گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

TαβαTαβαξξ

عضو جدید
جناب مهندس شرمنده ولی فکر نکنم این جور باشه چون اولا دفترچه جدا کرده کلا حالا واسه خود ای تی دو گرایش مونده دوما اینگه دیگه ثبت نام شروع شده اگه می خواستن کاری بکنن تا حالا می کردن فکر نکنم دیگه کاری بکنن مجبوریم با این تغییر بسازیم و همون گرایش کامپیوتر رو بخونیم و اون مسیر بریم

دشمنتون شرمنده ولی اونا به فکر من و شما کاری ندارن. عقل ناقص خودشون هر چی بگه همون کارو می‌کنن.

در سال‌های قبل هم دفترچه گرایش ۲ و ۳ رو که امنیت و شبکه بودن از گرایش ۴ که مهندسی فناوری اطلاعات بود جدا کرده بود، اما .... اما لاأقل دانشگاه‌های تهران و شریف که شبکه و امنیت و مالتی‌مدیا دارن، همه ظرفیت‌هاشونو در زیرگرایش ۴ داده بودن، و در زیرگرایش‌های ۲ و ۳ حتی یک ظرفیت هم اعلام نکرده بودن (شریف از سال ۹۰ دچار این بیماری شد).
حدس من اینه که دانشگاه تهران امسال هم همین کارو بکنه ولی شاید شریف سر عقل بیاد و زیرگرایش‌‌ها رو با دقت بررسی کنه.

سازمان سنجش هم بشکلی احمقانه همچنان اصرار به حفظ این زیرگرایشِ مبهم با عنوان مهندسی فناوری اطلاعات رو داره (زیرگرایش ۲ امسال). مثل اینه که مثلا کنکور مهندسی برق علاوه بر زیرگرایش‌هایی مثل قدرت، الکترونیک، و ... یه زیرگرایش به اسم مهندسی برق هم داشته باشه که هر دانشگاهی دلش نخواست بگه کدوم شاخه‌ها رو داره، براحتی و بصورت فله‌ای تو این زیرگرایش اعلام ظرفیت کنه!!

دانشگاه تهران و شریف رو بنده می‌دونم، شاید جاهای دیگه هم این بیماری مزمن رو داشته باشن که من بی‌خبرم.
البته این دلیل نمیشه آدم دو تا کنکور رو بخونه ولی فقط محض اطلاع عرض کردم.

این هم شاهدی بر مدعا (دفترچه شماره ۲ کنکور ۹۲):

farzad.20

کاربر فعال
سلام به همه ی دوستای عزیز
من یه کم دیر با خبر شدم چون امسال نمی خوام کنکور بدم
می خوام سربازیم تموم شه بعد ادامه بدم.
به نظر من کلا آی تی رو از بین بردن
سازمان سنجش به خودش زحمت نمی داد
تجارت رو میذاشت زیر گروه یکی از رشته های اقتصاد یا ...
و فناوری رو هم میذاشت زیر گروه کامپیوتر
آخه این چه وضعیه
امیر جان می گی متعصب نباشید
ولی به نظر من با این کارشون ارزش لیسانس آی تی رو بردن زیرِ زمین
قبلا هر جا حرف از آی تی بود لا اقل می گفتیم شبکه
الان دیگه.......
متاسفم
مخصوصا واس دوستانی که امسال کنکور دارن
البته دوستای کنکوری نا امید نباشید
من حرفم اینه که آی تی رو چرا انقد محدود کردن
اما شما شانس برای قبولی دارین
چون همونطور که دوستان گفتن
این اتفاق واس همه هست
کسی موفقه که زودتر تصمیمشو بگیرید
یادتون نره یکی از مهمترین نکات توی مدیریت یا زندگی یا روش درس خوندن یا... انعطاف پذیریه
پس انعطاف پذیر باشید
هر چه سریعتر خودتونو با این شرایط و این منابع و این کنکور وفق بدید
ایشالا که موفق باشید
ِ

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی امروز بالاخره ثبت نام کردم هم ای تی هم کامپیوتر ( کار از محکم کاری عیب نمی کنه دیدین فردا سنجش خواب دید گفت اعتراض کردن برگردوندیم جاش از این سنجش بعید نیست ) دیگه دوباره شوک نشم ( توصیه می کنم دوستان هم این کار رو بکنن حداقل خیالمون از بازی سنجش راجت میشه

