری.
اعتماد به نفس هم که ....
این قانون قدرت انسان رو برای تغییر اوضاع نشون می ده. شما قادر هستید دنیا رو به سمتی که دوست دارید سوق بدید اگه بخواهید.
شما می تونید اتفاقاتی که براتون میفته رو کنترل کنید.
شما قادر هستید روند اتفاقاتی که میفته رو به سمتی که دوست دارید بکشونید. حتی اگر شما یک خواسته منفی داشته باشید باز هم این اتفاق میفته.
یعنی شما می تونید باعث مرگ کسی بشید . به همین راحتی.

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

در مورد تلقین و قانون جذب که به طور حتم با هم تفاوت هایی دارند زیرا که در قانون جذب ابزاری قرار داده شده که به مراتب قدرت دریافت چیز مورد نظر را بیشتر از تلقین می کند.در کل پایه همه این موارد تصویر سازی در ذهن هست(چه در جذب و چه در تلقین) ، که قدرت بی بدیلی دارد . شاید کسی که به او به اشباه می گویند که چیزی که خورده است مسموم بوده ، وهمین اشتباه در گفتار باعث می شود واقعا شحص مسموم شود ، اون تصاویری است که شخص همراه با احساسات شدید ، در ان هنگام به طور متوالی از خود ساخته که باعث احساس مسمومیت در شخص می شود.

موفق باشید

دوست گرامی
سلام
از شما تشکر میکنم بخاطر مطالبتون کاملا باشما موافقم .
مادر هر دو مورد از تصویر سازی استفاده میکنیم در مورد تلقین برای ایجاد احساسات و باربری مثبت بیشتر اوقات ولی از نظر زمانی کوتاه تر ولی در جذب به طور مدام و متداول .

با هم پشتمون کوه;)

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب مگه نمیگین انرژی مثبت دختره باعث جذب شدن پسره شده؟! پس انرژی منفیشم باعث دفعش میشه! و اون دختره هم که نمیتونه بگه من همیشه انرژیم مثبت میمونه!

يه چيز ديگه در مورد اين موضوع كه گفتي اگه انرژيش منفي بشه ... يكي از مسائل مهمي كه توي جذب وجود داره ، اينه كه هميشه به چيزاي خوب فك ميكني، حتي مثل ايني كه شما گفتي حق اينو نداري كه 1%هم به جدايي فك كني....
توي اين مورد هميشه فك ميكني كه من الان بهترين زندگي رو كنار همسرم دارم.... خيلي خوشبختم.... از زندگيم راضيم..... من و همسرم عاشق هم هستيم.... به شناخت كامل از هم رسيديم و هميشه از زندگيمون راضي هستيم.... و ...
يكي از روش‌هايي كه توي اين مورد پيشنهاد ميشه اينه كه اينطوري بگيد «خدايا شكرت كه من زندگي خوبي دارم... شكرت كه كنار همسرم خوشبخت هستم..... خدايا توروسپاس كه هر روز كنار همسرم به موفقيت‌هاي بيشتري ميرسم.... خدايا شكرت كه هر روز زندگيم بهتر و بهتر ميشه و ....»
اين طرز فكرا و احساس خوشبختي، غير ممكنه كه اتفاقاي بدي بوجود بياره...
من با اين طرز فك هميشه زندگي كردم... بدون اينكه از رمز و شگفتيهاي راز باخبر باشم.... خب تا حدودي توي زندگيم اتفاق افتاده بود و تجربه كرده بودم.... اما الان كه زندگيم رو با اين دانش بررسي ميكنم، ميبينم كم نبوده معجزاتي كه برام به خاطر اين فكرم اتفاق افتاده.... :gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
با استفاده از ضمير ناخودآگاه خود مي توانيد موفقيت، ثروت، شغل مناسب، خانه زيبا، ماشين دلخواه، و هر چيز ديگري را که فکرش را بکنيد به زندگي خود وارد کنيد. ميتوانيد جملات مثبت خود را به طور روزانه تکرار کنيد. زماني هم که آنها را تکرار مي کنيد، در ذهن خود به تصوير بکشيد و آنها راحس کرده و لذت ببريد.
ما با قدرت و نيروي خاصي که در ضمير ناخودآگاهمان وجود دارد، پا به دنيا مي گذاريم. فقط بايد ياد بگيريم که چگونه مي توانيم تا بيشترين حد از آن استفاده نماييم.
اگر شما تمايل شديدي به موفقيت داشته باشيد، مي توانيد قدرت، نيرو و توان ضمير ناخودآگاه خود را به منصه ظهور برسانيد.
به اميد رسيدن شما به بهترين ها. :gol:

سلام
دوست گرامی و محترم
از مطالب بسیار مفید شما ممنونیم;)

hitech

عضو جدید

چقد بد قلقيااا!!!
خب بايد من بگردم يه چيز درست حسابي پيدا كنم بلكه متوجه شدي و قانع!!
وگرنه كه هيچ اجباري نيس.... فقط ميتونم بگم خوش به حال كسايي كه باور كردن اين مسئله رو....

انقدم در مورد دوستم اينطوري نگو ديگه....
خب ناراحت ميشم.... خدانكنه اينطوري بشه.... هيچ مشكلي نداشتن كه .... يه مسئله‌ي خيلي الكي باعث شده بود روابطشون بهم بخوره.... خيليييييييييي الكي... يعني هيچ كدوم مقصر نبودن.... من كه به خوشبختيشون شك ندارم و براشونم دعا ميكنم
.
خوب منم میخوام باور کنم!!!!!!! بخدا هیچکی به اندازه من به وجود همچین قانونی نیاز نداره!
کلی گرفتاری دارم!!:cry: (دیگه نه به اندازه ای که این شکلکه نشون میده!) ولی خودمو که نمیتونم گول بزنم!
دوستتم ایشالا به پای شوهرش پیر بشه! اونجا که اونارو گفتم منظورم به شخص اون نبود.

يه چيز ديگه در مورد اين موضوع كه گفتي اگه انرژيش منفي بشه ... يكي از مسائل مهمي كه توي جذب وجود داره ، اينه كه هميشه به چيزاي خوب فك ميكني، حتي مثل ايني كه شما گفتي حق اينو نداري كه 1%هم به جدايي فك كني....
توي اين مورد هميشه فك ميكني كه من الان بهترين زندگي رو كنار همسرم دارم.... خيلي خوشبختم.... از زندگيم راضيم..... من و همسرم عاشق هم هستيم.... به شناخت كامل از هم رسيديم و هميشه از زندگيمون راضي هستيم.... و ...
يكي از روش‌هايي كه توي اين مورد پيشنهاد ميشه اينه كه اينطوري بگيد «خدايا شكرت كه من زندگي خوبي دارم... شكرت كه كنار همسرم خوشبخت هستم..... خدايا توروسپاس كه هر روز كنار همسرم به موفقيت‌هاي بيشتري ميرسم.... خدايا شكرت كه هر روز زندگيم بهتر و بهتر ميشه و ....»
اين طرز فكرا و احساس خوشبختي، غير ممكنه كه اتفاقاي بدي بوجود بياره...
من با اين طرز فك هميشه زندگي كردم... بدون اينكه از رمز و شگفتيهاي راز باخبر باشم.... خب تا حدودي توي زندگيم اتفاق افتاده بود و تجربه كرده بودم.... اما الان كه زندگيم رو با اين دانش بررسي ميكنم، ميبينم كم نبوده معجزاتي كه برام به خاطر اين فكرم اتفاق افتاده.... :gol:
باشه! (تصمیم گرفتم ساز مخالف نزنم یه مدت! آخه اگه همینجوری پیش بریم میترسم آخر سر جمع شین همگی بریزین سرم و حسابی مشت و مالم بدین!)

