گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

Mohammad_1370

عضو جدید
سلام
در آمدی که یک مهندس و متخصص واقعی IT می تونه داشته باشه قابل مقایسه با هیچ رشه ی دیگه نیست
اگر فهرست پر درآمد ترین ها Forbes رو هم نگاه کنید می بینید اغلب کارشون IT-Based هست
ولی بازم می گم متخصص واقعی نه اکادمیک اونم توی ایران.
موفق باشید
خیلی ازتون ممنون ولی دوستای عزیز دقت داشته باشید ما درامد رو واسه کشور خودمون لازم داریم اگه نه که من میدونم تو دنیا نرم افزار و ای تی پردرامد ترین هست ولی خوب قبول دارم اگه کار دولتی رو بیخیال بشیم و فعال باشیم شاید درامد خوبی داشته باشیم ولی شایدم نه;) ولی ممنون ازتون موفق باشید

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نمیدونم کجایه این سرزمین پهناور زندگی میکنید و الان که من دارم این جملات رو تایپ میکنم شاید خیلی از شما ها خواب باشید. نمیدونم گفتن این حرفا درسته یا نه ولی من شاکیم هم از خودم و هم از شما . شماهایی که بی معرفت شدید . دیگه اینجا سر نمیزنید. ایا واقعا من بتنهایی میتونم از پس تاپیک سنگینی مثل سی شارپ بربیام . حرفم تو توانستن نیست ، حتما میتونم ولی وقتی میتونم بگم میتونم تنهایی ببرمش جلو که خودم از قبل دوره آموزشش رو طی کرده باشم ولی منم قدم به قدم با تاپیک جلو میرفتم . اول خودم میخوندم بعد مطالب روبرای شما میذاشتم . دلم میخواست و میخواد که شما هم کمک کنید ولی... . اوایل خوب بود ولی الان دیگه هیچ کس رغبتی به اون تاپیک نشون نمیده البته میدونم که مشکل از نوشته های خودمه شاید نوشته هام به دل شما نمیشینه ولی دوستای گلم خودمم تازه کارم پس اگه مشکلی هست بذارید به حساب کم تجربگیم . چرا بعضی ها می ایند ، خودشون رو معرفی میکنند بعد میگن از فلان دانشگاه بعد دیگه خبری ازشون نمیشه؟؟ چرا بچه های فعال ما دیگه نیستند ؟؟ من قصد جسارت نداشتم ولی یه خرده این حرفا رو دلم سنگینی میکرد. اگه به کسی بر خورده از همین تاپیک ازش معذرت میخوام . من مخاطبم کلی هستش و اولشم گفتم که از خودم هم دلخورم . موفق باشید

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام نمیدونم کجایه این سرزمین پهناور زندگی میکنید و الان که من دارم این جملات رو تایپ میکنم شاید خیلی از شما ها خواب باشید. نمیدونم گفتن این حرفا درسته یا نه ولی من شاکیم هم از خودم و هم از شما . شماهایی که بی معرفت شدید . دیگه اینجا سر نمیزنید. ایا واقعا من بتنهایی میتونم از پس تاپیک سنگینی مثل سی شارپ بربیام . حرفم تو توانستن نیست ، حتما میتونم ولی وقتی میتونم بگم میتونم تنهایی ببرمش جلو که خودم از قبل دوره آموزشش رو طی کرده باشم ولی منم قدم به قدم با تاپیک جلو میرفتم . اول خودم میخوندم بعد مطالب روبرای شما میذاشتم . دلم میخواست و میخواد که شما هم کمک کنید ولی... . اوایل خوب بود ولی الان دیگه هیچ کس رغبتی به اون تاپیک نشون نمیده البته میدونم که مشکل از نوشته های خودمه شاید نوشته هام به دل شما نمیشینه ولی دوستای گلم خودمم تازه کارم پس اگه مشکلی هست بذارید به حساب کم تجربگیم . چرا بعضی ها می ایند ، خودشون رو معرفی میکنند بعد میگن از فلان دانشگاه بعد دیگه خبری ازشون نمیشه؟؟ چرا بچه های فعال ما دیگه نیستند ؟؟ من قصد جسارت نداشتم ولی یه خرده این حرفا رو دلم سنگینی میکرد. اگه به کسی بر خورده از همین تاپیک ازش معذرت میخوام . من مخاطبم کلی هستش و اولشم گفتم که از خودم هم دلخورم . موفق باشید

