[ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

hadi216

عضو جدید
عجیبه اینجور یعنی تعدادی که گرفتن بیشتر از ظرفیت رشته بوده؟؟؟
نه این چه حرفیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرم تو گرایش های مختلف درسا تاثیر متفاوتی نسبت به ضرایب کنکور داره مثلا میزنن با ضریب یک شاید این طوری رتبه بندی داره
نه فقط یه رتبه توی مهندسی شیمی هست

نه دیگه فک نکنم انقد پیچیده شده باشه
کلن یه رتبه داریم ک با اون انتخاب میکنیم
درسته دیگه نه؟
بله درسته

در مورد این که چرا رتبه ی آخرین نفر از ظرفیت کل اون کد رشته بیشتره باید بگم که :
هر کسی توی هر انتخابی که یه کد رشته رو وارد میکنه به عنوان یه متقاضی واسه اون کد رشته به حساب میاد ، حالا چه بخواد اونجا قبول بشه و چه بالاتر ، به هر حال یه رتبه بر اساس رتبه ی کنکور بهش تعلق میگیره
مثلا اگه نفر اول کنکور ، در انتخاب اول جداسازی تهران رو زده باشه و در انتخاب دومش جداسازی شریف ، انتخاب اولش جداسازی تهران رو قبول میشه ولی توی انتخاب دومش رتبه ی یک رو میگیره اگرچه که ظرفیت شریف رو پر نکرده

خیلی سخت شد نه ؟؟

ئدز

عضو جدید
هیچی !!فک نکنم بشه کاری کرد !
من به جز انتخاب و اول و دومم بقیه را همه قبول شدم !
شاید بشه هم جابه جا کرد !!
یا اگه شبانه باشه میشه ثبت نام نکرد بعد توتکمیل ظرفیت رفت !!
البته اینها تفکرات خودمه هاا اطلاع دقیقی ندارم !!

فکر کنم از فکر تکمیل ظرفیت بیای بیرون بهتره من دفترچه پارسال یادمه هیچ چیز درست حسابی نداشت

ئدز

عضو جدید
اگر میشه کمی واضحتر توضیح بدین
من نگرفتم چی شد

مثلا شما انتخاب پنجمت رو قبول شدی بعد الان میبینی انتخاب دهمت هم میاوردی و الان اون رو بهتر میدونی و تو کارنامه هم امکان قبولیش رو زده که داشتی حالا میخوای بینی ایا قابل بررسی هست یا نه...
1-سازمان سنجش میگه به من مربوط نیست
2-باید با دانشگاهی که انتخاب 5 بود و دانشگاه انتخاب 10 صحبت کنی ببینی همچین چیزی رو قبول میکنن ؟بسته به اینا داره که اجازه جابه جایی بدن یا نه

shah_chem

عضو جدید
مثلا شما انتخاب پنجمت رو قبول شدی بعد الان میبینی انتخاب دهمت هم میاوردی و الان اون رو بهتر میدونی و تو کارنامه هم امکان قبولیش رو زده که داشتی حالا میخوای بینی ایا قابل بررسی هست یا نه...
1-سازمان سنجش میگه به من مربوط نیست
2-باید با دانشگاهی که انتخاب 5 بود و دانشگاه انتخاب 10 صحبت کنی ببینی همچین چیزی رو قبول میکنن ؟بسته به اینا داره که اجازه جابه جایی بدن یا نه

خب واسه من جفتش دانشگاه تهرانه
الان باید برم دانشگاه تهران مبدا یا مقصد یا جفتش؟

ئدز

عضو جدید
خب واسه من جفتش دانشگاه تهرانه
الان باید برم دانشگاه تهران مبدا یا مقصد یا جفتش؟

اره خب شاید این کارتو راحتر میکنه...........بهتره حضوری و همین روزا بری یونی ببینی چیکار میکنن لطفا نتیجش رو بهمون بگو............حالا چی هست این گرایشا

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان مهندسی شیمی
یه سوال خیلی مهم داشتم
من به جزء بیو مالک مهندسی انرژی تجدیدپذیر تهران - سیستم انرژی تهران - هسته ای شریف - هسته ای شهید بهشتی - زیست پزشکی تربیت رو آوردم ...
به نظر دوستان کدوم میچربه؟

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته الان که فک میکنم میبینم که رو خواست خدا نمیشه چیزی گفت
الان دارم فک میکنم که یه روز با مترو داریم میریم دانشگاه تهران (با چرت) سقوط میکنیم زیر قطار خدایی نکرده به ناوگان عمومی صدمه میزنم

