گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

CooL i3oY

عضو جدید
پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ

(\\\_-) پرسش و پاسخ : Pascal و ++C -> مخصوص دروس دانشگاهی (-_///)

امیدوارم که سرحال و سرزنده باشید!
من قصد دارم تو این تاپیک به سوالات دوستان دانشجوی عزیز خودم در مورد دو درس Pascal و ++C که از جمله دروس اصلی دانشجویان IT (و اکثر رشته های دانشگاهی)هست پاسخ بدم!
شما میتونید تو هر زمینه ای که نیاز دارید سوالات خودتونو مطرح کنید!
1- سوال از متن کتب درسی (از کتاب های پیام نور ، کتاب های مهندس جعفرنژاد قمی و ...)
2- سوال در مورد یک مفهوم (مثل شئ گرایی ، اشاره گرها و ...)
3- پرسیدن سوال های امتحانی (میتونید یه برگه سوال رو به من بدید، حالا با لینک یا از طریق دیگر، من تمام سوالارو جواب میدم)
4- سوال در مورد انجام پروژه های دانشجویی و یا دیگر پروژه ها (سوال از منطق برنامه، پیچیدگی کد، راحت ترین روش حل و ...)
5- و هرگونه سوال دیگه

چون توی دانشگاه از این دست سوال ها خیلی از من پرسیده میشه،و این مواردی که ذکر کردم خیلی شایع هست، گفتم ممکن بتونم قدمی هرچند کوچک بردارم و اندک کمکی به دانشجوهای این مرز و بوم بکنم!

siamak.

عضو جدید
:gol:
يعني كسي نيست درمورد
:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:
شبكه هاي كامپيوتر
وآشنايي بامباني امنيت شبكه
كمكي كنه
از بچه هاي itنااميد ميشم
:w19::w19::w19::w19::w19::w19:

کربلایی

مدیر بازنشسته
:gol:
يعني كسي نيست درمورد
:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:
شبكه هاي كامپيوتر
وآشنايي بامباني امنيت شبكه
كمكي كنه
از بچه هاي itنااميد ميشم
:w19::w19::w19::w19::w19::w19:

سلام
شما این پست رو در دو سه جای دیگه هم دادید!
دوست عزیز سوال شما خیلی کلی هست!
کمک درباره شبکه های کامپیوتری و مبانی امنیت شبکه!
خی شما چه کمکی میخواهید؟ اصلا از شبکه و امنیت چقدر سررشته دارید؟ با مدل هفت لایه و جهار لایه آشنایی دارید؟ استانداردهای مختلف شبکه بندی رو بلدید؟ با انواع توپولوژی شبکه آشنا هستید؟ با پروتکلهای شبکه چطور؟ و هزار تا سوال دیگه...

شما با این نوع مطرح کردن تقاضا نه در اینجا و نه در هیچ فروم دیگه ای نمیتونید به نتیجه برسید! بهرته دقیقا و با جزئیات بگید چی میخواهید تا بهتون کمک کنیم.
یادتون باشه که اولین قدم در گرفتن پاسخ صحیح، کامل و مناسب؛ پرسش درست می باشد.
موفق باشید

yuhana

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیام بازرگانی

پیام بازرگانی

دنیای عجیب غریبی است
هر لحظه و هر اتفاقش پر از رمز و راز
و ما سر به زیر و غافل
مشغول به مشغله ها
می رسیم به انتهای زمان
ثانیه ها می ایستند و خانه مان میشود اتاقی یک در دو متر
با دری به پهنای ضخامت خاک
سرد و تنها
تنها
تمام شد ...... حالا فرصت بالا آوردن سر داریم و نگاه به راه رفته
بازگشتی در کار نیست
زندگی با همه زیباییها و رمز و راز و ناشناخته ها
با دیواری از نور
دورتر از نزدیکمان
.
.
دیر نیست ...
چشمها را باید شست
.
.
.

siamak.

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام كربلايي:gol:
ما كه هميشه مزاحم هستيم
يه درخواستي در رابطه با استانداردهای توکن رینگ-توکن باس-اترنت-آرک نت دارم درباره
استانداردهاي شبكه LAN
نباز دارم ميتوني دستمو بگيري
شرمنده

siamak.