سلام خانم الهام
می شه گفت خیلی چیز ها دوره ای هست.
یه زمانی بود توی این تالار پست اول و آخر همه ی تاپیک ها پست های من بود ولی حالا به ندرت پستی از من دیده می شه .
هر کسی توی زندگیش مسائلی داره که باهاشون درگیر هست که باعث می شه روی مسائل و کارای جانبیش اثر بذاره.

خود من شخصا دیگه واقعا نمی تونم مثل سابق وقت بذارم.دلیلی هم که به زکریای عزیز پیشنهاد دادم که همکار بشن این بود که تالار نظمش رو از دست نده.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانم الهام
می شه گفت خیلی چیز ها دوره ای هست.
یه زمانی بود توی این تالار پست اول و آخر همه ی تاپیک ها پست های من بود ولی حالا به ندرت پستی از من دیده می شه .
هر کسی توی زندگیش مسائلی داره که باهاشون درگیر هست که باعث می شه روی مسائل و کارای جانبیش اثر بذاره.

خود من شخصا دیگه واقعا نمی تونم مثل سابق وقت بذارم.دلیلی هم که به زکریای عزیز پیشنهاد دادم که همکار بشن این بود که تالار نظمش رو از دست نده.
سلام مدیر عزیز . خسته نباشید. بله شما راست میگید. هر کسی بالاخره مسائل خاص خودش رو داره . موفق باشید

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
من اصولا آدم رکی هستم، اما سعی کرده ام اینجا این جور نباشم! خیلی از حرفایی که تو دلم بوده رو نگفته ام!
من دوست داشتم به امیر کمک کنم تا اینجا تبدیل به مرجعی برای همه دانشجویان آی تی ایران بشه! اما به سه دلیل این اتفاق نیفتاده!
1- مشکلات امیر اجازه نمیده زیاد فعالیت کنه
2- بچه های دیگه اون ظور که انتظار میره فعالیت نمی کنند
3- خود من حسابی از ارور های باشگاه کفری بودم و دست دلم به پست دادن نمیرفت(البته با زحمتی که مدیریت کشیدن و سرور رو عوض کردند گویا این مشکل برطرف شده)

در مورد تاپیک سی شارپ هم من قبلا به شما گقتم که اگر کمی تاپیک رو چلو ببرید منم در آینده مطالب مفیدی می تونم بزارم! اما الان نمیشه! چون هنوز تاپیک در مقدمات هست...
منم وقتش رو ندارم تا برم درباره مقدمات سی شارپ مطلب آماده کنم!

من قبلا یه پیشنهاد درباره ماهنامه دادم که بخاطر کم کاری خودم نیمه کاره موند!
یه بار دیگه از بچه ها دعوت می کنم هر کی فکر میکنه میتونه د رکار ماهنامه فعالیت کنه، خانوم رضایی پیام بده، از ایشون هم خواهش میکنم تا مسئولیت جمع بندی این نفرات رو بر عهده بگیرند
موفق باشید

zeost

عضو جدید
یه بار دیگه از بچه ها دعوت می کنم هر کی فکر میکنه میتونه د رکار ماهنامه فعالیت کنه، خانوم رضایی پیام بده، از ایشون هم خواهش میکنم تا مسئولیت جمع بندی این نفرات رو بر عهده بگیرند
موفق باشید
سلام
قضیه ی ماهنامه چیه؟ من هم دوست دارم فعالیت کنم ولی راستش رو بخواین ولی معلومات شماها رو می بینم یکم نگران میشم که چه عقب موندم و جرات اظهار نظر ندارم.
من در مورد تاپیکی که واسه سی شارپ زدین قول میدم همکاری کنم.دو تا سی دی آموزشی توپ از یکی از بچه های یونی گرفتم که هدفم این بود بعد از تحویل پروژ که کربلایی برای آماده شدنش به من خیلی کمک کرد یه ماه آخر تابستون رو از روی این سی دی هم خودم یاد بگیرم هم به بقیه اگه تونستم کمک کنم که متاسفانه یکی از عزیزانم فوت کرد و هدفم (جبران کمک کربلایی و بقیه)رو فراموش کردم.قول میدم از همین امروز شروع کنم به یاد گرفتن سی شارپ و اگر لایق دونستین همکاری با الهام خانم.
راستی چه جوری باید از نقل قول چندگانه استفاده کرد.من وقتی دکمش رو میزنم فقط قرمز میشه از من خجالت می کشه؟