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیویِ مالک
زیست پزشکی تربیت

آخرین ویرایش:

abdollahi.ut

عضو جدید
پاسخ : [ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

سلام به دوستان مهندسی شیمی
یه سوال خیلی مهم داشتم
من به جزء بیو مالک مهندسی انرژی تجدیدپذیر تهران - سیستم انرژی تهران - هسته ای شریف - هسته ای شهید بهشتی - زیست پزشکی تربیت رو آوردم ...
به نظر دوستان کدوم میچربه؟
زیست پزشکی تربیت، دوستم که بیو شریفه، میگفت زیست پزشکی اونی نیست که اسمش میگه، ی چیزی تو مایه های بیو است

Sasan370

عضو جدید
برا ثبت نام اینترنتی ( غیزحصوزی قط باید مشخصات وارد کنیم یا اینکه مدارکی چیزیهم باید اسکن کنیم ؟
سایت دانشگا با هنر که چیزی ننوشته که چه مدارکی می خواد
کسی اطلاعی داره ؟

zahramd32

عضو جدید
من چند تاسوال داشتم ممنون میشم بهم جواب بدین
گرایش جداسازی دقیقا درمورد چیه؟
ایا گرایش خوبیه؟
ایا برای مقاله و دکترا خوبه؟
واینکه از لحاظ شغلی چطوره؟
ممنون

shah_chem

عضو جدید
اره خب شاید این کارتو راحتر میکنه...........بهتره حضوری و همین روزا بری یونی ببینی چیکار میکنن لطفا نتیجش رو بهمون بگو............حالا چی هست این گرایشا

حتما خبر مبدم اگه برم
حالا برم یونی مبذا یا مقصد؟

ئدز

عضو جدید
حتما خبر مبدم اگه برم
حالا برم یونی مبذا یا مقصد؟
یعنی بین تهران تو استان تهران با دانشگاه تهران جاهای دیگه مثل اونی که شماله!؟؟ خب اگه تهرانی که برو نزدیکه و در کل دانشگاه مقصد به نظرم بهتره چون کارنامه سنجش هست اگه اونا اوکی کنن درصد شدن اینکار بیشتره

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند تاسوال داشتم ممنون میشم بهم جواب بدین
گرایش جداسازی دقیقا درمورد چیه؟
ایا گرایش خوبیه؟
ایا برای مقاله و دکترا خوبه؟
واینکه از لحاظ شغلی چطوره؟
ممنون

این لینک رو ببینیدhttp://www.sanjeshserv.ir/hamgam/content.aspx?id=3v3757xBp6A=

اگر پاسخ همه سوالاتون رو نگرفتید با این سایت برید : http://www.sanjeshserv.ir/hamgam/course.aspx?id=5yZhCbMLHAE=
سوالتون رو در قسمت مشاوره مطرح کنید ، به صورت تخصصی و کامل جواب میگیرید.مشاورانی که پاسختون رو میدن در مقطع دکتری هستن پس به جوابشون اعتماد کنید

zahramd32

عضو جدید
این لینک رو ببینیدhttp://www.sanjeshserv.ir/hamgam/content.aspx?id=3v3757xBp6A=

اگر پاسخ همه سوالاتون رو نگرفتید با این سایت برید : http://www.sanjeshserv.ir/hamgam/course.aspx?id=5yZhCbMLHAE=
سوالتون رو در قسمت مشاوره مطرح کنید ، به صورت تخصصی و کامل جواب میگیرید.مشاورانی که پاسختون رو میدن در مقطع دکتری هستن پس به جوابشون اعتماد کنید

ممنون :smile:
ولی اگه کسی که خودش فارغ التحصیل این گرایش باشه بتونه جوابم رو بده خیلی عالی میشه چون کاملا در جریانه;)

(M&M)

کاربر بیش فعال
سلام دوستان

دیروز اصفهان بودم و ثبت نام رو انجام دادم. حالا که دارم کارنامه نهایی رو میبینم واسه دانشگاه تهران/پردیس ابوریحان رتبه من شده 17 و آخرین فرد قبولیش هم شده 27!

بنظر شما من میتونم برم اونجا؟ ممنون میشم کمکم کنید.

