یعنی این صحنه رو من فقط تو GTA دیده بودم!!

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب بابا یه مدل GTA بودش ویرایش شده به دست ایرانیها بود . پیکان هم توش بود جالب اینکه با صدای محسن یگانه میشتی تو پیکان 57 . پشت پلاکشم زده بود تهران 21.. . یادش بخیر خیلی میداد .
از این صحنه ها خیلی توش بود اما اونجا ماشین آتیش می گرفت راننده حال می کرد اما این جا این راننده بنده خدا با هزار بدهکاری یه ماشیت خریده بود اینم اونطور شد ..
برای سلامتی همه مردها که با نداری و از سر غیرت خانوادشونو می چرخونن صلواااااااات.
یوهاهاهاها
خوب GTAرا با کامپیوتر اگه بازی کنی میتونی آهنگ های ایرانی روش بارگذاری کنی یادش به خیر وقتی تو ماشین بودم یکی از آهنگ های بهنام صفوی را خیلی دوست داشتم و سرعت میگرفتم و کیف میکردم و از اونجایی که وقتی سرعت میگیری باید خیلی خلاف ها را بکنی و من هم دوست داشتم اهنگو تا ته گوش بدم چه بسا آدم های بی گناهی را که زیر نگرفتم و چه چراغ راهنمایی که داغون نگشت:cool:
اینجا هم دست از صلوات بر نمیداری؟:biggrin:

Akshay Kumar

عضو جدید
خوب GTAرا با کامپیوتر اگه بازی کنی میتونی آهنگ های ایرانی روش بارگذاری کنی یادش به خیر وقتی تو ماشین بودم یکی از آهنگ های بهنام صفوی را خیلی دوست داشتم و سرعت میگرفتم و کیف میکردم و از اونجایی که وقتی سرعت میگیری باید خیلی خلاف ها را بکنی و من هم دوست داشتم اهنگو تا ته گوش بدم چه بسا آدم های بی گناهی را که زیر نگرفتم و چه چراغ راهنمایی که داغون نگشت:cool:
اینجا هم دست از صلوات بر نمیداری؟:biggrin:
می دونم که هر آهنگی بخوای می تونی بارگزاری کنی .. اما اون GTA خودش آهنگاش ایرانی بودن ...
راستی می دونستم تو نگاه می کنی صلوات گزاشتم .هاهاها

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می دونم که هر آهنگی بخوای می تونی بارگزاری کنی .. اما اون GTA خودش آهنگاش ایرانی بودن ...
راستی می دونستم تو نگاه می کنی صلوات گزاشتم .هاهاها
چه جالب.جون میده با تو با این کاروان های زیارتی رفت زیارت .آخه وسط اتوبوس میایستی میگی سلامتی راننده صلوات سلامتی خودتون صلوات براورده شدن حاجات قلبی صلوات وچیزایی که خودت وارد تری:biggrin:

Akshay Kumar

عضو جدید
چه جالب.جون میده با تو با این کاروان های زیارتی رفت زیارت .آخه وسط اتوبوس میایستی میگی سلامتی راننده صلوات سلامتی خودتون صلوات براورده شدن حاجات قلبی صلوات وچیزایی که خودت وارد تری:biggrin:

هه هه هه از این کارا زیاد می کنم اینجا جاش نیست بگم