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
احتمال اینکه چیزی که طباطبایی عزیز گفتن امسالم به وقوع بپیونده زیاد هست،چون سالهای قبلم بوده.به هرحال ممکنه این گرایش مهندسی فناوری اطلاعات بالاخره یک جا به درد بخوره و به کمک رشته عزیزمون بیاد.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ثبت نام منم بالاخره تموم شد:)
فعلا که دوتا رشته رو ثبت نام کردیم تا ببینیم خدا چی میخواد.(ولی برای بچه های کامپیوتر خیلی خوب شد.. مثلا داوطلب متوسط کامپیوتر الان شانس بیشتری داره نسبت به یه داوطلب قوی آیتی هر چی باشه اون تمام درسای کنکور کامپیوتر رو خونده. بچه های کامپیوتر واقعا باید خوشحال باشن امسال:) )

موافقم بچه های کامپیوتر ریاضی بیشتری میخونن و پایه شون قوی تر هست..ولی این هیچ وقت دلیل نمیشه سازمان سنجش یهویی و دوماه قبل کنکور بیاد گرایش های رو عوض کنه:|

همونطوری که قبلا گفته بودن که میخوان کارشناسی آیتی رو بردارن و آیتی رو یه گرایش ارشد قرار بدن احتمالا تا چند سال آینده همین دوتا گرایش تجارت و فناوری اطلاعات هم به کامپیوتر منتقل میکنن!! و کارشناسی فناوری اطلاعات هم بکل نابود میشه:| فکر کنم از ما به عنوان نسل منقرض شده کارشناسی آیتی نام برده شه:D

جالبه هر جا تا الان برای کار میرفتیم بیشتر آیتی رو با شبکه می شناختن! واقعا رشته ی آیتی بدون امینت و شبکه ضعیف میشه.

برای تمام بچه هایی که امسال کنکور ارشد دارن امیدوارم به حقشون برسن.. و نتیجه تمام زحمت هایی رو که کشیدن ببینن:)

TαβαTαβαξξ

عضو جدید
از همین تصویر میشه دید که بعضی دانشگاه‌های دیگه هم به گرایش‌ها دقت نمی‌کنن. در بخش توضیحات جلوی بعضی‌هاشون نام گرایش رو نوشته: شبکه‌های کامپیوتری یا امنیت اطلاعات یا مخابرات امن (قسمت‌های زردرنگ). درحالیکه این موارد در گرایش مهندسی فا آورده شده.

دو راه‌حل میشه برای هواخواهان شبکه و امنیت پیشنهاد کرد:

• راه‌حل ساده‌تر اما ناکارآمدتر: تمرکز بر کنکور IT برای گرایش فا (به امید دادن ظرفیت شبکه و امنیت دانشگاه‌ها در این گرایش)

• راه‌حل سخت‌تر اما کارآمدتر: تمرکز بر کنکور کامپیوتر برای ۳ گرایش سخت‌افزار، شبکه و رایانش امن یا فقط و فقط تمرکز بر گرایش سخت‌افزار. چراکه اولا ظرفیت این گرایش بسیار بسیار زیادتر از IT و شبکه و ... هست. دوما اساتید دانشگاه‌ها که شبکه کار می‌کنن و دانشجوی IT می‌پذیرن معمولا خودشون سخت‌افزاری هستن و میشه باشون در زمینه شبکه همکاری داشت، ولو اینکه در گرایش سخت‌افزار کسی قبول شده باشه. سوما همه دانشگاه‌ها (از جمله تهران و شریف) همه ظرفیت‌های سخت‌افزارشون رو در این گرایش اعلام می‌کنن. چهارما اسیر بازی‌های سازمان سنجش و دانشگاه‌ها نمی‌شید و از ظرفیت فراوان گرایش سخت‌افزار در دانشگاه‌های متنوع برخوردار خواهید شد. تنها نکته منفی این کار اینه که فرد قبول شده درس‌های اجباری سخت‌افزاری مثل معماری کامپیوتری پیشرفته رو باید بگذرونه، هر چند شبکه و سخت‌افزار درس‌ها‌شون بسیار با هم همپوشانی دارند و از این لحاظ هم خیلی به مشکل برنمی‌خورید. بسیاری از دانشجویان سخت‌افزار هم برای زمینه تحقیقاتیشون روی جنبه‌های مختلف شبکه کار می‌کنن.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان یک خبر خوب
دوستان در انحمن مانشت رفتن اعتراض کردن و کلا دو روز پیگیری کردن خلاصه راضی کردن امسال گرایش های ای تی برگرده سرجاش که موافقت کردند که نتیحه نهایی فردا ساعت شش مشخص میشه چون سایت سنجش هم نوشته که اصلاحاتی در گرایش ها و ضرایب ایجاد شده ( که احتمال 90 در صد منظورش ماست ) :D دعا کنین تایید بشه ( همه درس های نرم افزار یک طرف این نظریه یک طرف راحت میشیم )