عضو جدید
سلام
شما این پست رو در دو سه جای دیگه هم دادید!
دوست عزیز سوال شما خیلی کلی هست!
کمک درباره شبکه های کامپیوتری و مبانی امنیت شبکه!
خی شما چه کمکی میخواهید؟ اصلا از شبکه و امنیت چقدر سررشته دارید؟ با مدل هفت لایه و جهار لایه آشنایی دارید؟ استانداردهای مختلف شبکه بندی رو بلدید؟ با انواع توپولوژی شبکه آشنا هستید؟ با پروتکلهای شبکه چطور؟ و هزار تا سوال دیگه...

شما با این نوع مطرح کردن تقاضا نه در اینجا و نه در هیچ فروم دیگه ای نمیتونید به نتیجه برسید! بهرته دقیقا و با جزئیات بگید چی میخواهید تا بهتون کمک کنیم.
یادتون باشه که اولین قدم در گرفتن پاسخ صحیح، کامل و مناسب؛ پرسش درست می باشد.
موفق باشید
سلام كربلايي
ممنون ازبابت راهنمايت آره اينا رودر حدي تموم كردم
:smile:

zeost

عضو جدید
گاهي كمي بيانديشيم
به اينكه شما داريد مارا نگاه مي كنيد !
«خداوند می داند، آنچه را آشکار می کنید و آنچه را پنهان می کنید»

آدم اول نگران می شه بعد اگه هنوز آدمیت رو فراموش نکرده باشه به خودش می یاد.
در کل امضایه خیلی جالبیه (از قبلی خیلی قشنگ تره :whistle:)

کربلایی

مدیر بازنشسته
گاهي كمي بيانديشيم
به اينكه شما داريد مارا نگاه مي كنيد !
«خداوند می داند، آنچه را آشکار می کنید و آنچه را پنهان می کنید»

آدم اول نگران می شه بعد اگه هنوز آدمیت رو فراموش نکرده باشه به خودش می یاد.
در کل امضایه خیلی جالبیه (از قبلی خیلی قشنگ تره :whistle:)

قبلی قشنگ نبود:question:
من رفتم خودم رو بکشم:wallbash:

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام كربلايي:gol:

ما كه هميشه مزاحم هستيم
يه درخواستي در رابطه با استانداردهای توکن رینگ-توکن باس-اترنت-آرک نت دارم درباره
استانداردهاي شبكه LAN
نباز دارم ميتوني دستمو بگيري

شرمنده

سلام
فکر کنم بهترین منبع کتاب شبکه های کامپیوتری تنباوم باشه، البته www.google.com هم بد نیست:D

m.e96

عضو جدید
سلام به همه ی شما دوستان عزیز و گرامی :gol:

دوستان توی این تاپیک می تونید در هر مورد که خواستین صحبت کنید.;)

همچنین اعضای جدید می تونن اینجا خودشون رو معرفی کنن.

* این تاپیک به پیشنهاد دوست گرامی Melody ایجاد شد.

امید وارم بچه های IT اینجا دور هم به ایجاد یک محیط صمیمی کمک کنن.

دوستان عزیز سعی کنید موضوعاتی رو که برای بحث انتخاب می کنید بیشتر مربوط به IT و Computer و به طور کل فضای الکترونیک باشه
سلام
من دانشجوی ترم 3 مهندسی ITهستم حدود دو هفته ای هست که عضو انجمن هستم خیلی خوشحالم که چنین دوستای با حالی دارم چون انجمن دانشگاه ما دختر وپسرها برای کاری جز درس می ایند;)اری اغلب دخترهای دانشگاه ما این چنینی اندوخیلی خسیس و حسود ولی من خودم سعی میکنم چنین نباشم واطلاعاتم را در اختیار دیگران قرار بدهم من این ترم ساختمان داده دارم خیلی می ترسم پاسش نکنم میشه کمکم کنید :heart::gol:

CooL i3oY

عضو جدید
سلام
من دانشجوی ترم 3 مهندسی ITهستم حدود دو هفته ای هست که عضو انجمن هستم خیلی خوشحالم که چنین دوستای با حالی دارم چون انجمن دانشگاه ما دختر وپسرها برای کاری جز درس می ایند;)اری اغلب دخترهای دانشگاه ما این چنینی اندوخیلی خسیس و حسود ولی من خودم سعی میکنم چنین نباشم واطلاعاتم را در اختیار دیگران قرار بدهم من این ترم ساختمان داده دارم خیلی می ترسم پاسش نکنم میشه کمکم کنید :heart::gol:

