[ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اره بدبختانه:razz:
نه ما به دانشگاه بزرگ عادت داریم;)
اخ اخ اره اینقد تعریف راجع به این همشهریاتون شندیم که اصن نگو! راجع به جو شیرین فردوسی هم همین طور:biggrin:

الان نمی دونم چطوره ولی زمان ما همچین پاچه می گرفتن :D
من فارق التحصیم شده بودم میرفتم یونی همیشه میگرفتن جلو در اسممو می گرفتن :D
حالا برو غذاهای سلفشو بخور دیگه پشیمون میشی از اومدن

همشهریا رو نگو یه بنده خدایی از تهران دکترا فردوسی دعوت به مصاحبه شد من تا حد هزینه تاکسی هم بهش گفتما :biggrin:
بعد ک رفتم دانشگاه ازش جزوه بگیرم کلی آدرس دادم نره گم شه :biggrin:

hothit

عضو جدید
الان نمی دونم چطوره ولی زمان ما همچین پاچه می گرفتن :D
من فارق التحصیم شده بودم میرفتم یونی همیشه میگرفتن جلو در اسممو می گرفتن :D
حالا برو غذاهای سلفشو بخور دیگه پشیمون میشی از اومدن

همشهریا رو نگو یه بنده خدایی از تهران دکترا فردوسی دعوت به مصاحبه شد من تا حد هزینه تاکسی هم بهش گفتما :biggrin:
بعد ک رفتم دانشگاه ازش جزوه بگیرم کلی آدرس دادم نره گم شه :biggrin:

امار گرفتم الان هم همینطور پاچه میگیرن تازه پاچه پسرا رو هم میگیرن:biggrin: جو دانشکده فنی چطوره؟ خیلی خوب نمیگن راجه بهش

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
امار گرفتم الان هم همینطور پاچه میگیرن تازه پاچه پسرا رو هم میگیرن:biggrin: جو دانشکده فنی چطوره؟ خیلی خوب نمیگن راجه بهش

فنی فک کنم بهتره ولی کلا این چنتا دانشکده ای ک نزدیک سازمان مرکزی و همون کمیته انظباطی دانشگاهن بگیر بگیر زیاده ولی برو دانشکده کشاورز برا خودش کویتیه :D
بعضی موقع ها ک اصن انگار از دنده چپ پا میشن جلو در کارت همرو می بیننو گیر میدن :D
البته پسرا بیشتر بستگی داره چکار کنن که گیر بدن بهشون

فنی یه تریا داره ه اراذل همیشه اون پشت پلاسن
کلا جو خوبی نداره حالا می بینی

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام دوستان

بین رشته های ( پدده های انتقال،جداسازی و طراحی فرآیند،ترموسینتیک،نانو،بی و،محیط زیست) دانشگاه امیر کبیر کدام گرایش از نظر سطح علمی و بازار کار بهتر ، مناسب تره؟
لطفا اگه میتونین توضیح کاملی بدین؟

hothit

عضو جدید
سلام
پیشرفته رازی، رتبه 600 :cry:
دوس نمیدارم

سلام
تبریک میگم.رازی دانشگاه خیلی خوبیه.عیبی نداره خودتو ناراحت نکن منم مشهد قبول شدم و دوس ندارم ولی کاری نمیشه کرد 2 ساله دیگه. رازی دانشگاه خوبیه;).

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
تبریک میگم.رازی دانشگاه خیلی خوبیه.عیبی نداره خودتو ناراحت نکن منم مشهد قبول شدم و دوس ندارم ولی کاری نمیشه کرد 2 ساله دیگه. رازی دانشگاه خوبیه;).

منم همینطور ... دوسالِ دیگه توکل بر خدا
منم مالک قبول شدم حس میکنم یه جورایی ولی ...

hothit

عضو جدید
منم همینطور ... دوسالِ دیگه توکل بر خدا
منم مالک قبول شدم حس میکنم یه جورایی ولی ...