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان یک خبر خوب
دوستان در انحمن مانشت رفتن اعتراض کردن و کلا دو روز پیگیری کردن خلاصه راضی کردن امسال گرایش های ای تی برگرده سرجاش که موافقت کردند که نتیحه نهایی فردا ساعت شش مشخص میشه چون سایت سنجش هم نوشته که اصلاحاتی در گرایش ها و ضرایب ایجاد شده ( که احتمال 90 در صد منظورش ماست ) :D دعا کنین تایید بشه ( همه درس های نرم افزار یک طرف این نظریه یک طرف راحت میشیم )

درست شد؟
-----------------------------

با این که تا قبل از این به IDE ها اعتقادی نداشتم اما این PyCharm عجیب من رو درگیر کرده :D . یعنی بهتر از این برای پایتون نمیشد!

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
درست شد؟
-----------------------------

با این که تا قبل از این به IDE ها اعتقادی نداشتم اما این PyCharm عجیب من رو درگیر کرده :D . یعنی بهتر از این برای پایتون نمیشد!
امروز ساعت شش معلوم ميشه

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شکر سر عقل اومدن .

1- در پاسخ به پست امیرحسین :
بچه های ایتی به صورت مستقیم 10 واحد تو دوره کارشناسی شبکه میخونن.ضمن اینکه تو درس های دیگه هم مطالب شبکه رو دارن
و امنیت جزو دروس اختیاریشون هست و تو درسهاشون امنیت هم پاس میکنن. (شبکه 2)
بچه های کامپیوتر 3 واحد شبکه دارن و امنیت هم ندارن.

چون شبکه و امنیت خیلی نیازمند ریاضیات هست. بهتر هست که به ایتی دروس ریاضیاتی مثل ریاضی مهندسی اضافه کنن. یا اینکه اون واحد های شبکه و امنیت رو به کل از رشته ایتی بردارن.
وگرنا به شکلی که الان هست بهتره که امنیت و شبکه زیر مجموعه ایتی باشه.

2-
امسال ایتی شده زیر مجموعه کامپیوتر . پس بهتره کنکور مهندسی فناوری اطلاعات تا 4 سال دیگه که بچه های امسال به ارشد میرسن به همین شکل ادامه پیدا کنه و بعد از 4 سال هر بلایی که میخوان سر کنکور مهندسی فناوری اطلاعات بیارن.
اینکاری که امسال شد فقط نابود کردن دانشجوهایی هست که از پارسال دارن ایتی میخونن.

و درستش هم این هست که وقتی این افراد که امسال کارشناسی رفتن رشته کامپیوتر گرایش ایتی. وقتی که میخوان 4 سال دیگه کنکور ارشد بدن. گرایش ایتی زیر مجموعه کامپیوتر باشه.
و نه اینکه الان بخوان این کار رو کنن !!!!

------------------

تغييرات جداول رشته‌هاي امتحاني در گروه فني و مهندسي

جدول عنوان رشته و مواد امتحاني مجموعه مهندسي فناوري اطلاعات(كد 1276) به شرح ذيل اصلاح مي‌گردد.