سلام دوست من، به جمع ما خوش اومدی، ما همه اینجا جمع شدیم که به کمک هم پیشرفت کنیم، من پیشنهاد میکنم که شما اگر سوال درسی دارید در اینجا مطرح کنید، حتما یکی از دوستان به سوالات شما پاسخ میدهد!

zeost

عضو جدید
قبلی قشنگ نبود:question:
من رفتم خودم رو بکشم:wallbash:
نه در حد خود کشی.
برای درس شیوه دنبال یه موضوع می گردم.ajax بد نیست. ولی اگه سوالی در رابطه با برنامه نویسیش بپرسن من شاید نتونم جواب بدم.یه موضوع خوب با منابع خوب برای یک نمره ی خوب.
منظورم واضح بود.چیز زیادی که نیست؟هست؟؟؟

CooL i3oY

عضو جدید
Ajax

Ajax

نه در حد خود کشی.
برای درس شیوه دنبال یه موضوع می گردم.ajax بد نیست. ولی اگه سوالی در رابطه با برنامه نویسیش بپرسن من شاید نتونم جواب بدم.یه موضوع خوب با منابع خوب برای یک نمره ی خوب.
منظورم واضح بود.چیز زیادی که نیست؟هست؟؟؟

سلام دوست من، اگر در مورد Ajax سوالی داشتید در خدمتم!
البته تا جایی که دانش محدودم یاری بده!

zeost

عضو جدید
سلام دوست من، اگر در مورد Ajax سوالی داشتید در خدمتم!
البته تا جایی که دانش محدودم یاری بده!
چه خوب.این یه موضوع جدید برای من و دلم می خواد ازش بیشتر بدونم.درباره ی وب و من هم رشتم آی تی هست.اما در مورد اینکه این موضوع ارائه باشه یکم نگرانم.می دونم که خیلی از بچه ها ازش چیز زیادی نمی دونند پس موضوع جابیه و به درد همهشون می خوره ولی به نظر شما توی 8 روز من خودم رو می تونم آماده کنم. اگه آره ،منتظر کمکتون هستم .اگه نه،بازم منتظر کمکتون هستم.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
سلام دوست عزیز . خیلی خیلی به جمع مهندسین خوش اومدی . در مورد دخترا باید متذکر شم که همه اونجوری نیستند . قرار نیست که تر و خشک با هم بسوزه:D در مورد واحد ساختمان داده برای کمک کردن به شما من 2 تا کتاب معرفی میکنم : یکیش مقسمی که این کتاب جز منابع ارشدم هست که با یه تیر میتونید 2 نشون بزنید و دومیش ساختمان داده انتشارات پوران پژوهش که دست کمی از مقسمی نداره. در مورد ترس هم باید بگم ترستون بی مورده ، موفقیت تو هر چیزی فقط به تلاش خودت بستگی داره . این ترس ناشی از اونه که هنوز هم به قدرت درون خودت شک داری . پس به خودت اعتماد کن و محکم برو جلو. از تو حرکت و از خدا برکت. موفق باشید;)

سلام دوست من، به جمع ما خوش اومدی، ما همه اینجا جمع شدیم که به کمک هم پیشرفت کنیم، من پیشنهاد میکنم که شما اگر سوال درسی دارید در اینجا مطرح کنید، حتما یکی از دوستان به سوالات شما پاسخ میدهد!
منم با پیشنهاد این دوست عزیز موافقم . خدا رو شکر برای هر موضوعی یه تاپیک مختص اون موضوع اینجا هست و دوست عزیز و مدیر خوبمون آقای کربلایی زحمت کشیدند و برای نجات ما از سردرگمی تو بین این تاپیک ها یه تاپیکی جدا مختص دسته بندی این لینک ها درست کردند که یه خسته نباشید جانانه هم بهشون میگم : خسته نباشید:)