hitech

عضو جدید
قانون جذب تلقین نیست چون روی دنیای اطافت و اتفاقات اونجا تاثیر میذاری.
اعتماد به نفس هم که ....
این قانون قدرت انسان رو برای تغییر اوضاع نشون می ده. شما قادر هستید دنیا رو به سمتی که دوست دارید سوق بدید اگه بخواهید.
شما می تونید اتفاقاتی که براتون میفته رو کنترل کنید.
شما قادر هستید روند اتفاقاتی که میفته رو به سمتی که دوست دارید بکشونید. حتی اگر شما یک خواسته منفی داشته باشید باز هم این اتفاق میفته.
یعنی شما می تونید باعث مرگ کسی بشید . به همین راحتی.
پس چیه؟! این که نشد! چون شما فقط گفتین تلقین و ایجاد اعتماد به نفس نیست ولی نگفتین ماهیتش چیه و چجوری کار میکنه؟!
مطمئنا چیز خارق العاده ای که نشه توصیفش کرد نیست مگر اینکه واقعیت نداشته باشه.
البته من نمیگم واقعیت نداره من میگم با استفاده از روش تلقین و بالا بردن اعتماد به نفس امکان موفقیت رو افزایش میده ولی شما میگین نه. درسته؟

آخرین ویرایش:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادامه. . . . .
40 Tips for an Exceptional, Superb & Powerful Life
40 نکته برای داشتن یک زندگی متفاوت، شکوهمند و پرانرژی
23. Don't compare your life to others'. You have no idea what their journey is all about.
23- زندگی تان را با زندگی دیگران مقایسه نکنید. شما از موضوع و هدف این سفر آنها هیچ نمی دانید.

24. Burn the candles, use the nice sheets. Don't save it for a special occasion. Today is special.
24- از شمع هایتان استفاده کنید، خوشگل ترین ملافه تان را کنار نگذارید، برای روز مبادا و یا روزی خاص نگه شان ندارید، امروز همان روز بخصوص است.
.
.
.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنم باید به احساست رجوع کنی :w20:. ببین از داشتنش حس خوبی داری یا نه . اگه داشتنش تو رو پر میکنه از حس شعف و شادی و .......:w21: پس درسته :gol::gol::gol:
سلام دوست خوبم.و ممنون از اینکه راهنماییم کردی.
راستش من از داشتنش احساس خوبی دارم....این یعنی چیزی که خواستم به صلاحم بوده؟؟؟

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به سارا خانم عزیز
خب من هم با نظر دوستان کاملا موافقم معولا ما شنیدم و برامون اثبات شده که افکارمون رو دسته بندی کنیم و در کنار تمرکز و تجسم و تصویر سازی اون دستورش به کاینات میرسه و به چگونگی رسیدن نباید فکر کرد و به قول دوست گلمون سیما خانم خداوند متعال با در نظر گرفتن این که به صلاح ما هست یا خیر به ما میده .
حالا حسی که قبل از رسیدن برای خودت ایجاد کرده بودی رو بابعدش مقایسه کن کاملا مشخصه که از داشتنش خشنودی یا خیر!!!
من خودم رو داشتن و بدست آوردن چیزی خیلی اصرار داشتم ولی هیچ وقت اون رو بدست نیاوردم الان با گذشت 8 سال خدارو شاکرم چون اون زمان قدرت درکش رو نداشتم که چرا بدستش نمیارم .
خب اگه ما از زمانی که شخصیت اصلی و تاثیر گذارمون شکل میگیره راه خودمون رو تایید کنیم خواسته های اضافی و بدون تاثیر یقینا هیچ جای در بین خواسته های اصلی ما ندارن.
امیدوارم که همیشه موفق باشید دوست گلم;)

باهم پشتمون کوه:gol::gol::gol:
سلام دوست عزیزم.
راستش حسی که قبل از رسیدن بهش داشتم ،حس خیلی خوب و خوشایندی بود...
الان هم از داشتنش حس خوبی دارم.اما می ترسم به خاطر اصرار زیادم بهش رسیده باشم.نه از مصلحت...
به هر حال الآن که از داشتنش خوشحالم...بقیش خدا بزرگه
ممنون از کمکت دوست خوبم

