یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

GHAZALE.K

عضو جدید
من خیلی جدیدم و دوست دارم در مورد قانون جذب بیشتر بدونم ، پیشنهاتون چیه ؟

اگر کتاب راز رو خوندین .. کتاب" قدرت ""راندا برن" رو پیشنهاد می‌کنم...اگر هم نخوندید حتما این کتاب "قدرت" رو بخونید..."تجسم خلاق" "شاکتی گواین" هم کتاب خیلی‌ خوبی‌ هست..:)

emanoeel

عضو جدید
دوستان کتاب 4 اثر از فلورانس اسکاول شین کتاب فوق العاده خوبیه.پیشنهاد می کنم حتما بخونید.

agrincute

عضو جدید
سلام
من امرزو عضو شدم . دلیل: امروز که 3 می 2012 است جواب های لاتاری اومد و اسم من نبود. علی رقم اینکه من به شدت تصور می کردم که اسم من در بین منتخبین هست. و من به شدت می خوام که مهاجرت کنم.
.
به اندازه موهای سرم راجع به قانون جذب شنیدم ،حالا می خواستم ببینم این قانون جذب این وسط کجا رفت؟!!!!!!
.
واقعا حالم بد شده.

reihaneh123

عضو جدید
سلام منهم تازه ثبت نام کرده ام به قانون جذب هم کاملا اعتقاد دارم ولی الان که بهش نیاز دارم و حال منم بده باید اثر کنه ولی باید بهش ایمان داشته باشیم شنیدن کافی نیست

.SHaDi

عضو جدید
من هم به این قانون اعتقاد دارم چون برای خودم یش اومده و ثابت شده....
:w16:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبختانه این راز وجود داره ولی واقعا هنوز یه رازه .
ضمنا اینو بگم که راندا برن و ... که این موضوعو مطرح کردن و بهش پرداختن با دیدگاهی مادی و متناسب با زندگی غربی اینکارو کردن.و احتمالا قصدشون ترویج این نوع زندگی در بقیه جوامع بوده.

reihaneh123

عضو جدید
میشه لطفا منو هم در لیست کسانیکه برایشان انرژی می فرستید و دعا می کنید قرار بدهید حالم اصلا خوب نیست به خاطر یک مسئله همه کارهای عادی زندگیم هم بهم خورده تو رو خدا من هم دعا کنید

reihaneh123

عضو جدید
سلام
دیشب در لحظه ای معجزه ای اتفاقی را که منتظرش بودم رخ داد یک
هفته است که روی بحث قانون جذب تمرکز بیشتری کردم و وجواب داد می دونم که تمام دوستای عزیز برایم انرژی فرستاده بودند
خدایا متشکرم
خدایا من از این وضعیت راضیم ولی حق الهی من در هر چیز بیشتر است و من بیشتر می خواهم
خدایا دوستت دارم

آخرین ویرایش:

چرا؟؟؟

عضو جدید
سلام دوست عزیز...نکات جالبی رو اشاره کردی...میشه بیشتر و دقیقتر در مورد دنیاهای موازی توضیح بدی؟؟؟ممنون

بابك خسروي

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دیشب در لحظه ای معجزه ای اتفاقی را که منتظرش بودم رخ داد یک
هفته است که روی بحث قانون جذب تمرکز بیشتری کردم و وجواب داد می دونم که تمام دوستای عزیز برایم انرژی فرستاده بودند
خدایا متشکرم
خدایا من از این وضعیت راضیم ولی حق الهی من در هر چیز بیشتر است و من بیشتر می خواهم
خدایا دوستت دارم
دوست عزيز بهتر نيست به جاي اينكه روي قانون من درآوردي جاذبه تمركز كني روي قدرت خدا تمركز كني و فقط از اون بخواي كه مشكلاتت رو رفع كنه!!!