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
قضیه ی ماهنامه چیه؟ من هم دوست دارم فعالیت کنم ولی راستش رو بخواین ولی معلومات شماها رو می بینم یکم نگران میشم که چه عقب موندم و جرات اظهار نظر ندارم.
من در مورد تاپیکی که واسه سی شارپ زدین قول میدم همکاری کنم.دو تا سی دی آموزشی توپ از یکی از بچه های یونی گرفتم که هدفم این بود بعد از تحویل پروژ که کربلایی برای آماده شدنش به من خیلی کمک کرد یه ماه آخر تابستون رو از روی این سی دی هم خودم یاد بگیرم هم به بقیه اگه تونستم کمک کنم که متاسفانه یکی از عزیزانم فوت کرد و هدفم (جبران کمک کربلایی و بقیه)رو فراموش کردم.قول میدم از همین امروز شروع کنم به یاد گرفتن سی شارپ و اگر لایق دونستین همکاری با الهام خانم.
راستی چه جوری باید از نقل قول چندگانه استفاده کرد.من وقتی دکمش رو میزنم فقط قرمز میشه از من خجالت می کشه؟

سلام دوست عزیز
قضیه ماهنامه رو چند ماه پیش بصورت خصوصی با اعضای فعال مطرح کردیم، چون حدس میزدیم که ممکنه اجرایی نشه عمومی مطرح نکردیم!
اما امیدوارم حالا که عمومی شده با همکاری بچه ها راه بیافته!

ضمنا نه من و نه بقیه دوستان در قبال کمکی که به بچه ها می کنیم انتظار تشکر نداریم! چراکه خود ما هم هر چی بلدیم و بلد نیستیم رو از همین فرومها داریم!(توی کلاسها که چیزی یاد نمیدن)

امیدوارم شاهد فعالیت خوب شما در تاپیک سی شارپ باشیم...

برای نقل قول چندگانه هم، کافیه پس از قرمز شدن دکمه ها بر روی دکمه ارسال پاسخ کلیک کنید، نقل قول های شما اونجا ظاهر میشن...
موفق باشید

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من اصولا آدم رکی هستم، اما سعی کرده ام اینجا این جور نباشم! خیلی از حرفایی که تو دلم بوده رو نگفته ام!
من دوست داشتم به امیر کمک کنم تا اینجا تبدیل به مرجعی برای همه دانشجویان آی تی ایران بشه! اما به سه دلیل این اتفاق نیفتاده!
1- مشکلات امیر اجازه نمیده زیاد فعالیت کنه
2- بچه های دیگه اون ظور که انتظار میره فعالیت نمی کنند
3- خود من حسابی از ارور های باشگاه کفری بودم و دست دلم به پست دادن نمیرفت(البته با زحمتی که مدیریت کشیدن و سرور رو عوض کردند گویا این مشکل برطرف شده)

در مورد تاپیک سی شارپ هم من قبلا به شما گقتم که اگر کمی تاپیک رو چلو ببرید منم در آینده مطالب مفیدی می تونم بزارم! اما الان نمیشه! چون هنوز تاپیک در مقدمات هست...
منم وقتش رو ندارم تا برم درباره مقدمات سی شارپ مطلب آماده کنم!