f11691gh

عضو جدید
یکی از دلایلی که مانع میشه شما به خواستتون برسید ذهن ناخودآگاه شماست و در واقع درگیری بین ذهن خود آگاه که میگه فلان چیزو میخوام و ذهن ناخودآگاهیست که با باورهای محدود کننده پر شده.یه مثال میزنم شما یک ماشین لوکس می خواید,ذهن خودآگاه شما میگه آره من اینو میخوام پس شما در روند دریافت قرار میگیرید ولی مشکلی که وجود داره ذهن نا خودآگاه شماست که میگه مگه میشه تو این ماشینو بخری در حالی که هیچ پولی نداری یا تو باید شبانه روز کار کنی تا این بتونی ان ماشینو بخری یا تو اصلا قیافت به همچین ماشینی نمیخوره و...خوب اینها چیزهایی که تو ذهن ناخودآگاه شماست و در واقع همینهاست که آرزوهای شمارو لگدمال میکنه و مانع دریافت میشه البته خبر خوب اینه که راهکارهایی برای تصفیه ذهن ناخودآگاه هستش که من پیشنهاد میکنم برای درک صحیح این موضوع کتاب کلید(راز گمشده برای جذب هر آنچه میخواهید نوشته جو ویتالی) رو بخونید:smile::gol:
ممنون دوست عزیزم حتما" این کلرو میکنم فکر کنم اشتباه من هم اینجا بوده باز هم ممنونم:w30:

f11691gh

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم من یک کتاب پیشنهاد میکنم فکر میکنم کتاب خوبی هست اسمش هست:قدرت فکر-اثر دکتر ژوزف مورفی-انتشارات سپنج
خیلی کتاب خوبی هست امیدوارم مطالعه اش کنید و به آرزوهاتون برسید.
راستی فهمیدم چرا به آرزوم نمیرسم.امروز با یه خواب فهمیدم که به صلاحم نیست.:w19:احتمالا" جواب ضمیر ناخوآگاهم بوده به خواسته من.
خوب شاید قسمت من هم اینطوری هست توکل به خدا
ولی من بازم به چیزای خوب فکر میکنم
امیدوارم همتون به آرزوهای خوبتون برسید.
برام دعا کنید:hypocrite:

آخرین ویرایش:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیزم من یک کتاب پیشنهاد میکنم فکر میکنم کتاب خوبی هست اسمش هست:قدرت فکر-اثر دکتر ژوزف مورفی-انتشارات سپنج
راستی فهمیدم چرا به آرزوم نمیرسم.امروز با یه خواب فهمیدم که به صلاحم نیست.:w19:احتمالا" جواب ضمیر ناخوآگاهم بوده به خواسته من.
من خوندمش!جالبه:smile:
خوشحالم از اینکه توی مسیر درست قرار گرفتی:D:gol:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادامه. . . .
25. No one is in charge of your happiness except you.
25- جز شما کس دیگری مسئول خوشبختی تان نیست.

26. Frame every so-called disaster with these words: "In five years, will this matter?"
26- همه باصطلاح بدبختیها را با این جمله قالب دهید: «آیا تا پنج سال آینده، هیچ اهمیتی خواهند داشت؟»
.
.
.
.

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز

خيلي خوشحالم كه جواب سوالتو گرفتي :gol:... خيلي بده وقتي كه سوالي داريو هيچ كسي جوابي نميده بهت.... منم مدتهاست يه سوالاتي دارم كه خدا هنوز صلاح ندونسته جواب بده... اميدوارم مثل شما خدا به منم جواب بده... چون به حديه كه ديوونه نشم خيليههههه :D دعا كنيد كه خدا جواب سوالمو بده...

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادامه. . . .​
27. Forgive everyone for everything.
27- همه را به خاطر هر چیز و همه چیز ببخشید.

28. What other people think of you is none of your business.
28- افکار مردم در مورد شما، هیچ ربطی به شما ندارند
.
.
.
.​

*anis*

عضو جدید
سلام به همگی . گاهی وقتا قانون جاذبه رو طوری تجربه می کنم که بهت زده میشم :eek:. راستش یه مدت بود که به عمل لیزیک چشمام فکر میکردم و میدیدم روزی رو که از عینک خلاص شدم . ولی هیچ وقت عملیش نکردم . واین روزا دیگه بیخیالش شده بودم ولی گذاشتم تو برنامه آیندم که پول کنار بزارم و عمل کنم . امشب داشتم از خیابون رد میشدم یهو اطلاعیه دیدم توجهم رو جلب کرد . نوشته بود عمل لیزیک چشم با دفترچه .... ، دفترچه من بود رفتم پرسیدم گفتند تمام هزینش رو بیمه پرداخت میکنه و واسه هفته آینده بهم نوبت داد . هنوز شاید کامل جذبم جواب نداده باشه ولی میده . پس همه امید داشته باشیم که کوچکترین و بزرگترین خواسته هامون دیر یا زود عینیت پیدا میکنه :w21::w31::w32::w33::w40::w42:

