گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
امير جان اگه بچه تهراني اين به دردت مي‌خوره....
maj maj جون منو ميگي؟ من كرمانشاه هستم.
مديرمون هم اسمش اميره(درسته؟) گفتم قاطي نشيم!
منم اگه خدا بخواد و عمرمون قد بده بعد از امتحانا میرم دنبال netwrok و winxp ..
شما امتحان پاسكال داري؟ مگه ترم چندي؟
اگه ترم 1 هستي چطوري گسسته داري,اگه ترم 2 هستي چرا پاسكال داري؟
:gol:

Drago

کاربر ممتاز
يه سوال!
اين Soon enough كه نوشته يعني كي؟!!!
(Drago will become famous soon enough)

Drago

کاربر ممتاز
ممنو ن فريبا جان. دانشگاه صنعتي اروميه هستم. البته از بهمن شروع ميشه
خوش اومدين.
پاكر ايشون قراره بياد دانشگاه شما ها!هواشو داشته باش!
ما كه به بچه ها ميگيم بياين باشگاه مهندسين كپ ميكنن!!!
خوش به حال شما حداقل با هم ميتونين در ارتباط باشين.

ماهك

عضو جدید
خوش اومدين.
ممنون
كسي ديگه اي هم از دانشگاه صنعتي اروميه هست؟ شما كدوم دانشگاه درس مي خونين؟

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
maj maj

شما امتحان پاسكال داري؟ مگه ترم چندي؟
اگه ترم 1 هستي چطوري گسسته داري,اگه ترم 2 هستي چرا پاسكال داري؟
سوال فلسفی پرسیدی..
عرض کنم خدمتت که من ترم 3:surprised: هستم ..
و این پاسکال هم جریانات داره . ترم اول که به دلیل عدم علاقه کلا بی خیال این رشته بودم پاسکال رو حذف اضطراری کردم .
ترم دوم خوش و خرم سر جسه داشتم به یکی از دوستان کمک میکردم قصدم صواب بود ولی ناگهان کباب شدم .. لطفی که مراقب بهم کرد گفت پاشو برگه ات رو بده و تخلف برام رد نکرد .. شدم 8 :crying2:(خیلی غمناک بود میتونستم خیلی خوب بگیرم)
این شد که این ترم جهت حالگیری خودم و جمیع دوستان همه رو هم نیاز کردم :پاسکال - پیشرفته-ساختمان گسسته -تازه میخواستم ساختمان داده هم بردارم که دوستام جلو مو گرفتن گفتن خود کشی نکن .منم گفتم چون شمایین باشه .
و این بود ماجرای 3 ترم تحصیل من.;)

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
يه سوال!
اين به امتيازتون برميگرده.يه مربع سبز داري يعني هميني كه گفتي يعني هنوز زياد شناخته شده نيستي ولي به زودي ميشي;)
تعداد مربع ها كه تغيير كنه اون نوشته هه هم متناسب با اون تغيير ميكنه

آخرین ویرایش:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سوال فلسفی پرسیدی..
عرض کنم خدمتت که من ترم 3:surprised: هستم ..
و این پاسکال هم جریانات داره . ترم اول که به دلیل عدم علاقه کلا بی خیال این رشته بودم پاسکال رو حذف اضطراری کردم .
ترم دوم خوش و خرم سر جسه داشتم به یکی از دوستان کمک میکردم قصدم صواب بود ولی ناگهان کباب شدم .. لطفی که مراقب بهم کرد گفت پاشو برگه ات رو بده و تخلف برام رد نکرد .. شدم 8 :crying2:(خیلی غمناک بود میتونستم خیلی خوب بگیرم)
این شد که این ترم جهت حالگیری خودم و جمیع دوستان همه رو هم نیاز کردم :پاسکال - پیشرفته-ساختمان گسسته -تازه میخواستم ساختمان داده هم بردارم که دوستام جلو مو گرفتن گفتن خود کشی نکن .منم گفتم چون شمایین باشه .
و این بود ماجرای 3 ترم تحصیل من.;)
:eek::eek::eek::eek:
فريبا جون دوستات خوب كاري كردن.بخواي خودكشي كني راه هاي راحت تريم هست.:w16:چه جوري همه اينارو مي خواستي باهم برداري؟من ديگه انقدر پيش نياز هم نياز شنيدم كه همه رو قاطي كردم:w20:پاسكال و ساختمان داده:surprised:اصلا مي خواستيم مگه مي تونستي؟

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاكر تو الان چراغ خاموشي؟؟؟تو ديگه چرا؟:w20:
من الان يه مدته به همه مشكوك شدم:w05::w12:
ها؟!
بابا پا تو وردار منو می بینی چراغ خاموش چیه؟!:hypocrite::w07:
melody جون به آمار زمین مشکوک باش که بازی زندگی این مدلیش قشنگ تره ;)
:gol::cry::surprised::redface::warn::razz:

ممنو ن فريبا جان. دانشگاه صنعتي اروميه هستم. البته از بهمن شروع ميشه
سلام هم رشته ای و تصادفا هم دانشگاهی!
منم از UUT هستم
امیدوارم موفق باشی:gol:
خوش اومدين.
چشب عسیسم

نوکرتم امیر (؟) جان
همه ی مهندسای آی تی برای من عزیزن:gol:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
يه سوال!

