[ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان ظهری داشتم با خودم فک میکردم که اگر اونجا که میخام قبول شم ... خانواده چی بهم میدن (خودم که هوس iphone کردم به شدت)
بعِد این فکر رفتم سریخچال یه سیب برداشتم گاز زدم به خودم گفتم هادی علی الحساب اینو داشته باش تا بعد
خوشبحالت به ما که هیچی نمیدن:cry:

sungirl5

عضو جدید
دوستان ظهری داشتم با خودم فک میکردم که اگر اونجا که میخام قبول شم ... خانواده چی بهم میدن (خودم که هوس iphone کردم به شدت)
بعِد این فکر رفتم سریخچال یه سیب برداشتم گاز زدم به خودم گفتم هادی علی الحساب اینو داشته باش تا بعد

من وقتی بهشون گفتم جایزه،گفتن خیر سرت رفتی چیکار کردی؟؟؟ بچه های مردم رو نگاه رتبه 1رقمی میشن هیچی نمیگن!!! اصلا وایسا نتایج رو بزنن قبول میشی یا نه:d

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من وقتی بهشون گفتم جایزه،گفتن خیر سرت رفتی چیکار کردی؟؟؟ بچه های مردم رو نگاه رتبه 1رقمی میشن هیچی نمیگن!!! اصلا وایسا نتایج رو بزنن قبول میشی یا نه:d

منم چون شک ندارم اینو میگن و یه برخورد دیگه باهام میشه
با Nصدَم حال میکنم و چیزی نمیگم ... اینو تو ذهن خودم مطرح کردم که خودم هم بیخیالش شدم

2216261

عضو جدید
من خیلییی استرس دارم فکر میکنم بد انتخاب رشته کردم. خونواده هم گیر دادن عصر باید بریم سفر میگن کافی نت پیدا میکنیممممم اخه یک نصف شب کجاااا بااازهه؟چارشون نمیکنم فردا صبح بریم:دی

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ثبت شده خیالت تخت! افکار منفی رو از خودت دور کن!
اینجور که تو گفتی والا منم استرس گرفتم نکنه دکمه تائیدی چیزی داشته من نزدم!!!!
نمیدونم اخه واسه من خطا داد مجبور شدم نامه بزنم سنجش
ایشالا واسه شما ثبته :)

sungirl5

عضو جدید
حالا اگه جای خوبی قبول بشم،هیشکی از اقوام نمی پرسه کجا قبول شدی!!!
حالا خدای نکرده اونی که میخوام نشه همه می پرسن وای.... نتایج اومد، چی شد؟کجا قبول شدی؟؟؟؟

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
حالا اگه جای خوبی قبول بشم،هیشکی از اقوام نمی پرسه کجا قبول شدی!!!
حالا خدای نکرده اونی که میخوام نشه همه می پرسن وای.... نتایج اومد، چی شد؟کجا قبول شدی؟؟؟؟

دقیقا !!لااااایک خیلی !!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قالا ربنا اننا نخاف ان یفرط علینا او ان یطغی
(موسی و هارون) گفتند:پروردگارا از این میترسیم که به ما مهلت ندهد(فرعون) و یا طغیان کند

قال لا تخافا انی معکما اسمع و اری
(خدا) گفت:نترسید.من با شما هستم.(همه چیز را) میبینم و میشنوم

سوره مبارکه طه ایات 44 و 45

یا الله
کمکمون کن

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداخفه شون کنه!
یعنی توهم دیگه بیخیال شدی؟
اره واقعن
اصن تیم سنجش باید خفه شن با این کاراشون : |