*anis*

عضو جدید
سلام دوست خوبم.و ممنون از اینکه راهنماییم کردی.
راستش من از داشتنش احساس خوبی دارم....این یعنی چیزی که خواستم به صلاحم بوده؟؟؟

خواهش میکنم عزیزم . خوشحال میشم اگه کمکی کنم .
حتما همینطوره ، حالا که خدا خواستت رو بهت داده دیگه بد به دلت راه نده . و ازش تشکر کن

kurosh parsa

عضو جدید
ادامه. . . . .

23. Don't compare your life to others'. You have no idea what their journey is all about.
23- زندگی تان را با زندگی دیگران مقایسه نکنید. شما از موضوع و هدف این سفر آنها هیچ نمی دانید.

24. Burn the candles, use the nice sheets. Don't save it for a special occasion. Today is special.
24- از شمع هایتان استفاده کنید، خوشگل ترین ملافه تان را کنار نگذارید، برای روز مبادا و یا روزی خاص نگه شان ندارید، امروز همان روز بخصوص است.
.
.
.
سلام مارال خانوم.یه سوال برام پیش اومده.شمع چه خاصیتی داره که باید مورد استفاده قرار بگیره؟ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدید:gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مارال خانوم.یه سوال برام پیش اومده.شمع چه خاصیتی داره که باید مورد استفاده قرار بگیره؟ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدید:gol:

سلام
خوش اومديد به تاپيك :gol:
اين نكاتي هم مارال جان زحمت مي‌كشند مينويسند، نكات جذب انرژي مثبت توي زندگي هستش... البته خودشون بيشتر راهنماييتون ميكنن...

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی . گاهی وقتا قانون جاذبه رو طوری تجربه می کنم که بهت زده میشم :eek:. راستش یه مدت بود که به عمل لیزیک چشمام فکر میکردم و میدیدم روزی رو که از عینک خلاص شدم . ولی هیچ وقت عملیش نکردم . واین روزا دیگه بیخیالش شده بودم ولی گذاشتم تو برنامه آیندم که پول کنار بزارم و عمل کنم . امشب داشتم از خیابون رد میشدم یهو اطلاعیه دیدم توجهم رو جلب کرد . نوشته بود عمل لیزیک چشم با دفترچه .... ، دفترچه من بود رفتم پرسیدم گفتند تمام هزینش رو بیمه پرداخت میکنه و واسه هفته آینده بهم نوبت داد . هنوز شاید کامل جذبم جواب نداده باشه ولی میده . پس همه امید داشته باشیم که کوچکترین و بزرگترین خواسته هامون دیر یا زود عینیت پیدا میکنه :w21::w31::w32::w33::w40::w42:

سلام
خيلي خوشحالم دوست عزيز،
هم به خاطر اين همه انرژيه خوبت، هم عمل ليزيك چشات....
اميدوارم هميشه شاد باشي ...
:gol:

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کوروش جان
ممنون از توجه ات:gol:همون طور که دوست عزیزمون توضیح دادن شمع باعث از بین بردن انرژی منفی محیط اطرافمون میشه و باعث ایجاد انرژی مثبت می شه.
اگر توجه کرده باشی همیشه در مکان های آرام و حتی بعضی رستورانها برای ایجاد آرامش از شمع استفاده می کنند!همین طور پیشنهاد شده سر میز شام برای ایجاد احساس آرامش و صمیمیت و هضم بهتر غذا به جای لامپ از شمع استفاده کنید!
حالا من یه سوال از همتون دارم میتونه کسی به من بگه با روشن کردن شمع از کجا متوجه می شیم اون مکان انرژی منفی داره یا مثبت؟

end_of_extreme

عضو جدید
هر لحظه زندگی شما دارای خلاقیتی است نامحدود و کائنات دارای سخاوتی بیکران

برای اینکه بتوانید با استفاده از تجسم خلاق (فن استفاده از نیروی خیال برای آفریدن خواسته های زندگیتان) آنچه را که میخواهید بیافرینید ، باید مشتاق و قادر به پذیرش بهترین پیشکش زندگی یعنی " خیر و صلاح خود " باشید.