1276- مجموعه مهندسي فناوري اطلاعات (IT) *
عناوين دروس امتحاني: 1- زبان عمومی و تخصصي، 2- دروس مشترك (ساختمان‌هاي گسسته، ساختمان داده‌ها، طراحي الگوريتم، مهندسي نرم‌افزار، شبكه‌هاي كامپيوتري)، 3- اصول و مباني مديريت،
4- مجموعه دروس تخصصي مشترك (اصول طراحي پايگاه‌ داده‌ها، هوش مصنوعي، سيستم‌هاي عامل)، 5- معماري كامپيوتر.
رشتهگرايشضرايب دروس امتحاني به ترتيب دروس (از راست به چپ)
12345
1) تجارت الکترونیکیـ14120
2) مهندسی فناوری اطلاعات(IT)ـ14120
3) شبکه­های کامپیوتری14021
4) امنيت اطلاعات14021

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یکی از خوبیهایی که این فضا داشته و داره , این هست با کسانی آشنا بشم که خیلی چیزا ازشون یاد بگیرم و برام با اینکه ندیدمشون مثل یک دوست واقعی باشند
یکی از اونا هم امروز تولدش هست

دانیال جان تولدت مبارک
ان شاالله هر کجا هستی موفق و پیروز باشی :gol::gol:

کم کم داری به پیرمرد شدن نزدیک میشی پسر , دست بجنبان و بگو برات آستین بالا بزنن :)

ممنونم امیرحسین جان. خیلی خیلی لطف کردی.

انشالله همیشه موفق و سربلند باشی.

خودت عجله داری منو پیش ننداز. من تو این مورد عجله ای ندارم :D

جناب دانیال تولدتون مبارک ان شاالله همیشه موفق و سلامت باشید :gol:

ممنونم سحر خانم. لطف کردید.

انشالله شما هم همیشه موفق و سربلند و پیروز و شاد باشید.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استاد ما نرم خونده میگفت ما شبکه 1و 2 رو تو همون 3 واحد شبکه مون کامل میخونیم:surprised: درضمن امینت هم به عنوان درس اختیاری پاس کرده بودن:D

ولی برای سازمان سنجش بد نشد هااا:| خیلی ها به خاطر این شرایط نرم افزارم ثبت نام کردن از جمله خوده من:| در حالی که اصلا قصد ثبت نام نرم رو نداشتیم:|
ولی فقط یه سری هزینه های اضافی درست کردن کاغذ..جوهر.. بیخود و بی جــــــــــهت آخه...

ولی باز جای شکرش باقیست که تجدید نظر کردن! ولی خیــــــــــــــلی بی برنامه اند.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
خیلی خوشحال شدم دیدم سنجش گرایش ها رو برگردوند , واقعا ناحقی بزرگی بود به کسانی که برای این دو گرایش میخوندن
امیدوارم هیچ وقت اینجور تصمیم های خام گرفته نشه و به عمر و وقت جوونا ارزش قائل بشن و اینجور راحت بازی نکنن

برای کنکوری های امسال آرزوی موفقیت دارم ..
برید بخونید که ان شاالله با یک رتبه خوب گرایش و دانشگاه مورد علاقتون قبول بشید ..

یه بزرگ آی تی ایران کم داره که جلو این ناحقی ها رو بگیره .. از دوستان اینجا اگر کسی روزی کاره ایی شد در زمینه دانشگاهی از حق این رشته دفاع کنه
(یادمه چندسال پیش بچه های کامپیوتر میگفتن اگر سوال کنکور مشکل داشته باشه دکتر قدسی بررسی میکنه و اگر مشکلی باشه اصلاح میکنه و خیالشون راحته یکی حواسش به این رشته هست .. )

در جواب دانیال :
حق با تو هست میشه بجای انتقال گرایش چند واحد دروس ریاضی اضافه بشه

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیزم :) (انتظار نداشته باشید بگم هلو مای فرندزززززززززززز :D )

مشکل گرایش ها هم به سلامتی حل شد!