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
ده فرمان "لیمن"

ده فرمان "لیمن"

سلام
جا داره تا بدین جا از دوستان عزیزی که این تاپیک رو همراهی کردن تشکر کنم.:)
بعد از این همه مدتی که به اینجا سر نزدم میخوام دوباره فعالیتم رو در اینجا آغاز کنم.
انشالله در ادامه از کمک های همدیگه نهایت استفاده رو ببریم.
ممنون:gol:

به عنوان شروع این 10 جمله رو که به نام قوانین لیمن هستند بخونید:

1. دعا لاستیک یدک نیست که هرگاه مشکل داشتی از ان استفاده کنی بلکه فرمان است که شما را به راه درست هدایت می کند.

2. می دونی چرا شیشیه جلوی ماشین انقدر بزرگه ولی آینه عقب انقدر کوچیکه؟ چون گذشته به اندازه آینده اهمیت نداره. بنابراین همیشه به جلو نگاه کن و ادامه بده.

3. دوستی مثل یک کتابه. چند ثانیه طول می کشه که آتیش بگیره ولی سالها طول می کشه تا نوشته بشه.

4. تمام چیزها در زندگی موقتی هستند. اگر خوب پیش می ره ازش لذت ببر، برای همیشه دوام نخواهند داشت. اگر بد پیش می ره نگران نباش، برای همیشه دوام نخواهند داشت.

5. دوستهای قدیمی طلا هستند! دوستان جدید الماس. اگر یک الماس به دست آوردی طلا را فراموش نکن چون برای نگه داشتن الماس همیشه به پایه طلا نیاز داری.

6. اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این اخر خطه ، خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه: آرام باش عزیزم ، این فقط یک پیچه نه پایان !

7. وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری. وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو ایمان داره .

8. شخص نابینایی از سنت آنتونی پرسید: ممکنه چیزی بدتر از از دست دادن بینایی باشه؟ او جواب داد: بله، از دست دادن بصیرت.

9. وقتی شما برای دیگران دعا می کنید، خدا می شنود و انها را اجابت می کند و بعضی وقتها که شما شاد و خوشحال هستید یادتان باشد که کسی برای شما دعا کرده است.

10. نگرانی مشکلات فردا را دور نمی کند بلکه تنها آرامش امروز را دور می کند.

پیروز باشید :gol:

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
باز هم سلام دوستان
امروز بین کتاب هام، جزوه ی خیلی خوبی از استاد حورایی پیدا کردم.
کسانی که روی کتابهای موفقیت مطالعه دارن حتما با ایشون اشنا هستن.
این جزوات از دوره های NLP و موفقیت ایشون نوشته شده و به طور خلاصه مطالب خوبیو در خودش داره.
منتها من قسمت هایی رو انتخاب کردم که با موفقیت و قانون جاذبه و کلا این تاپیک تناسب داشته باشه.
انشالله در ادامه و کم کم مطالب رو کامل خواهم کرد.

مقدمه ای بر روانشناسی تلقین

سیستم عصبی انسان (مغز) :
1- بخش ارادی، قسمت بالای مغز، قدرت فکر و انتخاب و تصمیم دارد ولی اجرایی نیست. ضمیر خودآگاه است.
2- بخش غیرارادی، قسمت پایین مغز، مدیر اجرایی است. ضمیر ناخودآگاه.

قانون یک : هرگاه عملی به صورت عادی و تکرار درآید کنترل عصبی آن از قسمت بالای مغز به لایه پایین منتقل می شود.
قانون دو : هرگاه پیامی به صورت عادت و تکرار درآید کنترل عصبی آن از قسمت بالای مغز به لایه پایین منتقل می شود.
پیام بدو صورت به ناخودآگاه منتقل می شود: فکر کردن به موضوع و حرف زدن درباره ی آن.
قانون سه : هرگاه واکنشی بین قسمت بالا و پایین مغز انجام گیرد، " ناخودآگاه " برنده می شود.

تلقین به نفس به هیچ عنوان اثر ندارد مگر بواسطه نگهداری.

اصل نگهداری: یعنی از صبح تا شب حرف و فکر منفی نداشته باشیم، ترانه و فیلم منفی گوش نکنید و ...

پیامبر (ص) : مشکل را کتمان کنید تا روزیتان زیاد شود.