موفق باشید
سلام مدیر عزیز . من قصد جسارت نداشتم . حرفایی که زدم کلی بود حتی دوست عزیز شامل خودمم کردم چون خیلی وقتا کم کاری از جانب بنده هم بوده . در مورد تاپیک سی شارپ هم حتما میبرم جلو ، تو اون شکی نیست .من به نظرات همه احترام قائلم . بله آقا امیر راست میگند همه ی ما انسانیم و هر کس مشکلات و مسائل خاص خودش رو داره . همه حرفاتون قبول . در مورد ماهنامه هم من همکاریم رو مشتاقانه اعلام کرده بودم و میکنم . از دوستان دیگه هم هرکی تمایل داره میتونه تو صفحه مشخصات من ، برام پیام همکاریشون رو بذارند. اگه حرفام بکسی برخورده معذرت میخوام . موفق یاشید

سلام
سلام دوست عزیز . این چه حرفیه ؟ همکاری با شما باعث افتخار اینجانبه . موفق باشید

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام بر دوستان گل خودم:gol:
امیدوارم همگی خوب باشن و سال تحصیلی خوبی رو شروع کرده باشن
با آرزوی موفقیت برای همگی که برای ایران زمین مایه ی مباهات باشن
و از این که دیر به تالار سر می زنم عذر خواهی مجددم را بپذیرین (مشکلات همیشگی):(
انشا الله روزی رو ببینم که بچه ها با تاپیک های خوبشون برای ما ها راهنما با شن
و ما هم اون ها رو تنها نگذاریم

neda mirrezai

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیزم

دستم به دامن دوستان با معرفتی چون شما

پیان نامه من یا همون پروژه پایانی من در رابطه با طراحی یک فروشگاه انلاین است که تحت
my sql و php باید طراحی بشه وباید دران از java و css و felash به کار ببریم خواهشا هر کدام از دوستان اطلاعاتی در این رابطه داره در اختیار من قرار بده :cry::crying2:

کربلایی

مدیر بازنشسته

پیان نامه من یا همون پروژه پایانی من در رابطه با طراحی یک فروشگاه انلاین است که تحت
my sql و php باید طراحی بشه وباید دران از java و css و felash به کار ببریم خواهشا هر کدام از دوستان اطلاعاتی در این رابطه داره در اختیار من قرار بده :cry::crying2:

اگر با ASP بود میتونستم کمک کم، اما php زیاد کار نکرده ام:(

FreeTalk

عضو جدید
دوست عزیز شما باید شروع کنید تا ما بتوانیم به شما کمک کنیم فقط چیزی که می تونم بگم این هست که بهتر نمونه هایی از سایت ها را ببینید و بعدش با توجه به آن شروع کنید HOTSCRIPTS بهترین مکان برای یافتن نمونه است.

اگر در مورد php سوالی داشتید بفرمایید.

siamak.

عضو جدید
سلام به تمام دوستان.بروبچه هاي it
من تازه به جمع شما ملحق شدم واز شما درخواستي همكاري مي كنم
اميد وارم كه كمكم كنيد؟

siamak.

عضو جدید
;)
اميد وارم كه كمكم كنيد؟
:child::child::child::child::child::child::child::child::child:
دوستان درباره it اگه چيزي داريد ميتونيد ايميل كنيد به
siamak@kh1.yahoo.com
منتظرم
ممنون
:w42::w42::w42::w42:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)

اميد وارم كه كمكم كنيد؟
:child::child::child::child::child::child::child::child::child:
دوستان درباره it اگه چيزي داريد ميتونيد ايميل كنيد به
siamak@kh1.yahoo.com
منتظرم
ممنون
:w42::w42::w42::w42:
سلام دوست عزیز . خوش آمدید . میشه یه کم گفتتون رو باز کنید چون در مورد رشتمون خیلی مطلب هست . شما به چی علاقه دارید تا مختص در مورد اون پی گیری شه . موفق باشید