بریم سراغ بحث علمی (طبق روال قبلی این تاپیک!) ، دوستان کدوم یکی از زبانهای php, Perl, Python و البته Ruby رو برای نوشتن Backend وبسایت و سرویس تحت وب انتخاب میکنید؟

من شخصا Ruby رو ترجیح میدم، یک نحو کاملا قابل فهم و خوب برای من برنامه نویس داره، و همچنین سبک و سریع هست (البته بستگی داره سرور مقصد ساپورتش بکنه یا نه!)، از طرفی چارچوب Ruby on Rails هم عرضه شده که نوشتن وبسایت / وب سرویس پویا (داینامیک) رو بسیار آسون تر میکنه.

نمونه کد روبی :

کد:
def f(x)
puts "Hello #{x.capitalize}"
end

البته این یکی از پایه ای ترین توابع روبی هست، در این تابع شما به x یک رشته تعلق میدید، و بعد روبی به شما سلام میکنه، capitalize هم برای درست کردن اسامی هست (چون در زبان انگلیسی همه اسم ها با حروف بزرگ نشون داده میشن، اگر کاربر اشتباهاً یا عمداً از حروف کوچک در ابتدای نامها استفاده کنه، طبیعتاً روبی باید اون رو درست کنه و بهش پس بده!).

تابع فوق رو به این شکل اجرا میکنیم :
کد:
f("Muhammadreza")

که نتیجش مشخص هست، به من سلام میکنه!!!

*shidrokh*

عضو جدید
بچه ها سلام اول تبریک،
میخواستم بدونم فقط امسال به روال گذشته برگشت؟ یعنی سال دیگه دوباره امنیت و شبکه جز گرایش های کامپیوتر میشن؟؟؟؟:surprised:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
بچه ها سلام اول تبریک،
میخواستم بدونم فقط امسال به روال گذشته برگشت؟ یعنی سال دیگه دوباره امنیت و شبکه جز گرایش های کامپیوتر میشن؟؟؟؟:surprised:
سلام جون امسال دیر اطلاع رسانی کرده بودن واسه همین روال قبل برگشت از سال بعد میره زیر مجموعه کامپیوتر

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
خب میبینم که خدارو شکر همه چی به روال سابق برگشته،فقط بچه ها دیگه محکمتر بشینید بخونید.

iut.ali

عضو جدید
سلام من الان ترم ۳ IT هستم تا اونجایی که تو چارتم دیدم من باید ریاضیات مهندسی و معادلات و از این درسای ریاضی پاس کنم یعنی دانشگاه های دیگه این درسا رو واسه IT ارایه نمیدن؟ از طرفی بیشترین علاقم هم به امنیته الان یعنی چی میشه من نمیتونم واسه ارشد این گرایشو بخونم؟

mahchehreh

عضو جدید
وقتی میپرسن رشته شما چیه؟میگم مهندسی فناوری اطلاعات میگه چی؟ میگم آی تی ... میبینم نفهمید میگم:همون کامپیوتره!!!!
بعد میگه آها فهمیدم.......

آخرین ویرایش:

violetkiani

عضو جدید
سلام من عضو جدید هستم...
رشتم علوم کامپیوتر هست و امسال کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات شرکت میکنم
من جزوه ها را که دانلود میکنم باpdf خوانده نمیشه...حتما باید mediafire را در سیستم داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
;););)

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من الان ترم ۳ IT هستم تا اونجایی که تو چارتم دیدم من باید ریاضیات مهندسی و معادلات و از این درسای ریاضی پاس کنم یعنی دانشگاه های دیگه این درسا رو واسه IT ارایه نمیدن؟ از طرفی بیشترین علاقم هم به امنیته الان یعنی چی میشه من نمیتونم واسه ارشد این گرایشو بخونم؟

سلام
ماهم معادلات داشتیم, ولی ریاضیات مهندسی جز چارتمون نبود. اصولا ما اقتصاد مهندسی رو به جای ریاضیات مهندسی پاس میکنیم!
بستگی به دانشگاه داره فکر میکنم.

کارای سازمان سنجش که مشخص نیست! شاید سال دیگه هم شبکه و امینت جز گرایش های آی تی بمونن(احتمالش کمه فکر کنم!!!)
ولی شما که به امنیت علاقه دارید میتونید ارشد کامپیوتر بدید.(البته اگه گرایش ها به کامپیوتر منتقل بشه!)