قانون افزایش
می گوید :
به هر چه فکر کنی و حرف بزنی زیاد می شود. پس مواظب فکر و زبان خود باشید.
حتی واژه هایی که به شوخی به زبان می آورید اثر دارد. پس اگر خواستید از مشکلاتتان با کسی صحبت کنید آن را بر 1000 تقسیم و عنوان کنید ( فلورانس اسکاول شین)

neuro linguistic programming :NLP
برنامه ریزی عصبی - کلامی است. یعنی تک تک واژه هایی که به زبان می آوریم یک ارتعاش عصبی در مغز ایجاد کرده و در اثر تکرار و تداوم از بالای مغز به لایه پایینی رفته و ناخودآگاه آن را برنامه ریزی کرده و اجرا می کند.

پیروز باشید.

آخرین ویرایش:

escorpionqueen

عضو جدید
سلام بر همگی :gol:
خیلی وقت بود که سر نزده بودم اینجا و امیدوار بودم که شلوع تر شده باشه و دوباره مثل سابق پرانرژی! اما خب...:( حالا ان شاء الله که درست بشه. منم تو این چند وقت چیزهای جالبی برام رخ داد و راههای تازه ای برام باز شد که مطمئناً کار همین قانون بوده. اما برای چند مورد مهم که خیلی ناراحتم کرده شدیداً احتیاج به کمک دارم و می خوام که اگه لیستتون هنوز فعاله من رو هم در اون قرار بدید و برام دعا کنید. امیدوارم با کمک هم خیلی از مسائلمون به عالی ترین شکل حل بشه :heart:

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
جا داره تا بدین جا از دوستان عزیزی که این تاپیک رو همراهی کردن تشکر کنم.:)
بعد از این همه مدتی که به اینجا سر نزدم میخوام دوباره فعالیتم رو در اینجا آغاز کنم.
انشالله در ادامه از کمک های همدیگه نهایت استفاده رو ببریم.
ممنون:gol:

به عنوان شروع این 10 جمله رو که به نام قوانین لیمن هستند بخونید:

1. دعا لاستیک یدک نیست که هرگاه مشکل داشتی از ان استفاده کنی بلکه فرمان است که شما را به راه درست هدایت می کند.

2. می دونی چرا شیشیه جلوی ماشین انقدر بزرگه ولی آینه عقب انقدر کوچیکه؟ چون گذشته به اندازه آینده اهمیت نداره. بنابراین همیشه به جلو نگاه کن و ادامه بده.

3. دوستی مثل یک کتابه. چند ثانیه طول می کشه که آتیش بگیره ولی سالها طول می کشه تا نوشته بشه.

4. تمام چیزها در زندگی موقتی هستند. اگر خوب پیش می ره ازش لذت ببر، برای همیشه دوام نخواهند داشت. اگر بد پیش می ره نگران نباش، برای همیشه دوام نخواهند داشت.

5. دوستهای قدیمی طلا هستند! دوستان جدید الماس. اگر یک الماس به دست آوردی طلا را فراموش نکن چون برای نگه داشتن الماس همیشه به پایه طلا نیاز داری.

6. اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این اخر خطه ، خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه: آرام باش عزیزم ، این فقط یک پیچه نه پایان !

7. وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری. وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو ایمان داره .

8. شخص نابینایی از سنت آنتونی پرسید: ممکنه چیزی بدتر از از دست دادن بینایی باشه؟ او جواب داد: بله، از دست دادن بصیرت.

9. وقتی شما برای دیگران دعا می کنید، خدا می شنود و انها را اجابت می کند و بعضی وقتها که شما شاد و خوشحال هستید یادتان باشد که کسی برای شما دعا کرده است.

10. نگرانی مشکلات فردا را دور نمی کند بلکه تنها آرامش امروز را دور می کند.