چه خوب.این یه موضوع جدید برای من و دلم می خواد ازش بیشتر بدونم.درباره ی وب و من هم رشتم آی تی هست.اما در مورد اینکه این موضوع ارائه باشه یکم نگرانم.می دونم که خیلی از بچه ها ازش چیز زیادی نمی دونند پس موضوع جابیه و به درد همهشون می خوره ولی به نظر شما توی 8 روز من خودم رو می تونم آماده کنم. اگه آره ،منتظر کمکتون هستم .اگه نه،بازم منتظر کمکتون هستم.
سلام دوست عزیز . کم پیدا شدید :smile: در مورد اون موضوع انتخابیتون باید بگم که بنده هم اطلاعی ندارم البته متاسفانه :cry:به نظر موضوع جالبی باید باشه ، با قدرت تمام پیگیرش باش . خوب اینجا هم دوستان کمکت میکنند ولی یه شرط داره : ما رو از دستاوردهات بی خبر نزاری ، خیلی دوست دارم منم چیزایی یاد بگیرم;) موفق باشید

آخرین ویرایش:

zeost

عضو جدید
بچه ها پس من کی عضو فعال میشم ؟؟؟ خسته شدم...:(
از اول مهر تا الان سر بعضی از کلاس ها خارج از درس بعضیا اصطلاحات و حرف هایی رو می گن که متوجه بعضی از اونا نمی شم.این منو نگران و نا امید می کنه.می گین چی کار کنم؟

CooL i3oY

عضو جدید
بچه ها پس من کی عضو فعال میشم ؟؟؟ خسته شدم...:(
از اول مهر تا الان سر بعضی از کلاس ها خارج از درس بعضیا اصطلاحات و حرف هایی رو می گن که متوجه بعضی از اونا نمی شم.این منو نگران و نا امید می کنه.می گین چی کار کنم؟
مثلا چه اصطلاحاتی دوست من!
اگه یادت میاد یکیشونو بگو، یا اگه میتونی مبحثشو بگو...

zeost

عضو جدید
مثلا چه جوری یک سیستم کتابخونه رو تحت وبش می کنن؟ یا عملیاتی که یک ویروس انجام میده رو یکی از بچه ها گفت که اول این کارو می کنه بعد اینجا رو از کار می ندازه و...
توی یه تاپیک دیدم که در زمینه Ajax هم کار کردین. میشه یه سری مطلب که به درد کنفرانس سر یک کلاس بخوره بذارید یا حداقل آدرس اینترنتی شو بدین.نمی دونم شما واردتر هستین لطفا منو راهنمایی کنید.از اون روز که جواب پست منو دادین که در زمینه Ajax واردین همش منتظر کمکتون بودم.
هنوز منتظرم ها!

CooL i3oY

عضو جدید
مثلا چه جوری یک سیستم کتابخونه رو تحت وبش می کنن؟ یا عملیاتی که یک ویروس انجام میده رو یکی از بچه ها گفت که اول این کارو می کنه بعد اینجا رو از کار می ندازه و...
توی یه تاپیک دیدم که در زمینه Ajax هم کار کردین. میشه یه سری مطلب که به درد کنفرانس سر یک کلاس بخوره بذارید یا حداقل آدرس اینترنتی شو بدین.نمی دونم شما واردتر هستین لطفا منو راهنمایی کنید.از اون روز که جواب پست منو دادین که در زمینه Ajax واردین همش منتظر کمکتون بودم.
هنوز منتظرم ها!

چه جالب!!!
حتما دوست من!
منم از اون روز منتظر بودم که شما یه سوال مطرح کنید!:redface:

zeost

عضو جدید
چه جالب!!!
حتما دوست من!
منم از اون روز منتظر بودم که شما یه سوال مطرح کنید!:redface:
خوب چه سوالی وقتی تازه کارم تو این زمینه.در واقع هنوز کاری نکردم نمی دونم باید چی کار کنم.فقط اینو می دونم که باید یه تحقیق آماده کنم واین برام مهم که خودم هم یاد بگیرم واز سر باز نکنم.دنبال منابع خوب می گردم تا کارم رو شروع کنم. یه چیز دیگه: بعد کنفرانس بچه ها چه جور سوالایی در این زمینه ممکنه که بکنن؟

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام به مهندسان گل گل آی تی ایران زمین
یکی از دوستان کمک در مورد ساختمان داده ها می خواستن باید بگم همین طور که دوست خوبمون توضیح داد با کتاب مقسمی می تونی حسابی کولاک کنی و بفکر نمره 18 یا 19 باشی البته یادت نره که دنبال پروژه ی ایی که استادتون می گه رو بگیری چون خیلی می تونه کمکت کنه