موفق باشید:)

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
درود بر شما دوستان عزیزم!!!
امروز روز خیلی خوبی برای من بود، با این که میان ترم داشتیم، هم امتحان رو خوب دادم، هم با یکی آشنا شدم :redface:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا همهرهمینو میگن؟ :|
قرار نبود به باشگاه سر بزنم چون به اندازه کافی سرم رو شلوغ کردم ولی خب اونقدر برام ایمیل اومد که کجااایییی!!! منم با همه اصراری که داشتن، اومدم:biggrin:
آخر ترم که مشروط شدی،‌اون موقع می فهمی که چرا همه اینو میگن.
ولی من هیچوقت اینو نمیگم،‌همه چی بستگی به خود شخص داره. یه شخص میتونه همه جیز رو خودش کنترل کنه. حالا ببین چجور میتونه خودت رو کنترل کنی تا مشروط نشی. هر چند اکثریت دانشجوها شامل حرف دانیال میشن

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
قرار نبود به باشگاه سر بزنم چون به اندازه کافی سرم رو شلوغ کردم ولی خب اونقدر برام ایمیل اومد که کجااایییی!!! منم با همه اصراری که داشتن، اومدم:biggrin:
ولی من هیچوقت اینو نمیگم،‌همه چی بستگی به خود شخص داره. یه شخص میتونه همه جیز رو خودش کنترل کنه. حالا ببین چجور میتونه خودت رو کنترل کنی تا مشروط نشی. هر چند اکثریت دانشجوها شامل حرف دانیال میشن

چرا هیچکاکی میکنین داستانو؟ من گفتم فقط باهاش آشنا شدم :biggrin:
البته اوضاع هندل شدست، انقلاب اسلامی که ۲۰ پایان ترم رو داد، فارسی هم که مطمئنم ۱۸ تا ۲۰ رو میگیرم، ریاضی هم اگر بخونم ۱۵-۱۶ راحت میشم! آزمایشگاه هم نمرم رو گرفتم :D

پس نتیجه میگیریم که مشروط نمیشم :)

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام احوال الهام عزیز خوبی ؟ خوش اومدییییی دلمون برات تنگ شده بودد سرتم شلوغ باشه واسه ما قبول نیست ما دوست داریم ببینیمت :) به این بهانه ها قانع نمیشیم ;)
دوستان یک راهنمایی ممنون میشم دوستان نظرشون رو بگن من بهمن درسم تموم میشه می خوام ازاد ثبت نام کنم آیا لازمه دانشگاه معدل رو تایید کنه یا نه خودم بزنم میشه دفترچه چیزی ننوشته فقط نوشته معدل آخرین وضعیت تخصیلی از مسئول گروه هم می پرسم میگه دفترچه هرچی نوشته اونه میگم اخه چیزی ننوشته میگه من نمی دونم :| حالا نمی دونن بعد اون طرف بگم گردن نمیگیرن میگن چرا نیاوردی واقعا چه قدر ادما روز به روز مسئولیت پذیر میشن!!! دو ترمه کلا مسئولامون این جوری شده هرچی می پرسی جواب دو پهلو و غیر معلوم میدن برداشت ازاد بعدم بگی میگن نه ما کی گفتیم .مثلا نمونه اش یکی از دوستام تک درس داشت کلا هی پیگیر بود گفته بودن اول ماه بیا اینم 4 ام ماه رفته بود مسئوله گفته بود دیروز بوده امتحان من گفتم اول ماه منظورم 1-2 میشه نه 4 ام ما یک هفته هست زدیم بولتن در حالی که نزده بودن و در کم تر از یک هفته اعلام کرده بودن و امتحان رو گرفته بودن و بعد کلی بحث ازش امتحان گرفتن اونم با کلی منت .خلاصه کلام اینکه به نظرتون من حالا چی کار کنم ؟ یک خبر جدیدمم به دسوتان پیام نوری فارغ التحصیل بدم پیشرفت پیام نور رو حال کنن این ترم پیام نور 35 تومن شهریه اضافه کرده واسه خدمات فرهنگیش جالبه نه ؟ دیگه از این خدمات فرهنگی فارغ التحصیل شدین بی نصیب شدین :)))

بالا