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون :smile:
ولی اگه کسی که خودش فارغ التحصیل این گرایش باشه بتونه جوابم رو بده خیلی عالی میشه چون کاملا در جریانه;)

خواهش :smile:
شما سایتی که من خدمتتون لینکش رو قرار دادم ببینید ضرر نمیکنید! مشاوری که پاسخ شما رو میدن , ارشد جداسازی و دکتری محیط زیست دارن و اطلاعاتشون در مورد بازار کار خوبه. این رو میتونید با خوندن سولاتی که داوطلبین دیگه در سایت مطرح کردن ببینید.
موفق باشید

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلام دوستان

دیروز اصفهان بودم و ثبت نام رو انجام دادم. حالا که دارم کارنامه نهایی رو میبینم واسه دانشگاه تهران/پردیس ابوریحان رتبه من شده 17 و آخرین فرد قبولیش هم شده 27!

بنظر شما من میتونم برم اونجا؟ ممنون میشم کمکم کنید.

باید دانشگاه مبدا و مقصد قبول کنند !
این کار نکن !
کشاورزی ابوریحان خیلی قوی نیس !
امکاناتشم متوسط !
خوابگاه هاش فقط میگن خوبه !
خود دانشگاه با شهر فاصله دلره !
به جز جو کلا صنعتی بهتر ابوریحان !!!

(M&M)

کاربر بیش فعال
باید دانشگاه مبدا و مقصد قبول کنند !
این کار نکن !
کشاورزی ابوریحان خیلی قوی نیس !
امکاناتشم متوسط !
خوابگاه هاش فقط میگن خوبه !
خود دانشگاه با شهر فاصله دلره !
به جز جو کلا صنعتی بهتر ابوریحان !!!

آره!راست میگی. رفت و آمدش سخته!

نحوه برخورد کارکنای اصفهان عالی بود.;)

هم خوابگاهیم خیلی بچه های خوبین! شکر خدا.

دیگه همش 2 ساله! امیدوارم خوب بگذره.

(M&M)

کاربر بیش فعال
به سلامتی
منم امشب عازم اصفهانم
خدا کنه بار منم خوش اخلاق باشن شانس ندارم که

نه!مطمئن باشید. خیلی کارارو زود انجام میدن.

اصلا نمیخوان دانشجو معطل بشه.فقط یادتون باشه که از تمامی مدارک واسه خودتون کپی داشته باشید!چون مدارک رو که تحویل بدین دیگه پسش نمیدن.

از شناسنامه و کارت ملی هم 2-3 سری کپی داشته باشین.

اگه اشتباه نکنم شما شبانه بودین.درسته؟

واسه خوابگاه از شبانه ها یه درخواست میگرفتن.یعنی به صورت درخواست نامه باید به صورت دستی بنویسین تا بعد تصمیم بگیرن که میشه به شبانه ها داد یا نه؟

امیدوارم سفر خوبی داشته باشید.

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه!مطمئن باشید. خیلی کارارو زود انجام میدن.

اصلا نمیخوان دانشجو معطل بشه.فقط یادتون باشه که از تمامی مدارک واسه خودتون کپی داشته باشید!چون مدارک رو که تحویل بدین دیگه پسش نمیدن.

از شناسنامه و کارت ملی هم 2-3 سری کپی داشته باشین.

اگه اشتباه نکنم شما شبانه بودین.درسته؟

واسه خوابگاه از شبانه ها یه درخواست میگرفتن.یعنی به صورت درخواست نامه باید به صورت دستی بنویسین تا بعد تصمیم بگیرن که میشه به شبانه ها داد یا نه؟

امیدوارم سفر خوبی داشته باشید.

90 درصد بچه ها میگن به شبانه ها اونجا خوابگاه نعلق میگیره
دستت درد نکنه ممنون بابت اطلاعاتت

ئدز

عضو جدید
بچه ها طبق تاریخ دانشگاه هاتون میرید درسته نه تاریخ سنجش.............مگه برای شما ها هم از 20 به بعد نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

abdollahi.ut

عضو جدید
پاسخ : [ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

بچه ها طبق تاریخ دانشگاه هاتون میرید درسته نه تاریخ سنجش.............مگه برای شما ها هم از 20 به بعد نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
من که طبق برنامه دانشگاه میخوام برم که البته برنامه خاصی نداره
امیرکبیر فقط نوشته 8 تا 11 بیاین مدارکتونو تحویل بدین، به ترتیب حروف الفبا هم نیست، هرکی عر وقت تونست

بالا