و در مورد یکی از دوستانم که در مورد شیوه موضوع می خواست اینو بگم که خود من هم در مورد شیوه این ترم باید مطلب ارائه بدهم و موضوع انتخابی من وایمکس است که واقعا می تونه یکی از بهترین موضوعات باشه که حتی بعضی از استاد ها هم شاید در موردش چیزی نشنیده باشند وایمکس در مورد شبکه های بی سیم است که یک کلاس از وای فای بالاتر است اگه خواستید و مطلب خودم رو کامل کردم می تونم براتون بزارم البته مدتی طول می کشه باز اگه خواستید زود تر می گزارم

m.e96

عضو جدید
سلام خوش به حالتون من تازه ترم سه هستم من itزاهدان می خونم دوستم شاهرود می خونه می خواستم کمکم کنید استادم گفته یک وب سایت طراحی کنیم خیلی سر در گمم نمی دونم از کجا شروع کنم میشه کمکم کنید

zeost

عضو جدید

سلام خوش به حالتون من تازه ترم سه هستم من itزاهدان می خونم دوستم شاهرود می خونه می خواستم کمکم کنید استادم گفته یک وب سایت طراحی کنیم خیلی سر در گمم نمی دونم از کجا شروع کنم میشه کمکم کنید
یکی دیگه از سوال هام اینه که چه جوریه که به بعضی از دانشجویان میگن برن و وب سایت طراحی کنند.مگه طراحی وب به همین سادگی هاست یا شایدم من منظور رو نگرفتم ؟؟؟

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
موضوعات پیشنهادی من:
1- IPTV : Internet Protocol television

منابع مطالعاتی:
http://en.wikipedia.org/wiki/IPTV
http://arstechnica.com/business/news/2006/03/iptv.ars
http://www.ip.tv/iptv_site/ing/index.htm
http://iptv.tmcnet.com/
البته کمی وقت لازم دارید تا بتونید خوب درباره اش تحقیق کنید و برای کنفرانس مسلط بشید...

2- USB 3.0

منابع مطالعاتی:
http://www.everythingusb.com/superspeed-usb.html
http://www.maximumpc.com/article/fe..._about_usb_30_plus_first_spliced_cable_photos
http://en.wikipedia.org/wiki/Universal_Serial_Bus
http://www.usb.org/developers/ssusb

موفق باشید

m.e96

عضو جدید
یکی دیگه از سوال هام اینه که چه جوریه که به بعضی از دانشجویان میگن برن و وب سایت طراحی کنند.مگه طراحی وب به همین سادگی هاست یا شایدم من منظور رو نگرفتم ؟؟؟
سلام
فکر نکنم منظورشون این باشه که بنشینیدوبرنامه اش را بنویسید چون این کارها در حد یک دانشجوی ترم 3 نیست کمکم می کنید:que::gol:

m.e96

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان...
بنده هم دانشجوی مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریفم.
---------------------------------------------
وبسایتم هم اینه :
http://hosseini.tk
سلام ترم چندید می خواستم در مورد ساختمان داده ازتون کمک بگیرم :Dموفق باشید:gol:

m.e96

عضو جدید
سلام اقا علی رضا
منم از اول همین ترم عضوم ترم چندی :que:کدوم دانشگاه می خونی:que:از رشته ات راضی هستی دلم می خواد بیشتر از اطلاعات هم استفاده کنیم سوالی داشتی در خدمتم:gol::heart:

m.e96

عضو جدید
سلام بچه ها من الانم چند روزه میخوام بیام تالار ولی اصلا سایت رو باز نمیکنه ، اوایل بازم خوب بود میگفت چند دقیقه بعد وارد شو ولی الان اصلا سایت رو پیرا نمیکنه . من از مدیر عزیز و بقیه بچه ها معذرت میخوام . به خدا تقصیر من نیست . دوست عزیزم maj maj جان جای نگرانی نداره . با پشتکار و تلاش میتونی تو رشته ی خودت البته تو کارشناسی قبول شی .
از دوست خوبم هم التماس دعا دارم .
سلام الهام جان
می توانی متدی برام بنویسی که یک لیست پیوندی را بدون استفاده از لیست کمکی معکوس کند متشکرم :gol::gol::gol:فدات بشم:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

بالا