پیروز باشید :gol:

چه قشنگ بود کاش میشد واقعا بهش عمل کرد...

hamidmilano

عضو جدید
سلام بچه ها راستش دیدم خیلی در این مورد بحث شده حیفم اومد تجربیاتمو با دیگران شریک نشم....مخصوصا اینکه خیلیا واقعا درگیر این قضیه هستن حالا چه به خاطر شرایط زندگی یا هرچی....
اینم میدونم که این تاپیک فعال نیست ولی خب شاید به درد یکی خورد.همونطوری که خودم اتفاقی باهاش برخورد کردم
حتما خیلیاتون فیلم راز رو دیدین.راستش منم وقتی این فیلمو دیدم کلی خندیدم..!!D: ولی با کمال تعجب دیدم بعضیا واسشون قضیه جدیه!!!!! عجب!!!!
:surprised: ما هم گفتیم خب آدمیزاده دیگه.کارای عجیب زیاد میکنه.مدتی بیخیالی طی شد...ولی یه روز نمیدونم چی شد که قضیه رفت تو مخم.گفتم آخه حرف حساب اینا چیه آخه.منم که کلا آدم سیریش :D
پیچیدم به قضیه تا تهشو در بیارم.کلی مطالعه کردم.سایتای اکثرا خوشحال ایرانی سایتای خوب و بد خارجی کتاب فیلم و حتی حرف زدن با آدمای بی سواد و باسواد.
آرا و نتایج رو ریختم رو هم.....یکی میگفت قانون جذب راسته ولی فیلم راز دروغه.یکی میگفت نه فیلم راز که راسته یعنی فیلم راست میگه ولی همه شو نمیگه.یکی میگفت اینارو از متون جادوگری فلان جای خفن آوردن.اون یکی این قانون رو با یکی از خطبه های نهج البلاغه تطبیق داده بود.یکی با همون رویکرد دینی کلا رد میکرد.این یکی میزد تو فاز کوانتوم و این داستانا............:confused: بببببببببهههههههههللللللهههههه !!!!
خلاصه.نتایجی دستگیرم شد که البته با برداشتهای شخصی آمیخته شده و دلیلی نداره شما هم با نگرش من موافق باشی ولی در کل سعی میکنم فقط مستند حرف بزنم.
واقعیت اینه که دوستای من این مسئله هنوز اثبات نشده.همه این چیزایی هم که از فیزیک کوانتوم و این چیزا گفته میشه هنوز به هیچ عنوان ثابت نشده.نه اینکه سیاه بازی باشه ولی اگه بخوای با این دید وارد این قضیه بشی به بن بست خواهی خورد.....اما من از بچگی تخس بودم:D اگه بخوای علمی تر به قضیه نگاه کنی میتونی از نقد دوم کانت کمک بگیری.وقتی که همه مدرن ها زیرآب هر چی ماوراءالطبیعه رو زده بودن ولی یه مرد بزرگی مثل کانت اومد......و جرقه پست مدرن هم همینجا زده شد البته....."ما با بود زندگی مواجه نیستیم ما با نمود زندگی مواجهیم." و مثل همیشه دستاوردهای علوم پایه به علوم دیگه نقش میده.
این در صورتیه که بخواید از نقطه نظر علمی وارد این داستانا بشین:) ضمنا من کلا به این نتیجه رسیدم که بچه هایی که از کانال دین میخوان وارد این مباحث بشن کلا به مشکل میخورن.البته در این مورد خود منم ابهام زیاد دارم ولی دوستانی که دین رو به خصوص نه به صورت عامی و بلکه با کیفیت تر دنبال میکنن به آموزه هایی برمیخورن که ایجاد مشکل میکنه.البته شک نکنید اینایی که میگم زمینه ای برای رد این قانون ایجاد نمیکنه.قضیه خیلی حرفه ای تر از این حرفاست.اینا رو گفتم که یکم از اصطکاک نگرشهای مختلف کم بشه و همدیگه رو تحمل کنیم.
خلاصه حوصله تایپ کردن ندارم برم سر اصل مطلب.یه چیزایی هست که باید اگزیستانسی باهاشون برخورد کرد.یعنی باید تجربه شون کرد.لمس کرد.باید بری تو دلش.فراتر از دو دو تا چهار تای متداول ذهن.باید با تمام وجود تجربه کنی.ممکنه مثل خیلیای دیگه ازش نتیجه بگیری و از اینکه نتیجه ایمانتو دیدی حال کنی.ممکنم هست نتیجه نگیری و همه بهت گفتن که ایمانت به اندازه کافی قوی نبوده و مثل من این سوال برات پیش بیاد که من ایمانمو چطوری متر کنم؟از کجا معلوم هروقت کم میارید این حرفو نمیزنید؟اصن کی میدونه ایمان من باید چند متر باشه؟
ولی دوستای من مخلص کلام.صرفنظر از همه این حرفا و استدلالها.....یه سری چیزا دلیه.عقل یه چیز نسبیه.یه چیزایی رو باید ادراک کرد.باید دریافت کرد.;) به نظر من تو این دنیا هیچ چی باحالتر و قشنگتر از ایمان داشتن و اعتقاد داشتن به یه چیز!!!! نیست.حالا کاری ندارم که چی.ولی خیلی قشنگه که دور قلبت حصار بکشی و توش از یه چیزی مراقبت کنی.مخصوصا اگه اون "چیز" یه چیز نادیدنی باشه.نمیدونم کدوم یکی از بچه ها بود که نمیدونم از کی:redface::D نقل کرده بود که: ایمان یعنی اعتقاد به یه چیز نادیدنی و پاداشش هم دیدن اون چیزه....یه چیز تو همین مایه ها بود جمله اش فک کنم!!!!:D