شاید عجیب به نظر برسد ، اما بسیاری از ما نمیتوانیم بپذیریم که میتوانیم آنچه را که در زندگی میخواهیم ، داشته باشیم و این معمولا" ناشی از اعتقادی ریشه دار به بی ارزش بودن است که در نخستین سالهای زندگی بوجود آمده است.

این اعتقاد اساسی چنین است : من آنقدرها عالی و دوست داشتنی و ارزشمند نیستم ، پس لیاقت این را ندارم که صاحب بهترین چیزها باشم.

معمولا" این اعتقاد با احساسهایی متضاد مبتنی بر اینکه خیلی خوب و شایسته هم هستید در هم می آمیزد.اگر ببینید که نمیتوانید خود را در عالیترین و شگفت انگیزترین موقعیتهای ممکن تصور کنید یا اندیشه هایی از این دست به سراغتان می آید که " من هرگز نمیتوانم صاحب آن چیز شوم. " یا " آن رویداد نمیتواند برای من پیش آید. " شاید لازم باشد به تصویری که از خود دارید بنگرید.یعنی از خود بپرسید: " همین الان چه احساسی نسبت به خود دارم؟ " و به تصاویر اندیشه هایی که به ذهنتان خطور میکند ، توجه کنید .

یکی از مؤثرترین راهها این است که از خود بپرسید " همین الان به نظر خودم به چه شکلی می آیم؟ " اگر خود را زشت و چاق و لاغر و ... یافتید بدانید که آنقدر خود را دوست ندارید تا آنچه که لیاقتش را دارید ( یعنی بهترین چیزهای دنیا ) را به خود عطا کنید.

عبارات تأکیدی مؤثرترین راه برای آفرینش تصویری مثبت تر و مطلوبتر از خویشتن است.

به محض اینکه پی بردید خود را دوست ندارید ، از هر مجالی برای تحسین و تمجید خود استفاده کنید و عبارات مثبت و سرشار از محبت به خود بگویید ، آنگاه متوجه خواهید شد که این کار باعث میشود نسبت به دیگران نیز ملاطفت بیشتری نشان دهید.

به آن ویژگیهای خود بیندیشید که دوست می دارید و تحسین می کنید.

همانطور که دوستان خود را با وقوف کامل به نواقص و نقاط ضعفشان میتوانید دوست بدارید ، خود را نیز میتوانید همانگونه که هستید دوست بدارید و در عین حال بدانید که در بعضی از زمینه ها نیاز به رشد و کمال بیشتر دارید.خویشتن دوستی ، احساسی نیکو و همچنین معجزات و شگفتیهای بیشماری میتواند در زندگی شما به وجود آورد.

میتوانید عبارتهای تأکیدی مثبت را به صورت دوم شخص و با به کار بردن نام خودتان بگویید تا مؤثرتر واقع شود.همانطور که به شخصی که دوست دارید محبت می ورزید ، به خودتان نیز همانطور توجه نشان دهید.

به خاطر داشته باشید که: در هر لحظه انسانی تازه هستید و هر روز ، روزی نو است و فرصتی تازه تا دریابید که:به راستی چه انسان شگفت و شیرین و نازنین و قابل ستایشی هستید

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به شما دوست گل و عزیز
دوست گرامی خیلی خوشحالم که فقط خواستی و امروز جواب گرفتی برای کاینات خواسته بزرگ و کوچک وجود نداره یعنی همه به یه اندازه است در ادامه حرف پایانی شما گفتم.;):gol:;)

بخواه تا به تو داده شود;)