بستگی به فعالیت خودت داری که کی امتیاز بگیری.
هرچی امتیازات بیشتر بشن این پیام ها هم عوض می شن
;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چطوری میتونم امتیاز بیشتری بگیرم:que:

بستگی به پست هایی که می ذارید داره
اگر یک پست خوب و مفید بذارید بقیه از اون پستتون توسط http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/post_thanks.gif تشکر می کنن(که یک امتیاز حساب می شه) یا با استفاده از این
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif بهتون امتیاز می دن (که بسته به امتیاز های شخصی که از این طریق بهتون امتیاز می ده مقدارش فرق می کنه)
http://www.iran-eng.com/xperience.php?u=6132

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
فريبا جون دوستات خوب كاري كردن.بخواي خودكشي كني راه هاي راحت تريم هست.:w16:چه جوري همه اينارو مي خواستي باهم برداري؟من ديگه انقدر پيش نياز هم نياز شنيدم كه همه رو قاطي كردم:w20:پاسكال و ساختمان داده:surprised:اصلا مي خواستيم مگه مي تونستي؟
آره عزیز . این ترم پیام نور کلی به همه حال داد و اکثر درسها رو هم نیاز ارائه کرد و هیچ محدودیتی هم نذاشت ... البته باید از این دلسوزی ها هم کمی ترسید ..;)

Drago

کاربر ممتاز
اولا كه مدير جون آواتارت مبارك!!!(من هم آواتار عوض كنم تبريك ميگين يا حتما بايد مدير باشم؟!!:D)
دوما مهندسين مملكت من توي روز نيستم چقدر پست ميزنين!قرار بود 4 كلمه SPAM كنين نه اينكه تاپيكو بتركونين!از اين به بعد جيره بنديش ميكنيم!!!(يكي نيست بگه تو چيكاره اي آخه؟!!)
در ضمن من آرزو دارم كه اون Soon Enough هر چه زودتر برسه!پس لطفا همكاري كنيد!

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره عزیزم .دانشگاه این ترم طی یک عملیات اکثر درسای آی تی رو بدون محدودیت هم نیاز ارائه داد .. البته باید منتظر عواقب این ابتکارات جالب هم باشیم .. ;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اولا كه مدير جون آواتارت مبارك!!!(من هم آواتار عوض كنم تبريك ميگين يا حتما بايد مدير باشم؟!!:D)
دوما مهندسين مملكت من توي روز نيستم چقدر پست ميزنين!قرار بود 4 كلمه SPAM كنين نه اينكه تاپيكو بتركونين!از اين به بعد جيره بنديش ميكنيم!!!(يكي نيست بگه تو چيكاره اي آخه؟!!)
در ضمن من آرزو دارم كه اون Soon Enough هر چه زودتر برسه!پس لطفا همكاري كنيد!

;)
اگر دوست داری امتیازات سریعتر زیاد شن می تونی توی تالار عکس با زدن تاپیک های خوب و جالب (مهندس پسند , حواستون باشه عکسایی که می ذارید مثل خودتون با کلاس و مهندسی باشن) ;) امتیازای زیادی بگیری

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث جدید :

بیایم بگیم که هر کس چه دوره هایی رو گذرونده یا می خواد بگذرونه و هدف نهاییش چیه و تا کجا می خواد ادامه بده.

مثلا من + Network و Winxp رو تمومم و برای دوره ی Pre-Cisco هم ثبت نام کردم.
سلام من network+ و dictionary اصطلاحات و لغات رشتمون رو میخونم . بعد امتحانات پایان ترمم هم قراره زبان های html و #c رو شروع کنم . html رو برای طراحی صفحات وب و #c رو برای شبکه (آخه میگن اگه تو یکی از زبان های برنامه نویسی قو ی باشی ، بهتر میتونی طراحی شبکه کنی . البته چیز اجباری نیست ولی برای بهتر و بازتر فکر کردن لازمه . ( میدونید که میگن بچه های رشته ی ما و نرم افزار و بچه های گرافیک از نظر سطح فکری بالاتر هستند . روشن تر فکر میکنند . بستگی به شخص هم داره ) بی خیال . ) برای ارشد هم قراره تو بهترین دانشگاه تهران تو رشته ی امنیت شبکه مشغول به تحصیل شم . البته زنجان هم دانشگاه خوبی مثل تحصیلات تکمیلی علوم پایه داره . در پاسخ دوستان هم که میگن برای کلاس های cisco زبان انگلیسی لازمه ، منم تایید میکنم . یه مهندس خوب بهتره زبان بین المللیش هم خوب باشه ;)

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دارم : میگن بهتره بعضی از گرایش های نرم افزار رو یاد بگیرید مثل همین طراحی صفحات وب . آخه تو کنکور ارشد خیلی به درد بخور هستند ؟ راستی میخوام هک کردن رو هم یاد بگیرم ، عاشق این کارم . میگن تو تهران موسسه ی آشیانه هکرهای زبردستی داره . هر کسی هم که میخواد زبان html رو یاد بگیره ، یه سری به این سایت بزنه ( www.html.ir) به امید موفقیت روز افزون تک تک شما عزیزان

بالا