خلاصه دوست گلم این زندگی توئه.تصمیم با توئه.میخوای قبول کن نمیخوای نکن.به قلبت رجوع کن.هیچوقت از کسی نپرس که آیا این میشه یا نمیشه آیا اون هست یا نیست.کسی صلاحیتشو نداره بهت بگه آره یا نه.این تویی و اینم زندگیته.زندگی کردن حوصله و جرات میخواد.انتخاب کن.با قلبت انتخاب کن و مسئولیت انتخابتم به عهده بگیر.....فقط یادمون باشه انتخابمون هر چی که بود...مسیر زندگیمون هر چی که بود اینقد معرفت داشته باشیم که به رویاها یا اعتقاد کسی نخندیم.

پسر تایپ کردن چقد سخته ها!!!!!!!!:wallbash: شماها چطوری اینقد هر روز هر روز اینقد تایپ میکنید؟:biggrin::D

من این مطلبو تو چن تا تاپیک مرتبط دیگه هم کپی پیست میکنم.امیدوارم به درد کسی بخوره.این شکلکم(اسمایلی) همینجوری میذارم خیلی باهاش حال کردم ته خنده اس!!!:w02:

آخرین ویرایش:

lilly

عضو جدید
salam man yek komak mikhastam yek pesari ro dost daram ke zan dare ma do taye ashege hamim ,mikhastam bebinam ba ghanone jazebe mishe man one be dast biyaram ,yani kari konam az zanesh joda beshe,mersi halam kheli bade baram doa konin

Dr.Undead

عضو جدید
salam man yek komak mikhastam yek pesari ro dost daram ke zan dare ma do taye ashege hamim ,mikhastam bebinam ba ghanone jazebe mishe man one be dast biyaram ,yani kari konam az zanesh joda beshe,mersi halam kheli bade baram doa konin

دوست عزیر قبل از هر چیزی برای هدفی که میخواید قانون جذبو بکار بگیرید اول از همه نظر باید همه چیز با هم همسو باشه تا کائناتم به شما کمک کنن
جواب سوالتون توی اینه که آیا شما حاضرید یک شخص دیگرو بیچاره کنید تا خودتون به هدفتون برسید ؟
در ضمن فراموش نکنید قانون جذب یکی از قانونای این جهان فانیه . قانون دیگه ای هست که ما به زبان عامیانه میگیم از هر دست بدیم از همون دست میگیریم
دوست عزیز راهتونو عوض کنید