CooL i3oY

عضو جدید
از کسی انتظاری ندارم

از کسی انتظاری ندارم

اميد وارم كه كمكم كنيد؟

سلام دوست من، منم تازه اومدم و همین که اومدم با استقبال گرم جمع کثیری از دوستان مواجه شدم، به قدری دوستان از بنده استقبال کردن که تویه یکی از تاپیک ها جا نشدیم، من مجبور شدم بیام بیرون از اون تاپیک!:que::smile:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من، منم تازه اومدم و همین که اومدم با استقبال گرم جمع کثیری از دوستان مواجه شدم، به قدری دوستان از بنده استقبال کردن که تویه یکی از تاپیک ها جا نشدیم، من مجبور شدم بیام بیرون از اون تاپیک!:que::smile:
سلام دوست عزیز . خیلی بدی ، من بهتون خوش آمد نگفتم . این حرفی هم که اینجا زدید ، میدونم مخاطبش منم . من چنین جسارتی نمیکنم و نخواهم کرد . اگه حرفی زدم معذرت میخوام . بازم بهتون خوش امد میگم :gol::gol:

CooL i3oY

عضو جدید
سلام دوست عزیز . خیلی بدی ، من بهتون خوش آمد نگفتم . این حرفی هم که اینجا زدید ، میدونم مخاطبش منم . من چنین جسارتی نمیکنم و نخواهم کرد . اگه حرفی زدم معذرت میخوام . بازم بهتون خوش امد میگم :gol::gol:

مرسی
من بد نیستم خوبم شما خوبید !! :smile:
واقعان دلگرم شدم
بازم ممنونم!

siamak.

عضو جدید
سلام
خيلي ممنون كه راهنمامي كني
من چون اين ترم با اونا سروكاردارم به همين خاطر نياز به درس.ياتوزيحات وياهر چيزي كه بتونه كمكم كنه تااين ترموبانمره عالي بگذرانم
اگه آموزش تصويري هم باشه ممنون ميشم
البته به نمره نمي خونم ميخوام درس ياد بگيرم آخه علاقه دارم
:w10::w10::w10::w10::w10::w10::w10:
ممنون از كمكت الهام:gol:

siamak.

عضو جدید
تشكر

تشكر

سلام گله من :gol:
ما دوست هركسي هستيم كه دوستي كند ورسم دوستي را پاس بدارد
:w36::w23::w36::w27:
ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن؟

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

خيلي ممنون كه راهنمامي كني
من چون اين ترم با اونا سروكاردارم به همين خاطر نياز به درس.ياتوزيحات وياهر چيزي كه بتونه كمكم كنه تااين ترموبانمره عالي بگذرانم
اگه آموزش تصويري هم باشه ممنون ميشم
البته به نمره نمي خونم ميخوام درس ياد بگيرم آخه علاقه دارم
:w10::w10::w10::w10::w10::w10::w10:

ممنون از كمكت الهام:gol:
سلام دوست عزیز . شما لطف دارید ،من فعلا کاری نکردم که ازم تشکر میکنید. در ضمن نگفتید در چه زمینه ای کمک میخواید ؟ اگه تونستم حتما کمکتون میکنم . اصلا هدف ما از جمع شدن تو این تالار کمک کردن به همدیگر هست . موفق باشید

siamak.

عضو جدید
سلام دوست عزیز . شما لطف دارید ،من فعلا کاری نکردم که ازم تشکر میکنید. در ضمن نگفتید در چه زمینه ای کمک میخواید ؟ اگه تونستم حتما کمکتون میکنم . اصلا هدف ما از جمع شدن تو این تالار کمک کردن به همدیگر هست . موفق باشید
:gol:

سلام
:w24::w24::w24::w24::w24::w24::w24::w24:
همين كه راهنمايي كرده وبه سوالاتم توجه مي كني خيليه؟
درمورد؟
1.سيستم هاي عامل مديريت شبكه
2.شبكه هاي كامپيوتري
3.آشنايي با مباني امنيت شبكه
اگه آموزش تصويري هم داشته باشه شرمنده مي كني
راستي درمورد هركدومش پروژه هم باشه ممنون ميشم
ممنون:w30::w27:

ania19669

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان عزیز
من این ترم یه پروژه در مورد یکی از مباحث مربوط به رشتمون دارم میخواستم منو در انتخاب موضوع مناسب راهنمایی کنید.:D

بالا