اره بابا زود میگزره .بهترین چیزش اینه که تهرانه و اواره شهرستان نمیشی سطح علمیش هم خوبه .فقط باید جلوی زبونتو بگیری .خودت میدونی دیگه ....

ئدز

عضو جدید
میبینم همه دیگیر خوابگا و یه عده هم خوابگا گرفتن و ثبت نام حضوری و ...
این دانشگاه من ( باهنر کرمان) ه که کلا خجستس
ثبت نام حضوری رو گفتن 8 مهر بیاید :)))

خجسته نیست خستس ..............عجب من برای هفته دیگه نگران بودم که نکنه من ندونم زمان بگذره

hadi216

عضو جدید
اره بدبختانه:razz:
نه ما به دانشگاه بزرگ عادت داریم;)
اخ اخ اره اینقد تعریف راجع به این همشهریاتون شندیم که اصن نگو! راجع به جو شیرین فردوسی هم همین طور:biggrin:
آره منم شنیدم ، فکر کنم بدبخت شدیم نه ؟؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا هرکی در مورد جو فردوسی مالک رازی و.... بد شنیده یا بد میگه و ناراضیه فقط کافیه یه سر به صنعتی اصفهان بزنه:razz:

منو یاد فیلم sutter island لیو ناردو دی کاپرو انداخت:confused: اون دیونه خونه و ایناش

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا هرکی در مورد جو فردوسی مالک رازی و.... بد شنیده یا بد میگه و ناراضیه فقط کافیه یه سر به صنعتی اصفهان بزنه:razz:

منو یاد فیلم sutter island لیو ناردو دی کاپرو انداخت:confused: اون دیونه خونه و ایناش
چرا پویا؟راضی نبودی؟

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلا رفته بودم اونجا ولی نه به دید دانشجو
واقعا بده واقعا
مخصوص ساختموناش و شکل و شمایلش
افسردگی از درو دیوارش میباره:D
اصن یه وضعی...

واااااا
چی میشه که یه دانشگاه اینقدر عجیب و متفاوت با بقیه میشه آخه؟:confused:

agta666

عضو جدید

استاداشم مثل فيلم beautiful mind ميمونن همه ديوونه اند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ئدز

عضو جدید
جدا از همه ی مسایل من بیشتر نگران سخت گیریای زیاد اساتیدم اونجا
ولی از لحاظ حراست و انتظامات واقعا هتله:D;)
رسیدن به خیر انشاالله با رفتن تو اونجا کلا از هر لحاظی که بخوای هتل شه!!! سخت و اسون نداره ما کلا تا بشه درس خوندنو عقب میاندازیم بعد تو فرجه ها ناله میکنیم و ذکر مصیبت برای عمه استاد!!!

agta666

عضو جدید

خدا به خیر کنه!:cry:

البته جديدا شنيدم يك سري اساتيد كم سواد هم وارد شدن ولي زمان ما خيلي سختگير بودن ولي خوبيش اينه كه باسواد ميشيد از لحاظ تئوريك.

Sent from my iPhone using Tapatalk

hothit

عضو جدید
جدا از همه ی مسایل من بیشتر نگران سخت گیریای زیاد اساتیدم اونجا
ولی از لحاظ حراست و انتظامات واقعا هتله:D;)

میبینم که بوی صنعتی میاد ;) خوب چه جوریا بود پویا ؟ پس فک کنم دوباره باید دی اکتیو کنی تا پایان ترم:biggrin::)

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میبینم که بوی صنعتی میاد ;) خوب چه جوریا بود پویا ؟ پس فک کنم دوباره باید دی اکتیو کنی تا پایان ترم:biggrin::)

والا بد نبود برخوردا خوب بود کارا سریع راه افتاد تقریبا اخرش بهمون یه شاخه گلم دادن:biggrin:ماه مهر ماه مدرسه:biggrin:

بالا