[ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

Atieh77

عضو جدید
حالا اگه جای خوبی قبول بشم،هیشکی از اقوام نمی پرسه کجا قبول شدی!!!
حالا خدای نکرده اونی که میخوام نشه همه می پرسن وای.... نتایج اومد، چی شد؟کجا قبول شدی؟؟؟؟

دقیقا!! فک میکردم فقط واسه من اینجوریه!!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ما بریم دیگه
چشتون ب سنجش بود چیزی شد همینجا بگین ما هم بفهمیم

eng_majid

عضو جدید
بچه هاااااااااااااااااااااااااا نتایججججججججججججججججججججججججج اومددددددددددددددددددددددددددددد نیومد داره

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برا اعتراض؟
جیغ زدن نمیخاد که.من چیزی شد خودمو جلو در ورودی سنجش اتیش میزنم:D

بیخیال ما میخایم امب از اونجا رد شیم تولید ترافیک نکن ... برو تو پیاده رو

پ . ن : (چون میدونم آبی هستی میگم) یادش بخیر 29 فروردین 91

*وارش*

کاربر فعال
بچه هاااااااااااااااااااااااااا نتایججججججججججججججججججججججججج اومددددددددددددددددددددددددددددد نیومد داره

:biggrin: توصیه میکنم اگر به جون خودت علاقه مندی خیلی از این پست ها نده الان همه آماده اند برای این کار :neutral:

ئدز

عضو جدید
من رفتم دو ساعت دیگه بیام فقط اونی که منو میشناسه من نه اگه جواب اومد بهم بزنگه ........حالا پیدا کن پرتغال فروش رو

sungirl5

عضو جدید
یه مقدار تنوع بدم به بحث

پایان‌نامه‌های تکراری استخراج می‌شوند
رئیس مرکز اطلاعات و مدارک علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات از بررسی پایان نامه ها و پژوهش های علمی، برای جلوگیری از تکراری بودن براساس کلید واژه و مشابهت های مفهومی و موضوعی خبر داد.
فریبرز درودی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه دانشجو قبل از آغاز کار بر روی رساله و پایان نامه خود، باید موضوع پیشنهادی را از طریق دانشگاه به پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات اعلام کند، اظهار داشت: جستجو برای تشخیص تکراری بودن پایان نامه های علمی، براساس کلیدواژه و نه عنوان انجام می شود تا با تغییر یک کلمه، پژوهش های تکراری صورت نگیرد.

Reza.R

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه مقدار تنوع بدم به بحث

پایان‌نامه‌های تکراری استخراج می‌شوند
رئیس مرکز اطلاعات و مدارک علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات از بررسی پایان نامه ها و پژوهش های علمی، برای جلوگیری از تکراری بودن براساس کلید واژه و مشابهت های مفهومی و موضوعی خبر داد.
فریبرز درودی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه دانشجو قبل از آغاز کار بر روی رساله و پایان نامه خود، باید موضوع پیشنهادی را از طریق دانشگاه به پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات اعلام کند، اظهار داشت: جستجو برای تشخیص تکراری بودن پایان نامه های علمی، براساس کلیدواژه و نه عنوان انجام می شود تا با تغییر یک کلمه، پژوهش های تکراری صورت نگیرد.

این قضیه واقعاً خوبه - دزدی علمی بیداد میکنه !

در کنارش ای کاش ترتیبی بدهند و پایان نامه هایی که قابلیت تجاری سازی و صنعتی شدن رو نداره رو به دانشجویان ندهند که البته این هم نیاز به بودجه کلان واسه بخش آموزش عالی داره

بالا