[ گفت و گو ] - انتخاب رشته كنكور ارشــد 92

nasrinavm

عضو جدید
باورم نمیشه رتبم شده 495. خیلی خوندم خیلیییی. آزمونامم عالی دادم. سر کنکور گیج زدم الان توو شوکم:((

Xerxes-I

عضو جدید

دوستتون چه رشته ای قبول شده؟
الان بهش زنگیدم گفت طراحی فرآیند و ترمو سنتیک رو میتونید شبانه قبول بشید.گفت علم و صنعت جداسازیش زودتر پر میشه و امکان قبولی تون خیلی کمتره.حالا بستگی به ظرفیت های امسال داره

Xerxes-I

عضو جدید
باورم نمیشه رتبم شده 495. خیلی خوندم خیلیییی. آزمونامم عالی دادم. سر کنکور گیج زدم الان توو شوکم:((
کنکور آسون همینه.دوستم رتبه اش شده 30. 3تا از درساش رو 78 زده بود.(جرم.ترمو.راکتور) درصد کمش 35 ریاضی بود.سیالاتش 54.کنترل 51.زبان 12.حرارت 65.معدل موثر 17.2

ئدز

عضو جدید
سایت سنجش شلوغ راه نمیده دفترچه بگیرم میشه بذارید

ئدز

عضو جدید
پردیس خود گردان یعنی چی؟از دانشگاه مالک اشتر چی میدونید؟منظور از دانش محور چیه؟

mahdiyeh1367

عضو جدید
به نظرم تعداد شبانه ها و پرديساي خدگردان خيلي زياد شده نه؟
كسي مقايسه اي با پارسال داره؟

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من 2000 شدم.........احتمالش هس شبانه قبول شم اصلا؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمکم کنید:redface:

AMIR HADI

عضو جدید
به نظرم تعداد شبانه ها و پرديساي خدگردان خيلي زياد شده نه؟
كسي مقايسه اي با پارسال داره؟

به حساب من نسبت به پارسال حدودا 60 تا روزانه ، 65 تا هم شبانه،24تا غیرانتفایی ،7تا هم پیام نور بیشتر شده. البته بیو و گاز روهم در نظر گرفتم.
:smile:;)

vaio

عضو جدید
بچه ها ی سوال داشتم, من که کنکور مهندسی شیمی دادم گرایش مهندسی شیمی الان برای انتخاب رشته چه گرایش هایی رو میتونم انتخاب کنم؟
مثلا گاز یا محیط یا صنایع غذایی میتونم بزنم؟؟؟؟
:cool:
ممنون لطفا راهنمایی کنید

baharz66

عضو جدید
بچه ها ی سوال داشتم, من که کنکور مهندسی شیمی دادم گرایش مهندسی شیمی الان برای انتخاب رشته چه گرایش هایی رو میتونم انتخاب کنم؟
ممنون لطفا راهنمایی کنید
محيط زيست و صنايع غذايي از گرايش هاي مهندسي شيمي هست كه مي تونيد انتخاب كنيد
براي گاز هم مهندسي گاز نمي تونيد انتخاب كنيد مي تونيد مهندسي شيمي كه گرايش گاز هست انتخاب كنيد:smile:

• Like
واکنش ها: vaio

Xerxes-I

عضو جدید
ببخشید اون دانشگاه هایی که جلوش گرایش ننوشته یعنی چی؟!

فکر کنم همون مهندسی شیمی باشن که بهش گرایش عمومی میگن!
این سوال منم هست.اما ارشد گرایش مهندسی شیمی من ندیدم جایی.به نظرم احتمال اینکه گرایش و تو ترم 2 و یا باتوجه به پروژه ای که برات تعریف می کنند تعیین بشه بیشتره.

Xerxes-I

عضو جدید
ممنون لطفا راهنمایی کنید

محيط زيست و صنايع غذايي از گرايش هاي مهندسي شيمي هست كه مي تونيد انتخاب كنيد
براي گاز هم مهندسي گاز نمي تونيد انتخاب كنيد مي تونيد مهندسي شيمي كه گرايش گاز هست انتخاب كنيد:smile:
دوست عزیزمون درست گفتن.من فقط دقیق تر بگم که هر چی تو جدول زیر کدرشته 1257 هست رو میتونید انتخاب کنید.مثلا مهندسی هسته ای و مهندسی تسلیحات یا انرژی هم با ضرایب مهندسی شیمی هم پذیرش دارند.

Xerxes-I

عضو جدید
روزانه علم وصنعت تهران با حداکثر چه رتبه ای میشه آورد؟
یکی از دوستام ارشد مستقیم جداسازی میخونه علم و صنعت.دیشب باهاش چت کردم گفت.
jodasazi ta rozane 120-130
farayand rozane ta 200
shabanasham ta 340
shabane ta 300
termo rozane ta 250
shabanasham ta 350

امید/

عضو جدید
کسی اطلاع داره بیو تربیت مدرس ، علم و صنعت ، امیرکبیر روزانه تا چند میگیره ؟ با 97 میشه اورد؟

mahdiyeh1367

عضو جدید
ممنون ميشم اگر كسي اطلاعي داره جواب پست بالايي رو بنويسه.

كسي اطلاعي داره علم و صنعت براي خواهران خوابگاه ميده يا نه.؟

nasrinavm

عضو جدید
این سوال منم هست.اما ارشد گرایش مهندسی شیمی من ندیدم جایی.به نظرم احتمال اینکه گرایش و تو ترم 2 و یا باتوجه به پروژه ای که برات تعریف می کنند تعیین بشه بیشتره.

لطفا کسی اگه اطلاعات بیشتری داره بگه. اونا برامون پروژه رو تعریف می کنن یا خودمون؟ مثلا میشه پروژه راجع به طراحی فرایند انتخاب کرد؟

baharz66

عضو جدید
كسي ميدونه بين علم و صنعت و تربيت مدرس كدوم بالاتره؟كدوم گرايشاش

kamyab.chem

عضو جدید
با 475 بهترین جاهایی که میشه اورد کجاست؟طراحی فرایند مالک اشتر خوبه؟!!!شیراز بهتره یا صنعتی اصفهان؟نگرانم کمک کنید:(

آخرین ویرایش:
بالا