اورابانی

عضو جدید
تو وجود داشتن قانون جاذبه که هیچ شکی نیست ولی یه نکته ای ک هست اینه ک بعضی وقتا ماها اونقدر به قانون جاذبه اعتقاد پیدا میکنیم ک یادمون میره خدایی وجود داره ک محوریت همه چیزه حتی قانون جاذبه
اگه خیلی خودمونو غرق کنیم در باور اینکه اگه چیزی رو بخوایم همه ی کائنات دست در دست هم میدن تا بهش برسیم ممکنه یادمون بره این وسط خدا هم باید بخواد
البته من خودم به شخصه تجربیاتی ت و این زمینه داشتم ک خیلی مناسب نمی بینم ک بگم ولی واقعا یه چیزایی خواستم ک به جرات میتونم بگم غیر ممکن بوده ولی شده

shaparak_7

عضو جدید
سلام .. میخواستم بگم من شدیدا به این قانون اعتقاد دارم و جالبه بدونید از وقتی بهش اعتقاد پیدا کردم خدارو شکر تا الان به هرچی خواستم رسیدم .. و این قانون کاملا برای من اثبات شده ست و من بهش یقین دارم ... از همه ی دوستان عزیز هم خواهش میکنم برای یک بار هم که شده امتحان کنند .. مطمئن باشید نتیجه میگیرید
;):gol:

بله بله فوق العاده جواب میده!!! من خودم در زمان کوتاهی به سه تا از بزرگترین خواسته هام رسیدم

ladysan

عضو جدید
چرا اینجا انقده سوت و کوره؟:surprised:

من فقط به خاطر همین تاپیک عضو شدم. بیاین یه کم شلوغش کنیم اینجارو :)

من میخوام گوشی گلکسی نوت2 جذب کنم...چیکار کنم که واقعا باورم بشه که الان دارمش؟؟:que:

من خیلی تلاش کردم ولی خیلی سریع دوباره شک میکنم نمیدونم چیکار کنم...:confused:

ladysan

عضو جدید
ایمان یعنی اعتقاد به یه چیز نادیدنی و پاداشش هم دیدن اون چیزه....یه چیز تو همین مایه ها بود جمله اش فک کنم!!!!:D

:w02:

چه طوری به چیزی که ندیدمش اعتقاد پیدا کنم؟ من خیلی سریع دوباره متوجه اطرافم میشه که اون چیزی که میخوام نیست (که در اینجا همین گوشی نوت2 هستش) چقدر باید بهش فکر کنم؟

دوستم 2 هفته پیش فقط یه بار گفتش که من نوت2 میبرم این هفته برنده شد!! من هرکاری میکنم نمیتونم رهاش کنم...چطوری باید اینکارو بکنم؟ یعنی دیگه کلا نباید بهش فکر کنم؟ کلا چه جوری باید با این قضیه برخورد کنم؟:whistle:

:w27:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه ماجرای جالب ووسم پیش اومد بعدا براتون تعریفش میکنم الان حسش نیست.

avayestan

کاربر بیش فعال
[خلاصه دوست گلم این زندگی توئه.تصمیم با توئه.میخوای قبول کن نمیخوای نکن.به قلبت رجوع کن.هیچوقت از کسی نپرس که آیا این میشه یا نمیشه آیا اون هست یا نیست.کسی صلاحیتشو نداره بهت بگه آره یا نه.این تویی و اینم زندگیته.زندگی کردن حوصله و جرات میخواد.انتخاب کن.با قلبت انتخاب کن و مسئولیت انتخابتم به عهده بگیر.....فقط یادمون باشه انتخابمون هر چی که بود...مسیر زندگیمون هر چی که بود اینقد معرفت داشته باشیم که به رویاها یا اعتقاد کسی نخندیم.)

با شما موافقم... مخصوصا این جملات...خیلی زیبا به زبون آوردین..

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه...
من به قانون جذب اعتقاد دارم...یه مدت به کار گرفتم...اتفاقاتی تو زندگیم افتاد ...
که فکر میکنم نتیجه همین قانون باشه...اما مطمئن نیستم...آخه اصله خواسته ای که دارم هنوز رخ نداده...
اما یه اتفاقاتی افتاده ...
کلا من گیج شدم...نمیدونم چطور شده این قانون...کسی هست کمکم کنه؟؟؟؟؟